ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Równiejsi 
18 styczeń 2019      Artur Łoboda
Pieprzenie bambusa (2) 
16 grudzień 2016     
Polonia Restituta 
10 listopad 2018      Paweł Ziółkowski
"Prokuratura zwróciła się do USA o pomoc prawną ws. sędziego Łączewskiego" 
28 październik 2016     
Obama jako problem Izraela 
29 maj 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Nie wystarczy poznać historię. Trzeba ją zrozumieć.  
19 styczeń 2015      Artur Łoboda
Obywatelski projekt ustawy ws. wieczystego 
2 styczeń 2015      sprzeciw21
"Bohaterowie" 80. milionów 
2 grudzień 2016     
Salon dziennikarski 03.02.2018 
4 luty 2018      TVP INFO
Korekta do dyskusji na temat wypadku w Smoleńsku 
4 styczeń 2011      Artur Łoboda
Wyznawcy kultu Amantadyny 
3 maj 2021     
Francja: Około 160 tys. osób protestowało przeciwko paszportom sanitarnym 
29 sierpień 2021     
Patrick Ney - Polska  
30 czerwiec 2017     
Coś dla uczczenia Dnia Judaizmu w Polsce KAROL, ADAM, JAKUB - ks. Francesco Ricossa 
17 styczeń 2011      Francesco Ricossa, wstawił MG
Wspólna rynek i wspólna waluta Chin, Japonii, Korei Połdniowej, etc. jako zagrożenie Światowego Imperium USA? 
27 lipiec 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Do min. Glińskiego coś chyba dociera? 
10 maj 2017      Alina
G. BRAUN ZAREJESTROWANY LECZ UKŁAD NIEZACHWIANY 
12 luty 2019     
Czy Stalin był agentem Hitlera? 
13 marzec 2022      Artur Łoboda
Dlaczego Polacy są mądrzejsi od innych narodów? 
29 maj 2019     
O co chodzi Putinowi? 
28 sierpień 2014      Artur Łoboda

 
 

Test Fauci'ego pozytywny dla COVID po 4 dawkach, zostaje grillowany na rozprawie w Senacie w odpowiedzi na pandemię

Dr Anthony Fauci , dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID) i główny doradca medyczny prezydenta Bidena, uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19, poinformował w środę jego gabinet.
NIAID powiedział , że 81-letni Fauci uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa w szybkim teście antygenowym i obecnie „doświadcza łagodnych objawów”.
 
"Dr. Fauci odizoluje się i będzie kontynuował pracę w swoim domu” – czytamy w oświadczeniu. 
"Dr. Fauci zastosuje się do wytycznych COVID-19 Centers for Disease Control and Prevention [CDC] oraz porad medycznych od swojego lekarza i wróci do NIH [National Institutes of Health], gdy uzyska wynik negatywny”.
 
Po raz pierwszy Fauci, który jest poczwórnie zaszczepiony przeciwko COVID-19, ogłosił, że uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa.
 
NIAID potwierdził, że Fauci otrzymał cztery dawki szczepionki COVID-19, w tym dwie dawki przypominające.
 
Pomimo pozytywnego wyniku testu, Fauci zeznawał dziś zdalnie podczas przesłuchania przed senacką komisją ds. zdrowia, edukacji, pracy i emerytur, gdzie został wypytany o reakcję władz federalnych na pandemię.
 
„Nasze obecne szczepionki zachowały swoją skuteczność w zapobieganiu ciężkiemu COVID-19” – powiedział Fauci, odnosząc się do wariantu Omicron podczas swojego oświadczenia otwierającego . 
„Osoby, które otrzymały tylko podstawowy schemat szczepień, mają większe prawdopodobieństwo zarażenia się wariantem Omicron niż poprzednimi wariantami”.
 
„Co ważne, wykazano, że zastrzyki przypominające znacząco odtwarzają i zwiększają poziom przeciwciał, które neutralizują wariant Omicron i w podliniach” – dodał.
 
W maju 2021 r. w wywiadzie dla MSNBC Fauci powiedział, że osoby, które zostały zaszczepione, nie zostaną zarażone.
 
 
innym wywiadzie , 22 czerwca 2021 z Chrisem Hayesem z MSNBC, Fauci powiedział:

    „Sytuacja jest tak jasna, że ​​dane potwierdzają, że jeśli zostaniesz zaszczepiony, jesteś chroniony, nawet w przypadku wariantu Delta – który, nawiasem mówiąc, ma większą zdolność do przenoszenia się z osoby na osobę – a kiedy zostaniesz zarażony, ma większe prawdopodobieństwo spowodowania poważnej choroby. Wiemy to jako fakt.”

