ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Nie można dwóm panom służyć: eskimosom i Polakom 
8 grudzień 2023      Artur Łoboda
Przygotowanie gruntu pod "reprywatyzację".  
31 sierpień 2017      Artur Łoboda
Kradna mundury 
13 listopad 2010      Goska
Co zrobić z Nergalem? 
13 październik 2014      Artur Łoboda
"Nie każdemu psu Burek" 
18 listopad 2016      Artur Łoboda
Licz na siebie 
27 wrzesień 2018     
Stare powraca w przestrzeni kulturalnej 
23 grudzień 2023     
Adam i Ewa 
4 listopad 2010      Goska
Furia imperatora: Niech na świecie zapanuje chaos! 
23 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Durnia na Wawel, szubrawca na Urząd Prezydenta! 
28 kwiecień 2010      Marek Głogoczowski
Pogrzeb Polski 
19 kwiecień 2022      Iwona Wiktoria
Pierwotne przyczyny "epidemii" SARS CoV-2 
12 sierpień 2020     
Jak BBC Fabrykowala "Nienawisc" 
11 styczeń 2019      TellTheTruth
Ciepłe światło wiersza 
13 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Nie milion, ale trzy miliony na profanację 
26 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Antywojenne protesty na całym świecie 
27 wrzesień 2020     
Wiersze poświęcone Jerzemu Giedroycowi... 
23 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
"Trzy twarze Juliana Haraschina". Dyskusja w Krakowskiej Loży Historii Współczesnej 
1 luty 2016      Krystian Brodacki
Poprzyj ten Wniosek... 
24 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Polakenvolk 
14 czerwiec 2012      Artur Łoboda

 
 

Dwadzieścia powodów, dla których obowiązkowe maseczki na twarz są niebezpieczne, nieskuteczne i niemoralne

 
Dziewięć potencjalnych i sprawdzonych zagrożeń związanych z założeniem sobie kagańca
 
1. Ubytki: dentyści z Nowego Jorku donoszą, że połowa ich pacjentów cierpi na próchnicę zębów, cofające się zmarszczki dziąseł i poważnie kwaśny oddech spowodowany noszeniem masek.
 „Obserwujemy stan zapalny w dziąsłach ludzi, które były zdrowe od zawsze, oraz ubytki u osób, które nigdy wcześniej ich nie miały” – powiedział dr Rob Ramondi dla FOX NewsM .
 
2. Deformacje twarzy: Maskowanie dzieci powoduje oddychanie przez usta, które, jak wykazano, powoduje „długie, wąskie twarze, wąskie usta, wysokie sklepienia podniebienne, wady zgryzu, gumowaty uśmiech i wiele innych nieatrakcyjnych rysów twarzy” według Journal of General Dentistry .
 
3. Trądzik pospolity: Wilgoć i zarazki gromadzące się w masce powodują „zmiany skóry twarzy, podrażnienie skóry… lub pogorszenie trądziku” (według Public Health Ontario ), co obciąża układ odpornościowy, może prowadzić do trwałych blizn i jest powiązane z depresją i myśli samobójcze (według Journal of Dermatologic Clinics ).
U dzieci rozwija się również liszajec, infekcja bakteryjna, która powoduje czerwone rany i może prowadzić do uszkodzenia nerek (zgodnie z Mayo Clinic ).
 
4. Zwiększone ryzyko COVID-19: „Stosowanie masek przez ogół społeczeństwa może wiązać się z teoretycznie podwyższonym ryzykiem COVID-19 przez… samozakażenie”, stwierdza Public Health Ontario in Wearing Masks in Public i COVID-19 .
„Dzięki masce wydychane wirusy nie będą w stanie uciec i skoncentrują się w kanałach nosowych, wejdą do nerwów węchowych i dostaną się do mózgu” – twierdzi uznany w kraju neurochirurg, dr Russell Blaylock (w artykuł w Centrum Badań nad Globalizacją ).
 
5. Bakteryjne zapalenie płuc: Na konferencji prasowej w Oklahomie dr James Meehan zeznał: „Raporty pochodzące od moich kolegów z całego świata sugerują, że bakteryjne zapalenie płuc rośnie” w wyniku gromadzenia się wilgoci w maskach na twarz.
 
