|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy |
|
| |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
więcej -> |
|
Broń Masowego Oszustwa a Sprawa Kielc 1946
|
|
Prasa polonijna w Nowym Jorku podała, że J.T.Gross przygotowuje na zamówienie żydowskiego ruchu roszczeniowego, nowy tom oszczerstw, przeciwko Polsce i Polakom, tym razem na sześćdziesięciolecie tak zwanego „pogromu kieleckiego.” Niestety media są „bronią masowego oszukiwania ludzi” jak tego wiele razy doświadczyli, tak Polacy, jaki i Amerykanie. Media jako broń masowego oszustwa działają równie skutecznie w sprawie fałszowania istnienia „broni masowego rażenia” w Iraku, jak w sprawie fałszowania „wybuchu polskiego antysemityzmu” w Kielcach w lipcu 1946 roku.
Wyrażenie „broń masowego zniszczenia” nadużywane w propagandzie podrzegaczy wojennych przeciwko Irakowi i Iranowi, dało początek stwierdzeniu, że „media są bronią masowego oszukiwania ludzi.” W USA wyrażenie „Weapons of Mass Deception” („Broń Masowego Oszustwa”) powstało z wyrażenia „Weapons of Mass Destruction,” („Broń Masowego Zniszczenia”) w artykułach Danny’ego Schechter’a i innych krytyków „przemeblowywania” Bliskiego Wschodu, przez neokonserwatystów w rządzie Bush’a.
Pamietamy jak posiadanie „broni masowego zniszczenia” przypisywano Saddam’owi Hussein’owi, oraz starszono Amerykanów „chmurami w kształcie grzyba” nad miastami amerykańskimi z powodu wybuchów bomb nuklearnych, jakoby udostępnianych przez Irak takim organizacjom terrorystycznym jak Alkaida. Mówiła o tym Condeleezza Rice i wiceprezydent Dick Chenney w ich przemówieniach telewizyjnych.
Jest ironią losu fakt, że sowiecka strategia też dotyczyła Bliskiego Wschodu i była powodem inscenizowania przez NKWD zajść w Kielcach, nazywanych „pogromem kieleckim” z 4go lipca, 1946, w czasie lat terroru Jakuba Bermana, namiestnika Moskwy w Polsce. Wówczas władze sowieckie zastosowały kilkanaście pogromów w latach 1945-47 w państwach satelickich, celu wygnania do Palestyny pierwszej wielkiej fali uciekinierów żydowskich z Europy. Sowietom chodziło o to, żeby wykorzystać żydowski nacjonalizm i stworzyć na Bliskim Wschodzie konflikt Żydów z Arabami o ziemię. Wcześniejsze próby radykalizacji Arabów ideologią komunistyczną nie działały. Faktycznie ideologia najbardziej lewicowej wśród Arabów, partii Baath, była bliższa do socializmu narodowego niż do swieckiego komunizmu.
Andrej Gromyko, ambasador Związku Sowieckiego przy Narodach Zjednoczonych, pierwszy wniósł żądanie, żeby ONZ uznał państwo żydowskie w Palestynie już w marcu, 1947 roku, wcześniej niż jakiekolwiek inne państwo. NKWD nie tylko zorganizowało, przy pomocy sjonistów, kilkanaście pogromów w państwach satelickich (w samym Budapeszcie było ich cztery) w celu „stymulowania” ucieczki 711,000 Żydów z miejsc ich zamieszkania, ale również przekazało Żydom w Palestynie nowoczesną broń czeską.
ONZ uznało państwo Izrael 14go maja 1948go roku.
