ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część dwudziesta trzecia 
10 wrzesień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Antypolskie fobie Żakowskiego  
8 luty 2016      Artur Łoboda
Bezprawie nadzwyczajnej kasty 
4 luty 2020     
Alternatywne rozwiązanie 
10 marzec 2014      Artur Łoboda
BYŁ ? JEST I BĘDZIE - Pan Jerzy Bińczycki - AKTOR !!! /wspomina Ewa Englert-Sanakiewicz/  
25 styczeń 2014      /-/Ewa Englert-Sanakiewicz
Dwudziestolecie Polski w cieniu sporów aliantów Zachodnich  
29 maj 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Polacy nigdy nie kolaborowali z Niemcami w czasie II wojny światowej! 
22 luty 2019      Alina
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (01.12.2011) 
24 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Skojarzenie: 9-11 w Centralnej Europie i 9-11 w USA 
10 listopad 2009      MG
Bolszewik Kaczyński 
4 październik 2019     
Moknę ze szczęścia 
6 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
MILIONY wcześniej zwolenników szczepień są teraz dogmatycznie SKEPTYCZNIE nastawione do przyjęcia kolejnej szczepionki, a to wszystko dzięki śmiertelnym zastrzykom mRNA CLOT SHOTS 
23 sierpień 2024      SD Wells
Moim marzeniem jest poznanie historii i mechanizmów niszczenia elit w PRL/III RP i wykorzystanie tego poznania do projektu tworzenia elit w ramach dobrej zmiany 
22 maj 2017     
Nawet najlepszym się zdarza 
4 kwiecień 2016      Artur Łoboda
Bin Laden vs Bush Acciording to Wikipedia 
7 październik 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Podżeganie do ZBRODNI przez Szumowskiego! 
3 sierpień 2020      Artur Łoboda
Jak kandydat mówi - to mówi 
21 styczeń 2017     
Lekarstwo na covid-19  
3 maj 2020     
Wenecka baśń III 
10 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Te sq..wiele planują wirusowy cyrk do grudnia!!!! Albo jeszcze półtora roku, aż pojawi się szczepionka! 
8 kwiecień 2020      Alina

 
 

Rodzina przestępczości Biden może czerpać ogromne zyski ze szczepionek przeciwko ospie małp

 

 
Jak można się spodziewać, obecny mieszkaniec Białego Domu ma zamiar zgarnąć mnóstwo gotówki z nowych „szczepionek” przeciwko małpiej ospie, które są obecnie w fazie rozwoju.
 
Penn Biden Center, globalistyczny think tank przy University of Pennsylvania Hospital, otrzymuje zalew gotówki, jak teraz wiemy, aby stworzyć kolejną falę zastrzyków plandemicznych z prędkością warp (z prędkością światła). 
I jak sama nazwa wskazuje, Penn Biden Center jest bezpośrednio powiązany z przestępczą rodziną Biden.
 
Patrick Howley powiedział Owenowi Shroyerowi podczas niedawnej transmisji na żywo „War Room”, że kompleks farmaceutyczno-przemysłowy smaruje płozy dla rodziny przestępczej Biden, aby czerpać duże zyski z wydarzenia fałszywej flagi małpie ospy, które teraz się rozgrywa.
 
„Uniwersytet Pensylwanii, który jest gospodarzem think tanku Joe Bidena Penn Biden Center i zapłacił Joe Bidenowi w okresie poprzedzającym jego kandydowanie na prezydenta, został opłacony przez firmę Bavarian Nordic za przeprowadzenie badania klinicznego szczepionki przeciwko ospie małpiej w Bawarii. ” stwierdził  artykuł Howleya, który został opublikowany przez National File .
 
„Uczelnia goszcząca Joe Bidena skorzystała z pomocy w opracowaniu szczepionki na ospę małpią MVA-BN w krajach skandynawskich w Bavarian Nordic”.
 
Nawiasem mówiąc, Penn Biden Center jest finansowane z funduszy ogólnych UPenn. 
Testowana tam szczepionka MVA-BN znana jest w Stanach Zjednoczonych jako szczepionka przeciw ospie małp Jynneos.
 
Dokument z 2014 r. ujawnił ponadto, że UPenn jest opłacane bezpośrednio przez Bavarian Nordic, które otrzymało 100 milionów dolarów finansowania z amerykańskich podatników od nikogo innego, jak pracownika rządowego, Tony'ego Fauci'ego.
 
 

UPenn i Biden również czerpią zyski z zastrzyków COVID – a zyski te wzrosną jeszcze bardziej, jeśli FDA Bidena udzieli pełnej zgody na zastrzyki


 
 
Biden podobno dołączył do UPenn w 2017 r., rok po odejściu z funkcji wicedyrektora.


Wygląda na to, że oszustwo małpiej ospy zostało wymyślone pod osłoną ciemności, w czasie, gdy ówczesny prezydent Donald Trump w ramach operacji "Warp Speed" wyolbrzymiał koronawirusa Wuhan (COVID-19) i forsował fałszywe "szczepionki" przeciwko niemu.
 
