|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
więcej -> |
|
Czy USA jest dobrym oparciem dla Polski?
|
|

USA, propagowane jako„nieodzowne mocarstwo na świecie,” jest jakoby „wszechpotężne,” a w rzeczywistości stoi wobec zobowiązań, których nie jest w stanie dotrzymać. Mimo śmierci, okaleczenia oraz pozbawienia dachu nad głową, 25% ludności Iraku, USA jako „jedyna super-potęga na świecie,” nie jest, jak dotąd, w stanie kontrolować i spacyfikować miasta Bagdadu.
W celu prowadzenia bezsensownej wojny w Afganistanie, USA wciągnęło NATO w konflikt szkodliwy i zupełnie nie potrzebny dla tej organizacji. USA ma siły wojskowe niebezpiecznie rozrzucone po całym świecie oraz załamującą się gospodarkę i walutę oraz, jest rządzone przez chciwą kabałę, według byłego ministra skarbu w Waszyngtonie, Paul’a Graig’a Roberts’a.
Kabała ta chciałaby zaatakować Iran, Syrię oraz wypędzić Hezbollah z Libanu. Ludzie niespełna rozumu, pracujący w grupach planistów, przygotowują strategię kontrolowania Chin przez USA i zapobiegania, żeby Chiny nigdy nie wymknęły się z pod tej kontroli. Kandydat republikański na prezydenta chwali się, jak to on wystraszy Rosję i podporządkuje Waszyngtonowi Putina.
Jest to zdumiewające! Najbardziej zadłużone państwo na świecie, chce dominować dwa państwa, które mają największe nadwyżki w handlu światowym. Według „World Factbook,” publikacji CIA, Rosja w 2007 miała nadwyżkę 465 miliardów dolarów, a Chiny 363 miliardy. W przeciwieństwie do Chin i Rosji, bieżący roczny deficyt USA wynosi 987 miliardów dolarów. Jest to większy deficyt, niż suma deficytów, wszystkich państw na świecie razem wziętych.
Tymczasem globalny koszt napadów rządu Bush’a na inne kraje, waha się od 3,000 do 5,000 miliardów dolarów. Każdy z tych dolarów musi być pożyczony i dodany do globalnego zadłużenia USA. Jednocześnie na nie ma zarezerwowanych funduszy na świadczenia USA, które wynoszą około 53,000 miliardów.
USA najbardziej ryzykownym dłużnikiem na świecie i w dodatku musi polegać na obcych, żeby móc finansować własną konsumpcję i nielegalne napady zbrojne, jak też funkcjonowanie własnego rządu, według byłego ministra skarbu w Waszyngtonie, Paul’a Graig’a Roberts’a, byłego redaktora „The Wall Street Journal.”
Mitologia amerykańska twierdzi, że „najwspanialsze pokolenie” Amerykanów uratowało świat od tyranii Niemiec nazistowskich, podczas gdy naprawdę inwazja Normandii w czerwcu 1944 roku nie odegrała wielkiej roli w zadaniu klęski Niemcom. Główną i decydującą klęskę Niemcy ponieśli pod Stalingradem w 1942 roku tak, że najważniejszym znaczeniem inwazji na Normandię jest fakt, że dzięki tej inwazji, Sowieci nie zajęli całej Europy, ale niestety dla Polaków, zajęli i zniewolili Polskę, za zgodą jej sojuszników W. Brytanii i USA.
Tymczasem ostatnio reżym Bush’a obalił konstytucję amerykańską i nie ma obecnie siły w ustroju amerykańskim, żeby tą konstytucję na nowo wprowadzić w życie. Gospodarka USA jest w opłakanym stanie, ponieważ miliarderzy amerykańscy dorabiają się swoich majątków za pomocą eksportu produkcji i robocizny, jak też technologii.
Obecnie wartość importu do USA jest wyższa niż wartość produkcji przemysłu amerykańskiego. USA jest uzależnione od importu towarów i paliwa. Uzależnienie USA rośnie w zawrotnym tempie, zwłaszcza od czasu, kiedy po marcu 2002, kiedy Bush zgodził się narzucić dominacje Izraela na Bliskim Wschodzie.
Wówczas wartość baryłki standartowej ropy naftowej zaczęła wzrastać pięciokrotnie od 25 dolarów do 125 dolarów, podczas gdy koszt importu paliwa do USA wzrósł z 145 miliardów dolarów rocznie, do 456 miliardów, co powiększyło roczny deficyt handlowy USA o 300 miliardów dolarów, w dodatku deficytu handlowego w wysokości około 800 miliardów dolarów.
Jak uprzednio pisałem, USA jest w stanie mieć tak wielki deficyt, ponieważ paliwo jest wyceniane w dolarach i dolar jest walutą rezerwową banków centralnych. Ta rola dolara zbliża się ku końcowi, w miarę jak producenci starają się wyceniać paliwo w innych walutach, w celu utrzymania swoich dochodów z eksportu paliwa w walucie, która jest bardziej stabilna od dolara.
Z chwilą, kiedy dolar straci rolę waluty rezerwowej, skończy się udzielanie USA kredytu na pokrycie deficytu budżetowego. Stopa życiowa w USA zacznie się załamywać, aż dojdzie do upadłości gospodarki super-mocarstwa amerykańskiego, według byłego ministra skarbu w Waszyngtonie, Paul’a Graig’a Roberts’a.
W tym stanie rzeczy USA nie jest dobrym oparciem dla Polski. Natomiast żądania zgody polskiej na budową wyrzutni pocisków amerykańskich systemu „Tarcza” na polskim terenie, o cztery minuty lotu pocisku od Moskwy, zagraża Polsce zniszczeniem przez rosyjskie bombardowanie nuklearne, które mogłyby bezkarnie obrócić Polskę w teren skażony radioaktywnie, jako pionka na szachownicy gry o dominację USA nad światem.
WWW.pogonowski.com |
|
3 sierpień 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Polska czlonkiem "osi zla" wg ruskiej Gaziety
listopad 25, 2006
martusia
|
Jak łatwo poniektórymi manipulować czyli o minach Giertycha
październik 31, 2007
Artur Łoboda
|
Polska a Klęska Planów Wielkiego Niemieckego Imperium Kolonialnego
październik 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dzwony biją nie dla Polaków!
marzec 15, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
"Atak" na rabina Schudricha
Karol, kogoś ty popsikał!
lipiec 10, 2006
Ivo Sosnowski
|
Ambasada-Forteca w Bagdadzie
kwiecień 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Izraelscy żołnierze odmawiają służby w Gazie
styczeń 12, 2009
hgw
|
Apel do POLONI I POLAKOW
luty 28, 2008
XXX
|
Kurwica
listopad 3, 2005
Artur Łoboda
|
Procedury - ciąg dalszy "Medalionów"
sierpień 24, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Osiągnięcia kulturalno-cywilizacyjne "naszego sojusznika" należy promować!
maj 2, 2004
|
Wypowied? Płk. Chwastka z 5 lutego
luty 22, 2003
|
Chiny a Imperium Amerykańskie
luty 6, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski , USA
|
Apel do wyborców
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Chindia" od "Goryczy do Słodyczy?"
kwiecień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Balcerowicz - portret doktrynera.
marzec 21, 2006
Przedruk
|
"Czarny dowcip"
wrzesień 15, 2004
|
Kolowrotek
październik 30, 2007
Zegar Sloneczny
|
Czyżby Początek Buntu w Ameryce?
listopad 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy już czas ....?
październik 13, 2004
Aldona Minorczyk-Cichy
|
więcej -> |
|