ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Nie ma tego złego - co by Dudzie na dobre nie wyszło 
7 lipiec 2020     
Otaczająca powierzchowność 
6 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Profesor Roman Zieliński odpowiada 34 naukowcom z PAN 
15 marzec 2021     
Dlaczego oni nienawidzą Piłsudskiego? 
1 luty 2015      Artur Łoboda
UE 
30 styczeń 2018      ....
O powstańczej broni 
31 styczeń 2014      www.polskawalczaca.com
Unieważnić Wybory na Prezydenta Polski ! 
6 lipiec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Sportowcy spadają jak muchy po szczepieniu. Endemiczna choroba serca u młodych sportowców? 
19 grudzień 2021     
6 w pełni zaszczepionychh lekarzy ginie w Kanadzie w ciągu kilku dni  
3 sierpień 2022     
Mniej słów, mniej szkód 
13 kwiecień 2014      Artur Łoboda
Co teraz powiedzą zwolennicy zbliżenia z Izraelem? 
27 styczeń 2018     
Jak chorowałem w latach sześćdziesiatych? 
7 grudzień 2020     
Dzieci zbrodniarzy 
9 luty 2013      Artur Łoboda
JAK ROZPOZNAĆ ŻYDA? 
6 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Belgijskie gestapo zaatakowało ludzi zebranych w parku 
1 kwiecień 2021     
Czego NIKT nie mówi o wywiadzie Tuckera Carlsona z Putinem 
11 luty 2024     
23 seniorów zmarło po pierwszej dawce szczepionki.  
16 styczeń 2021      RMF
W wypadku w Tatrach zginął Józef Szaniawski 
5 wrzesień 2012      PNM
Niezbędnik na wypadek wojny 
15 marzec 2014      Artur Łoboda
Haracz dla bankierskiej mafii 
8 maj 2010      Artur Łoboda

 
 

Test Fauci'ego pozytywny dla COVID po 4 dawkach, zostaje grillowany na rozprawie w Senacie w odpowiedzi na pandemię

Dr Anthony Fauci , dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID) i główny doradca medyczny prezydenta Bidena, uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19, poinformował w środę jego gabinet.
NIAID powiedział , że 81-letni Fauci uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa w szybkim teście antygenowym i obecnie „doświadcza łagodnych objawów”.
 
"Dr. Fauci odizoluje się i będzie kontynuował pracę w swoim domu” – czytamy w oświadczeniu. 
"Dr. Fauci zastosuje się do wytycznych COVID-19 Centers for Disease Control and Prevention [CDC] oraz porad medycznych od swojego lekarza i wróci do NIH [National Institutes of Health], gdy uzyska wynik negatywny”.
 
Po raz pierwszy Fauci, który jest poczwórnie zaszczepiony przeciwko COVID-19, ogłosił, że uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa.
 
NIAID potwierdził, że Fauci otrzymał cztery dawki szczepionki COVID-19, w tym dwie dawki przypominające.
 
Pomimo pozytywnego wyniku testu, Fauci zeznawał dziś zdalnie podczas przesłuchania przed senacką komisją ds. zdrowia, edukacji, pracy i emerytur, gdzie został wypytany o reakcję władz federalnych na pandemię.
 
„Nasze obecne szczepionki zachowały swoją skuteczność w zapobieganiu ciężkiemu COVID-19” – powiedział Fauci, odnosząc się do wariantu Omicron podczas swojego oświadczenia otwierającego . 
„Osoby, które otrzymały tylko podstawowy schemat szczepień, mają większe prawdopodobieństwo zarażenia się wariantem Omicron niż poprzednimi wariantami”.
 
„Co ważne, wykazano, że zastrzyki przypominające znacząco odtwarzają i zwiększają poziom przeciwciał, które neutralizują wariant Omicron i w podliniach” – dodał.
 
W maju 2021 r. w wywiadzie dla MSNBC Fauci powiedział, że osoby, które zostały zaszczepione, nie zostaną zarażone.
 
 
innym wywiadzie , 22 czerwca 2021 z Chrisem Hayesem z MSNBC, Fauci powiedział:

    „Sytuacja jest tak jasna, że ​​dane potwierdzają, że jeśli zostaniesz zaszczepiony, jesteś chroniony, nawet w przypadku wariantu Delta – który, nawiasem mówiąc, ma większą zdolność do przenoszenia się z osoby na osobę – a kiedy zostaniesz zarażony, ma większe prawdopodobieństwo spowodowania poważnej choroby. Wiemy to jako fakt.”

„To tak proste, jak czarno-białe” — powiedział Fauci. 
„Jesteś zaszczepiony, jesteś bezpieczny. Jesteś nieszczepiony, jesteś zagrożony. Proste."
 
