ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Niezależne testy laboratoryjne potwierdzają nieznane czarne włókna na paskach testowych wyładowań koronowych 
2 kwiecień 2021      Obserwator
Bo czarne jest białe  
6 styczeń 2022     
Covid „Pandemic”: Destroying People's Lives. Zaprojektowana depresja gospodarcza. Globalny „zamach stanu”? 
23 listopad 2020     
Potrzeba nam prawdziwych artystów 
17 maj 2015      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński DRZEWA I SŁONECZNIKI - część piąta 
18 marzec 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Koniec Tarczy, Iran i odnowa przyjaźni USA-Rosja 
19 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Kłamstwo sisiowskich "ekspertów"  
22 kwiecień 2020      Artur Łoboda
Magiczne słowo "faszyzm" 
27 grudzień 2013      Artur Łoboda
Konstytucja stulecia niepodległości - konstrukcja referendum  
26 maj 2017     
Pielęgniarki wypowiadają się na spotkaniu w ratuszu w Minnesocie na temat urazów związanych ze szczepionką COVID-19 i braku zgłoszeń do VAERS 
5 wrzesień 2021      Brian Shilhavy
Formy dyskusji na tym Forum 
16 marzec 2012      Artur Łoboda
Apel Narodowców o pomoc 
24 marzec 2019      Alina
Podróże kształcą 
22 wrzesień 2014      Artur Łoboda
Sądy bronią zbrodniarzy,a"wsadzają" patriotów!  
12 sierpień 2016      Stefan Budziaszek
Pfizer PODROBIŁ podpisy uczestników procesu, sfałszowane i sfabrykowane dane z procesu (badania szczepionek) 
9 marzec 2022      Arsenio Toledo
W 35. rocznicę Stanu Wojennego oskarżam PiS! 
13 grudzień 2016     
W jakim celu zabito Kasema Sulejmaniego? 
4 styczeń 2020      Artur Łoboda
Zacznijmy zadawać podstawowe pytania 
7 grudzień 2018     
*** 
5 lipiec 2017      Jolanta Michna
Europa 40% - Janusz Palikot w Gdańsku  
24 kwiecień 2013      Artur Łoboda

 
 

Test Fauci'ego pozytywny dla COVID po 4 dawkach, zostaje grillowany na rozprawie w Senacie w odpowiedzi na pandemię

Dr Anthony Fauci , dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID) i główny doradca medyczny prezydenta Bidena, uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19, poinformował w środę jego gabinet.
NIAID powiedział , że 81-letni Fauci uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa w szybkim teście antygenowym i obecnie „doświadcza łagodnych objawów”.
 
"Dr. Fauci odizoluje się i będzie kontynuował pracę w swoim domu” – czytamy w oświadczeniu. 
"Dr. Fauci zastosuje się do wytycznych COVID-19 Centers for Disease Control and Prevention [CDC] oraz porad medycznych od swojego lekarza i wróci do NIH [National Institutes of Health], gdy uzyska wynik negatywny”.
 
Po raz pierwszy Fauci, który jest poczwórnie zaszczepiony przeciwko COVID-19, ogłosił, że uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa.
 
NIAID potwierdził, że Fauci otrzymał cztery dawki szczepionki COVID-19, w tym dwie dawki przypominające.
 
Pomimo pozytywnego wyniku testu, Fauci zeznawał dziś zdalnie podczas przesłuchania przed senacką komisją ds. zdrowia, edukacji, pracy i emerytur, gdzie został wypytany o reakcję władz federalnych na pandemię.
 
„Nasze obecne szczepionki zachowały swoją skuteczność w zapobieganiu ciężkiemu COVID-19” – powiedział Fauci, odnosząc się do wariantu Omicron podczas swojego oświadczenia otwierającego . 
„Osoby, które otrzymały tylko podstawowy schemat szczepień, mają większe prawdopodobieństwo zarażenia się wariantem Omicron niż poprzednimi wariantami”.
 
„Co ważne, wykazano, że zastrzyki przypominające znacząco odtwarzają i zwiększają poziom przeciwciał, które neutralizują wariant Omicron i w podliniach” – dodał.
 
W maju 2021 r. w wywiadzie dla MSNBC Fauci powiedział, że osoby, które zostały zaszczepione, nie zostaną zarażone.
 
 
innym wywiadzie , 22 czerwca 2021 z Chrisem Hayesem z MSNBC, Fauci powiedział:

    „Sytuacja jest tak jasna, że ​​dane potwierdzają, że jeśli zostaniesz zaszczepiony, jesteś chroniony, nawet w przypadku wariantu Delta – który, nawiasem mówiąc, ma większą zdolność do przenoszenia się z osoby na osobę – a kiedy zostaniesz zarażony, ma większe prawdopodobieństwo spowodowania poważnej choroby. Wiemy to jako fakt.”

