|
O co chodzi z zarzutami wobec Majchrowskiego?
|
|
"Prezydent Krakowa usłyszał zarzuty.
Sprawa ma związek ze śledztwem prowadzonym przez prokuraturę od 2020 r. i dotyczy m.in. nieprawidłowości przy uchwalaniu miejscowych planów zagospodarowania, wydawania warunków zabudowy oraz pozwolenia na budowę, a także programu "Mieszkanie plus"".
Jacek Majchrowski to GANGSTER, który dwadzieścia lat temu zamienił Urząd Miasta Krakowa w strukturę przestępczą!
Gdyby przyczyną postępowania Prokuratury była chęć przywrócenia w Krakowie praworządności - to Majchrowskiemu trzeba by było postawić kilkadziesiąt zarzutów karnych!
Między innym współudział w fałszerstwie map geodezyjnych, fałszerstwie Uchwał Rady Miasta Krakowa, działanie w związku przestępczym - w celu pozbawienia Krakowian należnych im Praw, a także masowe łapówkarstwo!
Majchrowski powinien trafić do więzienia na kilkadziesiąt lat - gdyby zsumować wszystkie jego przestępstwa.
Dlatego obecne oskarżenie przeciwko Majchrowskiemu widzę jako dwie alternatywy:
albo jest to personalna rozgrywka osoby skrzywdzonej przez Majchrowskiego,
albo Prokurator wciąż nie jest pewny własnej siły - bo przez 20 lat Prokuratura krakowska ochraniała przestępczą działalność Majchrowskiego,
albo jest to TYLKO GRA - mająca zasugerować, że Majchrowski został "ukarany" - gdy wywinie się od odpowiedzialności za cała masę przestępstw.
Przypominam Państwu temat spalenia Archiwum Miejskiego Krakowa - gdy przez tydzień Straż Pożarna nadzorowała wypalanie dokumentów w Archiwum!
Proszę przypomnieć sobie scenę - jak co jakiś czas do płonącego Archiwum wchodził Strażak zaopatrzony w butlę tlenową.
A dlaczego nie weszło tam więcej Strażaków i do tego z środkami do gaszenia pożaru?!
Nawet - gdyby do gaszenia użyto wodę - to zniszczeniu uległaby niewielka ilość archiwów.
Zamiast tego wody użyto dopiero wtedy - gdy pozostał tylko popiół.
Ale i on mógłby być częściowo odtworzony - gdyby nie został polany woda.
A przecież istnieją środki gaśnicze bezinwazyjne - na przykład Azot, Argon i Dwutlenek węgla, które przy bunkropodobnej - zabudowie budynków Archiwum - zadziałałyby wyjątkowo skutecznie.
O co więc chodzi z tym oskarżeniem Majchrowskiego - tego jeszcze nie wiem.
Ja prowadzę własną batalię - by wysłać Majchrowskiego tam - gdzie jego miejsce.
|
|
2 marzec 2024
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Karuzela Szmaciaków
wrzesień 26, 2003
|
Kontynuatorzy z SLD (7)
czerwiec 26, 2003
Paweł Siergiejczyk
|
W niecałe 24 godziny z 27 na 28 lutego 2008 Żydzi zamordowali 30 Palestyńczyków. 10 z nich to niemowlęta i dzieci - wideo
luty 29, 2008
uruknet
|
Nie tylko o € (euro) UE
luty 2, 2009
Dariusz Kosiur
|
POLSKA według PiS, czy według PO
marzec 10, 2007
Dariusz Kosiur
|
Druga TARGOWICA
grudzień 27, 2002
Elzbieta
|
Miejcie nadzieję
marzec 14, 2009
Adam Asnyk
|
Fragmenty skarg ofiar stalinowskich (1)
wrzesień 9, 2004
|
"Sondaż" czy kpiny ze społeczeństwa?
styczeń 24, 2003
PAP
|
KONTROWERSJE: Dialog z Żydami
maj 22, 2007
W CH
|
"Moralność"
czerwiec 30, 2008
PAP
|
"Zachodnie wzorce"
listopad 19, 2002
Artur Łoboda
|
59. rocznica powstania w białostockim getcie
sierpień 16, 2002
PAP
|
Jaruzelski: papież najwybitniejszym Polakiem XX wieku
sierpień 14, 2002
PAP
|
Katalog wartości homo sapiens + agent 007 melduje
listopad 27, 2006
Marek Głogoczowski
|
Kardynał o marszu gejów
maj 9, 2004
(PAP)
|
Pilnie potrzebna powszechna edukacja obywatelska
kwiecień 20, 2005
Leszek Skonka
|
John McCain - Wojowniczy Kandydat na Prezydenta USA
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
MODLITWA POD KAMIENNYM WESTCHNIENIEM
czerwiec 7, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Czy Polska Staje Się Państwem Buforowym?
luty 28, 2008
J.Ł
|
|
|