„To tak proste, jak czarno-białe” — powiedział Fauci. 
„Jesteś zaszczepiony, jesteś bezpieczny. Jesteś nieszczepiony, jesteś zagrożony. Proste."
 
Biuro Fauci'ego  poinformowało ABC News , że przyjmuje lek przeciwwirusowy firmy Pfizer Paxlovid , który nigdy nie był testowany pod kątem bezpieczeństwa ani skuteczności u zaszczepionych osób i powoduje u niektórych pacjentów  wsteczne objawy COVID-19.
 

Z prowadzonych przez firmę Pfizer badań klinicznych Paxlovid wykluczono osoby zaszczepione


 
Według przeprowadzonych przez firmę Pfizer badań klinicznych wysokiego i standardowego ryzyka , zaszczepione osoby, które otrzymały szczepionkę SARS-CoV-2 w ciągu 12 miesięcy od badania przesiewowego, zostały wykluczone z badań klinicznych oceniających bezpieczeństwo i skuteczność leku.
 
Początkowo firma Pfizer zamierzała uwzględnić zaszczepione osoby w co najmniej jednym badaniu — EPIC-SR — ale zmieniła kryteria wykluczenia między 9 marca a 5 kwietnia, aby wykluczyć wszystkie zaszczepione osoby.
 
Według artykułu dr Paula Fenyvesa , lekarza podstawowej opieki zdrowotnej z Weill Cornell Medicine w Nowym Jorku, dane CDC pokazują, że na dzień 18 maja 76% dorosłych Amerykanów było zaszczepionych, a około 58% Amerykanów miało już COVID- 19 — więc proces potwierdzający autoryzację Paxlovida nie miał bezpośredniego zastosowania do większości Amerykanów.
 
„Paxlovid byłby znacznie bardziej skuteczny u osób, które nie zostały zaszczepione szczepieniem lub wcześniejszą infekcją, więc badanie potwierdzające jego stosowanie służy wyolbrzymianiu korzyści, jakie większość ludzi odniesie z tego leku” – powiedział Fenyves.
 
Fenyves powiedział, że chociaż firma Pfizer rozpoczęła badanie kliniczne preparatu Paxlovid na zaszczepionych osobach wysokiego ryzyka, w badaniu wzięły udział zaszczepione i nieszczepione osoby, co potencjalnie może zaciemnić problem. 
„Co ważniejsze, wyniki badania zostaną udostępnione dopiero w listopadzie 2022 r .”
 
Fenyves zwrócił uwagę, że Amerykanie widzieli skandale z lekami takimi jak Vioxx sprzedawanymi pomimo znanego ryzyka sercowo-naczyniowego i OxyContin przyczyniającego się do epidemii opioidów z powodu luźnego nadzoru, i „bardzo potrzebny był niezależny przegląd” farmaceutycznego badania klinicznego Paxlovida.
 
Fenyves powiedział , że pierwsze badanie Pfizera miało na celu zawyżenie skuteczności leku Paxlovid, ponieważ celem firmy była maksymalizacja sprzedaży, ale był zaskoczony, że rząd USA kupiłby Paxlovid o wartości 5 miliardów dolarów, nie wymagając od giganta farmaceutycznego wykazania, jak lek działa na osoby, które zostały zaszczepione - lub wcześniej zakażone.
 

CDC przyznaje, że Paxlovid powoduje odnowienie COVID-19 u niektórych pacjentów


 
Dyrektor CDC, dr Rochelle Walensky, 24 maja wydała poradę zdrowotną dla osób przyjmujących Paxlovid firmy Pfizer. 
Walensky ostrzegła, że lek może prowadzić do nawrotów objawów COVID-19, ale twierdził, że korzyści płynące z leku przewyższają ryzyko.
 
„Jeśli zażyjesz Paxlovid, możesz ponownie mieć objawy” – powiedziała Walensky dla CBS News . 
„Nie widzieliśmy jeszcze nikogo, u kogo nawróciły objawy i musiałby iść do szpitala. 
Ogólnie rzecz biorąc, łagodniejszy przechodzenie”.
 
Paxlovid , lek przeciwwirusowy , przyjmuje się w ciągu pięciu dni. 
Pięciodniowa kuracja Paxlovidem  kosztuje około 500 dolarów .
 
Według CDC, po tym, jak pacjent wyzdrowieje z COVID-19, wydaje się, że nawroty choroby  pojawią się od dwóch do ośmiu dni później .
Naukowcy ostrzegają , że osoby, które doświadczają „nawrotów COVID-19” po leczeniu Paxlovidem, mogą być zaraźliwe, nawet jeśli nie mają żadnych objawów.
 
CDC, powołując się na doniesienia o przypadkach - wyraża obawy, że pacjenci z nawrotem mogą rozprzestrzeniać wirusa, zaleciło użytkownikom izolowanie się przez kolejne pięć dni, jeśli objawy nawrócą.
 
