ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Tak zwane ataki hakerów to narzędzia przestępców 
13 maj 2017     
Koniec modyfikowanego snu? 
1 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Reakcja na pandemię ospy była niesamowicie podobna do COVID  
28 marzec 2022     
Brexit wywołuje finansowe trzęsienie ziemi 
24 czerwiec 2016      www.independenttrader.pl
"Narodowi" wspólnicy zbrodniarzy  
28 marzec 2009      Artur Łoboda
Ród chwalebny 
26 kwiecień 2021     
"Kto, jeśli nie my?" - Podsumowanie 70. posiedzenia Komitetu Corona w dniu 17 września 2021 r.  
22 wrzesień 2021     
Portfolio Grzegorza Brauna 
13 kwiecień 2025      Artur Łoboda
Fałszywa pandemia pretekstem do Nowego porządku świata 
4 listopad 2020     
To wszystko fikcja 
10 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Mdli mnie, gdy myślę o tym Papieżu 
19 marzec 2012      Artur Łoboda
Dziś pogrzeb Elżbiety Gawlas 
26 styczeń 2012      Artur Łoboda
"Eksperci" od koronawirusa 
20 marzec 2020      Artur Łoboda
Mengele naszych czasów 
4 czerwiec 2020     
Struktura mafijna w Krakowie (3) 
4 maj 2023     
Przymusowy przystanek 
17 kwiecień 2020      Jolanta Michna
Stalinowski August Bęc-Walski straszy w czarnej komedii pt. „Rewers” 
11 styczeń 2010      Marek Glogoczowski
Kto choruje na «Covida», nie ma do kogo się zwrócić, ale zna język włoski, może za darmo skontaktować się z lekarzami należącymi do włoskiej organizacji «Ippocrate»; leczą ludzi z całego świata przez telefon.  
24 luty 2021      Ambrogio
"Fakty i akty" 2026 
28 luty 2026      Artur Łoboda
Fakty, dowody i poszlaki czyli w Smoleńsku był precyzyjnie zaplanowany ZAMACH 
27 grudzień 2017      Alina

 
 

Izraelski Mengele XXI wieku

 

BROŃ SZCZEPIONKOWA: Izrael wstrzymuje wojnę w Strefie Gazy, aby zaszczepić dzieci „prowokacyjną polio” – jeszcze bardziej paraliżując i wyludniając region


 
 
Podczas gdy izraelskie wojsko poluje na terrorystów z Hamasu w Strefie Gazy, całkowicie ignoruje rosnącą liczbę ofiar wśród ludności cywilnej – zwłaszcza palestyńskich dzieci – które albo są rozrywane na kawałki, pogrzebane pod gruzami, albo kończą głodne i chore, pozbawione dostępu do żywności i opieki medycznej .
 
Izraelskie wojsko albo ograniczyło, zniszczyło, albo militarnie odcięło pomoc dla Strefy Gazy.
System opieki zdrowotnej na tym terytorium został zdewastowany, a obecnie działa tylko około jednej trzeciej szpitali i 40 procent placówek podstawowej opieki zdrowotnej.
 
Teraz Izrael maniakalnie zgadza się na wstrzymanie wojny w Gazie, aby jego siły mogły dostarczyć dziesiątki tysięcy żywych szczepionek przeciwko polio dzieciom w Gazie.
Te szczepienia nieuchronnie rozprzestrzeniają szczepy polio pochodzące ze szczepionki, co doprowadzi do „prowokacyjnego polio” – jeszcze bardziej paraliżując i wyludniając region.
 
 

ONZ, WHO i UNICEF współpracują z izraelską armią, aby zaszczepić 640 000 dzieci w Strefie Gazy


 
Organizacja Narodów Zjednoczonych wezwała do przeprowadzenia kompleksowej kampanii szczepień po potwierdzeniu pierwszego przypadku polio w Strefie Gazy od połowy lat 90.
W odpowiedzi na kryzys sekretarz stanu USA Antony Blinken wskazał, że Waszyngton współpracuje z izraelskimi urzędnikami w celu sfinalizowania skoordynowanego planu szczepień, którego wdrożenie spodziewane jest w nadchodzących tygodniach.

Łącząc siły z izraelskim programem depopulacji, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i UNICEF podkreśliły pilną potrzebę zaszczepienia dzieci w Gazie , wzywając do co najmniej siedmiodniowego zawieszenia broni, aby ułatwić szczepienie około 640000 dzieci w całym Pasie.
Dzięki wsparciu 2700 pracowników kampania szczepień ma na celu dotarcie do każdej gminy w regionie.

Dostawa szczepionki wystarczy na zaszczepienie około 1 255 000 osób, co stanowi nieco ponad połowę populacji Gazy.
Ta inicjatywa jest częścią szerszego wysiłku koordynowanego przez izraelską cywilną agencję koordynacyjną COGAT i międzynarodowe organizacje ochrony zdrowia.
COGAT ogłosił, że międzynarodowe i lokalne zespoły medyczne będą nadzorować dystrybucję szczepionek w nadchodzących dniach.
Plan obejmuje przeprowadzanie szczepień w różnych miejscach w Gazie podczas rutynowych przerw humanitarnych.
Przerwy te mają na celu umożliwienie cywilom dostępu do pozostałych podupadłych ośrodków medycznych, w których mogą otrzymać szczepionkę.