6. Tłumienie odporności: maski są często noszone przez przestępców próbujących ukryć swoją tożsamość podczas utrwalania przestępstwa (kradzież, przemoc, gwałt, morderstwo itp.). Wywołują podświadomy niepokój i strach. Strach i niepokój aktywują system nerwowy typu „walcz lub uciekaj”, który obniża poziom odporności, jak wykazały badania przeprowadzone przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne .
7. Germofobia: Maski wywołują irracjonalny strach przed zarazkami i fałszywe poczucie ochrony przed chorobami, co prowadzi do antyspołecznego (a nawet wrogiego) zachowania wobec osób, które nie noszą maski. (Patrz artykuł w Journal of Obsessive-Compulsive and Related Disorders, zatytułowany „COVID-19, zaburzenie obsesyjno-kompulsywne i niewidzialne formy życia, które zagrażają jaźni”).
8. Toksyczne: Wiele (jeśli nie większość) masek i osłon twarzy (w tym tkaniny) jest wykonanych z toksycznych i rakotwórczych chemikaliów, w tym środków ognioodpornych, włókna szklanego, ołowiu, NFE, ftalanów, polifluorowanych chemikaliów i formaldehydu, które wydzielają gaz i są wdychane przez użytkownika . (Patrz „5 głównych niebezpiecznych chemikaliów w odzieży z Chin nazwanych” przez Fashion United ).
 
9. Szkodliwe psychologicznie: „Uważam, że prawdziwym zagrożeniem jest to, co robimy, aby sabotować zdrowie psychiczne, emocjonalne i fizyczne… naszych dzieci, których rozwój zależy od interakcji społecznych, kontaktu fizycznego i mimiki” – pisze dr. . Joseph Mercola z Mercola.com . „Obawiam się, że między noszeniem masek a dystansem społecznym, w szczególności wpływ na dzieci może być długotrwały, jeśli nie trwały”.
 
 
Sześć dowodów, że maski nie zmniejszają infekcji
 
1. Nieistotne: CDC w finansowanej opinii na maskowanie - w maju 2020 doszedł do wniosku:
„Chociaż badania mechanistyczne wspierają potencjalny wpływ higieny rąk lub twarzy, dowody z 14 randomizowanych kontrolowanych badań tych środków nie podają znacznego wpływu na przenoszenie się grypy potwierdzonej laboratoryjnie…
Żadne z badań domowych nie wykazało znaczącego zmniejszenia liczby wtórnych zakażeń wirusem grypy potwierdzonych laboratoryjnie w grupie masek na twarz”.
Jeśli maski nie mogą powstrzymać zwykłej grypy, to jak mogą powstrzymać SAR-CoV-2?
 
2. Nieuzasadnione: „Dowody na to, że maskowanie jako źródło [kontroli] skutkuje jakąkolwiek materialną redukcją transmisji były skąpe, anegdotyczne i ogólnie brakujące… [i obowiązkowe maskowanie] jest dokładnym przeciwieństwem bycia rozsądnym”, orzekł arbiter szpitalny w sporze między The Ontario Nurses' Association a Toronto Academic Health Science Network.
3. Nieskuteczne: „Maski doustne u zdrowych osób są nieskuteczne w walce z rozprzestrzenianiem się infekcji wirusowych”, piszą belgijscy lekarze w liście otwartym opublikowanym w The American Institute of Stress , 24 września 2020 r.
 
4. Niehigieniczne: „Nigdy nie wykazano, że noszenie chirurgicznych masek na twarz zmniejsza pooperacyjne infekcje ran”, pisze Göran Tunevall, MD w World Journal of Surgery .
„Wręcz przeciwnie, po pominięciu masek na twarz odnotowano 50% spadek [infekcji bakteryjnych]”.
 
5. Brak ochrony: „Było 17 kwalifikujących się badań… Żadne z badań nie wykazało rozstrzygającego związku między używaniem maski ⁄ respiratora a ochroną przed infekcją grypy” - podsumowano w przeglądzie badań w czasopiśmie Influenza and Other Respiratory Viruses .
 
6. Nieudowodnione: Holenderska minister opieki medycznej, Tamara van Ark, stwierdziła, że ​​„z medycznego punktu widzenia nie ma udowodnionej skuteczności masek” po przeglądzie przeprowadzonym przez Narodowy Instytut Zdrowia w dniu 29 lipca 2020 r. (według Reuters ).
 
