ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
więcej ->

 
 

Śmieszne wypowiedzi śmiesznych ludzi

"Mniej ofert pracy i niższe zarobki nawet dla wysokiej klasy menedżerów to efekt trudnej sytuacji gospodarczej kraju. Na liście bezrobotnych znajdują się byli prezesi spółek giełdowych. Nie brak na niej znanych nazwisk.

O dobrze płatną pracę na stanowisku dyrektorskim czy w zarządzie spółki jest coraz trudniej. Okres poszukiwania wynosi przeciętnie rok. Często pomocne okazują się znajomości - twierdzą przedstawiciele firm monitorujących rynek pracy. W ostatnim czasie przybywa bezrobotnych menedżerów, w tym takich, których nazwiska są bardzo dobrze znane w danej branży. Większość z nich nie jest jednak zainteresowana niższymi od zajmowanych poprzednio stanowiskami.

Zarobki kadry menedżerskiej spadły w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy o około 15-20%. Dotyczyło to przede wszystkim polskich przedsiębiorstw o średniej wielkości. Wciąż bardzo wysokie płace utrzymują się w sektorze finansowym. Obniżki wynagrodzeń nie dotykają z reguły kadry zarządzającej spółkami giełdowymi. Ta jednak jest często wymieniana, szczególnie w spółkach, gdzie udziałowcem jest Skarb Państwa. Często byli prezesi podejmują się prowadzenia działalności na własną ręką. Spółki doradcze prowadzą m.in. Edward Wojtulewicz, były szef Impexmetalu, i Andrzej Modrzejewski, były prezes PKN Orlen.

Ewa Bałdyga, Halina Kochalska"
(Parkiet)


Pytanie

"Wysokiej klasy menedżerowie" to są ci którzy przyznają sobie bardzo wysokie pensje?

Nie spotkaliśmy jeszcze w Polsce ani jednego zarządcę majątku, który znałby się na swoim fachu. Do tej pory widzieliśmy tylko nieuki, krętaczy i złodziei, którzy bezczelnie nazywali siebie „menadżerami”.
A może panie redaktorki nam takich wskażą?
4 luty 2003

zaprasza.net 

  

Archiwum

Zamach Kaczyńskiego na ... lustracje
styczeń 23, 2006
http://www.raportnowaka.pl/
Prymas: stworzyć warunki do godnego życia
listopad 1, 2004
"Nowy Bliski Wschód"
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dyrektora na chwilę przyjmę
styczeń 23, 2005
Polski cukier krzepi, ale tylko Zachód
marzec 4, 2003
Piotr Burza Gazeta Finansowa
Teozofia Filona z Aleksandrii jako podstawa poznawcza nauki i cywilizacji Zachodu
listopad 10, 2004
Marek Głogoczowski
Pomnik dla Reagana
lipiec 10, 2007
zmk
Niemiecki szajs (scheise)
grudzień 17, 2002
Artur Łoboda
Aby Kwaśniewscy mogli popisywać się swoją "dobroczynnością"
luty 13, 2004
PAP
O Krakowie w cieniu Wrocławia
grudzień 18, 2007
www.krakow.pl
Polonia nigdy nie wybaczy !
maj 2, 2003
Andrzej Kumor
Prokurator chce uchylenia wyroku uniewinniającego J.Lewandowskiego
styczeń 10, 2006
PAP
"uruchomiana" jest rezerwa polityczna w postaci PiS
listopad 6, 2006
www.pnlp.org.pl
Rocznicowe "kłamstwo oświęcimskie"
styczeń 26, 2005
Towarzysze tęsknią za pochodami
maj 1, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Poświąteczne refleksje, czyli: ruch to zdrowie!
grudzień 27, 2008
Marek Jastrząb
Polsat na różowo
czerwiec 4, 2004
"Antysemityzm" Mahometa i Luthra Skutkiem Żydowskiej "Teologii Wygnania" ?
lipiec 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Minister sprawiedliwości ?
styczeń 25, 2009
Raynold
Elegancja, Francja
październik 25, 2005
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media