 
 
Śmieciowe szczepionki przeciwko polio stały się bronią depopulacji Gazy


 
Te śmieciowe szczepionki przeciwko polio, które jak udowodniono powodują rozprzestrzenianie szczepów polio uzyskanych ze szczepionki , będą nadal rozprzestrzeniać polio w Strefie Gazy i w żaden sposób nie poprawią warunków życia, jakości wody ani warunków sanitarnych, ani nie przywrócą zdrowia, witalności i odporności dzieciom, które obecnie cierpią z powodu niedożywienia i skrajnie niehigienicznych warunków.
 
Warunki do wybuchów epidemii i poważnych chorób są znacznie wyższe w populacjach dzieci, które nie mają dostępu do czystej wody, warunków sanitarnych, odżywiania i odpowiedniej opieki medycznej .
Poprzez celowe rozprzestrzenianie szczepów polio pochodzących ze szczepionki w Strefie Gazy, Organizacja Narodów Zjednoczonych, siły izraelskie i UNICEF w zasadzie podpalają lasy dotknięte suszą, błagając o pożary lasów (zaostrzając wybuchy chorób u dzieci).
 

Szczepionki przeciwko polio powodują uszkodzenia mięśni i układu nerwowego, które umożliwiają wirusowi polio paraliżowanie dzieci


 
Niezależnie od tego, czy globalne władze ds. zdrowia mają dobre intencje, czy nie, szczepionka przeciwko polio spowoduje dalsze szkody dla dzieci w Gazie.
Badania pokazują, że uszkodzenie mięśni szkieletowych może sprawić, że osoby będą bardziej podatne na powikłania neurologiczne spowodowane infekcjami wirusem polio, zjawisko znane jako „prowokacyjne polio”.
Stan ten często wynika z niepotrzebnych zastrzyków u dzieci mieszkających na obszarach, na których polio jest powszechne, co prowadzi do przypadków paraliżu u dzieci. 
Badanie z 1998 r. sugeruje, że zastrzyki domięśniowe mogą również zwiększać ryzyko paralitycznego polio związanego ze szczepionką wśród osób otrzymujących żywe atenuowane szczepionki przeciw polio.
Badanie wykazało precyzyjny mechanizm patogenny łączący zastrzyki domięśniowe z prowokacyjnym polio.
To uszkodzenie mięśni szkieletowych wyzwala wsteczny transport aksonalny wirusa polio, który wspomaga inwazję wirusa na ośrodkowy układ nerwowy i zaostrza uszkodzenie rdzenia kręgowego.

Izraelskie wojsko stworzyło warunki do rozprzestrzeniania się chorób, tworząc brudne i niehigieniczne warunki, które powodują rozprzestrzenianie się chorób, a jednocześnie obciążając rodziny poziomem stresu i zmęczenia, które poprzedzają chorobę. Brak podstawowej żywności i odżywiania spowodował, że dzieci mają obniżoną odporność , co umożliwia rozprzestrzenianie się wielu infekcji.
 
W ramach nikczemnego pokazu udawanego współczucia izraelskie wojsko przeprowadza masowe szczepienia, które tylko pogorszą sytuację, ignorując jednocześnie to, czego te dzieci potrzebują, aby przetrwać piekielne warunki, w jakich zostały stworzone.
 
 
Źródło:
https://vaccinedamage.news/2024-08-28-israel-pauses-war-gaza-inoculate-children-provocation-poliomyelitis.html
3 wrzesień 2024

Lance D Johnson 

  

Komentarze

 

Szczepienia maja sie tak do poprawy zdrowia jak interes do poprawy finansowej dluznika.
Jest tylko jeden beneficjent - swiatowi pasozyci 6ciu milionow ocalonych z z tak zwanego holocaustu.

2024-09-05
TellTheTruth

  

Archiwum

Kryzys finansowy (???????) zjadł połowę zysków wypracowanych dla nas przez fundusze emerytalne w ciągu dziewięciu lat
styczeń 3, 2009
onet.pl , Gazeta Wyborcza
Rocznica
listopad 26, 2004
Krzysztof Cierpisz
Prusy, Ku?nia Imperiów, 1861-1871 i jej skutki
grudzień 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Korupcja
wrzesień 2, 2003
Przyszlosc Polski w bezpartyjnych kandydatach na wszystkie szczeble wladzy
listopad 14, 2006
Bezpartyjny
Hollywood wspiera Izrael
sierpień 30, 2006
bibula
Paranoja Izraela, Gruzja i atak na Iran?
wrzesień 7, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Władza globalizacji - Jadwiga Staniszkis
styczeń 4, 2007
Goska
Agora miała stratę netto, kurs spada
listopad 6, 2003
Ewa Krukowska
Walka w sieci
luty 2, 2004
szkodnik
"Diabelska Gra"
styczeń 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
AN OPEN LETTER TO THE EUROPEAN PARLIAMENT
marzec 14, 2005
Andrzej Gwiazda
Ogólnopolski Ruch Ochrony Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją i Redakcję Czasopisma „Afery – Korupcja –
listopad 6, 2006
Tadeusz Wolny
Czekiści w natarciu
lipiec 14, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Polska - początek czy koniec drogi
styczeń 11, 2005
Artur Łoboda
Referent i petent
lipiec 7, 2008
Marek Jastrząb
Kolejny etap niszczenia Polski
październik 22, 2003
Artur Łoboda
Nalezy sie bac
lipiec 31, 2008
...
Parada blagierów
sierpień 15, 2002
"Polityka"
Barack Obama Prezydentem USA
listopad 5, 2008
mik
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media