ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
więcej ->

 
 

Kraków w Madrycie



Od 28 stycznia Miasto Kraków prezentować będzie swoją ofertę turystyczną i kulturalną na rozpoczynających się w Madrycie Międzynarodowych Targach Turystycznych "FITUR'2004". Są to jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów turystycznych w Europie

Odwiedzający imprezę otrzymają anglojęzyczne wydawnictwa, mapy i materiały promocyjne prezentujące bogatą ofertę turystyczną Krakowa i okolic. Pracownicy Urzędu Miasta obsługujący stoisko udzielą wyczerpujących informacji na temat bazy noclegowej i gastronomicznej, dostępności komunikacyjnej, obiektów konferencyjnych i pielgrzymkowych, zabytków, dodatkowych atrakcji oferowanych przez Miasto (kina, teatry, muzea, baseny, korty tenisowe, lodowiska, kluby je?dzieckie, krakowskie ZOO, tereny zielone, puby, restauracje). Dodatkową atrakcję stanowić będą pamiątki oraz wyroby cukiernicze krakowskich producentów rozdawane gościom zatrzymującym się przy stoisku naszego miasta. Kraków dysponować będzie 6m2 powierzchni wystawienniczej.

Udział w targach "FITUR'2004" ma na celu zachęcenie odwiedzających je osób do wyboru Krakowa jako miejsca turystycznego, zwłaszcza weekendowego, przyjazdu.

Targi "FITUR'2004" to niezwykle ważna w europejskiej branży turystycznej impreza targowa o charakterze promocyjno - handlowym. Już od lat gromadzi ona najpoważniejszych touroperatorów, agencje turystyczne, przewo?ników, właścicieli hoteli, przedstawicieli miast i regionów oraz turystów indywidualnych z całego świata. Organizatorzy szacują, że na powierzchni 76.926 m2 zaprezentuje się ok. 10.015 wystawców z ponad 170 krajów. Z ich ofertą najprawdopodobniej zapozna się ponad 200.000 osób.
27 styczeń 2004

www.krakow.pl 

  

Archiwum

DO MEDIÓW W KRAJU I ZA GRANICˇ...
maj 3, 2006
Irak, Wielka Nafta i Turcja
luty 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Terror jako pojęcie, jest inaczej widziany w USA, niż innych krajach
wrzesień 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pan premier Kaczynski Zydom obiecal!!!!
marzec 3, 2007
zrodlo: http://www.jta.org/cgi-bin/iowa/breaking/1
Perspektywy
maj 4, 2003
przesłała Elżbieta
Apel do Ministra Sprawiedliwości
grudzień 22, 2005
Edward Wo?niak
Kolaboracja Syjonistów z Nazistami
lipiec 28, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Stanowisko „Obywatela” ws. Kosowa
luty 19, 2008
Redakcja Magazynu „Obywatel”
Geje pomiędzy ofiarami
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Samobójstwo z dzieckiem
lipiec 28, 2004
Zamiast do KRYMINAŁU - przybywa do Białego Domu
listopad 21, 2005
tadeusz
Bezrobocie na wsi wzrośnie
czerwiec 26, 2002
PAP
Co jest nie tak z IMF (Miedzynarodowy Fundusz Walutowy) i WB (Bank Swiatowy)?
styczeń 6, 2003
Abecadło polityczne 1
październik 17, 2007
Artur Łoboda
Zamiast uzdrowienia relacji ekonomicznych - "promocja zatrudnienia"
styczeń 20, 2003
Artur Łoboda / PAP
Kanibale
wrzesień 16, 2003
Atomowy szantaż
sierpień 30, 2003
prof. Iwo Cypraian Pogonowski
Budżet katastrofy
październik 16, 2003
Prof. STEFAN KUROWSKI
Prezydenckie menu
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Już "po ptokach"
Tylko polski Rząd udaje że jest inaczej.

grudzień 11, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media