|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
więcej -> |
|
Pytanie, które powinien sobie zadać każdy Polak
|
|

Życiem normalnego człowieka kieruje logika i pragmatyzm.
Życiem idioty kierują mity i zabobon.
Napisałem kiedyś, że jesteśmy "narodem, który głupotę nazywa odwagą", co spotkało się z agresją tych ludzi, którzy nie dorośli do zrozumienia tragicznych dziejów własnej ojczyzny.
Z mojego punktu widzenia decyzja o przedłużaniu Powstania Warszawskiego - po tym jak znane były intencje Stalina - co do zniszczenia polskiego zrywu narodowego - decyzja kontynuacji powstania była tragicznym błędem, a nawet zbrodnią wobec Narodu.
180 tysięcy ofiar śmiertelnych, wyniszczona inteligencja i skarby kultury narodowej, oraz otwarta droga do zwasalizowania Polski przez komunistów - to jedyne skutki powstania, które w sercach wielu Polaków stanowi synonim patriotyzmu.
Ja jednak powiem dosadnie że jest to największy symbol głupoty narodowej.
W chwili obecnej toczy się w polskojęzycznych mediach gra pod hasłem : odkrywanie agentów w Kościele.
Nikt nie zadał sobie pytania: o co w tym wszystkim chodzi?
A dla mnie sprawa jest jasna!
W Polsce nie ma żadnych zmian społecznych i gospodarczych obiecywanych przez PiS.
LPR i Samoobrona zapomniały o swoich przedwyborczych obietnicach.
Dlatego ci - którzy w rzeczywistości rządzą Polską, wywołali zastępczą aferę medialną, służącą odwróceniu uwagi od niezbędnych dla ratowania Polski - reform.
Tą aferą - niczym padliną - żywią się medialne sępy.
Dla mnie nie jest ona niczym nowym, ponieważ przez lata - znając prawdziwą moralność osób w sutannach - domyślałem się tak licznej współpracy z bezpieką.
Jeszcze rok temu łudziłem się, że osoby duchowne mogą się nawrócić i zacząć w końcu postępować zgodnie z chrześcijańskimi wartościami etycznymi.
Kiedy jednak pozbyłem się ostatnich złudzeń - widząc jak Episkopat prowadzi Polaków w niewolę i poniewierkę, pozwoliłem sobie na krytyczne wobec Kościoła wypowiedzi.
Nie zamierzam uczestniczyć w grze, która się wokół nas toczy.
Chciałbym jednak przypomnieć pewne fakty z historii - jako morał do zrozumienia czasów współczesnych.
Pod koniec II wojny światowej, wkraczając na ziemie niemieckie - alianci - chcieli dotrzeć do dwóch najważniejszych nazistowskich tajemnic:
tajemnicy broni niemieckich
i wiele ważniejszej - listy agentów niemieckich pozostawionych w Europie Wschodniej.
Tylko skończony idiota może się dziś łudzić, że po upadku PRL, obce wywiady nie przejęły pod swoje skrzydła byłych agentów SB, Stasi, KGB.
Popatrzcie dookoła...
Co się stało z Polską?
Przestańcie kłamać, że to jacyś mityczni "żydzi" zniszczyli Polskę.
Bo choć mocodawcami zbrodniarzy byli globaliści - żydowscy przestepcy - to wykonawcami byli najczęściej tak zwani "prawdziwi Polacy", którzy zdradzili swoją ojczyznę i podejmowali haniebne decyzje polityczne i gospodarcze.
Nie zabrakło wśród tych zdrajców - przedstawicieli Kościoła - co udowadnia całokształt zagadnień związanych z tak zwaną akcesją do Unii Europejskiej.
Pora się opamiętać.
Pora przestać wierzyć w żydowskie bajki - o cudach, objawieniach i świętych.
Dostaliśmy tak potężne uderzenie obuchem, że tylko skończeni idioci mogą jeszcze się łudzić.
Tylko solidna, uczciwa praca - na każdym polu a nie jakaś niepokalana dziewica - zapewni bezpieczeństwo Polski i godne życie naszych potomków.
Jak długo będziemy słuchać zdrajców i idiotów, tak długo będziemy biedni i głupi.
|
|
9 styczeń 2007
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
"¬le księgowała"
lipiec 6, 2002
PAP
|
Dlaczego w Polsce jest tak ?le - bo mamy 660 tys emerytów mundurowych w wieku 35 lat i oni zjadają wszystkie pieniadze z ZUS
styczeń 15, 2008
HENRY
|
Tadeusz Kowalik - Ewolucja systemu ekonomicznego USA
listopad 22, 2002
Tadeusz Kowalik
|
Topless
luty 3, 2009
PAP
|
Jerzy Pawłowski nie żyje...
styczeń 13, 2005
odpolaczony
|
III WŁADZA RP - orły, obrońcy, stróże, czy zwykłe ciecie?
sierpień 24, 2008
ZR
|
Protest Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu przeciw poparciu
Rządu RP agresji Stanów Zjednoczonych na Irak
marzec 21, 2003
|
Perto-Dolary, Czyli Narzucanie Imperializmu Monetarnego przez Amerykańską Maszynę Wojenną
październik 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski.
|
Mentalność PPS
czerwiec 13, 2007
Adam Wielomski
|
Karol Marks - W kwestii żydowskiej
maj 4, 2008
AŁ
|
Zamach Kaczyńskiego na ... lustracje
styczeń 23, 2006
http://www.raportnowaka.pl/
|
Koszty aneksji do UE (2)
marzec 15, 2003
Piotr Wesołowski
|
Koniec Napolenow IV RP?
kwiecień 15, 2007
wasylzly
|
Przekształcanie Niemiec w sprzymierzeńca USA?
sierpień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Balcerowicz tłumaczy się
marzec 10, 2006
PAP
|
WOBEC CZASU IDZIEMY Z MGَ BEZ SUKCESU.
listopad 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
będzie ich w Krakowie 80. Jeden kosztuje 100 tys. zł.
marzec 3, 2005
|
Prawo i bezprawie
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Szejk z Przemyśla, czyli cicho sza idą „rzeszowiacy”
maj 5, 2006
Marek Olżyński
|
Afera PiS. W obronie nie tyle Mirosława G. co demokracji i praworządności, a przeciw Relidze i zdegenerowanym karłom... Dwa
maj 8, 2007
tłumacz
|
więcej -> |
|