 
Wymuszone maskowanie na pięć sposobów jest niemoralne
 
1. Lekkomyślność: „Wydając zalecenia i zasady dotyczące noszenia masek dla ogółu społeczeństwa - lub wyraźnie tolerując taką praktykę, rządy zarówno zignorowały dowody naukowe, jak i postąpiły odwrotnie niż przestrzeganie zasady ostrożności” — pisze dr Denis Rancourt w swoim Papierowe maski nie działają .
2. Manipulacja: Dr Andreas Voss, członek zespołu ekspertów Światowej Organizacji Zdrowia i szef mikrobiologii w holenderskim szpitalu w Nijmegen, 24 lipca 2020 r., powiedział w I Am Expat, że maski stały się obowiązkowe „nie z powodu dowodów naukowych, ale z powodu nacisków politycznych i opinii publicznej”.
 
3. Podżeganie do strachu: „W rzeczywistości nie ma badań, które by choćby sugerowały, że noszenie masek w miejscach publicznych przez zdrowe osoby ma sens” - piszą dr hab. Karina Reiss, dr i dr Sucharit Bakdi, MD w Corona, fałszywy alarm?
„Można podejrzewać, że jedynym politycznym powodem egzekwowania tego środka jest podsycanie strachu w populacji”.
 
4. totalitarna: „Jeśli spojrzeć na historię reżimów totalitarnych ... wszyscy robią to samo, co oni próbują w sferze kultury - zgnieść i zniszczyć wszelkie dowody autoekspresji ...” wyjaśnia Robert F. Kennedy Jr. w wywiadzie dotyczącym masek na twarz.
„A jaki jest ostateczny wektor autoekspresji?
To twoja mimika…. [Jednak] nam wszystkim powiedziano, abyśmy założyli burkę i byli posłuszni”.
 
5. Sygnalizacja cnoty: „Maski są całkowicie bezużyteczne”, zeznał na posiedzeniu rady miejskiej dr Roger Hodkinson, patolog, certyfikowany przez Royal College of Physicians and Surgeons of Canada . „…maski są po prostu sygnalizacją cnoty…
To całkowicie śmieszne widzieć tych nieszczęśników, niewykształconych ludzi – nie mówię tego w pejoratywnym sensie – chodzących jak lemingi, posłusznych bez żadnej wiedzy, zakładając maskę na twarz.”
 
John CA Manley  spędził ponad dekadę, pisząc o duchach dla lekarzy, naturopatów i kręgarzy. Od marca 2020 r. pisze artykuły, które kwestionują i obnażają sprzeczności w narracji i środkach kontroli COVID-19. Kończy także powieść Wiele hałasu o koronę: dystopijna historia miłosna. Możesz odwiedzić jego stronę internetową pod adresem MuchAdoAboutCorona.ca .

Źródło:
https://www.globalresearch.ca/twenty-reasons-mandatory-face-masks-are-unsafe-ineffective-and-immoral/5735171
15 czerwiec 2021

John CA Manley 

  

Komentarze

  

Archiwum

List z Windsor
kwiecień 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Terror
sierpień 22, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Kobieta - samica człowieka
luty 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Doktryna Breżniewa po amerykańsku
czerwiec 7, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Polecenie wydane poddanemu
styczeń 13, 2009
PAP
Nie ma pieniędzy dla pielęgniarek, nauczycieli, na zasiłki dla bezrobotnych, ale na eurodemagogię będzie 2 razy więcej.
grudzień 4, 2002
PAP
Darowizna Spielberga na muzeum w Aptece "Pod Orłem"
luty 16, 2004
PAP
Szkodliwa nadgorliwość
styczeń 12, 2004
Nasz Dziennik
Świat według Wildsteina
luty 9, 2007
Olaf Swolkień
"M.Jurek prezydentem RP"?
kwiecień 25, 2007
Dariusz Kosiur
A jednak się dziwię
październik 17, 2003
Uwagi MERYTORYCZNE odnośnie zastosowania w polityce modeli z teorii gier. System pierwiastkowy.
czerwiec 14, 2007
tłumacz
Dziennikarskie… świństwo
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
Powieszony paralizatorem
sierpień 24, 2002
IAR
Protest przeciwko Europejskiemu Forum Ekonomicznemu
kwiecień 24, 2004
http://www.la.most.org.pl/protest/
Tajlandia "dziękuje" za pomoc MFW
styczeń 2, 2003
PAP
Dialog o Polityce Zagranicznej USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
BIAŁORUSKI NARÓD PAŃSTWOWY
luty 9, 2008
Stefan Pastuszewski
In the Shadow of Marienburg
styczeń 11, 2006
Israel Adam Shamir
Takie spotkania są potrzebne. Agitacja w więzieniu za Unią
kwiecień 8, 2003
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media