ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
więcej ->

 
 

Porwany, oswobodzony i poszukiwany (Bioferm - cz.2)


Porwany, oswobodzony i poszukiwany
BIOFERM. Wroblewski na podsluchu

Zeznania zlozone w piatek w krakowskiej Prokuraturze Wojewodzkiej przez Krzysztofa Rutkowskiego, prywatnego detektywa, ktory kilka dni temu widzial sie z bylym wlascicielem "Biofermu" Tomaszem Wroblewskim, tylko w czesci potwierdzaja jego wczesniejsze rewelacje prasowe. Nie wiadomo, gdzie przebywa podejrzany. Kilka dni temu za posrednictwem Interpolu po calej Europie rozeslano za nim miedzynarodowy list gonczy.

Prowadzacy sledztwo w sprawie firmy, ktora jest winna ponad 19 tys. ludzi okolo 400 mld starych zlotych, twierdza, ze do zakonczenia postepowania i skierowania aktu oskarzenia do sadu brakuje tylko wyjasnien glownego podejrzanego. Przypomnijmy, ze 36-letni Tomasz Wroblewski zniknal z Polski razem z 8.286.240 dolarow przelanymi do jednego z bankow zachodnich - rzekomo na zakup aktywatorow do produkcji bialkowego suszu. Postepowanie wykazalo, ze "Bioferm" zaprzestal dzialalnosci, gdy spolka miala najwieksze obroty.  
- Policja sprawdza zeznania pana Rutkowskiego - powiedzial nam prokurator Wieslaw Nocun, naczelnik Wydzialu ds. Przestepczosci Zorganizowanej Prokuratury Wojewodzkiej w Krakowie. - Swiadek twierdzi, ze osobiscie rozmawial z podejrzanym, ale na nasze pytania, gdzie to bylo, odpowiada, ze zapomnial.  

Poszkodowanych przez "Bioferm" bulwersowal dlugi czas oczekiwania na miedzynarodowy list gonczy za bylym wlascicielem tej firmy. Prokuratura twierdzi, ze wczesniej do prowadzacych sledztwo dochodzily informacje o pobycie podejrzanego w Polsce - uniemozliwialo to poszukiwania w Europie. Gdy dotarly informacje o porwaniu we Francji, o zadaniu 600 tys. marek okupu i ucieczce w Czechach, wszelkie urzedowe formalnosci mozna bylo przyspieszyc. Niestety tylko z Czechami, Slowacja, Wegrami i Niemcami nasz kraj ma podpisane umowy o zalatwianiu takich spraw bez posrednictwa ministerstw.

Prokuratura twierdzi, ze ostatnie wypowiedzi detektywa Rutkowskiego, majacego swe biuro w Wiedniu, zachecaja do stosowania metod sprzecznych z naszym prawem. Dotyczy to np. propozycji przewiezienia Wroblewskiego do Polski w bagazniku samochodowym. Zdaniem prokuratora Nocunia sa to dzialania pod publiczke. W piatek K. Rutkowski, ktorego firma zajmuje sie odzyskiwaniem skradzionych samochodow, ma byc po raz drugi przesluchiwany w krakowskiej prokuraturze.  

Krakowska policja oprocz rewelacji Rutkowskiego sprawdza tez rozpowszechniane w prasie zarzuty, ze w porwanie Wroblewskiego zaangazowani byli funkcjonariusze krakowskiej policji, szczegolnie z kampanii antyterrorystycznej.  

- Nasza analiza wykluczyla taka mozliwosc - twierdzi nadkomisarz Jozef Gawlik, rzecznik prasowy Komendy Wojewodzkiej Policji w Krakowie.  

Jak sie nieoficjalnie dowiadujemy, cala afera zwiazana z porwaniem Wroblewskiego wyszla podobno z Krakowa - o porwaniu dowiedziano sie podsluchujac rozmowy telefoniczne matki bylego szefa "Biofermu" - - Krystyny Wroblewskiej. Dopiero potem wiadomosci o tym trafily do Warszawy.  

Zakonczone juz praktycznie sledztwo wykazuje, ze oprocz wlasciciela "Biofermu" duze zyski czerpali tzw. promotorzy - osoby zachecajace innych do produkcji bialkowych preparatow. Kilku z nich postawiono juz zarzut przywlaszczenia mienia.  

Jednak oprocz osob prywatnych w dzialalnosc tej spolki angazowaly sie takze powazne instytucje, np. slaska PAN wplacila na zakup aktywatorow az 800 mln starych zl.  

 
20.06.1995
Marek Debicki

13 styczeń 2006

zn 

  

Archiwum

I jest cacy
lipiec 4, 2003
Alina
Cimoszewicz: popełniłem błąd
lipiec 30, 2005
pap
Jak dolar stał się słabą walutą?
wrzesień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Pewna rozmowa,na pewnym forum.
luty 4, 2007
Darek "Funky"
Wróżki na odsiecz Balcerowiczowi
grudzień 29, 2005
Kafka & case Iran
kwiecień 3, 2007
przysłał ICP
HOŁOTA
czerwiec 26, 2003
http://www.kabaret-klika.prv.pl/
Jubilatka a imaż przyjaznej firmy
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Demokracja, czyli "sztuka manipulacji"
maj 13, 2003
Artur Łoboda
"Generał sił koalicji"
maj 3, 2004
PAP
Zabić ze strachu
sierpień 6, 2004
Zygmunt Haduch Meksyk
Dobra, amerykańska szkoła życia
luty 28, 2009
TVP Info
Ręka, rękę myje a g... dalej pływa w politycznym szambie Krakowa
styczeń 11, 2007
Artur Łoboda
Prawo nie mówi, jakie mają być pochodnie - Wywiad ze Stanisławem Michalkiewiczem
grudzień 8, 2006
rozmawiała Magdalena Kula
Front białoruski
marzec 14, 2006
Marek Czarkowski
Izrael użył broni chemicznej w Strefie Gazy
lipiec 14, 2006
Paweł Michał Bartolik.
"Demokracja to sztuka manipulacji"
październik 2, 2005
Anatomia terroru w Iraku
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wszystkie nasze myśli urojone
luty 7, 2003
Artur Łoboda
"Neo-wariaci" Planuja "Wojne Permanentną"
grudzień 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media