ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Kto tutaj powariował? 
13 maj 2019     
Skojarzenie: 9-11 w Centralnej Europie i 9-11 w USA 
10 listopad 2009      MG
Dyskusja się skończyła 
4 marzec 2021      Ullrich Mies
Miliony ofiar w Afryce? 
29 maj 2020      Artur Łoboda
Polska to narodowa kultura 
20 sierpień 2014      Artur Łoboda
Tekst - który czekał od kwietnia 
30 lipiec 2020      Artur Łoboda
Wygadali się 
12 luty 2018     
Najgorzej jest w miastach 
13 kwiecień 2021     
CZY PREZYDENCKI TU 154 MOGŁA ROZERWAĆ SPONTANICZNA EKSPLOZJA MIESZANKI PALIWOWO-POWIETRZNEJ? 
12 maj 2010      Gasienica
Strzeżcie się przed "przyjaciółmi" 
15 luty 2016      Artur Łoboda
Na gruzach Brukseli 
5 lipiec 2015      Artur Łoboda
Rzeczywiści płaskoziemcy  
31 sierpień 2021     
Notre Dame de Paris 
15 kwiecień 2019     
Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
21 lipiec 2020     
Te Ptaki wyschnięte w gniazdach... 
8 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Co ci zrobiono POLSKO - poemat - WIESŁAWA SOKOŁOWSKIEGO - recytuje - HENRYK BOUKOŁOWSKI 
21 marzec 2015      www.trwanie.com
Sądy i prokurature opanowała mafia . "Mafia przejęła wymiar sprawiedliwości", "Bezmiar bezprawia". "Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości". 
19 marzec 2016      blume
THE GAME. Migranci na szlaku bałkańskim. Reportaż nietelewizyjny. 
7 marzec 2020      Alina
Jak Zdrojewski niszczy polską kulturę 
4 czerwiec 2012      Artur Łoboda
Jak dewianci przejęli władzę w 2010 roku 
6 lipiec 2017      Alina

 
 

COVID-19 „Szczepionka” i Kodeks Norymberski.
Zbrodnie przeciwko ludzkości, ludobójstwo

 
Wstęp

„My, ocaleni z okrucieństw popełnionych na ludzkości podczas II wojny światowej, czujemy się zobowiązani podążać za naszym sumieniem. …
Kolejny holokaust o większej skali rozgrywa się na naszych oczach.
Wzywamy was do natychmiastowego zaprzestania tego bezbożnego eksperymentu medycznego na ludzkości.
To eksperyment medyczny, do którego należy zastosować Kodeks Norymberski”. ( Rabin Hillel Handler , Hagar Schafrir , Sorin Shapira , Mascha Orel , Morry Krispijn i inni ), zobacz pełny tekst tutaj )
 
 
Szczepionka mRNA jest „eksperymentalna” i niezatwierdzona.
Od grudnia 2020 r. doprowadziło to do ogólnoświatowego trendu wzrostowego liczby zgonów i obrażeń.
 
Liczne badania naukowe potwierdzają naturę szczepionki mRNA Covid-19, która jest nakładana na całą ludzkość. 
 
Deklarowanym celem jest egzekwowanie ogólnoświatowych szczepień 7,9 miliarda ludzi w ponad 190 krajach, a następnie nałożenie cyfrowego „paszportu szczepionek”.  
 
Nie trzeba dodawać, że jest to wielomiliardowa operacja dla Big Pharma.
Jak na ironię, firma Pfizer, która odgrywa dominującą rolę w marketingu szczepionki na poziomie całej planety, ma kryminalną przeszłość w amerykańskim Departamencie Sprawiedliwości (więcej szczegółów poniżej). 
 
Krajowe władze ds. zdrowia nie mogą powiedzieć: nie wiedzieliśmy.
Nie mogą też powiedzieć, że celem jest „ratowanie życia”. To zabójcza szczepionka. I oni to wiedzą. 
 
Najnowsze oficjalne dane (15 września 2021 r.) wskazują na około: 
40 666 zgłoszonych i zarejestrowanych zgonów szczepionki mRNA w UE, Wielkiej Brytanii i USA (łącznie) oraz 6,6 mln zgłosiło „zdarzenia niepożądane”.
 
UE/EOG/Szwajcaria do 11 września 2021 r. – 24 528 zgonów związanych z zastrzykiem Covid-19 i 2 292 967 obrażeń , według bazy danych EudraVigilance.
 
