ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
więcej ->

 
 

Przekształcanie Niemiec w sprzymierzeńca USA?




Agent i analityk wywiadu niemieckiego opublikował serię trzech artykułów pod pseudonimem “Axel Brot” w piśmie „Asia Times.” Napisał on te artykuły anonimowo być może, żeby uniknąć problemów cenzury i innych nieprzyjemności w Niemczech. Tytuł glówny mówi sam za siebie: „Przekształcanie Niemiec w sprzymierzeńca USA” („Germany, The Re-Engineered Ally”). Podobnie trzy pod tytuły: „Gotowość na permanentną wojnę” („Readiness for endless war”), „Wszystko popsute” („Everything is broken”) oraz „Chwała wodzowi albo złe skutki („Hail to the chief, or else”) rozwijają temat przekształcania Niemiec w politycznego gracza pod ścisłym dowództwem USA.

Wykształcona śerdnia klasa w Niemczech, żyje pod wrażeniem pół wieku hańby z powodu roli Niemiec jako ludobójczego potwora Drugiej Wojny Światowej, obecnie staje się dumna z opinii Niemiec na świecie jako dobrotliwego działacza społecznego. Niemcy nie chcą przyjąć ideologii globanych konfliktów i „obrony wartości zachodnich” Bush’a. Media w Niemczech podporządkowane amerykańskiej elicie finansowej dążą jednak do tego, żeby za wszelką cenę nawrócić Niemców na neokonserwatywną ideologię.

Ukłonem autora w stronę Rosji jest fałszywe twierdzenie, że wojsko polskie pod dowództwem generała Józefa Piłsudskiego, napadło Rosję w 1920 roku, w celu zdobycia wpływów od Bałtyku do Morza Czarnego. Widocznie autor nie zna treści rozkazu generała Michaiła Tukhaczewsky’ego, z dnia 4go lipca 1920 roku: „Na zachód, po trupie „białej” Polski” do światowej rewolucji,” już nie mówiąc o wcześniejszej akcji Czeronej Armji pod hasłem „Cel Wisła,”na którą to akcję rząd polski zareagował dekretem z dnia 7go lutego 1919 roku, o poborze do wojska polskiego.

Autor wspomina o tym że polska może chcieć zaanektować Królewiec. Faktycznie ostatni raz na arenie międzynarodowej Polacy wspomnieli Królewiec, w czasie rokowań pokojowych w Wersalu w 1918 roku. Wówczas Roman Dmowski, jako przedstawiciel Polski w tych rokowaniach, żądał żeby granice Polski obejmowały Litwę i Prusy Wschodnie poza Królewcem, który miał być wolnym miastem wraz z jego okolicami. Zamiast planów Dmowskiego, Loyd George przeforsował plan wolnego miasta Gdańska, na co marszałek Francji Ferdynand Foche przepowiedział, że w Gdańsku zacznie się Druga Wojna Światowa.

Autor krytykuje instalacje Traczy w Polsce. Projekt ten wydaje mu się przygotowaniem do t. zw. „end-game,” czyli ostatecznego poporządkowania sobie Rosji i Chin przez USA, podobnie jak Niemcy starały sobie podporządkować Rosję w traktacie zawartym w Brześciu Litewskim 2go marca, 1918 roku, w którym to traktacie Lenin podpisał kapitulację Rosji wobec Niemiec.

„Axel” nie pisze o „asymetrycznej” strategji, którą Chiny i Rosja mogą stosować w obronie swoich interesów. Pisze on natomaist o mobilizacji na wojnę ekonomiczną przeciw Rosji i Chinom i zamierzonej powtórce upadku Sowietów, tym razem po-sowieckiej Rosji. Autor nie wspomina o obecnie odbywających się wielkich marewrach w Rosji między Wołgą i Uralem, oraz w zachodnich Chinach.

Wojska Chin, Rosji i byłych republik sowieckich w Azji odbywają manewry oddziałów desantowych w ramach „Shanghaj Cooperation Organization” (SCO), w której to organizacji oficjalnymi językami są języki chiński i rosyjski. Należy wspomnieć, że największą senzacją 21go wieku w Azji jest przymierze wojskowe dwu odwiecznych antagonistów: Rosji i Chin, dziś poważnie zagrożonych przez neokonserwatystów, rządzących w Waszyngtonie.

„Axel” przypomina grzechy Anglo-Amerykanów w czasie kiedy Rosja była słaba w 1990 i kiedy Chiny były słabe 1840 roku. Stwierdza, że USA używa pertraktacji pod presją („coercive bargaining”) oraz że istnieje zagrożenie niby terrorystycznego a faktycznie amerykańkiego, aktu terroru nuklearnego w Rosji.

Tematy w treści artykułu „Axel’a Brot’a” również zawierają dyskusję „Spółki Niemiecko-Francuskiej,” oraz „Przysposabianie Turcji do jej właściwej roli” w Unii Europejskiej - roli zgodnej z polityką kontrolowaną przez amerykańką żydowską finansierę, posługującą się masonerią za pomocą „Ponurych speców-niszczycieli’ („Gloomy old hands”).

