|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
więcej -> |
|
Tolerancja
|
|
Pojęcie tolerancji odnosi się do przyzwolenia na istnienie wierzeń, opinii i rytuałów religijnych innych niż panująca religia lub przekonania. W języku angielskim są dwa słowa zbliżone do siebie znaczeniowo: "toleration" i "tolerance". To drugie słowo odnosi się do "wytrzymywania", "znoszenia", "przyzwalania na błędy", "bycia tolerancyjnym".
Dziś w Ameryce nie istnieje przewaga sił politycznych chrześcijan nad Żydami. Wręcz przeciwnie. Pod płaszczykiem wymogów tolerancji Żydzi uzurpują sobie prawo weta w mediach i twórczości artystycznej, zwłaszcza jeżeli nawiązuje ona do spraw ich dotyczących. W porównaniu z Żydami polska mniejszość w Ameryce jest słaba i nie ma możliwości protestowania w obliczu licznych antypolskich, często wręcz oszczerczych, wypowiedzi Żydów w mediach. Słyszy się takie wypowiedzi przy każdej okazji, jeżeli tylko wymieniana jest Polska. Doszło do tego, że ludzie milczą o Polsce w czasie publicznych dyskusji w telewizji, żeby nie narazić się na żydowskie ataki i nie zgubić głównego wątku rozmowy.
Żydzi świadomie przyzwolili na tego rodzaju nietolerancję oszczerczą propagandą ruchu roszczeniowego. Brak tolerancji Żydów dla Polaków w Ameryce wzmacnia nieznajomość historii; Amerykanie znają tylko jej fragmenty wyrwane z kontekstu przez licznych autorów żerujących na tragedii Żydów czasu wojny.
Nagonka na "Pasję"
Charakterystyczna dla naszych czasów jest sprawa filmu Mela Gibsona "Pasja" ("The Passion") o ostatnim dniu życia Chrystusa. Pojawiła się kwestia, czy film ten "wzmacnia opinię o zbiorowej winie Żydów za śmierć Jezusa". Tego rodzaju krytykę, wbrew ogólnej pochwale filmu przez krytyków, sformułowała bardzo bojowa żydowska Liga Przeciw Oczernianiu (Anti-Defamation League) pod kierownictwem Foxmana.
Kilka lat temu Polacy założyli Polish Anti-Defamation League w Kalifornii. W odpowiedzi Żydzi z Ligi Foxmana wnieśli sprawę do sądu i uzyskali nakaz zabraniający Polakom używania tej nazwy. Od tej pory Polacy na nagłówku swojego biuletynu organizacyjnego drukują: "Former Polish Anti-Defamation League" (Uprzednio Polska Liga Przeciw Oczernianiu). Naturalnie ta nazwa też się Foxmanowi nie podoba, ale odbija ona obiektywny stan rzeczy. Niestety, kolosalna dysproporcja sił na korzyść Żydów nadal jest faktem.
Jak wspomniałem, film "Pasja" jest uważany za wielkie osiągnięcie artystyczne, dlatego też atak radykalnych Żydów ma charakter czysto polityczny. Nie przebierają oni w środkach. Żydzi i podlegli im "szabas goje" (tak nazywano chrześcijan służących Żydom w okresie szabasu, podczas którego wyznawcy judaizmu nie mogą wykonywać wielu czynności) piszą jak na zamówienie listy w kampanii mającej udowodnić zły wpływ filmu "Pasja" na widzów. Fragmenty tych listów, opublikowane przez "Press Information" wydawany przez Centrum Szymona Wiesenthala, mają wykazać, że "Pasja" budzi nienawiść w stosunku do Żydów, i stać się dowodem przeciw filmowi Gibsona. Akcja ma wykazać, że Foxman i inni radykalni Żydzi mają "prawo do dialogu" z "przywódcami chrześcijan", by dyskutować dalej o tej sprawie i tak bez końca opó?niać wprowadzenie na ekrany filmu "Pasja".
Spór wokół "Pasji" jest próbką tego, jak dzięki kontroli mediów Żydzi nadużywają pojęcia tolerancji.