Biuro Fauci'ego  poinformowało ABC News , że przyjmuje lek przeciwwirusowy firmy Pfizer Paxlovid , który nigdy nie był testowany pod kątem bezpieczeństwa ani skuteczności u zaszczepionych osób i powoduje u niektórych pacjentów  wsteczne objawy COVID-19.
 

Z prowadzonych przez firmę Pfizer badań klinicznych Paxlovid wykluczono osoby zaszczepione


 
Według przeprowadzonych przez firmę Pfizer badań klinicznych wysokiego i standardowego ryzyka , zaszczepione osoby, które otrzymały szczepionkę SARS-CoV-2 w ciągu 12 miesięcy od badania przesiewowego, zostały wykluczone z badań klinicznych oceniających bezpieczeństwo i skuteczność leku.
 
Początkowo firma Pfizer zamierzała uwzględnić zaszczepione osoby w co najmniej jednym badaniu — EPIC-SR — ale zmieniła kryteria wykluczenia między 9 marca a 5 kwietnia, aby wykluczyć wszystkie zaszczepione osoby.
 
Według artykułu dr Paula Fenyvesa , lekarza podstawowej opieki zdrowotnej z Weill Cornell Medicine w Nowym Jorku, dane CDC pokazują, że na dzień 18 maja 76% dorosłych Amerykanów było zaszczepionych, a około 58% Amerykanów miało już COVID- 19 — więc proces potwierdzający autoryzację Paxlovida nie miał bezpośredniego zastosowania do większości Amerykanów.
 
„Paxlovid byłby znacznie bardziej skuteczny u osób, które nie zostały zaszczepione szczepieniem lub wcześniejszą infekcją, więc badanie potwierdzające jego stosowanie służy wyolbrzymianiu korzyści, jakie większość ludzi odniesie z tego leku” – powiedział Fenyves.
 
Fenyves powiedział, że chociaż firma Pfizer rozpoczęła badanie kliniczne preparatu Paxlovid na zaszczepionych osobach wysokiego ryzyka, w badaniu wzięły udział zaszczepione i nieszczepione osoby, co potencjalnie może zaciemnić problem. 
„Co ważniejsze, wyniki badania zostaną udostępnione dopiero w listopadzie 2022 r .”
 
Fenyves zwrócił uwagę, że Amerykanie widzieli skandale z lekami takimi jak Vioxx sprzedawanymi pomimo znanego ryzyka sercowo-naczyniowego i OxyContin przyczyniającego się do epidemii opioidów z powodu luźnego nadzoru, i „bardzo potrzebny był niezależny przegląd” farmaceutycznego badania klinicznego Paxlovida.
 
Fenyves powiedział , że pierwsze badanie Pfizera miało na celu zawyżenie skuteczności leku Paxlovid, ponieważ celem firmy była maksymalizacja sprzedaży, ale był zaskoczony, że rząd USA kupiłby Paxlovid o wartości 5 miliardów dolarów, nie wymagając od giganta farmaceutycznego wykazania, jak lek działa na osoby, które zostały zaszczepione - lub wcześniej zakażone.
 

CDC przyznaje, że Paxlovid powoduje odnowienie COVID-19 u niektórych pacjentów


 
Dyrektor CDC, dr Rochelle Walensky, 24 maja wydała poradę zdrowotną dla osób przyjmujących Paxlovid firmy Pfizer. 
Walensky ostrzegła, że lek może prowadzić do nawrotów objawów COVID-19, ale twierdził, że korzyści płynące z leku przewyższają ryzyko.
 
„Jeśli zażyjesz Paxlovid, możesz ponownie mieć objawy” – powiedziała Walensky dla CBS News . 
„Nie widzieliśmy jeszcze nikogo, u kogo nawróciły objawy i musiałby iść do szpitala. 
Ogólnie rzecz biorąc, łagodniejszy przechodzenie”.
 
Paxlovid , lek przeciwwirusowy , przyjmuje się w ciągu pięciu dni. 
Pięciodniowa kuracja Paxlovidem  kosztuje około 500 dolarów .
 
Według CDC, po tym, jak pacjent wyzdrowieje z COVID-19, wydaje się, że nawroty choroby  pojawią się od dwóch do ośmiu dni później .
Naukowcy ostrzegają , że osoby, które doświadczają „nawrotów COVID-19” po leczeniu Paxlovidem, mogą być zaraźliwe, nawet jeśli nie mają żadnych objawów.
 
CDC, powołując się na doniesienia o przypadkach - wyraża obawy, że pacjenci z nawrotem mogą rozprzestrzeniać wirusa, zaleciło użytkownikom izolowanie się przez kolejne pięć dni, jeśli objawy nawrócą.
 
