Po zapoznaniu się z kilkudziesięcioma pracami naukowymi o wpływie promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości na organizmy istot żywych - a w szczególności na płuca i wynikające z tego choroby płuc - we wrześniu 2020 roku ostatecznie uznałem, że SARS CoV-2 nie istnieje, a dziwne choroby płuc i innych organów - są wynikiem napromieniowania organizmów przez wifi, telefonię komórkową i całą elektronikę otaczającą dziś człowieka.
Przez rok Minister Zdrowia Adam Niedzielski nie podał: kto wyizolował SARS CoV-2 i wystąpił do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie o zwolnienie z obowiązku podania takiego dowodu.
Teraz przedstawiam jedną z kilkudziesięciu prac naukowych o szkodliwości promieniowania elektromagnetycznego dla organizmów żywych.
Effects of folic acid on rat kidney exposed to 900 MHz electromagnetic radiation
(Wpływ kwasu foliowego na nerki szczura narażone na promieniowanie elektromagnetyczne 900 MHz
Ömür Gülsüm Deniz,* Elfide Gizem Kıvrak, Arife Ahsen Kaplan, and Berrin Zuhal Altunkaynak
Ze względu na zwiększone wykorzystanie telefonów komórkowych celem niniejszego badania było zbadanie uszkodzeń oksydacyjnych powodowanych przez promieniowanie elektromagnetyczne (PEM) emitowane przez telefony komórkowe oraz histologiczne i morfometryczne określenie możliwej ochronnej roli kwasu foliowego (FA) w zapobieganiu szkodliwy wpływ EMR na nerki.
Dwadzieścia cztery dorosłe samce szczurów albinosów Wistar podzielono na grupy kontrolne (Cont), EMR, EMR + FA i FA, z których każda zawierała sześć szczurów.
Grupy EMR i EMR + FA były narażone na EMR przez 60 minut dziennie przez okres 21 dni, podczas gdy ekspozycja na EMR nie była stosowana do grup Cont i FA.
Źródłem EMR było urządzenie EMR, które emituje sygnał cyfrowy wytwarzający promieniowanie o częstotliwości 900 MHz. W tym badaniu zastosowano generator podłączony do anteny jednobiegunowej, a szczury umieszczono w usztywniaczu z pleksiglasu w równej odległości od anteny jednobiegunowej.
Po okresie eksperymentalnym i po obróbce tkanki na skrawki zastosowano połączenie metody dezynfekcji fizycznej i metody Cavalieriego.
Średnia objętość kory, rdzenia, kanalików proksymalnych i dystalnych wzrosła istotnie w grupach EMR w porównaniu z grupą Cont (p <0,01).
Przeciwnie, całkowita liczba kłębuszków w grupie EMR zmniejszyła się w porównaniu z grupą Cont (p <0,01).
Ochronne działanie FA obserwowano w nerkach (p <0,05).
Podsumowując, EMR 900 MHz prowadzi do uszkodzenia nerek.
FA może wykazywać działanie ochronne przed niekorzystnymi skutkami ekspozycji na EMR pod względem całkowitej liczby kłębuszków nerkowych.
Źródło:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6025785/
Komentarz:
Częstotliwość 900 MHz emitowała telefonia komórkowa 30 lat temu.
FA - czyli kwas foliowy to popularna witamina B9
W naturze występuje w warzywach : sałata, szpinak, brokuły, kapusta, kalafior, brukselka, szparagi, bób, zielony groszek, buraki, pomidory, ziarna, orzechy, pełnoziarniste pieczywo, owoce cytrusowe, np. ...
produkty pochodzenia zwierzęcego: wątroba, jaja, sery,
Żaden produkt mocno przetworzony go nie zawiera.