ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
więcej ->

 
 

Jak Amerykanie Tracą Wolność





Podczas schylku rzadow komunistycznych w Rosji, trockisci, Zydzi glownie mieszkajacy w Nowym Jorku, zaczeli nawracac sie na radykalny sjonizm i stworzyli ideologie neokonserwatyzmu oparta na budowaniu globalnego imperium USA dominujacego nad polityka i gospodarka swiata za pomoca permanentnej „wojny o demokracje,” (zamiast o komunizm jak tego chcial Trocki). Amerykanska maszyna wojenna ma dzialac z pomoca wojsk krajow jej podleglych politycznie i ekonomicznie. Celem Zydow w ruchu neokonserwatywnym byla budowa „od Nilu do Eufratu” hegemonii Izraela, majacego monopol nuklearny na Bliskim Wschodzie, w oparciu o Waszyngton, zdominowany przez sjonistow oraz przemysl naftowy i zbrojeniowy.

Punktem zwrotnym dla neokonsertwatystow byly ataki z powietrza na wiezowce nowojorskie i Pentagon, 11go wrzesnia, 2001. Jest rzecza oczywista ze fotografie momentu zderzenia samolotow z wiezowcami bylu zrobione przez Izraelczykow, zawodowych fotografow, czekajacych na to zdarzenie. FBI atreszowalo kilku z tych fotografow, a nastepnie deportowalo ich do Izraela. Wiele informacji o faktach zwiazanych z tymi zdarzeniami jest na internecie 9/11.org.

Tajni policjanci (Air Marshals), wprowadzeni do sluzby w samolotach pasazerskich przez prezydenta J. F. Kennedy, zostali wczesniej zredukowani praktycznie do zera. Fakt ten umozliwil atak terrorystow na wiezowce, ktory to atak dal poczatek permanentnej „wojnie przeciwko terrorowi.” Jako prezydent czasow „permanentnej wojny,” Bush, jako szef wladzy wykonawczej w USA, pomija procedure nakazana przez konstytucje amerykanska i ogranicza droga nadzoru, wolnosc i prawa obywatelskie Amerykanow.

Obecne decyzje masowego podsluchu i nadzoru obywateli amerykanskich przez federalne sluzby specjalne, sa wiec uzasadniane stanem permanentnej „wojny przeciwko terrorowi.” Tak twierdza neokonserwatysci-sjonisci w rzadzie Bush’a, a zwlaszcza dwu Zydow, szefa sluzb wywiadu USA, John’a Negroponte i szefa bezpieczenstwa wewnetrznego Michael’a Chertoff’a.

William S. Lind opublikowal na Antiwar.com, 21 stycznia, 2006, artykul pod tytulem „Narzucanie Swiatu Zbawienia” („Forcing the World to Be Saved”), w ktorym to artykule autor krytykuje dwie programowe ksiazki neokonserwatysty-sjonisty Thomas’a Barnett’a, pod tytulem „Nowa Mapa Pentagonu” i „Plan Dzialania” („Blueprint for Action”), jako ksiazki zupelnie nie praktyczne, a co gorsze nie etyczne.

Burnett dzieli swiat na „sprawny trzon” i „sfere nie-do-zcalenia.” Burnett pomija obecny upadek praworzadnych rzadow w USA i na terenach wplywow amerykanskich, zwlaszcza w krajach, gdzie USA dokonuje zmian rezymu i „prywatyzuje” bogactwa mineralne pacyfikowanego kraju. Wedlug Lind’a zalecana przez Burnett’a proba przemieniania podbitego kraju, takiego jak Irak „na obraz i podobienstwo USA” jest nie do osiagniecia.

Lind uwaza ze proba takich przemian „na amerykanskie kopyto” wywoluje zaciekly opor muzulmanow przeciwko amerykanskiemu bezbrzeznemu materializmowi, konsumeryzmowi, seksualizmowi i uwarunkowaniu psychologicznemu w stylu USA. W krajach islamu opor ten nastepuje po podboju przez amerykanska maszyne wojenna.

Wedlug Lind’s program zainicjowany przez neokonserwatystow-sjonistow swiatowego imperium USA jest niemoralny i zakorzeniony w „miedznarodowej politycznej megalomanii” („hubris”) w tradycji talmudu polaczonej z tradycja ekstremistow rewolucji francuskiej. Natomiast Lind zaleca ostroznosc i swiadomosc granic potegi USA budowanej na kredyt miedzynarodowy. Niestety, prawdopodobnie, zamiast postepowac ostroznie i z szacunkiem wobec muzulmanow i innych, neokonserwatysci zgotuja Amerykanom wiecej tragedii takich jak pacyfikacja Iraku. Wedlug Lind’a najprawdopodobniej zbliza sie nastepna tragedia, tym razem w Iranie.

www.pogonowski.com
22 styczeń 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Katalog wartości homo sapiens + agent 007 melduje
listopad 27, 2006
Marek Głogoczowski
Warto poczytać książkę Putina o judo
luty 21, 2008
marduk
Komisja Kongresu USA: niech Polska zwróci mienie
lipiec 17, 2008
Artur Łoboda
Dlaczego w Polsce żadna naprawa nie może się udać...
listopad 1, 2007
Magellan
Czy skończy się prywata w sądach?
sierpień 26, 2006
Zdzisław Raczkowski
Komisja Trójstronna i Klub Bildberga
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
Oś Teheran-Bagdad-Damaszek?
listopad 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Sejm zdrady
grudzień 20, 2007
...
Nowojorska rada przeciwko Autonomii
sierpień 16, 2002
IAR
Chenney obiecuje Żydom zwycięstwo
marzec 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonnowski
Legalne kazirodztwo?
marzec 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Fiasko Izraelskiej Propagandy "Zagrożenia"
grudzień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Badycki napad="rozbrajanie". Dzielenie łupów="odbudowa"
kwiecień 14, 2003
PAP
Słowa Prawdy - jeszcze raz o agencie Wałęsie w filmie J. Zalewskiego
lipiec 11, 2006
J. Zalewski
"Globalizacja antysemityzmu" i hegemonia Osi USA-Izrael nad światem
wrzesień 28, 2006
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Ataki na Meczety - Wojna Domowa w Iraku?
luty 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jest pan 0!!!!!!!!!
sierpień 25, 2007
Bogusław
Austriacy zainteresowani Krakowem
listopad 17, 2007
www.krakow.pl
Kiedy Polacy zaczną mówić prawdę?
lipiec 29, 2008
Artur Łoboda
Zbrodnie USA przeciw pokojowi
marzec 29, 2003
Grażyna Dziedzińska
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media