„Unikam podawania go ludziom, którzy są z grupy bardzo niskiego ryzyka i nie są strasznie chorzy, szczególnie osobom zaszczepionym i wzmocnionym” – powiedział Reuterowi dr Bruce Farber, szef zdrowia publicznego i epidemiologii w Northwell Health .
 
Pfizer w e-mailu powiedział, że monitoruje problem, ale uważa, że ​​powrót wykrywalnego SARS-CoV-2 jest rzadkością i nie jest „wyjątkowo powiązany” z jego lekiem. 
„Do tej pory nie widzieliśmy żadnych komplikacji u pacjentów leczonych Paxlovidem” – powiedział Reuterowi rzecznik Pfizera .
 
Jak donosił The Defender w zeszłym miesiącu, naukowcy z NIH powiedzieli, że zbadają, jak często i dlaczego poziomy koronawirusa powracają u niektórych pacjentów, którzy ukończyli pięciodniowa kuracja Paxlovid.
 
Clifford Lane, zastępca dyrektora ds. badań klinicznych w NIAID, powiedział Bloombergowi , że jest to dla nas priorytet i „dość pilna sprawa”.
 
Lane powiedział, że agencja omawia z naukowcami z CDC możliwe badania epidemiologiczne i kliniczne w celu zbadania nawrotów po Paxlovidzie.
 
W odpowiedzi na doniesienia o nawrotach u pacjentów po zażyciu Paxlovidu, dyrektor generalny Pfizer, Albert Bourla , zasugerował , że przyjmują więcej leków, wbrew ustalonemu protokołowi, co skłoniło urzędnika amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) do sprzeciwu wobec Bourli.
 
John Farley, MD, dyrektor Biura Chorób Zakaźnych, w aktualizacjach FDA dotyczących Paxlovid dla dostawców opieki zdrowotnej napisał:

    „W tej chwili nie ma dowodów na korzyść wynikającą z dłuższego cyklu leczenia (np. 10 dni zamiast 5 dni zalecanych w Arkuszu informacyjnym dostawcy Paxlovid), lub powtórzenia cyklu leczenia Paxlovid u pacjentów z nawracającymi objawami COVID-19 po ukończeniu kuracji leczenia.”


Jak donosił The Defender w marcu, Pfizer może zarobić 54 miliardy dolarów ze sprzedaży swojej szczepionki przeciw COVID-19 i leku Paxlovid.
 
Robert F. Kennedy, Jr., przewodniczący Children's Health Defense i główny radca prawny, powiedział The Defender , że podatnicy płacą miliardy za szczepionki, które nie działają, a i tak łapią COVID-19, a potem płacą miliardy więcej za jeszcze  gorsze leczenie .
 

Źródło:
https://childrenshealthdefense.org/defender/fauci-positive-covid-senate-hearing-pandemic/

17 czerwiec 2022

Megan Redshaw 

  

Komentarze

  

Archiwum

WOJNA

kwiecień 12, 2003
Troskliwe misie –bajka nie dla dzieci.
sierpień 26, 2006
Marek Olżyński
Bieda
styczeń 31, 2005
ala
Urzędniczyny i ich czyny
listopad 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kryzys w Rosji sprzyja Chinom. Ale w jaki sposób?
sierpień 19, 2008
tłumacz
Putinowski "antysemityzm"
maj 11, 2007
przysłał marduk
Dramat szefowej fundacji
październik 31, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kto może zmieniać nasz język?
maj 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Co ci zrobiono Polsko
czerwiec 16, 2004
NARÓD POWSTAŁ (1)
kwiecień 25, 2003
przesłała Elżbieta
"Polska prosi USA o obronę przed Rosją"
luty 16, 2008
PAP
Pod prąd
październik 19, 2007
Artur Łoboda
Wigilia Bożego Narodzenia
grudzień 24, 2007
Marek Olżyński
Wiersze to jak ptaki, wyfruwają z moich rąk
wrzesień 12, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Przykład przyszedł z góry
sierpień 13, 2004
Ryszard Krauze przebywa w Szwajcarii
wrzesień 17, 2007
Lausanne Conference For One Democratic State in the whole of Palestine/Israel
czerwiec 12, 2004
Israel Shamir
Sztandary i proporczyki, przemowy i procesyje ...
sierpień 7, 2004
www.dziennik.krakow.pl
Strajkują sędziowie, prokuratorzy ze średnią dochodów 8tys. zł - kiedy zastrajkują emeryci i renciści żyjący za 650zł miesięc
wrzesień 24, 2008
ZR
Izrael jako pomylony pomysl?
lipiec 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2022 Polskie Niezależne Media