ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Szanse prezydenta Obamy na drugą kadencję maleją 
30 lipiec 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Zakaz używania samochód spalinowych, a prawdziwa ekologia 
24 luty 2023     
Przybijanie gwoździ zegarkiem 
10 kwiecień 2020     
Za co mi wstyd? 
26 marzec 2011      Artur Łoboda
Przeorany umysł Ludzkości 
12 grudzień 2015      Artur Łoboda
Wrogowie Ludzkości 
4 luty 2022     
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część szósta 
16 kwiecień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Kolejna jaskółka ustawodawstwa PiS 
19 grudzień 2016     
Turbina Kowalskiego 
15 grudzień 2018     
Odwrócić skutki antypolskiej polityki 
5 luty 2016      Artur Łoboda
Debata, której nie będzie 
13 maj 2015      Artur Łoboda
W marcu 2020 stało się to o czym mówiła 10 lat temu Jane Burgermeister!!!!! 
8 czerwiec 2020      Alina
Stary list od dr Tadeusza Kruczkowskiego z Grodna 
18 luty 2010      MG
Mniej słów - mniej szkód 
18 kwiecień 2022      Artur Łoboda
Kobieta mieszkająca w pobliżu wieży komórkowej, u której zdiagnozowano 51 udarów 
9 marzec 2024     
Selfie z Gazy: reprezentowanie narodu wybranego 
15 kwiecień 2024     
Polityka z zapałkami 
13 luty 2016      Artur Łoboda
W USA i Polsce można fałszować Wybory.
Na Białorusi już nie wolno!
 
4 listopad 2020      Artur Łoboda
Odsłonięcie tajnej strategii CIA i motywów dominacji na platformach mediów społecznościowych 
8 czerwiec 2024     
POGARDA, KOKARDA< WRZÓD NA ŁEPETYNIE!!!! NIE BÓJCIE SIĘ PRAWDY< A POLSKA NIE ZGINIE 
12 grudzień 2013      Ewa Englert-Sanakiewicz

 
 

Wyciekły protokoły COVID niemieckiego CDC, ujawniając, że zaszczepieni „cierpią bardziej” niż niezaszczepieni – maski powodowały „niepożądane skutki uboczne”

Dziennikarka Aya Velazquez ujawniła szokujące informacje o ludobójstwie, do którego doszło w wyniku uwolnienia „szczepionek” przeciwko koronawirusowi z Wuhan (COVID-19).

Informator z Instytutu Roberta Kocha, niemieckiego odpowiednika Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), udostępnił Velazquez nieocenzurowane protokoły, które wdrożono podczas „pandemii”, aby zasadniczo zniewolić świat za pomocą eksperymentalnych i niezwykle śmiercionośnych zastrzyków chemicznych.


Instytut Roberta Kocha wydał następujące oświadczenia w czasie „pandemii”:

18 stycznia 2021 r.: Brak profesjonalnego uzasadnienia dla nakazu noszenia maseczek. Maski mają niepożądane skutki uboczne.

13 sierpnia 2021 r.: „Szczepionka” zawodzi w 79% przypadków.

17 sierpnia 2021 r.: Dzieci są królikami doświadczalnymi. Osoby zaszczepione przechodzą COVID-19 ciężej niż osoby niezaszczepione.

26 października 2021 r.: Szczepionka przeciw grypie nie zapobiega zakażeniu. Nie mówmy ludziom.

7 grudnia 2022 r.: Osoby niezaszczepione są „zasadniczo odporne” po zakażeniu COVID. Jak możemy to przedstawić graficznie, aby nikt tego nie zauważył?

To dokładne cytaty udostępnione przez dr Simona Goddeka (@goddeketal) na X. Ujawniają one, że rządowi urzędnicy ds. zdrowia wiedzieli od samego początku, zanim wprowadzili globalny faszyzm medyczny, że żaden z wymuszonych protokołów COVID nie pomaga ludziom, ale im szkodzi.

 

Kto naprawdę kontroluje świat?


 
Wszystko było ściśle koordynowane przez niewidzialną rękę przez całą „pandemię”, taką, która miała wszystkich polityków, lewicowych i prawicowych, wschodnich i zachodnich, pod swoim kciukiem.
Kto kontroluje tę rękę?


