ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
więcej ->

 
 

Długa czerwona linia - 2


Brytyjski minister obrony Geoff Hoon powiedział, że w rejon Zatoki Perskiej zostanie wysłanych 30 tysięcy brytyjskich żołnierzy i 120 czołgów. Hoon, który przemiawiał w Izbie Gmin, podkreślił, że decyzja o użyciu tych sił nie została jeszcze podjęta i będzie można uniknąć wojny, jeśli Irak dobrowolnie się rozbroi.

W rejon Zatoki zostaną wysłane pododdziały 7 dywizji pancernej i 16 dywizji powietrzno-desantowej. Wielka Brytania skierowała już w rejon potencjalnego konfliktu 15 okrętów, w tym lotniskowiec "Ark Royal" i okręt desantowy "Ocean", przewożący kilkuset żołnierzy piechoty morskiej.

Siły, które mają być wysłane w rejon Zatoki Perskiej, są większe, niż przypuszczała brytyjska prasa, która pisała ostatnio tylko o 14 tysiącach żołnierzy.
IAR

Komentarz

Kiedyś zadawaliśmy sobie dziwne pytanie :
Dlaczego cały świat milczał, kiedy Niemcy napadli na Polskę?

A dlaczego prawie cała Polska milczy kiedy kilku zbirów podkłada ogień pod pokojem na świecie?
W 2006 roku świat ogarnie wielka wojna.
Może wtedy zastanowicie się dlaczego milczeliście?!!
Lecz na wszystko będzie już za pó?no.

Husajn jest takim samym bandytą jak większość światowych polityków.
Ale kiedy wybuchnie wojna, ginąć będą przede wszystkim niewinni ludzie.
20 styczeń 2003

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Oświadczenie Kongresu Polonii Amerykanskiej
grudzień 22, 2002
Elzbieta
Rozchełstane modelki przed ostatnim meblem
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wykład o broni i obyczajach.
luty 3, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Po tamtej stronie wolności, czyli szara strefa moralności
sierpień 8, 2007
Marek Olżyński
Słuchacze Radia Maryja modlą się za Sowińską
marzec 13, 2008
PAP
Paragraf, nie dla każdego.
czerwiec 2, 2008
.
Gwałt na służbie
grudzień 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prostytucja
październik 29, 2004
na Marszu nie-Tolerancji
maj 9, 2004
IAR
Jedna-trzecia Ukraińców nie chce mieć Żydów jako współobywateli
grudzień 7, 2006
bibula
Żądanie rekompensaty za polskie straty wojenne w ludziach
czerwiec 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
SLD, SdPl, UP i UW.
luty 17, 2005
Web 2.0 - ?ródło informacji dla wywiadu
luty 8, 2008
heise online / interia.pl
Kolejne naciąganie frajerów, czy pranie brudnych pieniędzy?
listopad 7, 2003
90 miast amerykańskich przeciw wojnie
luty 13, 2003
PAP
Poświąteczne refleksje, czyli: ruch to zdrowie!
grudzień 27, 2008
Marek Jastrząb
O moralnych problemach kapitalizmu
grudzień 30, 2003
Na arbeit do Reichu
sierpień 28, 2003
Andrzej Kumor
Izrael Szamir - PaRDeS - studium Kabały - Rozdział 5
marzec 22, 2006
Trują i niszczą
lipiec 23, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media