ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
więcej ->

 
 

Rebelia w afgańskiej prowincji


PAP 18:55

Zbuntowany watażka afgański zdobył po serii zbrojnych starć miasto Czaghczaran, stolicę górzystej prowincji Ghor, zmuszając do ucieczki gubernatora prowincji wyznaczonego przez prezydenta Afganistanu Hamida Karzaja.

Tego samego dnia ostrzelano rakietami ONZ-owskie biuro do spraw uchod?ców w Kandaharze, zaś w kilku różnych atakach na południu i wschodzie kraju zginął afgański tłumacz, a dwóch żołnierzy USA i dwóch nowozelandzkich żołnierzy sił specjalnych zostało rannych.

Sytuacja w Afganistanie pogorszyła się wyra?nie w ostatnich miesiącach, bo partyzanci rekrutujący się z resztek armii talibów, fanatyków islamskich, usiłują nie dopuścić do planowanych na wrzesień wyborów, a krnąbrni watażkowie plemienni odmawiają podporządkowania się władzy centralnej.

Gubernator Ghoru, Ibrahim Malikzada, jest w ostatnim czasie trzecim gubernatorem zmuszonym do ucieczki przez lokalnych komendantów, którzy urośli w siłę w latach wojny domowej i teraz rzucają wyzwanie rządowi Karzaja.

Wobec wzrostu przemocy coraz pilniejsze jest zwiększenie liczebności dowodzonych przez NATO sił pokojowych w Afganistanie. Mają one obecnie 6400 żołnierzy, stacjonujących prawie wyłącznie w Kabulu, stolicy kraju. Państwa członkowskie Sojuszu nie śpieszą się ze zwiększaniem swych kontyngentów zbrojnych. Sekretarz generalny NATO Jaap de Hoop Scheffer dał w piątek do zrozumienia, że zagraża to międzynarodowej wiarygodności sojuszu.

W Afganistanie przebywa także około 20 tysięcy żołnierzy amerykańskich i sojuszniczych, tropiących głównie na pograniczu afgańsko-pakistańskim bojowców z rozbitej pod koniec 2001 roku armii talibów i terrorystycznej siatki Al-Kaidy.
18 czerwiec 2004

PAP 

  

Archiwum

Szacunek dla dat
luty 22, 2003
Gdy brakuje antysemityzmu, należy go samemu wykreować: Żydówka sama namalowała sobie swastyki na drzwiach
listopad 9, 2007
bibula
sukiennice
luty 7, 2006
Ponad narodami
wrzesień 24, 2003
Nasz Dziennik
Bezsensowna śmierć
czerwiec 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Uczcie się czytać między wierszami
kwiecień 19, 2003
Alina
To są Wasi "rodacy"
styczeń 26, 2009
Artur Łoboda
Bardzo trudne tematy
Rzekomy wywiad Gieremka z 1981roku

grudzień 5, 2002
Śmiertelne strztrzały w Haditha
grudzień 23, 2006
Tłum: T.v.R
"Raport mniejszości"
czerwiec 24, 2005
piotrek gilek
Dowody wg kosmopolitów
listopad 16, 2007
adam śmiech
Krzyczmy i my
styczeń 20, 2004
Andrzej Kumor
Tylko jedno pytanie
marzec 15, 2008
"IACS nie przeszkodził"
czerwiec 29, 2002
PAP
USA legalizuje tortury dorosłych i dzieci!
wrzesień 30, 2006
Dorota Szczepańska
"NAFTA" nasze zbawienie
kwiecień 16, 2003
wkw
Problem gotowanego królika
marzec 20, 2005
Andrzej Kumor
Luksemburczycy i Norwegowie są najbogatsi w Europie, choć nie należą do UE
grudzień 19, 2002
PAP
Zgodnie z prawem Żydom amerykańskim nie należy się od Polski nic
luty 28, 2007
nop
Wolna Polska
czerwiec 28, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media