ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
więcej ->

 
 

Lech Kaczyński: możliwe, że w Iraku zostaniemy jeszcze dłużej



Polska może przedłużyć swą misję wojskową w Iraku na rok 2007 - powiedział prezydent Lech Kaczyński w wywiadzie dla agencji Associated Press.

Mówiłem wiele razy, że pozostanie poza rok 2006 jest przedmiotem rozważań - powiedział prezydent, zastrzegając, że wymagałoby to "nowej decyzji". Oświadczył też, że "nie wyobraża sobie" pozostania Polaków w Iraku dłużej niż do 2007 r.

Zapytany, czy Irakijczycy są w lepszej, czy w gorszej sytuacji od czasu inwazji na Irak w 2003 roku, Lech Kaczyński odpowiedział: To jest pytanie do Irakijczyków. Ja jestem w Polsce. Ale jedno mogę powiedzieć na pewno: z pewnością usunięty został dyktator z krwią na rękach, człowiek, którego działania graniczyły z ludobójstwem. Nie wiem, czy miał broń masowego rażenia. I od samego początku nie przywiązywałem do tego zbyt wielkiej wagi, ponieważ nie wierzyłem, że gdyby ją miał, to by jej użył. Ale wiem, że jest winny wielu zbrodni i że był to reżim w gangsterskim stylu. I wierzę, że usunięcie tego reżimu było dobre, a nie złe.

Także w niedawnym wywiadzie dla "Washington Post" prezydent powiedział, że polscy żołnierze, jeśli będzie taka potrzeba, pozostaną w Iraku do 2007 roku, nawet jeśli inne kraje wycofają stamtąd swoje kontyngenty.

Lech Kaczyński powiedział AP, że głównym tematem jego rozmów z prezydentem USA Georgem W. Bushem będą kwestie "związane z naszym sojuszem polityczno-wojskowym, NATO, z poszerzeniem NATO". Polska jest bardzo zainteresowana przystąpieniem Ukrainy do NATO. Bardzo chcielibyśmy, żeby nastąpiło to w 2008 roku - cytuje AP polskiego prezydenta. Lech Kaczyński dodał, że Polska popiera też przyjęcie w przyszłości Ukrainy do Unii Europejskiej.

Lech Kaczyński zapowiedział ponadto, że Polska będzie kontynuowała wysiłki mające na celu dywersyfikację ?ródeł ropy i gazu. Mówił o zamiarach zwiększenia dostaw gazu z Norwegii i planach budowy gazoportu. Nigdy nie wiadomo, co przyniesie los. Musimy mieć możliwość otrzymywania gazu z wielu ?ródeł - powiedział.

Mówiąc o stosunkach z Rosją prezydent podkreślił, że "jesteśmy zainteresowani dobrą współpracą i jesteśmy też zainteresowani tym, by Rosjanie zapomnieli, że jest tu strefa wpływów". Dodał, że zdaje sobie sprawę, iż "jest to szczególnie trudne dla Rosjan". Ale w imię dobrej współpracy europejskiej powinni o tym zapomnieć i mieć świadomość, że Polacy pragną współpracy z Rosją - oświadczył Lech Kaczyński.
7 luty 2006

PAP 

  

Archiwum

Apel o tłumaczenia
styczeń 16, 2006
Jerzy Paruszewski
Grajek ofiarą koncertów?
listopad 22, 2002
Artur Drożdżak, Piotr Baran http://www.se.com.pl/
Jak mydlić oczy po żydowsku?
sierpień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Co z marginesem społecznym?
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Tu jest odpowiedz dla kogo pracuje Balcerowicz
marzec 14, 2006
Przedruk
Transkontynentalny akwedukt
sierpień 3, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zneutralizować logikę "zderzenia cywilizacji"
wrzesień 28, 2006
Etienne Balibar
Polska powinna wejść do euro w 2006 r.
sierpień 28, 2002
PAP
Gwrancje USA to czek bez pokrycia?
wrzesień 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Antyzwiązkowa krucjata
styczeń 24, 2004
Adrian Dudkiewicz
Apel o pracę dla Polaków w UE
kwiecień 4, 2006
"Wojna przeciwko terrorowi" ?le idzie w Afganistanie
grudzień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kulisy przymierza Polska-USA w Iraku
kwiecień 25, 2004
PAP
Argumenty przeciw Unii
kwiecień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Kwaśniewski nie chce zmieniać konstytucji... wie jak ominąć konstytucję
styczeń 17, 2003
PAP
Zwierzenia nawiedzonego
czerwiec 2, 2008
Artur Łoboda
Kiedy przylecą pierwsze trumny...
lipiec 10, 2003
Andrzej Kumor
"Wirtualna Polska" twierdzi, że : Przedsiębiorcy i ekonomiści chcą planu Hausnera w całości
czerwiec 28, 2004
Popieram braci Kaczyńskich
czerwiec 16, 2007
, bez podpisu
Walka z kretami i potentatami
listopad 17, 2003
Nasz Dziennik
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media