ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Prezydent Korei Południowej aresztowany  
16 styczeń 2025     
W sprawie roszczeń żydowskich 
15 styczeń 2018     
Klimat i trop finansowy 
22 luty 2021      Phil
A jednak Żydzi są sami sobie winni 
18 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Kto to robi i w jakim celu? 
19 październik 2016     
Dzisiejsi Polacy 
12 październik 2020     
List otwarty od emerytowanych generałów i admirałów 
16 maj 2021     
Pamiętam stan wojenny 
5 grudzień 2016      Alina
"Sprawiedliwi" bali się UB 
16 luty 2016      Artur Łoboda
Najsłabsze ogniwo JOW 
15 maj 2015      Artur Łoboda
Sąd Najwyższy orzekł, że szczepionka mRNA Covida NIE JEST SZCZEPIONKĄ, więc co to jest? 
14 czerwiec 2024     
Gonimy własny ogon 
29 listopad 2016      Artur Łoboda
"Orkiestra" Owsiaka 
24 styczeń 2025      Artur Łoboda
Być Polakiem 
19 marzec 2017      Małgorzata Todd
Hipoteza o skażonych wacikach. Mgr inż. Krzysztof Puzyna 
27 październik 2020      Alina
Listy do Ministranta 
6 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Jedwabne 
17 czerwiec 2020     
Zapytanie do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Bogdana Zdrojewskiego - w trybie Prawa Prasowego.  
2 luty 2012      Artur Łoboda
"Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie" 
18 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Norymberga dla zbrodniarzy kowidowych  
6 październik 2022      Artur Łoboda

 
 

Trump obiecuje przeprosić, ponownie zatrudnić i wypłacić zaległe wynagrodzenie weteranom zwolnionym za odmowę przyjęcia zastrzyków mRNA COVID

Podczas niedawnego przystanku kampanijnego w Karolinie Północnej Donald Trump powiedział swoim zwolennikom, że jeśli zostanie wybrany ponownie, przeprosi, ponownie zatrudni i wypłaci zaległe pensje wszystkim weteranom, którzy zostali zwolnieni za odmowę przyjęcia szczepionki mRNA przeciwko koronawirusowi z Wuhan (COVID-19).
„Nie chcieliśmy nakazu” – powiedział Trump tłumowi buczącemu na temat szczepionek.
„Nakazu nie można, po prostu nie można tego zrobić”.


Trump kontynuował swoje przemówienie, odczytując zgromadzonym następujące oświadczenie:

„Zatrudnię ponownie każdego patriotę, który został zwolniony z wojska, z przeprosinami i zaległym wynagrodzeniem.
Otrzymają zaległe wynagrodzenie i przeprosiny od naszego rządu”.
 
 
Trump zaprzecza, że ​​wiedział o Projekcie 2025

Wielu Amerykanom nie podoba się fakt, że Trump odegrał kluczową rolę w przyspieszonym stworzeniu i podaniu śmiertelnych szczepionek na COVID-19 w ramach operacji Warp Speed.

Uchwalono przepisy mające na celu ochronę wielkich firm farmaceutycznych przed pozwami w związku z obrażeniami i zgonami spowodowanymi szczepieniami, a amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) mogła wydawać zezwolenia na awaryjne użycie (EUA) leków eksperymentalnych, posługując się kłamstwami i manipulacjami.

W tym czasie Trump i jego ludzie mówili światu, że iwermektyna i hydroksychlorochina (HCQ) były pomocnymi lekami na COVID.
Jednocześnie jednak Trump nadal zachwalał nadchodzące szczepionki, wielokrotnie chwaląc się, że „jego” szczepionki zostały stworzone z hiperprędkością dzięki jego pomocy.

Szczepionki przeciwko COVID-19 okazały się bardzo niepopularne wśród wyborców Trumpa, więc teraz Trump mówi, że spróbuje naprawić sytuację weteranów, zwracając im to, co zostało im odebrane podczas „pandemii”.

„Teraz musi przeprosić za to, że w ogóle komukolwiek narzucał takie rzeczy” – napisała pewna osoba na X o Trumpie.