Teraz Biden otrzymał pałeczkę za Plandemic 2.0 , który będzie zawierał własny zestaw oszukańczych szczepień i prawdopodobnie wiele tych samych opresyjnych ograniczeń, które zostały nałożone w przypadku COVID.
 
UPenn wygenerował również mnóstwo gotówki z COVID, - co teraz już wiemy. 
Szkoła otrzymywała opłaty licencyjne od BioNTech, partnera firmy Pfizer do wstrzykiwania. 
Im więcej zastrzyków sprzedaje Pfizer-BioNTech, tym więcej pieniędzy zarabia szkoła. 
A jeśli Agencja ds. Żywności i Leków Bidena (FDA) wyda pełną zgodę na zastrzyki zgodnie z oczekiwaniami, to zarówno UPenn, jak i Biden zgarną jeszcze więcej gotówki.
 
Dzieje się tak dzięki umowie, którą UPenn zawarł w 2018 roku, kiedy Biden pracował dla uniwersytetu.
 
Według dokumentów finansowych uzyskanych przez File , Penn Biden Center otrzymuje regularne „płatności za kamienie milowe” ze sprzedaży zastrzyków Pfizer-BioNTech, a także z każdego nowego zatwierdzenia ich przez FDA.
 
UPenn jest ściśle związany z komunistycznymi Chinami, co również należy zauważyć, podobnie jak cała przestępczości rodzina Bidena.
 
„Ponieważ Joe Biden jest w stanie wrócić do Penn Biden Center po swojej prezydenturze, Biden może osobiście czerpać korzyści ze szczepionek, które forsuje” – wyjaśnił Howley. 
„Pfizer-BioNTech stara się uzyskać nowe zezwolenie na dawkę przypominającą dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat”.
 
„Pod kontrolą prezydent ( UPenn) Amy Gutmann, ogromne kwoty pieniędzy popłynęły do ​​funduszy uniwersytetu najwyraźniej po to, aby importować studentów z całego świata, w tym z komunistycznych Chin i„ Chińskiej Republiki Ludowej ”z notatkami administratora, w tym „UPEWNIJ SIĘ, ŻE STUDENT POCHODZI Z CHIN.'"
 
Najwyraźniej krąg przestępczy jest głęboki i całkowicie zaatakował Waszyngton.
Pamiętaj o tym, gdy szczepienie na ospę małpią zacznie być wprowadzane w ten sam sposób, co szczepienie COVID.
 

Źródła obejmują:
Infowars.com
NaturalNews.com
NationalFile.com
 

Źródło:
https://www.naturalnews.com/2022-05-28-biden-crime-family-reap-massive-profits-monkeypox-vaccines.html
30 maj 2022

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

Polska atrakcja turystyczna
maj 8, 2004
Andrzej Kumor
Białoruś: Wybory prezydenckie zakończone.
marzec 23, 2006
Ruch Moralnego Sprzeciwu
Polska widziana przez pryzmat prowincjonalnego miasteczka...
sierpień 7, 2008
jobstalker
Rozmowa w LOT-cie.
styczeń 4, 2005
Jadwiga
Najniebezpieczniejszy okres w historii ludzkosci?
czerwiec 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Pułkownik Chwastek odrzucony
wrzesień 20, 2002
Zbigniew Lentowicz http://www.rzeczpospolita.pl
Polacy w końcu zabrali głos w sprawie Iraku
luty 3, 2003
PAP
Ostatni ludzie to my Zderzenie cywilizacji na końcu historii
styczeń 8, 2007
Sławoj Zizek
Oszczędzajmy na paliwie i nerwach!
październik 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Miłość XXI wieku
marzec 8, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Krajobraz polityczno-medialny
listopad 7, 2003
Adrian Dudkiewicz
Odbiera Polsce Wolność
marzec 18, 2005
Ks. prof. Czesław S. Bartnik
Unijny Rozbiór Serbii Kosowo oddane islamistom
luty 19, 2008
Robert Wit Wyrostkiewicz
70% społeczeństwa za czy przeciw dopłatom do leczenia ? Sondaże jako metoda manipulacji
lipiec 14, 2004
Adam Sandauer
"Jednym kawior, drugim kaszanka"
grudzień 18, 2002
Tygodnik "Forum" / The Times - 2002.12.11
Koniec Kaczyńskiego...
czerwiec 14, 2005
Zbigniew Nowak
Warmia czy Mazury, drzewo czy drewno, Ubiji czy Ubii?
listopad 5, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Za pó?no zastopować koreańską bombę nuklearną
październik 7, 2006
gosc
Pierwsze rozsądne posunięcie
listopad 6, 2005
wp.pl
Żal za wyrządzone zło czy obłuda?
maj 21, 2003
Julia M. Jaskólska
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media