|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
więcej -> |
|
Czy społeczeństwo polskie zacznie myśleć?
|
|
Od początków Świata kuglarze, przebierający się w szaty mnichów i władców, manipulują współplemieńcami dla zdobycia mrocznego przedmiotu pożądania zwanego władzą.
Ta niezrozumiała dla mnie przypadłość jest zapewne skutkiem zaburzeń emocjonalnych,. wynikiem których jest chęć zrównoważenia własnych ułomności.
Skoro przyczyną dążności do zdobycia władzy jest jakaś forma ułomności to przypuszczać należy, że rządy takich ludzi nacechowane będą ułomnością.
Z własnego otoczenia znam polityków: tak zwanej "prawicy" jak też "lewicy", doskonale egzemplifikujących przedstawiony powyżej problem.
Jednak władzy nie zdobywa się ot tak sobie.
Dla osiągnięcia celu uruchamia się cały szereg postępów, machinacji i oszustw.
Najbliższy nam przykład to oszustwo Millera - sprzed wyborów parlamentarnych , głoszące: że SLD posiada kadrę kompetentnych ludzi do naprawy Polski.
Jak wygląda "kompetencja" w wydaniu Millera ?
I tu powstaje bardzo poważny problem, ponieważ dla zdobycia władzy potrzebna jest zgoda społeczeństwa.
Mimo wzrostu świadomości społecznej nasi wrogowie - politycy zyskują nad nami coraz większą przewagę.
Namacalnym dowodem jest przykład posłów PO, którzy po zrujnowaniu Polski (w ramach KLD i UW) dziś odzyskują zaufanie "ulicy".
Co najmniej od Starożytnego Rzymu praktykowane są dla narzędzia władzy zawierające się w dwóch łacińskich maksymach.
"dziel i rząd?"
"chleba i igrzysk"
O chleb coraz trudniej ale igrzysk dostarczają nam wszystkie stacje telewizyjne - w szczególności te "niezależne".
Dzielenie (antagonizowanie) społeczeństwa dokonywane jest z perfekcją.
DRUGIE DNO
Każde zjawisko niesie w sobie ukryte przed ogółem społeczeństwa intencje.
Pozwolę sobie przypomnieć sytuację sprzed lat trzech, kiedy to na jednym z polskich portali - Hoga.pl pojawiła się grupa ludzi usiłujących rozpocząć dyskusję - niezależną od narzucanych nam przez polskojęzyczne media ideologii.
W tym samym czasie na Onet.pl funkcjonowała totalna cenzura. Dyskusja na Wirtualnej Polsce opanowana była przez gówniarzy, którzy słownictwem z rynsztoku przedstawiali się całemu światu. Inne portale, o profilu hopsa- dana nie mieściły się w kryteriach społecznych.
Już po ostatnich wyborach sejmowych, a przed przejęciem władzy przez SLD portal Hoga.pl zamilkł.
Wyglądało na to, że stał się dla rządzących niebezpieczny.
Bardzo szybko - natomiast - poprawiała swój obraz Wirtualna Polska, która nawet niedawno zaczęła drukować teksty krytyczne wobec otaczającej rzeczywistości.
Ale teraz, kiedy odwaga potaniała, prawie wszyscy stali się krytyczni.
W związku z powyższym chciałbym ostrzec Rodaków przed kolejną manipulacją, jakiej zostali poddani.
Mniej więcej rok temu decydenci z Wirtualnej Polski zablokowali możliwość wysyłania poczty z naszego serwera do użytkowników WP.
Słowo "zaprasza.net" uznane zostało na Wirtualnej Polsce za niecenzuralne.
Na zwróconą z naszej strony uwagę nikt nie raczył odpowiedzieć.
Z mojej wiedzy wynika, że dokładnie tak samo Wirtualna Polska zareagowała wobec innych niezależnych politycznie portali.
Jeżeli więc zostało Wam Rodacy choć trochę rozumu w głowie to wykonajcie równanie profilu naszego portalu z historią działalności Wirtualnej Polski.
Wnioski powinny wam otworzyć oczy na koleją manipulację, będącą wstępem do przejęcia - jeszcze większej władzy - przez byłych esbeków.
|
|
22 wrzesień 2003
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Wielkie dzieła za niewielkie pieniądze
listopad 7, 2005
zaprasza.net
|
Rozmowa Adama Sandauera z Gabrielem Janowskim członkiem Ruchu Patriotycznego
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
|
Światem rządzą : żydzi, masoni, cykiści ..... i
lipiec 13, 2004
Artur Łoboda
|
71 agentów SB podczas zjazdu "Solidarności" w 1981 r.
styczeń 22, 2003
Artur Łoboda / PAP
|
Dzwony biją nie dla Polaków!
marzec 15, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Wypowied? Płk. Chwastka z 5 lutego
luty 22, 2003
|
Bush zawetował ustawę zakazującą CIA tortur
marzec 8, 2008
PAP
|
Na Zachodzie bez zmian
wrzesień 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
Afera PiS. W obronie nie tyle Mirosława G. co demokracji i praworządności, a przeciw Relidze i zdegenerowanym karłom... Dwa
maj 8, 2007
tłumacz
|
Sądowa farsa?
luty 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kary w zawieszeniu dla oskarżonych ws. Elektromisu
sierpień 5, 2002
PAP
|
Otworzmy archiwa IPN
maj 14, 2007
pap, ss
|
Umarł człowiek Zbylut Grzywacz 1939-2004
lipiec 29, 2004
Artur Łoboda
|
Oddając szacunek Ojczy?nie sami zyskamy godność (1)
wrzesień 27, 2004
|
Czy zbliża się koniec dolara?
marzec 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
styczeń 1, 2008
|
Polskie obozy koncentracyjne jako te japońskie bomby atomowe
październik 31, 2004
Mirosław Naleziński
|
ODEZWA DO LICZYDŁA
grudzień 17, 2006
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
|
DO ROZPOCZĘCIA WIELKIEGO FINAŁU ANTYUNIJNEGO POZOSTAŁO JUŻ TYLKO 10 DNI !!!
kwiecień 21, 2003
SKU
|
Hitler zawsze atakował na wiosnę. Wyjątkiem atak na Polskę.
luty 22, 2003
PAP
|
więcej -> |
|