ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
więcej ->

 
 

"Wesołość z tego powodu ogarnia mnie pusta, gdy sobie pomyślę, że oszust, oszukał, oszusta"

Pytania prokuratury nie wnosiły absolutnie nic do sprawy - oświadczył Adam Michnik po przesłuchaniu go jako świadka w sprawie Lwa Rywina, dodając, że nie rozumie dlaczego ta sprawa trwa tak długo. Podczas piątkowego przesłuchania Michnika pytano podobno, którą ręką witał się z Rywinem.


Adam Michnik (PAP/Tomasz Gzell)
"Ogólnie czułem się tak, jakbym to ja popełnił przestępstwo, jakbym to ja przyszedł do Lwa Rywina z korupcyjną propozycją" - powiedział w piątek Michnik dziennikarzom po wyjściu z trzygodzinnego przesłuchania w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie. Dodał, że pytano go m.in., kto pierwszy wszedł do pokoju, kto pierwszy wyszedł i "czy witał się z Rywinem lewą ręką, czy prawą".

"Nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego ta sprawa trwa tak długo; coraz częściej dochodzę do przekonania, że Lew Rywin ma potężnych obrońców i protektorów, którzy wszystko robią, żeby tę sprawę utopić" - powiedział Michnik. Nie chciał sprecyzować kogo miał na myśli. Dodał jednak, że nie prokuraturę. "Jesteście dziennikarzami i chyba umiecie dociec, kto odwraca lwa ogonem" - dodał redaktor naczelny "Gazety Wyborczej"

Oświadczył, że z nastrojem "raczej ponurym" stanie w sobotę przed sejmową komisją śledczą do sprawy Rywina.
8 luty 2003

Michnik/PAP 

  

Archiwum

Bp. Głód?: Kotański miał iskrę Bożą
sierpień 20, 2002
PAP
Polska „przedmurzem” żydo-chrześcijańskiego USraela
kwiecień 14, 2008
Przysłał Israel Adam Shamir
Zaklamywanie Historii
styczeń 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Podsumowanie tematu logowania
grudzień 4, 2007
Artur Łoboda
"Wirtualna Polska" twierdzi, że : Przedsiębiorcy i ekonomiści chcą planu Hausnera w całości
czerwiec 28, 2004
„Polskie Termopile”bitwy pod Zadwórzem –Dytiatynem
sierpień 31, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Orwell a terroryzm
lipiec 23, 2003
Andrzej Kumor
Grypsera dla frajerów
czerwiec 22, 2006
Prawdziwi władcy naszego Świata
czerwiec 2, 2003
Jan Ogonowski
Jak kali.... to ?le, jak Kalego..........
lipiec 16, 2002
PAP
Obłęd KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
maj 25, 2002
SOBCZAK & SZPAK - http://www.angora.pl
13 GRUDNIA 2008 ROK
grudzień 13, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Jeszcze o L.M.
kwiecień 6, 2004
www.angora.pl
Niemieccy intelektualiści potępiają zbrodnie amerykańskie
kwiecień 4, 2003
Odezwa do ludożerców
czerwiec 11, 2005
Wiesław Sokołowski
Ekonomiczny apartheid
styczeń 16, 2003
© Die Welt 28.11.2002
Dziennikarze pod lupą
styczeń 14, 2006
Marek Olżyński
Roman Dmowski
styczeń 3, 2008
śr.
Co mamy dalej robic ?
marzec 31, 2005
Henryk Wesolowski
To działo się w Polsce komunistycznej WYROK ŚMIERCI ZA POSIADANIE RADIA
sierpień 15, 2002
WW
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media