|
Kuba Sienkiewicz a też idiota
|
|
Za WP.PL
"Kuba Sienkiewicz, lider Elektrycznych Gitar i lekarz neurolog w jednej osobie, kilka miesięcy temu przeszedł COVID-19. - Nie mogłem w ogóle funkcjonować bez tlenu.
Odłączenie od maski tlenowej powodowało, że mdlałem - wspominał w "Faktach po Faktach" w TVN24.
Na kontrolne badanie jechałem wózkiem, z butlą tlenową na kolanach - mówił. Sienkiewicz zachorował wiosną tego roku. Było z nim źle, musiał być hospitalizowany.
- Leżałem w szpitalu, fatalnie się czułem.
Przez kilka pierwszych dni miałem niewydolność oddechową, nie mogłem w ogóle funkcjonować bez tlenu - opowiadał. - To jest fatalna choroba, nikomu nie życzę.
Sienkiewicz bał się, że umrze.
Przez dwa tygodnie leczył się w domu.
Początkowo sądził, że to, co się z nim dzieje, to nie zakażenie koronawirusem, ale odczyn poszczepienny.
Muzyk był już bowiem zaszczepiony jedną dawką specyfiku przeciwko COVID-19.
Po 14 dniach walki o zdrowie saturacja zaczęła mu spadać, a jego samopoczucie pogorszyło się na tyle, że musiał wezwać pogotowie.
Trafił do szpitala.
Choć zachorował już po szczepieniu, namawia do tego, aby przyjąć wszystkie dawki."
Źródło:
https://gwiazdy.wp.pl/kuba-sienkiewicz-z-elektrycznych-gitar-ciezko-przeszedl-covid-19-namawia-do-szczepien-6712159728229088a
Jeżeli "lekarz" nie potrafi domyśleć się, że duszność w pomieszczeniu może być spowodowana brakiem tlenu - to NIGDY NIE POWINIEN BYĆ LEKARZEM!
Tlen dostarczany pacjentom MUSI zawierać się w normie i nie przekraczać 21 procent składu mieszanki.
Jeżeli powietrze z aparatu tlenowego jest zdecydowanie lepsze od tego - w szpitalnych salach - to tylko świadczy o kompromitującym niechlujstwie personelu szpitala i braku wietrzenia pomieszczeń.
Natomiast namawianie do szczepień - to już PATOLOGIA!
|
|
8 grudzień 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Odwrót Irakijczyków z Iraku
czerwiec 30, 2006
Dahr Jamail
|
Oświadczenie RMS w związku ze smiercią Slobodana Miloąevića.
marzec 13, 2006
Radovan
|
Poziom zaufania społecznego
kwiecień 26, 2004
|
Nowa fala czy stare bagno? czyli co z tym PiSem?
lipiec 15, 2006
Jan Duranowski
|
Oś USA-Izrael i arsenał nuklearny Pakistanu
listopad 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prawo łaski
styczeń 20, 2006
Andrzej Grabowski
|
"Stały fragnent gry..."
luty 10, 2004
Artur Łoboda
|
Samobójstwa deportowanych
marzec 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Negocjacje koalicyjne- powtórka z rozrywki
styczeń 13, 2006
Adam Sandauer
|
Czarnecki o Unii
styczeń 11, 2003
zaprasza.net
|
Echa Zimnej Wojny
grudzień 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bogata Rosja, biedni Rosjanie
grudzień 18, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Skurwiona Samoobrona czy tylko Aneta Krawczyk?
grudzień 12, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Otworzmy archiwa IPN
maj 14, 2007
pap, ss
|
Kiedy gangsterzy egzekwują prawo
styczeń 27, 2008
Interia.pl
|
Żołnierze amerykańscy gwałcą i mordują dzieci Irackie - przypadek Abir - jeden z tysięcy.
wrzesień 24, 2006
Dorota Szczepańska
|
Zwycięstwo Na Niby
grudzień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rumunia kolejnym krajem używającym izraelskiego systemu biometrycznego "do walki z terroryzmem"
sierpień 3, 2007
bibula
|
"Ostatnie 2 lata to czas stracony dla gospodarki..."
wrzesień 8, 2007
|
Zmierzch papierowych gazet?
marzec 17, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|