Wielka Brytania do 1 września 2021 r. – 1632 zgonów związanych z zastrzykiem Covid-19 i 1 186 844 obrażeń, zgodnie z programem żółtej karty MHRA.
 
USA do 3 września 2021 r. – 14 506 zgonów związanych z zastrzykiem Covid-19 i 3 146 691 urazów , według bazy danych VAERS.
 
OGÓŁEM dla UE/Wielkiej Brytanii/USA – 40 666 zgonów związanych z zastrzykiem Covid-19 i 6 626 502 obrażeń zgłoszonych na dzień 15 września 2021 r.
Jednak tylko niewielka część ofiar lub rodzin zmarłych przejdzie przez żmudny proces zgłaszania zgonów i zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką krajowym organom ds. zdrowia.
 
Te dane dotyczące zgonów i obrażeń (UE, Wielka Brytania, USA) SOFAR są co najmniej dziesięć razy wyższe niż oficjalnie zgłoszone przypadki. 
 
410 000 zgonów, 66 milionów rannych w populacji około 850 milionów. 
 
Co więcej, władze ds. zdrowia są aktywnie zaangażowane w maskowanie zgonów i obrażeń wynikających z „szczepionki” mRNA, jednocześnie zwiększając liczbę zgonów związanych z Covid-19. („sekcja zwłok nie jest wymagana”). 

 
 
Cyfrowa tyrania na poziomie globalnym
 
Szczepionka jest stosowana i nakładana na całym świecie.
Populacja docelowa wynosi 7,9 miliarda.
Rozważa się kilka dawek.
Jest to największy program szczepień w historii świata.
 
„Nigdy wcześniej nie przeprowadzono immunizacji całej planety poprzez dostarczenie syntetycznego mRNA do ludzkiego ciała”.
 
 
„Wytyczne” WHO dotyczące ustanowienia Światowego Systemu Informacji Cyfrowej do wydawania tak zwanych „Cyfrowych certyfikatów dla Covid-19” są hojnie finansowane przez fundacje Rockefellera oraz Billa i Melindy Gatesów.
 
Szczepionka mRNA nie jest projektem organu międzyrządowego ONZ (WHO) w imieniu państw członkowskich ONZ: jest to inicjatywa prywatna.
Miliarderskie elity, które finansują i egzekwują Światowy Projekt Szczepień, to Eugeniści oddani depopulacji.
 
 

 
Big Pharma: Pfizer dąży do światowej dominacji
 
Globalny projekt szczepionkowy pod nazwą COVAX jest koordynowany na całym świecie przez WHO, GAVI, CEPI, Fundację Gatesa we współpracy ze Światowym Forum Ekonomicznym (WEF), Wellcome Trust, DARPA i Big Pharma, który jest coraz bardziej zdominowany przez ustanowione partnerstwo Pfizer-GSK zaledwie cztery miesiące przed wybuchem kryzysu Covid-19 na początku stycznia 2020 r.
 
Firma Pfizer – która ma kryminalną przeszłość w amerykańskim Departamencie Sprawiedliwości – odgrywa „prawie monopolistyczną rolę” w marketingu „szczepionki” mRNA. Już w UE firma Pfizer ma dostarczyć 1,8 miliarda dawek, co odpowiada czterokrotności populacji Unii Europejskiej.
 
W historycznej decyzji Departamentu Sprawiedliwości USA z września 2009 r. firma Pfizer Inc. przyznała się do winy.
Była to  „Największa ugoda dotycząca oszustw związanych z opieką zdrowotną” w historii Departamentu Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych. Pfizer został oskarżony o „oszukańczy marketing”.
 
Oprócz przestrzegania i egzekwowania prawa, „trucizna szczepionkowa” nakładana na poziomie całej planety jest produkowana przez firmę farmaceutyczną, która została oskarżona o „nieuczciwy marketing”. 
 
„Zabójcza szczepionka” na całym świecie. 7,9 miliarda ludzi  
 

 
Zasada: bez szczepień, bez pracy
 
 
Władze ds. zdrowia, a także Big Pharma, nie wspominając o WHO, fundacji Rockefellers i Gates, są w pełni świadome, że szczepionka spowodowała niezliczone zgony i urazy, w tym zakrzepy krwi, bezpłodność, uszkodzenia mózgu, zapalenie mięśnia sercowego itp.
 
