ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
więcej ->

 
 

Gdzie ukrywa się socjalizm(2)


W identycznie zatytułowanym felietonie z dnia 15.11.2005r przedstawiłem kilka przykładów , a ściślej rzecz ujmując dowodów na poparcie gdzie ukrywa się ów socjalizm. Dziś postaram się poszerzyć horyzontu, który –niestety-nadal funkcjonuje w demokratycznym państwie jakim (ponoć) stała się Polska po roku 1989.
Używam sformułowania „ponoć” tylko dla podkreślenia różnic jakie istnieją pomiędzy faktem dokonanym ,a głoszonym-deklaratywnym- zamiarem jego utrzymania. Być może IV RP zdoła dokonać tych zmian jakie obiecywano Polakom na początku III Rzeczpospolitej? Być może ,albowiem- jak powszechnie wiadomo-stare jest silne ,co nie jeden raz społeczeństwo polskie miało okazję prześledzić .Wielokrotnie mieliśmy tę mało satysfakcjonującą okazję się przekonać ,iż w zasadzie ten socjalizm tkwi w nas niczym drzazga w d***e starego drwala.
Nawyki z okresu PRL-u , a jest ich całkiem sporo zagnie?dziły się w wielu miejscach naszego codziennego życia i tkwią tak silnie ,że czasem nie wiadomo po co i komu opowiada się historie o `89? Po stare (bo silne) sięgały kolejne władze, ot choćby obecnie korzysta się z rozwiązania opodatkowania Polaków pracujących na emigracji(!) a taki przepis powstał za czasów PRL-przez co nasz budżet traci ogromne wpływy o czym pisze Jan Fijoł w „Wprost”(nr 9 z 5 marca 2006).
Socjalizm oprócz nawyku wykształconego przez wiele dziesięcioleci zaległ niczym kurz w naszym życiu codziennym. Siedzi sobie ten twór i pastwi się nad tymi ,którym zwyczajnie przeszkadza żyć w TBS-ach(Towarzystwo Budów Socjalnych).I może temu właśnie tworowi się przyjrzymy nieco dokładniej.
W Starogardzie Gd. jak wielu innych miastach Polski funkcjonuje sobie zgrana paczka pseudo-budowniczych. Budują za społeczne pieniądze i wkłady przyszłych lokatorów, mieszkania w blokach. Z założenia ma być tanio i szybko. Ale tu- jak za czasów PRL-jest wręcz odwrotnie. Jest długo , drogo i z wielkimi- delikatnie to nazwę- nieprawidłowościami.
Bo jak nazwać wybudowany i oddany do zamieszkania blok mieszkalny tuż za basenem miejskim w Starogardzie. To tam lokatorom odrestaurowano PRL w jego prawdziwej wersji z okresu świetności towarzyszy PRL.
Ano mają ci obywatele swoje mieszkania , w których czuja się jakoś nieswojo? Maja wspólne podzielniki ciepła, wody itd. Mają spaprane balkony-nie maja za to wspólnej zbiorowej anteny TV. W zamian wspólnie płaca za ogrzewanie klatki schodowej po równo ,nawet za te gdzie jest mniej grzejników. I to co jeszcze mają wspólnego to fakt ,iż płaczą i płacą –jak za zboże. W tych opłatach ukryte są pensje władz towarzystwa, które im wybudowało ,nie ponosząc przy tym najmniejszego ryzyka.
Socjalizm ukrył się również w urzędach skarbowych, o których to słowem już wcześniej wspomniałem. Jest to instytucja ratunkowa państwa-jak trzeba szybko ściągają różne należności, często wyliczone z księżyca, ale za swoje błędy urzędnik skarbówki odpowiedzialności nie ponosi żadnej. To taka socjalistyczna spółka bez żadnej odpowiedzialności(!)
Ten sam socjalizm ukrywa się nadal w innym ważnym podmiocie gminy miejskiej w ZBM. Zarządy Budynków Mieszkalnych przejęły na mocy ustawy majątek, który nie został uporządkowany w drodze ustalania praw własności dla prawowitych właścicieli lub ich spadkobierców . To w tym socjalistycznym maglu w myśl zasady-dziel i rząd?-osoby ,które nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za złe gospodarowanie ; czytaj- rozkradanie mienia, które do kogoś tak naprawdę należy. „Prywatyzują” kamienice i grunty. Rozdają swoim a dotychczasowych lokatorów hurtowo wywalają na bruk i czynią to w imię prawa(?)
Chore to prawo, ale kiedy przyjrzymy się kto zarządza tym folwarkiem wiadomo o co chodzi. To świta byłych esbeków.
Podobnie rzecz się ma w Ochotniczych Hufcach Pracy, w których ukrył się partyjny aparat „firmy ”PZPR.O tym (OHP) w osobnym temacie: Można inaczej, czyli okapem po kraju.

6 wrzesień 2006

Marek Olżyński 

  

Archiwum

Statystyka skarg na błędy i wypadki medyczne; postulowane zmiany prawa
luty 16, 2009
Adam Sandauer
65 miliardów
luty 11, 2007
przesłała Elżbieta
Kiepscy
grudzień 4, 2003
Prezydenckie menu
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Czyja Sprawa?
listopad 10, 2004
Kazimierz Murasiewicz
Jeszcze raz o homoseksualistach!
czerwiec 2, 2008
mik
"Pół chłopa i Europa"
grudzień 6, 2002
zaprasza.net
Bunt izraelskich pilotów
wrzesień 26, 2003
Waldemar Chamala
Nowe podatki, które udają opłaty
luty 19, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Uważamy za skandal, że polskie władze doprowadzają do poważnego konfliktu z Niemcami i Francją.
marzec 20, 2003
PAP
Wiersze. które chcę zabrać ze sobą
czerwiec 3, 2007
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego &
Prawnicze szambo
marzec 18, 2005
PAP
Od jesieni zamarzły 254 osoby
luty 3, 2003
PAP
Pułkownik Chwastek odrzucony
wrzesień 20, 2002
Zbigniew Lentowicz http://www.rzeczpospolita.pl
2009.01.25. Serwis wiadomości bez cenzury
styczeń 25, 2009
tłumacz
W. Pawlak będzie ministrem gospodarki
październik 30, 2007
Defiance (Opor) … czyli jak zydo-masoneria z USA gloryfikuje zydo-bolszewickie kurwy
luty 14, 2009
Piotr Zychowicz
I maja 2004
maj 1, 2004
Eliza
Globalne zniewolenie rozlozone na etapy
wrzesień 20, 2007
Wojciech Wła?linski
Wojskowa współpraca dwóch agresorów
kwiecień 11, 2005
cywilizowany
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media