ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
więcej ->

 
 

Komunikat z posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej

"W dniach 25-26 czerwca 2002 roku odbyło się posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej. Rada omówiła kształtowanie się procesów inflacyjnych, podaży pieniądza, kredyt i stóp procentowanych, uwarunkowania zewnętrzne, tendencje w sferze realnej gospodarki oraz sytuację w sektorze finansów publicznych.

W wyniku dyskusji Rada postanowiła, że:

1. oprocentowanie kredytu lombardowego zostaje obniżone z 12,0 proc. do 11,5 proc. w skali rocznej;

2. stopa redyskonta weksli zostanie obniżona z 10,5 proc. do 10,00 proc. w skali rocznej;

3. Narodowy Bank Polski będzie prowadził 28-dniowe operacje otwartego rynku o stopie rentowności nie niższej niż 8,5 proc. w skali rocznej;

4. stopa oprocentowania lokaty terminowej przyjmowanej od banków przez Narodowy Bank Polski wynosi 5,5 proc. w skali rocznej.

Rada utrzymuje neutralne nastawienie w polityce pieniężnej.

Uchwały RPP wchodzą w życie 27 czerwca 2002 roku.

Konferencja prasowa Rady Polityki Pieniężnej, na której przedstawione zostanie uzasadnienie decyzji odbędzie się w środę, 26 czerwca, o godz. 16.00 w sali im. Władysława Grabskiego (w centrali NBP przy ul. Świętokrzyskiej 11/21).
26 czerwiec 2002

PAP 

  

Archiwum

Promowanie półgłówków czyli...
styczeń 11, 2008
Petycja na rzecz pozbawienia sędziów i prokuratorów immunitetu.
wrzesień 1, 2008
ZR
sukiennice
luty 7, 2006
Co pomaga zrozumieć czym był komunizm
luty 26, 2009
Jadwiga Staniszkis
Rola rodzin ziemianskich
kwiecień 2, 2006
przeslala Elzbieta
Szkoło kochana mamy cię dość od rana.
marzec 10, 2009
Bogusław
Odwrócone role
czerwiec 11, 2008
Artur Łoboda
Naukowa konferencja na temat Holokaustu w Iranie
grudzień 7, 2006
bibula
"Gdyby nie Balcerowicz"
marzec 1, 2004
Piotr Mączyński
MF będzie sprzedawało obligacje danej serii do wartości 20 mld zł
listopad 28, 2002
PAP
Wojenne przymiarki
listopad 28, 2002
MAREK GARZTECKI http://rzeczpospolita.pl
Pętla niemocy a 25-lecie 'Solidarności'
sierpień 11, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Rocznica
listopad 26, 2004
Krzysztof Cierpisz
Płoccy duchowni tuszowali skandale
marzec 3, 2007
PAP
Typowy udział Żydów w sprawowaniu władzy w USA
kwiecień 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Prawa pacjenta - kierunek zmian Mylić się jest rzeczą ludzką, ale ukrywanie błędów jest okrucieństwem
kwiecień 18, 2005
Adam Sandauer
PRL
grudzień 10, 2007
PAP
Bp Głódź: Potrzebna nadzieja
sierpień 20, 2002
PAP
Oszukani emeryci
październik 27, 2003
Michał Stankiewicz
Przykra prawda historyczna
styczeń 25, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media