„Zepsuta maszyneria” to tytuł opisu błędów neokonserwatystów amerykańskich, których najlepszym przykładem jest jakoby stabilizowanie świata za pomocą narzucania zmian reżymów i rządów w obcych krajach. Autor opisuje „Niezadowolenie z wojskowego udziału Niemiec” zwłaszcza w łamaniu praw międzynarodowych ustalanych od stu lat, takich jak konwencje genewskie etc. Traktat w Westfalji z 1648 ustalił zasadę prawa międzynarodowego, że obca interwencja zbrojna jest nieleglana w celu zmiany rządu lub granic. Tak w czasie rozbiorów Polski jak i w Iraku, oraz wielu innych miejscach, ta zasada prawa międzynarodowego została pogwałcona.

Rozdział „Niezadowolenie z powiązań niemiecko-izraelskich”oraz akcja floty Niemiec u wybrzeży Libanu opisuje, krytycznie działania „zielonego” ministra spraw zagranicznych Niemiec Joszki Fischer’a, którego autur charakteryzuje jako „green neoconervative,” który popierał “wojnę przciwko islamskiej cywilizacji” oraz podarował Izraelowi kilka łodzi podwodnych, każda z czterema wyrzutniami rakiet z nuklearnymi głowicami, w imię kłamstwa, że Izrael „walczy o życie.”

„Axel” obawia się, że Izrael będzie starał się za pomocą amerykańskiej maszyny wojennej zmienić reżym w muzułmańskim Pakistanie na taki, który by wyrzekł się broni nuklearnych. Pro-izraelski kandydat na prezydenta, senator Obama Barak niedawno mówił o potrzebie ataku wojsk USA na północny Pakistan. Nawet „Wall Street Journal” z 9go sierpnia, 2007, informuje, że prezydent Pakistanu, generał Musharaaf, w obliczu pogotowia zbrojnego „przeciwko zewnętrznym i wewnętrznym” zagrożeniom nie wziął udziału w spotkaniu prezydenta Afganistanu Karzaja i wodzów plemion Pasztunów.

Rozdział „Niezadowolenie z siania sporów na przyszłość” krytykuje byłego wice-ministra obrony USA a pó?niej skompromitowanego prezesa Banku Światowego Paul’a Wolfowitz’a, za jego politykę mającą na celu dominiowanie Rosji i Chin przez USA.

Natomiast rozdział “Z flagą amerykańską na maszcie” zawiera kontrowersyjne stwiedzenia że według neokonserwatystów “Nie można wygrać wojny przeciwko terrorowi bez używania tortur” i że „Niemcy muszą nauczyć się być gotowymi na śmierć.” Rozdział ten napisany jest w nadzieji na bliższą współpracę Niemiec z Rosją przeciwko USA, w obliczu niepowodzeń amerykańskiej neokonserwatywnej elity i idącej w ślady Amerykanów, elity niemieckiej, która jest narzędziem przekształcania Niemiec w neokonserwatywnego sprzymierzeńca USA.

www.pogonowski.com
9 sierpień 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Izraelczycy uzywali broni masowej zaglady przeciwko Palestynczykom
marzec 26, 2003
Jacek Szpakowski
Odpowiedzialność za słowo
czerwiec 3, 2005
przesłała Elżbieta
Czy Żydzi stosują duszący uchwyt za gardło USA?
marzec 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Powrót do ?ródeł
listopad 11, 2003
Były marszałek pełnomocnikiem prezydenta Krakowa
styczeń 6, 2007
Kiedy śmieciowi daje się władzę
czerwiec 26, 2008
PAP
Polskę niszczą Żydzi czy rodzime śmiecie?
listopad 24, 2007
PAP
Budowa "Wielkiego Izraela" w Geopolitycznej Panoramie Świata
marzec 2, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Budżet katastrofy
październik 16, 2003
Prof. STEFAN KUROWSKI
"Integracja czy rozbój"
luty 20, 2003
Piotr z Calgary
Układ Lokalny – „Business - Businessmana!”
maj 28, 2006
Dariusz Adamczewski
Obrazy na murze zostają, parking pod Wawelem znika
listopad 28, 2005
gazeta.pl
Biurokraci unijni fałszują ustalenia z Kopenhagi.
styczeń 27, 2003
IAR
Urban a „sprawa polska”.
wrzesień 3, 2002
Artur Łoboda
Przykra prawda historyczna
styczeń 25, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
Żałoba i Wspomnienie
kwiecień 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Jeszcze nie jest za pó?no !
wrzesień 2, 2004
Artur Łoboda
ponad 90 % ...
luty 18, 2005
Kaszub
Wyrywanie Korzeni Pamięci Narodowej za Pomocą Fałszów Literackich
luty 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Równi i rowniejsci. Grabek nie pójdzie do aresztu
styczeń 3, 2003
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media