A jednak rządy (przy wsparciu mediów) wywierają presję na ludzi, by się zaszczepili.
„Uratuje życie”.
 
Zagrożenia dla zdrowia są znane i udokumentowane, ale jednocześnie ludzie są nie tylko wprowadzani w błąd, ale są zmuszani do przyjęcia szczepionki.
Albo…
 
Bez kariery, bez dochodów, bez przyszłości…
To kwestia zasady.
I nie ma dostępu do edukacji i opieki zdrowotnej, jeśli nie jesteś zaszczepiony.
 
Jeśli odmówią wstrzyknięcia, stracą pracę.
 
Uczniom zabrania się uczęszczania do szkół, college'ów i uniwersytetów, pracownicy służby zdrowia i nauczyciele szkół średnich, którzy się nie dostosowują, są zwalniani, społeczeństwo obywatelskie jest wtrącane w stan chaosu.
 
Znaczenie Kodeksu Norymberskiego
 
Koncentrując się na eksperymentalnym charakterze szczepionki mRNA i jej niszczycielskim wpływie na zdrowie, analitycy prawni podnieśli kwestię historycznego „procesu nazistowskich lekarzy” (1946-47), w którym nazistowscy lekarze zostali oskarżeni o zbrodnie wojenne, w szczególności za prowadzenie eksperymenty medyczne zarówno na więźniach obozów koncentracyjnych, jak i na ludności cywilnej.

  The Medical Case, USA vs. Karl Brandt, et al. (znany również jako The Doctors' Trial), był ścigany w latach 1946-47 przeciwko 23 lekarzom i administratorom oskarżonym o organizowanie i udział w zbrodniach wojennych i zbrodniach przeciwko ludzkości w formie eksperymentów medycznych i procedur medycznych przeprowadzanych na więźniach i ludności cywilnej.
   
  Karl Brandt, główny oskarżony, był starszym urzędnikiem medycznym niemieckiego rządu podczas II wojny światowej; inni oskarżeni to starsi lekarze i administratorzy w siłach zbrojnych i SS.  Zobacz dokumenty Harvardu


 
W wyniku wyroku z 19 sierpnia 1947 r. uchwalono Kodeks Norymberski.
Poniżej omówiono dziesięć zasad kodeksu norymberskiego.
Kilka z tych zasad – w odniesieniu do szczepionki mRNA i paszportu szczepionki – zostało rażąco naruszone.
 
Pierwsza zasada „Kodeksu Norymberskiego”. stwierdza, że „dobrowolna zgoda podmiotu ludzkiego jest absolutnie niezbędna” i właśnie tego odmawia się w odniesieniu do „szczepionki” (patrz zdania pogrubione poniżej).


  1. Dobrowolna zgoda podmiotu ludzkiego jest absolutnie niezbędna .
   
  Oznacza to, że zainteresowana osoba powinna mieć zdolność prawną do wyrażenia zgody; powinna być tak usytuowana, aby móc korzystać z wolności wyboru, bez interwencji jakichkolwiek elementów siły, oszustwa, oszustwa, przymusu, nadmiernego sięgania lub innej ukrytej formy przymusu lub przymusu; i powinien mieć wystarczającą wiedzę i zrozumienie elementów przedmiotowego zagadnienia, aby umożliwić mu podjęcie zrozumiałej i oświeconej decyzji.
  Ten ostatni element wymaga, aby przed zaakceptowaniem pozytywnej decyzji przez badanego eksperymentalny był mu znany charakter, czas trwania i cel eksperymentu; metodę i środki, za pomocą których ma być przeprowadzone; wszelkie niedogodności i zagrożenia, których można się spodziewać; oraz skutki dla jego zdrowia lub osoby, które mogą wynikać z jego udziału w eksperymencie.
   
  2. Eksperyment powinien być taki, aby przynosił owocne rezultaty dla dobra społeczeństwa, niemożliwych do zdobycia innymi metodami lub środkami badań, a nie losowy i niepotrzebny z natury.
   
  3. Doświadczenie powinno być tak zaprojektowane i oparte na wynikach doświadczeń na zwierzętach oraz znajomości historii naturalnej choroby lub innego badanego problemu, aby przewidywane wyniki uzasadniały przeprowadzenie doświadczenia.
   
  4. Eksperyment należy przeprowadzić tak, aby uniknąć wszelkich niepotrzebnych fizycznych i psychicznych cierpień i urazów.
   
