|
Wojny gwiezdne
|
|
Politycy amerykańscy to przede wszystkim aktorzy, którzy doskonale grają najróżniejsze role przed oczami ogłupionych Amerykanów.
Pewien były aktor - o nazwisku Ronald Regan odstawiał co chwilę spektakle medialne, by prowadzić politykę neokonów.
Największą jego rolą życiową była bajka o "wojnach gwiezdnych".
Ta bajka - niczym o strasznym wilku - miała przerazić sowieckich komunistów.
I udało się.
Rosjanie uwierzyli, że Stany Zjednoczone dysponują niesamowitą technologią, które może uczynić całkowicie bezbronnym - ich system broni atomowej.
Tymczasem - najmocniejsze ówczesne komputery - były około tysiąc razy słabsze niż współczesny smartfon!
Jak - przy użyciu takiej technologii można by było sparaliżować system atomowego odstraszania?
Cieszymy się, że ten blef Amerykanów się udał i tak zwany Związek Radziecki ostatecznie upadł.
Ale pamiętajmy na przyszłość, że to był tylko blef!
Pod koniec 2019 roku rozpoczęto akcję medialną - mającą wystraszyć Ludzkość widmem śmiercionośnej epidemii zainicjowanej w mieście Wuhan.
I spora część Ludzkości uwierzyła w tą brednię - co skutkowało wieloma milionami zmarłych - z powodu zamknięcia Państw i zamknięcia dostępu do lekarzy - dla ludzi chorych na choroby cywilizacyjne.
Koleje kilka milionów zmarłych - to ofiary trujących szczepionek, których celem jest depopulacja, a więc WYMORDOWANIE jak największej liczby Ludzi.
To modelowy MORD RYTUALNY dokonany rękami "demokratycznie wybranych" przywódców Państw - rzekomo demokratycznych!
Skoro eskimosi chcą wytępić jak największą liczbę populacji - to blokują również wszelkie formy prokreacji - uzyskane przez naprawienie niedoskonałości organizmów ludzkich.
Jedną z form poprawienia wad ludzkiego organizmu jest zapłodnienie in vitro.
Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, ale kilka wskazań mogę przedstawić.
Nawet zdrowa kobieta nie zostanie matką - gdy pojawią się następujące przeszkody:
1. Mechanizm obronny komórki jajowej nie dopuści plemnika.
2. Mechanizm obronny komórki jajowej zabije plemnik - po przekroczeniu bariery błony komórkowej.
3. Macica tak silnie broni dostępu, że nie dopuszcza żadnych plemników.
4. Plemniki nie dysponują kwalifikacjami rajdowcy i nie są w stanie dostatecznie szybko dotrzeć do komórki jajowej - zanim ulegną obumarciu.
5. Flora bakteryjna, albo odczyn alkaiczno-kwasowy u kobiety - niszczy plemniki - zanim dotrą do komórki jajowej.
To nie są wskazania ginekologów, ale moje przemyślenia - na podstawie wiedzy - jaką zdobyłem 44 lat temu - gdy studiowałem podręczniki medycyny i pediatrii - przed urodzeniem pierwszego dziecka.
To "studiowanie" dało owoc - gdy po czterech latach uratowałem życie jednego z moich dzieci, bo KURWA "lekarka" z Pogotowia - nie chciała widzieć oczywistych objawów zapaści!
Zrobiłem wtedy awanturę i otrzymałem skierowanie do szpitala - a tam od razu dziecko wzięli na "ostry dyżur".
Powtarzam więc po raz kolejny:
nie zabieram głosu na tematy - w których się nie znam!
Grzegorz Braun i inni - na własne życzenie izolują się od Narodu Polskiego - gdy opowiadają brednie, że "zygota" to mały człowiek.
Powtarzam jeszcze raz:
"zygota" to tylko złożony kod genetyczny, który staje się człowiekiem tylko i wyłącznie w łonie matki!
Aby skłócić środowiska narodowe - eskimosi opowiadają BREDNIE, że są w stanie "przeprogramować człowieka" w procesie sztucznego zapłodnienia.
Nie wykluczam, że posiadają pewne możliwości.
Mogą na przykład spreparować kod genetyczny, który będzie wszczepiany wraz z plemnikiem - w komórkę jajową.
Tylko, że to wymaga zbrodniczej współpracy lekarzy i laborantów!
Jeżeli nie wierzycie już żadnemu lekarzowi - to do nich nie chodźcie.
Ja jednak szanuję WSZYSTKICH LEKARZY, KTÓRZY ODWAŻYLI SIĘ PRZECIWSTAWIĆ ZBRODNICZEMU TERROROWI PISOWSKICH PACHOŁKÓW - ekimoskich satanistów za co do dzisiaj są ścigani przez eskimoskie "sądy lekarskie"!
"Wszystko może być lekarstwem i wszystko może być trucizną. "
To sposób zastosowania decyduje o tym, czy jest to trucizna - czy lekarstwo.
Te opowieści eskimosów o "sztucznej inteligencji" i o preparowaniu nowego człowieka są tak prawdziwe - jak kiedyś "wojny gwiezdne", a niedawno "epidemia kowida".
Tylko głupcy w to wierzą!
Co nie zmienia faktu, że trzeba być zawsze ostrożnym.
|
|
6 grudzień 2023
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Ksiazki w wersji elektronicznej - bezpłatnie
lipiec 24, 2004
|
Prawie jak patriota
lipiec 4, 2008
Artur Łoboda
|
Tworzymy jeden naród
lipiec 30, 2004
Andrzej Kumor
|
Tylko dla palaczy
sierpień 9, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Czego nie widzą daltoniści
kwiecień 17, 2008
Artur Łoboda
|
Czy Amerykańscy Demokraci będą mieli inne zdanie o "tarczy"?
sierpień 17, 2008
PAP
|
Film na "Planete"...
"Rewolucja-s
maj 13, 2007
marduk
|
Manipulating the herd
lipiec 13, 2005
D.I.
|
Czas na "Najemnych Mordercow"?
styczeń 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wyrok zależny od pełnionej funkcji
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Przewodnicząca organizacji zrzeszającej ofiary 9-11 zwolniona po ujawnieniu jej kłamliwych zeznań
październik 7, 2007
BIBULA
|
Kto tu kłamie?
Kto za Unią, kto przeciw
marzec 25, 2003
zaprasza.net
|
sss
październik 25, 2004
|
„Cud nad Wisłą” trzeba powtórzyć
sierpień 15, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Wyboru już dokonano. Teraz pora na głosowanie
czerwiec 16, 2004
(PAP)
|
Ukraina i Wielka Gra o Nafte
marzec 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Filantopia i sznur
listopad 17, 2003
Artur Łoboda
|
"Monologi cywilizacji" na wyspie Rodos, 3- 6 września 2003
wrzesień 26, 2003
Marek Głogoczowski
|
Odmitologizowanie II Wojny Swiatowej.
listopad 14, 2006
PAP
|
Łukaszewicz: Papież zostawił kapitał wiary, że będzie lepiej
sierpień 20, 2002
PAP
|
|
|