„Unikam podawania go ludziom, którzy są z grupy bardzo niskiego ryzyka i nie są strasznie chorzy, szczególnie osobom zaszczepionym i wzmocnionym” – powiedział Reuterowi dr Bruce Farber, szef zdrowia publicznego i epidemiologii w Northwell Health .
 
Pfizer w e-mailu powiedział, że monitoruje problem, ale uważa, że ​​powrót wykrywalnego SARS-CoV-2 jest rzadkością i nie jest „wyjątkowo powiązany” z jego lekiem. 
„Do tej pory nie widzieliśmy żadnych komplikacji u pacjentów leczonych Paxlovidem” – powiedział Reuterowi rzecznik Pfizera .
 
Jak donosił The Defender w zeszłym miesiącu, naukowcy z NIH powiedzieli, że zbadają, jak często i dlaczego poziomy koronawirusa powracają u niektórych pacjentów, którzy ukończyli pięciodniowa kuracja Paxlovid.
 
Clifford Lane, zastępca dyrektora ds. badań klinicznych w NIAID, powiedział Bloombergowi , że jest to dla nas priorytet i „dość pilna sprawa”.
 
Lane powiedział, że agencja omawia z naukowcami z CDC możliwe badania epidemiologiczne i kliniczne w celu zbadania nawrotów po Paxlovidzie.
 
W odpowiedzi na doniesienia o nawrotach u pacjentów po zażyciu Paxlovidu, dyrektor generalny Pfizer, Albert Bourla , zasugerował , że przyjmują więcej leków, wbrew ustalonemu protokołowi, co skłoniło urzędnika amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) do sprzeciwu wobec Bourli.
 
John Farley, MD, dyrektor Biura Chorób Zakaźnych, w aktualizacjach FDA dotyczących Paxlovid dla dostawców opieki zdrowotnej napisał:

    „W tej chwili nie ma dowodów na korzyść wynikającą z dłuższego cyklu leczenia (np. 10 dni zamiast 5 dni zalecanych w Arkuszu informacyjnym dostawcy Paxlovid), lub powtórzenia cyklu leczenia Paxlovid u pacjentów z nawracającymi objawami COVID-19 po ukończeniu kuracji leczenia.”


Jak donosił The Defender w marcu, Pfizer może zarobić 54 miliardy dolarów ze sprzedaży swojej szczepionki przeciw COVID-19 i leku Paxlovid.
 
Robert F. Kennedy, Jr., przewodniczący Children's Health Defense i główny radca prawny, powiedział The Defender , że podatnicy płacą miliardy za szczepionki, które nie działają, a i tak łapią COVID-19, a potem płacą miliardy więcej za jeszcze  gorsze leczenie .
 

Źródło:
https://childrenshealthdefense.org/defender/fauci-positive-covid-senate-hearing-pandemic/

17 czerwiec 2022

Megan Redshaw 

  

Komentarze

  

Archiwum

USA: bezrobocie nie rośnie, ale nie jest dobrze
sierpień 3, 2002
IAR
Zanim Rywin przyszedł do Michnika
styczeń 13, 2003
http://newsweek.redakcja.pl/
Perpetuum mobile
listopad 25, 2003
http://kumor.net
Sprzeciw wobec roszczen niemieckich
lipiec 4, 2006
przesłała Elzbieta
Wstydliwa relikwia
czerwiec 24, 2007
*Teleekspres* nie *Teleexpress*
listopad 17, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Odpowiedzialność za słowa
kwiecień 25, 2003
Ministerstwo Finansów będzie skupować waluty
grudzień 6, 2002
IAR
Szukanie frajerów już się zaczęło
październik 18, 2003
Manipulacja w sprawie Kobylańskiego
sierpień 6, 2004
Jerzy Achmatowicz
Po nosie
kwiecień 18, 2003
Andrzej Kumor
Kwaśniewski
maj 1, 2005
bvb
Balcerowicz za Wolfowitza?
maj 16, 2007
PAP
Przemilczana prawda o Stanie wojennym
grudzień 12, 2005
dr Leszek Skonka
Włoscy dziennikarze: izraelska armia kłamie
sierpień 23, 2002
PAP
AFERA rozporkowa w Polsce! Naprawde!
grudzień 4, 2006
Jan
Gospodarka na zaciągniętym hamulcu
listopad 14, 2008
Kamila Baranowska
Katolicy do synagogi marsz, by modlić się z żydami do Mamona
sierpień 22, 2005
Marek Głogoczowski
Bruksela odmawia. Finisz w złym stylu
styczeń 29, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
1-VIII-1944r.
sierpień 1, 2006
tatar
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media