Ktoś lub  coś  ma tak wielką władzę nad sprawami światowymi, że niemal każdy kluczowy lider i osoba wpływowa była pod jego urokiem w kwestiach takich jak blokady i nakazy noszenia maseczek i szczepień.
Skąd wziął się ten podręcznik?

W Liście do Efezjan 2 czytamy, że „książę, który rządzi w powietrzu”, sprawuje obecnie kontrolę nad sprawami ziemskimi.
A jego niegodziwy duch działa teraz w dzieciach nieposłuszeństwa, aby urzeczywistnić jego wolę.

Ten niegodziwy książę gra zarówno światłem, jak i ciemnością, Szatanem i Lucyferem, aby oszukać jak najwięcej osób w swoje sidła.
Innymi słowy, spisek jest głęboki, a ci, którzy odkryli oszustwo COVID, zadają pytania, które ostatecznie ujawnią jego najgłębsze, najciemniejsze sekrety.

W serwisie X Stefan Homburg (@SHomburg) odpowiedział dr. Goddekowi na temat protokołu z 25 marca 2020 r., w ramach którego Instytut Roberta Kocha ukrył przed opinią publiczną korzystne trendy, aby przedłużyć blokadę tak długo, jak to możliwe.

Amerykańskie CDC wciąż podwaja wysiłki w celu udoskonalenia swojej wersji protokołów dotyczących COVID, które opierają się na strachu i paranoi dotyczącej unoszących się wirusów, którym rzekomo można zapobiec, zakrywając usta i nos materiałem oraz przyjmując eksperymentalne zastrzyki chemiczne do końca życia.
 
 
Ktoś inny na X zauważył, że Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) i jego program Młodych Globalnych Liderów stanowią kanał służący do nauczania nowego pokolenia liderów na świecie zjednoczonego globalistycznego podejścia do „pandemii”, które wyjaśnia w jaki sposób i dlaczego wszystkie one idą ramię w ramię, niezależnie od tego, dokąd prowadzą.

„To są ludzie, którzy kontrolują CDC, FDA, WHO, DOD, NIH, FBI, CIA, DOJ i DHS” – napisał ktoś inny.

„Bill Gates jest jednym z ludzi, którzy wykorzystują swoją władzę, bogactwo i szantaż, aby kontrolować Amerykę i inne kraje”.
 
 
Źródła wykorzystane w tym artykule obejmują:

X.com

NaturalNews.com

BlueLetterBible.org
 
 
 
 
Źródło: 
https://www.naturalnews.com/2024-07-30-german-cdc-covid-vaccinated-unvaccinated-masks.html
31 lipiec 2024

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

A Church Desecrated in Israel.
czerwiec 10, 2006
Israel Adam Shamir
O nosie i tabakierce, czyli o pomocy wszechstronnej
marzec 31, 2008
Marek Jastrząb
Faszyzm nie przejdzie w balecie
styczeń 17, 2007
Jan Bałdyn
Na upały - zimny prysznic
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Perspektywy
maj 4, 2003
przesłała Elżbieta
Wyjście awaryjne
październik 10, 2003
Kazimierz Poznański
Anatomia terroru w Iraku
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Próba symulacji
lipiec 11, 2008
Artur Łoboda
NIE dla baz USA w Polsce!
grudzień 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
Odezwa do upiększaczy oraz do nieprzemakalnych racjonalizatorów
marzec 8, 2006
Wiesław Sokołowski
Osiągnięto globalne porozumienie handlowe w Genewie
sierpień 2, 2004
Kryzys polski 1981 - 1982
czerwiec 2, 2002
Jerzy Holzer
PiS-owski pakt stabilizacji? - kolejny bajer? Co z tymi wcześniejszymi wyborami? - z cyklu oceniamy sytuację polityczną i rzą
styczeń 27, 2006
Zdzisław Raczkowski
Ostatnia misja
luty 3, 2003
PAP
Kary w zawieszeniu dla oskarżonych ws. Elektromisu
sierpień 5, 2002
PAP
Kradzież w świetle "prawa" : wynagrodzenia zarządzających NFI wyższe niż zyski
bruk ulicy
Gnoza - korzenie obledu
czerwiec 16, 2007
...
Trzynastego nawet w grudniu jest wiosna
maj 18, 2006
Stanisław Michalkiewicz
"Antykorupcyjne" zamki
luty 10, 2005
(PAP)
Żądza władzy
czerwiec 2, 2003
przesłała Elżbieta
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media