„To tak proste, jak czarno-białe” — powiedział Fauci. 
„Jesteś zaszczepiony, jesteś bezpieczny. Jesteś nieszczepiony, jesteś zagrożony. Proste."
 
Biuro Fauci'ego  poinformowało ABC News , że przyjmuje lek przeciwwirusowy firmy Pfizer Paxlovid , który nigdy nie był testowany pod kątem bezpieczeństwa ani skuteczności u zaszczepionych osób i powoduje u niektórych pacjentów  wsteczne objawy COVID-19.
 

Z prowadzonych przez firmę Pfizer badań klinicznych Paxlovid wykluczono osoby zaszczepione


 
Według przeprowadzonych przez firmę Pfizer badań klinicznych wysokiego i standardowego ryzyka , zaszczepione osoby, które otrzymały szczepionkę SARS-CoV-2 w ciągu 12 miesięcy od badania przesiewowego, zostały wykluczone z badań klinicznych oceniających bezpieczeństwo i skuteczność leku.
 
Początkowo firma Pfizer zamierzała uwzględnić zaszczepione osoby w co najmniej jednym badaniu — EPIC-SR — ale zmieniła kryteria wykluczenia między 9 marca a 5 kwietnia, aby wykluczyć wszystkie zaszczepione osoby.
 
Według artykułu dr Paula Fenyvesa , lekarza podstawowej opieki zdrowotnej z Weill Cornell Medicine w Nowym Jorku, dane CDC pokazują, że na dzień 18 maja 76% dorosłych Amerykanów było zaszczepionych, a około 58% Amerykanów miało już COVID- 19 — więc proces potwierdzający autoryzację Paxlovida nie miał bezpośredniego zastosowania do większości Amerykanów.
 
„Paxlovid byłby znacznie bardziej skuteczny u osób, które nie zostały zaszczepione szczepieniem lub wcześniejszą infekcją, więc badanie potwierdzające jego stosowanie służy wyolbrzymianiu korzyści, jakie większość ludzi odniesie z tego leku” – powiedział Fenyves.
 
Fenyves powiedział, że chociaż firma Pfizer rozpoczęła badanie kliniczne preparatu Paxlovid na zaszczepionych osobach wysokiego ryzyka, w badaniu wzięły udział zaszczepione i nieszczepione osoby, co potencjalnie może zaciemnić problem. 
„Co ważniejsze, wyniki badania zostaną udostępnione dopiero w listopadzie 2022 r .”
 
Fenyves zwrócił uwagę, że Amerykanie widzieli skandale z lekami takimi jak Vioxx sprzedawanymi pomimo znanego ryzyka sercowo-naczyniowego i OxyContin przyczyniającego się do epidemii opioidów z powodu luźnego nadzoru, i „bardzo potrzebny był niezależny przegląd” farmaceutycznego badania klinicznego Paxlovida.
 
Fenyves powiedział , że pierwsze badanie Pfizera miało na celu zawyżenie skuteczności leku Paxlovid, ponieważ celem firmy była maksymalizacja sprzedaży, ale był zaskoczony, że rząd USA kupiłby Paxlovid o wartości 5 miliardów dolarów, nie wymagając od giganta farmaceutycznego wykazania, jak lek działa na osoby, które zostały zaszczepione - lub wcześniej zakażone.
 

CDC przyznaje, że Paxlovid powoduje odnowienie COVID-19 u niektórych pacjentów


 
Dyrektor CDC, dr Rochelle Walensky, 24 maja wydała poradę zdrowotną dla osób przyjmujących Paxlovid firmy Pfizer. 
Walensky ostrzegła, że lek może prowadzić do nawrotów objawów COVID-19, ale twierdził, że korzyści płynące z leku przewyższają ryzyko.
 
„Jeśli zażyjesz Paxlovid, możesz ponownie mieć objawy” – powiedziała Walensky dla CBS News . 
„Nie widzieliśmy jeszcze nikogo, u kogo nawróciły objawy i musiałby iść do szpitala. 
Ogólnie rzecz biorąc, łagodniejszy przechodzenie”.
 
Paxlovid , lek przeciwwirusowy , przyjmuje się w ciągu pięciu dni. 
Pięciodniowa kuracja Paxlovidem  kosztuje około 500 dolarów .
 
Według CDC, po tym, jak pacjent wyzdrowieje z COVID-19, wydaje się, że nawroty choroby  pojawią się od dwóch do ośmiu dni później .
Naukowcy ostrzegają , że osoby, które doświadczają „nawrotów COVID-19” po leczeniu Paxlovidem, mogą być zaraźliwe, nawet jeśli nie mają żadnych objawów.
 
CDC, powołując się na doniesienia o przypadkach - wyraża obawy, że pacjenci z nawrotem mogą rozprzestrzeniać wirusa, zaleciło użytkownikom izolowanie się przez kolejne pięć dni, jeśli objawy nawrócą.
 
