|
Kuba Sienkiewicz a też idiota
|
|
Za WP.PL
"Kuba Sienkiewicz, lider Elektrycznych Gitar i lekarz neurolog w jednej osobie, kilka miesięcy temu przeszedł COVID-19. - Nie mogłem w ogóle funkcjonować bez tlenu.
Odłączenie od maski tlenowej powodowało, że mdlałem - wspominał w "Faktach po Faktach" w TVN24.
Na kontrolne badanie jechałem wózkiem, z butlą tlenową na kolanach - mówił. Sienkiewicz zachorował wiosną tego roku. Było z nim źle, musiał być hospitalizowany.
- Leżałem w szpitalu, fatalnie się czułem.
Przez kilka pierwszych dni miałem niewydolność oddechową, nie mogłem w ogóle funkcjonować bez tlenu - opowiadał. - To jest fatalna choroba, nikomu nie życzę.
Sienkiewicz bał się, że umrze.
Przez dwa tygodnie leczył się w domu.
Początkowo sądził, że to, co się z nim dzieje, to nie zakażenie koronawirusem, ale odczyn poszczepienny.
Muzyk był już bowiem zaszczepiony jedną dawką specyfiku przeciwko COVID-19.
Po 14 dniach walki o zdrowie saturacja zaczęła mu spadać, a jego samopoczucie pogorszyło się na tyle, że musiał wezwać pogotowie.
Trafił do szpitala.
Choć zachorował już po szczepieniu, namawia do tego, aby przyjąć wszystkie dawki."
Źródło:
https://gwiazdy.wp.pl/kuba-sienkiewicz-z-elektrycznych-gitar-ciezko-przeszedl-covid-19-namawia-do-szczepien-6712159728229088a
Jeżeli "lekarz" nie potrafi domyśleć się, że duszność w pomieszczeniu może być spowodowana brakiem tlenu - to NIGDY NIE POWINIEN BYĆ LEKARZEM!
Tlen dostarczany pacjentom MUSI zawierać się w normie i nie przekraczać 21 procent składu mieszanki.
Jeżeli powietrze z aparatu tlenowego jest zdecydowanie lepsze od tego - w szpitalnych salach - to tylko świadczy o kompromitującym niechlujstwie personelu szpitala i braku wietrzenia pomieszczeń.
Natomiast namawianie do szczepień - to już PATOLOGIA!
|
|
8 grudzień 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
High Risk Credit
sierpień 21, 2007
przysłał ICP
|
Typy kobiet - wersja dla informatyków
|
Oszołomstwo zwyciężyło - "Dzień kpiny" w Krakowie
lipiec 1, 2004
|
Zmienić Regulamin Sejmu RP!
październik 5, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Tarcza" uczyni polskę zakładnikiem!
maj 12, 2007
Tadeusz Samitowski
|
Zamyślenie
listopad 30, 2002
Artur Łoboda
|
"Żadnej krwi dla ropy". Demonstracje w USA przeciwko planom Busha
styczeń 19, 2003
PAP
|
Nowe państwo w Europie - Prussia?
listopad 2, 2004
ks. prof. Czesław S. Bartnik
|
Czy na poniższe pytania będą odpowiedzi?
luty 3, 2005
Dr Stefan Pagowski
|
Nie ma Nadziei czy Nadzieji?
październik 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdyni
|
Oświadczenie RMS w związku ze smiercią Slobodana Miloąevića.
marzec 13, 2006
Radovan
|
Niezdrowe skłonności, czyli co za dużo to nie zdrowo
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Weszła w życie nowelizacja samorządowej ordynacji wyborczej
sierpień 10, 2002
PAP
|
Zderzenie Poglądów w Głowie Bush'a
marzec 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
cdsadca
kwiecień 17, 2005
caac
|
Koniec amerykańskiego snu
maj 27, 2006
Robert Fisk
|
Bez tromtadracji
luty 26, 2005
Andrzej Kumor Mississauga
|
po trupach do raju
lipiec 11, 2003
Miroslaw Krupinski
|
O Iraku za czasów Prezydenta Hussaina...Myślę że to prawda
luty 28, 2004
antycenzor
|
Indie i Globalizacja
luty 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|