|
Nigdy nie było żadnego kowida (2)
|
|
Ludzi dzieli się na myślących i całkowicie bezmyślnych - podatnych na manipulację.
Ci myślący - próbują zrozumieć przyczyny złego samopoczucia i chorób pojawiających się przy bliskim sąsiedztwie nadajników telefonii komórkowej.
Niektórzy próbowali zabezpieczyć się poprzez jakąś formę ekranu chroniącego przed promieniowaniem elektromagnetycznym.
Ponieważ najlżejszym i najbardziej plastycznym tworzywem jest folia aluminiowa - to ją próbowano wykorzystać jako osłonę przed promieniowaniem.
Moje badania na "instrumencie" własnego organizmu, oraz przy użyciu mierników pola elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości doprowadziły do wniosku, że ekrany metalowe - nawet uziemione - w niewielkim stopniu chronią przed promieniowaniem i ich tłumienie sygnału jest porównywalne do zwykłej szyby.
Bardzo długo rozpatrywałem wszystkie aspekty wpływu promieniowania elektromagnetycznego na organizmy żywe.
Cały czas poszukiwałem brakującego ogniwa.
Im wyższa jest częstotliwość promieniowania - tym mniejsza przenikliwość - w granicach dwóch centymetrów.
Jadąc przez świat - samochodem odczuwałem silne promieniowanie elektromagnetyczne, ale wokół nie było żadnego nadajnika.
Jednak po chwili pokonywałem wzgórze - za którym wyrastały potężne maszty telefonii komórkowej.
Czyżby promieniowanie ulegało zakrzywieniu?
Kolejne pytania powstały gdy badałem promieniowanie elektromagnetyczne w garażach podziemnych.
Wtedy jeszcze nie instalowano w nich przekaźników - jak to robią dzisiaj, ale sygnał do nich docierał.
Czy fale przenikają przez mury, czy też odbijają się jak światło?
Teoria odbicia promieniowania telefonii komórkowej jest uznawana przeze mnie do dzisiaj.
Ale jest jedynie małą częścią tego - co niszczy ludzkie organizmy.
Od lat trzydziestych ubiegłego wieku prowadzono badania nad wpływem promieniowania elektromagnetycznego - na organizmy żywe.
Małymi dawkami próbowano leczyć różne dolegliwości. I było to ze wszech miar rozsądne - bo jak powiedział kiedyś Paracelsus - to dawka odróżnia lekarstwo od trucizny.
Wszystko może być lekarstwem i wszystko może być trucizną.
Już 90 lat temu zauważono, że promieniowanie elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości - jest przyczyną wielu schorzeń, które zbiorczo nazwano "chorobą radiotelegrafistów".
Do tej pory przeprowadzono setki - o ile nie tysiące badań naukowych nad wpływem promieniowania elektromagnetycznego na organizmy żywe.
Mnie najbardziej interesowały te, które badały promieniowanie elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości.
Promieniowanie elektromagnetyczne jest niczym kuchenka mikrofalowa.
Wprawia w ruch wodę - z której jesteśmy zbudowani w około 70 procentach i obijające się w naszych organizmach - o siebie cząstki wody - zaczynają się nagrzewać.
Dokładnie tak samo - jak zupa w kuchence mikrofalowej.
Ale, - zanim zaczniemy się gotować - organizm jest cały czas niszczony przez promieniowanie elektromagnetyczne.
Przewertowałem chyba kilkaset prac naukowych na temat nietermicznych skutków promieniowania elektromagnetycznego - na organizmy żywe.
A szczególnie ważne były te, - które ukazywały uszkodzenia płuc - przez promieniowanie elektromagnetyczne.
Przestudiowałem ich kilkadziesiąt i część opublikowałem na tym Forum.
Jednak żadna z prac naukowych nie wyjaśniła przyczyn negatywnego skutku promieniowania elektromagnetycznego na organizmy żywe.
Tak - jak odkryłem kiedyś metodę oszustwa kredytów frankowych - tak dziś poznałem prawdę o pseudokowidzie.
Opiszę ją w następnym tekście.
|
|
12 wrzesień 2022
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Skandaliczna blokada informacyjna w polskojęzycznych publikatorach.
wrzesień 15, 2008
tłumacz
|
Wina ministrów
sierpień 27, 2007
Marek Olżyński
|
Stwórca wiecznych praw przyrody?
wrzesień 3, 2007
Marek Głogoczowski
|
Światowe protesty przeciwko atakowi żydowskich terrorystów na Gazę - wideo z różnych części świata
styczeń 11, 2009
hgw
|
Wizy za smierć
luty 5, 2005
zaprasza.net
|
Koniec eksmisji na bruk?
grudzień 4, 2002
PAP
|
Hitler chciał namówić Polaków do wspólnego ataku na Sowiety
sierpień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Na usługach klasy rządzącej
listopad 10, 2003
|
Zmarł Aleksander Sołzenicyn...
sierpień 6, 2008
tłumacz
|
Świat ma jednak szczęście że Rosją rządzi Putin
październik 2, 2006
wasylzly
|
Szturmy kanadyjskie
styczeń 24, 2006
zaprasza.net
|
Interesy koncernu ważniejsze niż prawa człowieka
sierpień 6, 2002
PAP
|
Prokuratorzy na usługach bezpieki
listopad 14, 2005
Klaudiusz Wesołek
|
Przygotowani na...porażkę?
luty 13, 2006
Marek Olżyński
|
Fundacja urzędnika NFZ reprezentuje polskich pacjentów w organizacjach międzynarodowych
listopad 26, 2007
Adam Sandauer
|
Najważniejszy agent PRL
wrzesień 18, 2004
PAP
|
Prawie jak patriota
lipiec 4, 2008
Artur Łoboda
|
Uczciwy demokrata doszedł do tych samych wniosków co ks.Jankowski
maj 13, 2005
czytelnik
|
Polska importerem węgla
listopad 3, 2008
PAP
|
Untamed Dimensions podcast: o spisku 9/11 raz jeszcze
czerwiec 26, 2007
marduk
|
|
|