  5. Żadnego eksperymentu nie należy przeprowadzać, jeśli istnieje a priori powód, by sądzić, że nastąpi śmierć lub kalectwo ; z wyjątkiem, być może, tych eksperymentów, w których wolontariusze lekarze również służą jako badani.
   
  6. Stopień podejmowanego ryzyka nigdy nie powinien przekraczać poziomu określonego humanitarnym znaczeniem problemu, który ma zostać rozwiązany przez eksperyment.
   
  7. Powinny być poczynione odpowiednie przygotowania i zapewnione odpowiednie udogodnienia w celu ochrony podmiotu doświadczalnego przed nawet odległymi możliwościami urazu, kalectwa lub śmierci.
   
  8. Eksperyment powinien być przeprowadzany wyłącznie przez osoby o odpowiednich kwalifikacjach naukowych.
  Od tych, którzy przeprowadzają lub angażują się w eksperyment, należy wymagać najwyższego stopnia umiejętności i staranności na wszystkich etapach eksperymentu.
   
  9. W trakcie eksperymentu badany człowiek powinien mieć swobodę zakończenia eksperymentu, jeśli osiągnął stan fizyczny lub psychiczny, w którym kontynuacja eksperymentu wydaje mu się niemożliwa.
   
  10. W trakcie trwania eksperymentu odpowiedzialny naukowiec musi być przygotowany do zakończenia eksperymentu na dowolnym etapie, jeśli prawdopodobnie ma powody, by sądzić, że w dobrej wierze, wyższe umiejętności i ostrożny osąd wymagają od niego kontynuacji eksperymentu może skutkować urazem, niepełnosprawnością, lub śmiercią badanego.
   
  dodano podkreślenie
  Całe populacje w wielu krajach są zagrożone, że zastosują się do nich i zostaną zaszczepione.
   
  W odniesieniu do Kodeksu Norymberskiego nie są w stanie:

   „ korzystać z wolności wyboru, bez interwencji jakiegokolwiek elementu siły, oszustwa, oszustwa, przymusu, nadmiernego sięgania lub innej ukrytej formy przymusu” (Norymberga 1 powyżej).

  Obszernie udokumentowano, że istnieje tendencja wzrostowa zgonów i urazów spowodowanych szczepionką mRNA na całym świecie, a władze ds. zdrowia są w pełni świadome „zagrożeń dla zdrowia”, ale nie poinformowały opinii publicznej.
  Nie ma świadomej zgody.
  A media kłamią przez zęby:

   „ Żaden eksperyment nie powinien być przeprowadzany, jeśli istnieje a priori powód, aby sądzić, że nastąpi śmierć lub kalectwo” (Norymberga 5 powyżej ). 

  Ten „a priori powód” nakreślony w 5 zasadzie norymberskiej jest obszernie udokumentowany: Zgony i obrażenia powodujące kalectwo mają miejsce na poziomie całej planety.
  Potwierdzają je oficjalne statystyki śmiertelności i zachorowalności na szczepionki mRNA (UE, USA, Wielka Brytania).
   
  Wideo:
   Szczepionka mRNA została wprowadzona na rynek od połowy do końca grudnia 2020 r.  
  W wielu krajach nastąpiła znaczna zmiana śmiertelności po wprowadzeniu szczepionki mRNA
   

   
  Źródło: HeathData.org
   
  Nazistowskie „eksperymenty medyczne”
   
  Przypomnijmy kategoryzację poszczególnych przestępstw związanych z nazistowskimi „eksperymentami medycznymi” przeprowadzanymi na więźniach obozów koncentracyjnych.
  Obejmowały one „zabijanie Żydów w celu badań anatomicznych, zabijanie gruźlicą Polaków, oraz eutanazję chorych i niepełnosprawnych cywilów w Niemczech i na terytoriach okupowanych. …”

   Karl Brandt i sześciu innych oskarżonych zostali skazani na śmierć i straceni; dziewięciu oskarżonych zostało skazanych na kary więzienia; i siedmiu oskarżonych zostało uniewinnionych.

  Wszystkie dokumenty procesowe i dowody znajdują się w aktach.
  Oskarżeni zostali oni o zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości. 
   

