|
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
Konzentrationslager Fuehrer |
|
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
|
|
Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
Atak pistapo w Gdańsku |
|
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
|
|
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
|
|
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
Cała prawda o World Trade Center |
|
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
|
|
Człowiek 2.0 |
|
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
więcej -> |
|
Krakowska lista idiotów
|
|

"Krakowska Lista Szans - opracowano pierwsze dane"
Otrzymano już pierwsze wyniki ankiety "Krakowska lista szans" przygotowywanej przez Wydział Strategii UMK. Ankietę odesłały osoby i środowiska zrzeszone w Krakowskim Forum Miejskim, Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej, Izbie Przemysłowo - Handlowej, Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości, a także członkowie Rady Dzielnicy X.
- "Do tej pory przeprowadziliśmy ankietę w wybranych, najważniejszych instytucjach biznesowych" - powiedziała Monika Piątkowska, Dyrektor Wydziału Strategii UMK. Uzyskane wyniki pokazują, że ankietowani za najważniejszą dziedzinę uznali gospodarkę i rynek pracy. Wskazało na nią 21,3% badanych. Na drugim miejscu uplasowało się edukacji i nauka z wynikiem 13,3%. Bezpieczeństwo publiczne z wynikiem 11,9 % ankietowanych zajęło trzecią pozycję.
- "Są wyniki, które wydają się oczywiste, ale są też takie, które budzą pewne zdziwienie" - uzyskane rezultaty komentował dr Jarosław Flis, specjalista biorący udział w przygotowaniach projektu. Wśród stosunkowo zaskakujących rezultatów dr Flis wymienił m.in. fakt uzyskania dość niskiej pozycji przez dziedzinę "Transport - poprawa istniejącej infrastruktury" wśród środowisk biznesowych.
Niedługo badaniom zostaną poddane również inne grupy społeczne. - "Wszystkich przedstawicieli środowisk, które chciałyby wziąć udział w ankiecie prosimy o zgłaszanie się do Wydziału Strategii UMK - tel 422-97-17" - apeluje dyrektor Piątkowska.
"Krakowska Lista Szans" to przedsięwzięcie wspomagające tworzenie Strategii Rozwoju Krakowa. Jest ono elementem uspołecznienia strategii, czyli oparcia jej na jak najszerszym dialogu z liderami opinii i mieszkańcami miasta. Podstawą całego przedsięwzięcia jest specjalnie skonstruowana ankieta, której wypełnienie obejmuje dwa kroki. Pierwszym z nich jest określenie znaczenia poszczególnych dziedzin rozwoju, poprzez rozdzielenie pomiędzy nie 100 punktów poparcia. Dziedziny te, to, Edukacja i Nauka, Ochrona zdrowia i pomoc społeczna,
Gospodarka i rynek pracy, Sport i rekreacja, Kultura i ochrona, Bezpieczeństwo publiczne, Mieszkalnictwo, Transport - poprawa infrastruktury, Ochrona środowiska, Transport - budowa nowych tras.
Drugim krokiem jest natomiast określenie znaczenia przedsięwzięć, które mogłyby zostać zrealizowane w ramach każdej z dziedzin.
Kolejną inicjatywą Wydziału Strategii jest opublikowanie wydawnictwa "Kraków - najlepsza inwestycja. Informatora dla inwestorów i przedsiębiorców" w wielu wersjach językowych. Wydawnictwo będzie miało charakter innowacyjny, ze względu na kompleksowość zawartych w nim informacji. Natomiast jego modułowa konstrukcja, umożliwi łatwą aktualizację informacji merytorycznych. Informator będzie dystrybuowany bezpłatnie m.in. w sieci punktów informacji gospodarczej oraz podczas targów, wystaw itp. Całość publikacji będzie miała objętość ok. 210 stron.
Komentarz
Idiotów w Krakowie dostatek, skoro społeczność Miasta nie protestuje przeciw wyrzucaniu w błoto pieniędzy z naszych podatków.
(Piotr Mączynski) |
8 listopad 2003
|
www.krakow.pl
|
|
|
|
Kiedy Odsiecz Zielonogórska?
maj 14, 2005
konstytucjonalista
|
Pani doktor Halino Zamel,
Kocham Panią!
Pani doktor Halino Zamel
sierpień 1, 2003
przesłała Elżbieta
|
Anatomia katastrofy w Iraku
marzec 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska potępiona
maj 26, 2004
PAP
|
477 mld zł
grudzień 20, 2006
PAP
|
2009.02.23. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 23, 2009
tłumacz
|
Oświadczenie przewodniczącego Primum Non Nocere
czerwiec 4, 2004
dr Adam Sandauer -prezes Stowarzyszenia
|
"Miss Universe"
maj 31, 2005
Piotr Mączyński
|
Anonimowe komentarze naruszają dobre imię!
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Od piwa głowa krzywa
kwiecień 17, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
USA chcą, by Polska pokryła część kosztów budowy tarczy
czerwiec 6, 2007
nadesłała Dorota
|
Nie chorujmy!
kwiecień 23, 2003
katar
|
Przed wyborami
wrzesień 6, 2005
Goska
|
Za prezydentury Tuska to było(by?) fajnie
grudzień 10, 2005
”Pestka”
|
Reklamowi naciągacze
wrzesień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nie mają wartości - których należałoby bronić...
grudzień 7, 2008
Artur Łoboda
|
NATO backs Georgia but no firm invitation to join
wrzesień 15, 2008
tłumacz
|
UE kością niezgody między LPR a rządem
sierpień 12, 2002
IAR
|
Edukowanie starego idioty
styczeń 24, 2006
Klaudiusz Wesołek
|
Apel Organizacji Vox Populi S.O.S.
sierpień 11, 2007
|
więcej -> |
|