„Pójdźmy o krok dalej i zmuśmy szpitale, by zrobiły to samo” – dodała inna osoba, zaznaczając, że każdy, kto karał innych za to, że nie dali się zaszczepić, powinien zostać zmuszony do naprawienia swojego zachowania.

W odpowiedzi na krytykę Tima Walza dotyczącą jego rzekomego planu Project 2025 dla kraju, Trump powiedział Fox & Friends w niedawnym wywiadzie, że Walz jest „lekkoduchem”, który „nie powinien mieć nawet dostępu do ewentualnego prezydenta”.

„Ten facet był okropnym gubernatorem.
Mieli same problemy w swoim stanie.
Nie ma żadnych możliwości.
Nazywają go trenerem.
Jest półtrenerem.
Trenujesz futbol przez chwilę.
Ten facet jest lekki i nie powinien mieć dostępu”.

Trump kontynuował wywiad, twierdząc, że „nie ma pojęcia”, czym w ogóle jest Projekt 25 i że jego opozycja po prostu wszystko wymyśla, żeby go ośmieszyć.

(Projekt 25 zakłada przejęcie totalitarnej kontroli przez prawicę w USA po wyborach prezydenckich https://en.wikipedia.org/wiki/Project_2025)


„Wiedzą, że nie mam z tym nic wspólnego” – powiedział Trump.
„Nie miałem pojęcia, co to było.
Grupa ludzi zebrała się, opracowali pewne konserwatywne wartości, bardzo konserwatywne wartości, a w niektórych przypadkach być może przekroczyli granicę.
Być może nie.
Nie mam pojęcia, czym jest Project 25 [sic], ale oni z niego korzystają i wiedzą o tym”.

Jeśli chodzi o zadośćuczynienie, o którym mówił Trump w odniesieniu do prześladowanych, niezaszczepionych weteranów, ktoś na X dodał, że piloci linii lotniczych, którzy zostali zwolnieni za odmowę przyjęcia szczepionki, zasługują na dokładnie takie samo zadośćuczynienie pod rządami Trumpa.

 
 
 
Źródło:
https://www.naturalnews.com/2024-08-23-trump-apologize-rehire-veterans-covid-mrna-vaccines.html
24 sierpień 2024

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

W obliczu zaostrzającego się konfliktu USA - Rosja...
czerwiec 5, 2007
aktualności pnlp
Dyrektora na chwilę przyjmę
styczeń 23, 2005
Nie dzielić Polaków
lipiec 6, 2008
Artur Łoboda
USA: bezrobocie nie rośnie, ale nie jest dobrze
sierpień 3, 2002
IAR
Matka Solidarności
grudzień 15, 2005
Zbigniew Głuszczyk
O powszechny dostęp do leczenia
maj 13, 2004
Adam Sandauer
Mamienie idiotów
kwiecień 29, 2004
Adam Zieliński
Topienie jako tortura dozwolona przez rząd USA?
listopad 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
WIERZE ZE "HEJNAL" NADAWAŁ
maj 5, 2005
RZYMIANKA
Buchanan's pro-German and anti-Polish book "The Unnecessary War"
marzec 10, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Takie spotkania są potrzebne. Agitacja w więzieniu za Unią
kwiecień 8, 2003
PAP
Bezprawne Opłaty Sądowe
kwiecień 22, 2006
Andrzej Grabowski
Sugestia
kwiecień 22, 2005
Odpryski betonu minionej epoki
marzec 4, 2008
Marek Olżyński
Pozwolilem sobie skopiowac ten wiersz
sierpień 1, 2004
jasiek z toronto
Według PAP złodziej to biznesmen
październik 30, 2005
PAP
Branie na litość
wrzesień 10, 2003
Andrzej Kumor
Tępienie przestępców - Gronkiewicz Walz
wrzesień 5, 2003
Niepokojący wzrost poparcia społeczeństwa polskiego dla idiotycznych pomysłów - konfiskata samochodów.
maj 17, 2007
tłumacz
Słowa krętacza
kwiecień 28, 2003
eva
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media