   
  Skala i rozmiar ogólnoświatowej operacji Covid-19 Vaxx
   
  Nie byłem w stanie szczegółowo przejrzeć odpowiednich dokumentów pod kątem ustalenia liczby ofiar nazistowskich eksperymentów medycznych.
  Chociaż zasady norymberskie mają ogromne znaczenie dla projektu szczepionek Covid-19, należy unikać uproszczonych porównań.
  Kontekst, historyczny i mechanizmy zgodności dotyczące „szczepionki” mRNA są zasadniczo różne.
   
  Skala i wielkość operacji Worldwide Vaxx oraz jej złożona struktura organizacyjna (WHO, GAVI, Gates Foundation, Big Pharma) są bezprecedensowe.
   
  Ludzkość jako całość jest celem projektu Vaxx .
  Populacją docelową do eksperymentowania ze szczepionką przeciwko Covid-19 jest cała populacja planety Ziemia:

   7,9 miliarda ludzi, obejmujących kilka dawek.
    
   Pomnóż populację na świecie przez 4 dawki (zgodnie z propozycją firmy Pfizer): rząd wielkości to 30 miliardów dawek na całym świecie.
    
   Liczby są w miliardach.
   Prawdopodobny wpływ na śmiertelność i zachorowalność jest nie do opisania.


  Za tym projektem partnerstwa publiczno-prywatnego stoi Big Money.
   
  Mamy do czynienia z ogólnoświatowym procesem zbrodni przeciwko ludzkości.
  Całe populacje w dużej liczbie państw członkowskich ONZ podlegają jego przestrzeganiu i egzekwowaniu (bez praworządności).
   
  Jeśli odrzucą szczepionkę, są społecznie zmarginalizowani i zamknięci, odrzuceni przez pracodawców, odrzuceni przez społeczeństwo: bez edukacji, bez kariery, bez życia. Ich życie zostaje zniszczone.
   
  Jeśli przyjmą szczepionkę, ich zdrowie i życie są potencjalnie zagrożone.
  Dowody śmiertelności i zachorowalności wynikające z zaszczepienia szczepionką zarówno obecne (oficjalne dane), jak i przyszłe (np. niewykryte mikroskopowe skrzepy krwi) są przytłaczające.
   
  A to dopiero początek.
   
  Na całym świecie popełniane są rozległe zbrodnie przeciwko ludzkości.
   
  „Szczepionka” mRNA modyfikuje ludzki genom na poziomie całej Planety.
  To ludobójstwo.
   
  To „Holokaust Ogromnych Rozmiarów, mający miejsce na naszych oczach”.

   

   
   Źródło:
  https://www.globalresearch.ca/the-covid-19-vaccine-and-the-nuremberg-code-crimes-against-humanity/5755776
18 wrzesień 2021

Michel Chossudovsky 

  

Komentarze

  

Archiwum

Wierność Ojczy?nie
czerwiec 17, 2005
przesłała Elżbieta
Bush coś ty narobił ?
kwiecień 25, 2003
"Afera starachowicka" - Okupacja budynku Sądu Rejonowego w Starachowicach przez KPN
sierpień 25, 2003
Paweł Czyż
RMF FM - zawiadomienie o przestępstwie stacji
marzec 18, 2007
Zdzisław Raczkowski
"Antyreligijna retoryka"
maj 13, 2008
Artur Łoboda
Oblicza iluzji
styczeń 25, 2003
Robert Knap http://www.naszdziennik.pl/
Anonimowe komentarze naruszają dobre imię!
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Talmud Jako Rodzaj Midrasz'u
luty 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Traktat o Unii część druga czyli: "Dlaczego potwór?"
maj 15, 2005
Diachi Corvus alias D.J.W.L.
Internet potężniejącą górą danych
styczeń 27, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Broń końca czasów
styczeń 17, 2004
Adrian Dudkiewicz
Bóg się rodzi, moc truchleje w Palestynie giną ludzie
grudzień 26, 2002
PAP
Fundamentaliści protestancy w USA
wrzesień 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Kometa którą postrzelono.
lipiec 5, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Nawet sobie nie postrzelał .- polska wojna Guntera Grassa .
sierpień 17, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Nowa Zimna Wojna?
kwiecień 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Białoruś w Polskim wydaniu.
czerwiec 17, 2008
Bogusław
Złodzieje z lepszych sfer
kwiecień 24, 2003
Konrad Markowski
Jaką możecie dać mi gwarancję...
listopad 23, 2004
opolskoma
"Zeitgeist" Duch Czasu
listopad 5, 2007
marduk
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2021 Polskie Niezależne Media