|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
więcej -> |
|
Kozioł ofiarny
|
|
Wiceszef MSWiA Andrzej Brachmański powiedział dziś, że nie zgadza się z decyzjami ostrołęckiej prokuratury, która oskarżyła troje policjantów o nieprawidłowości podczas akcji policyjnej w Magdalence.
Brachmański uczestniczył w Warszawie w uroczystości upamiętniającej dwóch antyterrorystów, którzy zginęli podczas tej akcji.
- Nie może być tak, że wysyłamy ludzi do boju, oczekujemy od nich pewnych zachowań, a pó?niej próbujemy ich za to karać. "Magdalenka" była trudną akcją, była akcją, którą trzeba było wykonywać w pośpiechu, w stresie i dzisiaj sugerowanie, że dowódcy w tych trudnych warunkach mogli postępować inaczej, oskarżanie ich z zagrożeniem kary 8 lat więzienia, uważam po prostu za niemoralne - podkreślił Brachmański.
Dziś przed tablicą upamiętniającą m.in. dwóch antyterrorystów, którzy zginęli w Magdalence: podkom. Dariusza Marciniaka i nadkom. Mariana Szczuckiego, kwiaty złożyli ich przyjaciele i koledzy z jednostek antyterrorystycznych z całego kraju. Ich pamięć uczcili też wiceminister Brachmański, komendant główny policji Leszek Szreder i b. szef MSWiA Krzysztof Janik.
W nocy z 5 na 6 marca 2003 r. policjanci mieli zatrzymać w podwarszawskiej Magdalence dwóch bandytów: Roberta Cieślaka i Igora Pikusa (byłego żołnierza specnazu), zamieszanych w zabójstwo policjanta w podwarszawskich Parolach w 2002 r. Na terenie posesji, gdzie ukrywali się mężczy?ni, były rozmieszczone miny, które wybuchły w pobliżu policjantów. Podkom. Marciniak zginął w wyniku wybuchu miny, Szczucki zmarł po kilku dniach w szpitalu na skutek odniesionych ran. 16 innych funkcjonariuszy zostało rannych.
W lutym br. ostrołęcka prokuratura oskarżyła o nieumyślne spowodowanie zagrożenia dla życia i zdrowia policjantów oraz niedopełnienie obowiązków - b. zastępcę szefa stołecznej policji Jana P., były naczelnik wydziału do walki z terrorem kryminalnym Grażynę B. i byłego dowódcę pododdziału antyterrorystycznego Kubę J.
- To nie ci oskarżeni policjanci zabili waszych kolegów, zabili ich bandyci - mówił dzisiaj, zwracając się do antyterrorystów Brachmański. - Gdybyśmy szli tym tropem, który nam proponuje dzisiaj prokuratura, to mielibyśmy taką sytuację, że nikt nie chciałby podejmować decyzji, a z drugiej strony nikt nie słuchałby dowódców - dodał w rozmowie z dziennikarzami.
Szef policji insp. Leszek Szreder zapewnił, że przez te dwa lata, które minęły od wydarzeń w Magdalence wiele się zmieniło, m.in. procedury, sprzęt i sposoby szkolenia. - Na takie akcje nie można już jechać bez karetki, zmienił się sprzęt osobisty i wyposażenie policjantów - zapewnił.
Jeden z uczestników akcji, poinsp. Dariusz Kucharski zwrócił uwagę na to, że przestępcy są coraz lepiej wyposażeni i bardziej zdeterminowani. - Chyba musi być taki drastyczny moment. Gdy ginie człowiek, dopiero wtedy wyciągane są z tego wnioski i te prośby, które są kierowane do naszych przełożonych o zmianę wyposażenia, techniki sposobów szkolenia są wtedy realizowane. Jeżeli nic się nie dzieje wszyscy myślą, że wszystko jest w porządku - powiedział.
Sprawę Magdalenki wyjaśniała też specjalna komisja powołana przez MSWiA. W raporcie komisji napisano m.in., że "na etapie przygotowania akcji (...) nie wykonano wszystkich możliwych czynności i ustaleń, które mogły być istotne przy opracowywaniu strategii działania pododdziałów terrorystycznych". Nie posiadano żadnych informacji operacyjnych nt. rozmieszczenia na terenie posesji zamaskowanych urządzeń wybuchowych. Samą realizację akcji oceniono pozytywnie, a nieprawidłowości, które wystąpiły, były skutkiem błędów popełnionych na etapie przygotowania (np. nie rozpoznano dokładnie terenu).
Podczas dzisiejszej uroczystości uczczono też pamięć pirotechnika z oddziału antyterrorystycznego podkom. Piotra Molaka, który zginął podczas akcji rozbrajania bomby, podłożonej na stacji benzynowej.
(PAP)
|
|
6 marzec 2005
|
|
|
|
|
|
Eksport rewolty - nowa krakowska specjalność
sierpień 16, 2005
Artur Łoboda
|
Pomroczność pomarańczowa
styczeń 16, 2005
|
Kres rządu Millera bliski.
styczeń 9, 2003
Piotr Mączyński
|
Nasze matki - Polki to sztandary (komentarz)
maj 28, 2008
Artur Łoboda
|
"Arbeit macht frei" - Polska będzie wielkim obozem pracy
listopad 21, 2006
B.Doborzyński, www.pnlp.org.pl
|
"Wstańmy i chod?my - we?my sprawy we własne ręce"
luty 17, 2005
|
Niemedialne tematy
marzec 5, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Niewolenie ludzi przez manipulacje mediów
luty 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Drodzy byli internowani piszcie jak było a nie jak byście chcieli.
maj 1, 2006
tadeusz
|
Ta sama sekta
luty 28, 2007
PAP
|
Plac i słońce
styczeń 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
http://dd.tradepress.com.pl/
luty 25, 2005
ala
|
Geremek: Stocznia powinna być wyjątkiem
wrzesień 4, 2007
INTERIA.PL
|
Demokracja po żydowsku
listopad 4, 2007
Mariusz Piskorski
|
Laskowik
sierpień 29, 2003
Nasz Dziennik
|
Ciągle jest nadzieja na demokrację w Polsce
luty 19, 2003
StT , Piotr Z Calgary i Ty
|
Dramat w Osetii
wrzesień 2, 2004
zaprasza.net
|
Cierpliwość, praca, opanowanie - przyniosły rezultaty
Adam Małysz mistrzem świata!
luty 23, 2003
PM
|
POLSKA - UNIA 2
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Hołd ofiarom grudnia 13.XX.1981 Dla mojego brata Antoniego Browarczyka
grudzień 13, 2005
Grażyna Browarczyk
|
więcej -> |
|