|
Samych siebie ośmieszają
|
|
Póki mętne media głaskały polityków i zadawały im uzgodnione wcześniej pytania - to wszystko było cacy.
Z niewiadomego powodu - niektórzy dziennikarze zmienili swoją politykę i zaczęli prowokować polityków Platformy Obywatelskiej.
Wtedy okazało się, że do sejmu dostał się intelektualny plebs, który nawet nie wie: kiedy Polska została zaanektowana do Unii Europejskiej.
A mówiąc językiem poprawności politycznej "kiedy została członkiem Unii Europejskiej"?
I najciekawsze jest to, że wiedzy takiej nie posiadają ludzie noszący "Unię Europejską" na swoich sztandarach.
Niedawno posłance Ligia Krajewskiej - z Platformy Obywatelskiej, dziennikarz „Rzeczpospolitej” przedstawił program jej własnej Partii - jako program PiS-u.
Na co usłyszał słowa: "to zupełnie nierealne pomysły. Czyste chciejstwo. Człowiek składający takie obietnice okłamuje Polaków!"
A gdy dziennikarz przyznał, że to w rzeczywistości program PO z 2007 roku to usiłowała odwrócić kota ogonem i dowodziła, że w wydaniu PiS jest to irracjonalne.
Kolejnym rodzynkiem była rozmowa Konrada Piaseckiego z posłanką PO - Malinowską-Grupińska, którą podpuścił słowami:
"A pani powie, że Hanna Gronkiewicz-Waltz to w tysiącletniej historii Warszawy najlepszy prezydent?"
Na co ta platformowa idiotka przytaknęła.
Tymczasem Warszawa liczy sobie najwyżej 700 lat. A najstarszy zachowany akt lokacji pochodzi z 1413 roku i liczy sobie równo 600 lat.
Tylko przywołanie wcześniejszego dokumentu powoduje przypuszczenie, że Warszawa jest dłużej miastem - niż 600 lat.
Niedawno - jedno z najstarszych miast Polski - Kraków - obchodził - szeroko reklamowane 750 lecie lokacji.
Dlatego średnio rozgarnięty człowiek powinien wiedzieć, że Warszawa nie może istnieć 1000 lat.
Myślę, że posłanki Samoobrony, które dziennikarze mętnych mediów starali się w przeszłości ośmieszyć - nie są aż tak infantylne - jak agresywne członkinie Platformy Obywatelskiej.
Osobiście wolę widzieć słomę w butach - niż czuć fetor kosmetyków, który ma ukryć smród bijący od strony posłanek Platformy Obywatelskiej.
Dziennikarze mętnych mediów - dostali w końcu pozwolenie na przepytywanie posłów Platformy Obywatelskiej i bawią się wyłapywaniem Dyzmów, ora blondynek intelektualnych w tej Partii.
Zapominają jednak, że w ten sposób składają przed Społeczeństwem oskarżenie na swoją własną działalność. Bo bez matactw dziennikarskich - taki intelektualny plebs - nie mógłby nigdy znaleźć się w Sejmie.
|
|
3 czerwiec 2013
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Deutsche Bank
kwiecień 16, 2003
red. Krzysztof
|
"Pochwała głupoty" według profesora Friedricha Augusta Hayeka
sierpień 31, 2004
Marak Głogoczowski
|
Równiarze
czerwiec 26, 2003
Andrzej Kumor
|
Kto rządzi w białym domu?
marzec 8, 2009
tomeq
|
Szanty i szlanty
listopad 14, 2004
Mirnal
|
Budżet katastrofy
październik 16, 2003
Prof. STEFAN KUROWSKI
|
Święte krowy i barbarzyńcy
styczeń 11, 2007
Piotr Ciszewski
|
Eksplozja globalnych spekulacji walutowych
wrzesień 26, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Gdzie są profesorowie z dawnych lat ?
listopad 14, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
"IACS nie przeszkodził"
czerwiec 29, 2002
PAP
|
Parada Równości
Związki homoseksualne równoprawną alternatywą małżeństwa?
czerwiec 12, 2005
Adam Sandauer
|
Młodociane dziewczynki
październik 22, 2005
Mirnal
|
Dziś paserzy zakładają partie polityczne
kwiecień 12, 2003
|
Iran twierdzi, że Al-Qaeda była narzędziem Mossadu w 9/11
kwiecień 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bush: położymy kres tyranii na całym świecie
styczeń 23, 2005
zaprasza.net
|
Ostrzeżenie
wrzesień 19, 2004
zaprasza.net
|
Budowa "trzeciego filara" siły Żydów
maj 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Blokada umysłu
maj 10, 2008
Artur Łoboda
|
Rozmowa Adama Sandauera z Gabrielem Janowskim członkiem Ruchu Patriotycznego
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
|
umiaru i rzeczowości...
październik 11, 2005
Tadzio
|
|
|