Wśród Żydów przybyłych do Palestyny było dużo weteranów z Drugiej Wojny Światowej. Po zdobyciu przez nich terenów zamieszkałych przez Arabów, Żydzi za pomocą masowych morderstw i terroru, opróżnili te tereny z mieszkańców arabskich. W celu zasiedlenia Żydami, nowo zdobytych ziem arabskich, sjoniści zorganizowali drugą serię pogromów, tym razem w krajach arabskich, w latach 1950-5. Sjoniści „stymulowali” terrorem i pogromami ucieczkę 547,000 Żydów z krajów arabskich do Izraela, jak to udokumentowano w programie CBS „60 minutes” na przykładzie wypędzenia przez sjonistów Żydów z Damaszku do Izraela.
Sowietom udało się doprowadzić do konfliktu o ziemię między Żydami i Arabami w Palestynie w ramach Zimnej Wojny, a jednocześnie stworzyli skuteczne oszustwo propagandowe i obciążyli Polaków „winą” za „pogrom kielecki,” który faktycznie inscenizowany był przez NKWD i sjonistów, w celu „stymulowania” ucieczki Żydów z Polski i innych państw satelickich do Palestyny.
Media są bronią masowego oszukiwania, czego przykładem jest sprawa „pogromu kieleckiego” z 1946 roku. Sowiecka propaganda twierdziła że „pogrom” ten był jakoby sprowokowany przez generała Andersa i przez kościół katolicki, 4go lipca, 1946. Ksiądz biskup Czesław Kaczmarek, wogóle w Kielcach nie był w czasie zdarzeń upozorowanego pogromu. Został on natomiast aresztowany wkrótce po powrocie do Kielc i był poddany brutalnym torurom, przez urzędników śledczych Urzędu Bezpieczeństwa, głównie Żydów, którzy wybili mu 19 zębów, nim na pół przytony, podpisał przygotowane zeznanie obciążające kościół zbrodnią z 4go lipca, 1946.
Tak więc już wtedy media były bronią masowego oszustwa tak w sprawie Kielc w 1946, jak i obecnie w sprawie „broni masowego rażenia” w Iraku. Media jako broń masowego oszustwa dają o sobie znać, za każdym razem, kiedy pomijają milczeniem istnienie arsenału nuklearnego Izraela, który to arsenał destabilizuje Bliski Wschód.
www.pogonowski.com
|
|
17 kwiecień 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
EBOR zainteresowany BGŻ, ale pod warunkami
maj 17, 2002
PAP
|
Obama - check Judicial Index
lipiec 31, 2008
przysłał ICP
|
Godność wyceniona
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
|
Odwrócone role
czerwiec 11, 2008
Artur Łoboda
|
Policzek dla Unii Europejskiej
luty 3, 2003
PAP
|
Tragedia Iraku jest przez media ukrywana przed Amerykanami
listopad 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bankier-czytaj złodziej
styczeń 12, 2003
zaprasza.net
|
KIEDY POLSKA BĘDZIE POLSKA
Stan wojenny nadal trwa
luty 14, 2007
Dariusz Kosiur
|
Kejby mi schajba odbiła
listopad 5, 2006
luzak
|
"Polskim rolnikom będzie lepiej niż unijnym"
lipiec 11, 2002
PAP
|
Opowiadanie bez tytułu
maj 29, 2008
Marek Jastrząb
|
Co się Kołodce marzy w roku bieżącym
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda / IAR
|
To bylo ludobójstwo
marzec 15, 2003
Adam Kruczek
|
"Przedsiębiorcy powinni nauczyć się zasad unijnego gospodarowania"
grudzień 27, 2002
PAP
|
Prawdziwy powód ataku na Iran
marzec 19, 2007
Krassimir Petrov
|
Kometa którą postrzelono.
lipiec 5, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
Tadeusz Rejtan
czerwiec 7, 2003
Stanisław Tubek
|
Czy po kolejnej szkodzie Polak będzie głupi?
wrzesień 14, 2003
|
Zywioly antyposlkie wiszace nad Polska
grudzień 7, 2006
Mgr.inz.Józef Bizon
|
Książę "polskiego" dziennikarstwa
czerwiec 7, 2007
Dariusz Kosiur
|
więcej -> |
|