ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Ręka w rękę z Hitlerem 
3 sierpień 2010      Rebel
Nowe dowody pokazują, że aby utrzymać Hamas przy władzy, Izrael wjechał do Gazy z walizkami wypełnionymi GOTÓWKĄ 
2 styczeń 2024     
"Kiedy masz tylko młotek, każdy problem wydaje się być gwoździem?" 
10 sierpień 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Aforyzmy 10 Zygmunt Jan Prusiński  
2 sierpień 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Totalitaryzm Liberalny 
5 luty 2011      Artur Łoboda
Defraudant Tusk - rozlicza Greków 
23 czerwiec 2015      Artur Łoboda
FDA cofa EUA dla jednodawkowej szczepionki Johnson & Johnson COVID-19 po wygaśnięciu ostatniej partii – ale dopiero po wniosku firmy Big Pharma o wycofanie 
18 czerwiec 2023     
Charakterystyczna żydowska cecha 
21 listopad 2009      Artur Łoboda
Grzegorz Braun w sejmie o programie Integracji Romów. Komisja Mniejszości Narodowych i Etnicznych 
21 styczeń 2020      Alina
Hera, koka, hasz, LSD 
8 sierpień 2014      Artur Łoboda
Jeśli im to darujemy, wnuki Nas przeklną 
13 kwiecień 2020     
Ukryta tyrania 
3 sierpień 2022     
FDA pozwany za ukrywanie dokumentów związanych z tłumieniem iwermektyny i HCQ 
29 grudzień 2023      Cassie B.
Antypolonizm 
25 luty 2018     
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część trzecia 
3 kwiecień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Tajemnica sarkofagu Kaczyńskich 
24 kwiecień 2010      Artur Łoboda
Brytyjski dziennikarz, który zaatakował tenisistę nr 1 na świecie Novaka Djokovica za brak szczepień, zmarł nagle podczas Australian Open 
4 luty 2024     
Frustracja wobec postawy Rządu i Prezydenta 
26 lipiec 2016      Artur Łoboda
JEDWABNE – WNIOSEK O PRZYWRÓCENIE EKSHUMACJI I PODPISY U MINISTRA 
13 maj 2017      Ewa Kurek
Muzeum Chasydyzmu w Polsce 
24 styczeń 2018     

 
 

Gubernator Tennessee chce, by do jego stanu przybyli nieszczepieni gliniarze, oferuje pokrycie kosztów przeprowadzki

 
Pon. 22 listopada 2021 r. - 8:44 EST NASHVILLE, Tennessee ( LifeSiteNews ) – gubernator stanu Tennessee Bill Lee zaprosił nieszczepionych funkcjonariuszy organów ścigania z innych stanów USA do swojego patrolu na autostradzie w Tennessee i zaoferował pokrycie kosztów przeprowadzki.  
 
Lee przedłużył zaproszenie po wiadomości wideo opublikowanej w zeszłym tygodniu na YouTube, podczas której nawiązał do naruszeń prywatności medycznej i nakazów szczepień nałożonych na policjantów w całych Stanach Zjednoczonych. 
 
„Nasze siły są jednymi z najbardziej profesjonalnych w kraju i nie wejdziemy między ciebie a twojego lekarza” – powiedział Lee.  
 

 
Chociaż nie wspomniał bezpośrednio o obowiązkach dotyczących szczepień, przesłanie Lee do nieszczepionych funkcjonariuszy organów ścigania było jasne. 
 
„Będę pracował nad zapewnieniem ochrony twojej wolności” – powiedział.  
 
Skierował również swoją wiadomość do gliniarzy w Nowym Jorku i Los Angeles, dwóch miastach, w których obowiązują obecnie szczepienia dla funkcjonariuszy organów ścigania.  
 
Gubernator republikański zaoferował następnie pokrycie kosztów przeprowadzki tych, którzy chcą dołączyć do patrolu autostradowego Tennessee.  
 
„Wierzymy, że będziesz świetnie pasował do naszego państwa; pokryjemy nawet twoje koszty przeprowadzki — powiedział.  
 
Lee nie podał konkretnej kwoty, ale Casey Black, jego rzecznik, napisał w e-mailu, że „ stawka zwrotu kosztów relokacji będzie zależeć od liczby wykwalifikowanych kandydatów, którzy zobowiążą się do przeprowadzki”. 
 
Dzieje się tak zaledwie kilka tygodni po tym, jak Lee podpisał szereg praw, które drastycznie ograniczają władzę, jaką szkoły i firmy mają w sprawie ograniczeń COVID-19, w tym wymaganie dowodu szczepienia lub wprowadzenie nakazów maski.
 
Lee wydaje się podążać w ślady gubernatora Florydy Rona DeSantisa, który niedawno ujawnił plany rekrutacji funkcjonariuszy policji spoza stanu, którzy „nie są dobrze traktowani” i zaoferował im wypłatę 5000 dolarów premii.  
 
I prócz wolności medycznej, Lee oferuje szereg zachęt, aby zmotywować out-of-state policjantów, aby przejść do wolontariusza państwa, w tym brak podatku dochodowego.  
 
„Tutaj w Tennessee mamy tak wiele do zaoferowania, jak niskie koszty utrzymania i brak podatku dochodowego…
Jeśli szukasz Ameryki w najlepszym wydaniu, przyjedź do Tennessee” – powiedział.   
 
Funkcjonariusze organów ścigania w USA, którzy chcą dołączyć do Patrolu Autostrad Tennessee, mogą to zrobić, odwiedzając stronę JoinTHP.com .  
 
 
 
Źródło:
https://www.lifesitenews.com/news/gov-of-tennessee-wants-unvaxxed-cops-to-come-to-his-state-offers-to-pay-for-moving-expenses/
22 listopad 2021

Pierre Boralevi 

  

Komentarze

  

Archiwum

Związki fundacji Maksymiuka z WSI
styczeń 28, 2007
Do Pracowników Ochrony Zdrowia
maj 18, 2006
Dariusz Kosiur 1605.2006
Rosjanie pokazują swoją broń Paryżu
czerwiec 29, 2007
. bez podpisu
Ręce opadają
sierpień 14, 2003
Andrzej Kumor
Dobijająca liberalizacja
wrzesień 20, 2002
Marek Garbacz http://www.naszdziennik.pl
Faszystowskie elementy sądownictwa
marzec 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
O BANANACH I OPOZYCJI... i jeszcze raz o bananach
styczeń 9, 2003
Artur Łoboda
Na głowach Naczelnych. Fakt który warto pamiętać, dziwnym trafem losu oba nakrycia głowy do których się nas zmusza byśmy je
wrzesień 14, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Ten - co to zawsze był "uczciwy" i "nieomylny"
marzec 10, 2007
PAP
Równość wobec prawa
listopad 3, 2006
Margot III
Konferencja prasowa Krzysztofa Wyszkowskiego
marzec 11, 2006
przeslala Elzbieta
Koszty systemu emerytalnego zostaną ograniczone?
sierpień 7, 2002
PAP
Mełłaby dwa dolce na sekundę
marzec 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Seks polityków i artystów
sierpień 13, 2007
Tadeusz Oszubski
Siedzimy w gównie po uczy
styczeń 23, 2006
Artur Łoboda
Afery tzw. baronów paliwowych ciąg dalszy
sierpień 7, 2002
IAR
Krótka przypowieść o Sacrum
listopad 15, 2007
rodman
Więcej urzędników po wejściu do Unii
sierpień 3, 2002
alt
"Restrukturyzacja" = likwidacja
styczeń 11, 2003
zaprasza.net
Symptomy
czerwiec 9, 2003
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media