„Unikam podawania go ludziom, którzy są z grupy bardzo niskiego ryzyka i nie są strasznie chorzy, szczególnie osobom zaszczepionym i wzmocnionym” – powiedział Reuterowi dr Bruce Farber, szef zdrowia publicznego i epidemiologii w Northwell Health .
 
Pfizer w e-mailu powiedział, że monitoruje problem, ale uważa, że ​​powrót wykrywalnego SARS-CoV-2 jest rzadkością i nie jest „wyjątkowo powiązany” z jego lekiem. 
„Do tej pory nie widzieliśmy żadnych komplikacji u pacjentów leczonych Paxlovidem” – powiedział Reuterowi rzecznik Pfizera .
 
Jak donosił The Defender w zeszłym miesiącu, naukowcy z NIH powiedzieli, że zbadają, jak często i dlaczego poziomy koronawirusa powracają u niektórych pacjentów, którzy ukończyli pięciodniowa kuracja Paxlovid.
 
Clifford Lane, zastępca dyrektora ds. badań klinicznych w NIAID, powiedział Bloombergowi , że jest to dla nas priorytet i „dość pilna sprawa”.
 
Lane powiedział, że agencja omawia z naukowcami z CDC możliwe badania epidemiologiczne i kliniczne w celu zbadania nawrotów po Paxlovidzie.
 
W odpowiedzi na doniesienia o nawrotach u pacjentów po zażyciu Paxlovidu, dyrektor generalny Pfizer, Albert Bourla , zasugerował , że przyjmują więcej leków, wbrew ustalonemu protokołowi, co skłoniło urzędnika amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) do sprzeciwu wobec Bourli.
 
John Farley, MD, dyrektor Biura Chorób Zakaźnych, w aktualizacjach FDA dotyczących Paxlovid dla dostawców opieki zdrowotnej napisał:

    „W tej chwili nie ma dowodów na korzyść wynikającą z dłuższego cyklu leczenia (np. 10 dni zamiast 5 dni zalecanych w Arkuszu informacyjnym dostawcy Paxlovid), lub powtórzenia cyklu leczenia Paxlovid u pacjentów z nawracającymi objawami COVID-19 po ukończeniu kuracji leczenia.”


Jak donosił The Defender w marcu, Pfizer może zarobić 54 miliardy dolarów ze sprzedaży swojej szczepionki przeciw COVID-19 i leku Paxlovid.
 
Robert F. Kennedy, Jr., przewodniczący Children's Health Defense i główny radca prawny, powiedział The Defender , że podatnicy płacą miliardy za szczepionki, które nie działają, a i tak łapią COVID-19, a potem płacą miliardy więcej za jeszcze  gorsze leczenie .
 

Źródło:
https://childrenshealthdefense.org/defender/fauci-positive-covid-senate-hearing-pandemic/

17 czerwiec 2022

Megan Redshaw 

  

Komentarze

  

Archiwum

Sześć województw to enklawy dziecięcej biedy
grudzień 2, 2002
PAP
Idea nacjonalizmu na tle idei olimpizmu
sierpień 24, 2008
Paweł Ziemiński
Balcerowicz za szybkim wprowadzeniem w Polsce euro
czerwiec 9, 2004
PAP
Prezydencka troska, czy gra pozorów
kwiecień 10, 2007
Marek Olżyński
Przedłużone śledztwo ws. wypłat w EuRoPol Gazie
grudzień 23, 2002
PAP
Niebezpieczeństwo Nierównej Czyli Asymetrycznej Walki
lipiec 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wykolejenie Konserwatyzmu Amerykańskiego
kwiecień 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
JESZYWAS CHACHMEJ
luty 13, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Czyżby szykowali nam nowe powstanie?
sierpień 8, 2004
idzik
System za 25 milionów
marzec 15, 2006
Poszły konie
wrzesień 29, 2003
angora.pl
Wspomnienia Kazimierza Laskarysa
marzec 5, 2008
Elzbieta Gawlas
Saddam Husajn ofiarą mordu sądowego
listopad 5, 2006
marduk
Polskie mięso armatnie
wrzesień 15, 2006
Tomasz Trzaska
Czy Państwo odpowiada za swych niepoczytalnych obywateli?
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Murzyńscy raperzy będą "walczyli z antysemityzmem"
listopad 14, 2006
bibula
Rozmawiałem z Małgorzatą Majewską
wrzesień 19, 2006
Artur Łoboda
"Tarcza" nie jest warta odnowy Zimnej Wojny USA z Rosją
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
GUS: GUS: Gospodarka kwitnie jak nigdy
sierpień 30, 2006
Test na sprawdzenie etyki urzędniczej - czy prowadzący Twoją sprawę sędzia lub prokurator jest skorumpowany?
kwiecień 29, 2006
Zdzisław Raczkowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media