Dialog wybiórczy
Szermowanie hasłem tolerancji jest cechą charakterystyczną dla osób związanych dziś z liberałami, komunistami, żydowskim ruchem roszczeniowym etc. Wypacza się w tym celu słowo "dialog", gdyż w rzeczywistości agresywne grupy uzurpują sobie prawo do stwierdzania, czy czyjeś opinie są "tolerancyjne". Odmawiają innym prawa do otwartej dyskusji publicznej i przedstawiania swoich racji, przez co są przykładem nietolerancji, która charakteryzowała i nadal charakteryzuje działalność wyżej wymienionych grup.
"Małżeństwa" pederastów, prawa lesbijek i adopcja dzieci przez zboczeńców w imię tak pojmowanej tolerancji są przykładem narzucania społeczeństwu poglądu, że zboczenia są równie dobre jak tradycyjny porządek uznawany przez większość społeczeństwa.
Dziwna jest też tolerancja mediów amerykańskich dla zbrodni ekstremistów izraelskich, popełnianych codziennie na ciemiężonej ludności palestyńskiej. Publiczność amerykańska w ogóle nie ma okazji widzieć w telewizji okrucieństwa Izraelczyków wobec zrozpaczonych Palestyńczyków.
Nie słychać też w Ameryce protestów przeciw budowie w Ziemi Świętej muru o długości tysiąca kilometrów, na pasie ziemi o szerokości stu metrów, który niszczy życie gospodarcze i społeczne na obszarze miast i wsi arabskich. Szaron zbudował już 200 kilometrów tej "bariery bezpieczeństwa" i nie przerywa prac, mimo że pozornie "popiera pertraktacje pokojowe".
Sojusz liberałów i komunistów
Od Polaków komunistyczna i liberalna wersja tolerancji wymaga obecnie uległości i zgody na gwałcenie historii Polski. Polska jest zalewana literaturą koncentrującą się na historii i doświadczeniach Żydów, nieproporcjonalnie pozostawiając w cieniu opisy tego, co się naprawdę działo z Polakami w czasie ostatniej wojny. Tego nie widzi jednokierunkowa tolerancja, praktykowana dziś w Polsce przez liberałów i oportunistów, zwłaszcza komunistów, którzy chcą zdezorganizować tradycyjną polską tkankę społeczną.
|
|
9 wrzesień 2003
|
|
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Agenci UOP robili z Macierewicza wariata...
grudzień 27, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
KLIMAT MIASTA
grudzień 14, 2002
Kazimierz Z. Poznanski
|
Amerykańską przeszłość Andrzeja Czumy wciąż bada ABW
marzec 2, 2009
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
|
Co nieco o liberalizmie
grudzień 13, 2008
Dariusz Kosiur
|
Fundamentalizm Żydowski i tresura nie-Żydów
listopad 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Idzie nowe
listopad 14, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
To zawsze zaczynało się od ataku na kulturę
grudzień 9, 2008
Artur Łoboda
|
Ważna książka
marzec 29, 2005
Jan Klass
|
Who is Ariel Sharon?
listopad 3, 2003
|
Ten - co to zawsze był "uczciwy" i "nieomylny"
marzec 10, 2007
PAP
|
Koniec amerykańskiego snu
maj 27, 2006
Robert Fisk
|
Sport - szlachetna rywalizacja?
lipiec 18, 2006
MirNal
|
Karta z dziejów ludzkości
listopad 18, 2004
Julian Tuwim
|
Kwestia uregulowania problemów wizowych między Polską a USA - część oświatowa
marzec 24, 2008
tłumacz
|
Latająca trumna i awans polaków
listopad 15, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
WCHODZIC PIERUNEM
styczeń 9, 2003
Kazimierz Z. Poznański
|
Człekozwierz, komu potrzebny?
styczeń 1, 2008
przesłał .
|
Odwracanie kota ogonem - próby reform podatkowych Balcerowicza
sierpień 17, 2005
|
Obca dominacja za pomocą rozniecania wojen domowych?
styczeń 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dobry żart na dzień dobry
sierpień 26, 2003
|
więcej -> |
|