ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
więcej ->

 
 

"Tarcza" nie jest warta odnowy Zimnej Wojny USA z Rosją


Odnowa „Zimnej Wojny” USA z Rosją z powodu ustawiania wyrzutni rakiet „Tarczy” w Polsce o cztery minuty lotu pocisku od Moskwy, nie ma sensu ani strategicznego, ani politycznego dla USA, a jednocześnie może obrócić Polskę w teren skażony radioaktywnie przez Rosję. Pisze o tym Charles Reese, 26 lipca, 2008, w artykule opublikowanym w Antiwar.com, w którym zgadza się z przywódcami Rosji, że wyrzutnie „Tarczy” stanowią zagrożenie dla Rosji, a tym samym oczywiście narażają Polskę na „zapobiegawczy” atak Rosji.

Według Reese’a fałszywy pretekst, że „Tarcza” ma chronić Europę przed atakiem Iranu, jest cynicznym kłamstwem. Iran nie atakował nikogo od stu lat i nie ma żadnego powodu atakować Europy. Reese uważa, że NATO obecnie nie ma wrogów, chyba, że pomyleńcy w USA stworzą nowych wrogów gotowych do walki przeciwko NATO. Redaktor Reese dziwi się, że Europejczycy zgadzają się brać udział w pacyfikacji Afganistanu, która to pacyfikacja ‘pcha Rosję w ramiona Chin” i jest nieodpowiedzialnym awanturnictwem w epoce nuklearnej.

Reese krytykuje używanie NATO przez polityków amerykańskich w jugosłowiańskiej wojnie domowej, a obecnie w Afganistanie. Reese nie wierzy, że na wypadek wymiany salw nuklearnych między USA i Rosją, Polacy i Litwini byli by tak dalece pozbawieni rozumu, żeby atakować Rosję. Reese uważa, że nonsensem jest włączanie do przymierzy i tym samym narażanie słabych państw, przez ich udział w przymierzach wojskowych, w których inni decydują. Jest to błędem strategicznym, według niego, takim jak jest istnienie „osi USA-Izrael.”

Izrael jest przykładem małego państewka rządzonego przez megalomanów, którzy powodują konflikty z ich arabskimi sąsiadami, ponieważ megalomani ci są przekonani, że będą mogli posłużyć się amerykańską maszyną wojenną i dlatego nie zawierają oni rozsądnych układów z ich sąsiadami, a jednocześnie narażają pokój Bliskiego Wschodu i świata.

Izrael jak dotąd zawarł pokój tylko z Egiptem i Jordanią, dzięki przekupywaniu tych państw przez USA. Izrael stwarza atmosferę zagrożenia i trudno jest wielu Amerykanom uwierzyć, że faktycznie w obecnej chwili USA nie prowadzi wojny z żadnym państwem, naturalnie poza pacyfikacją Iraku i Afganistanu. Obie te pacyfikacje określane są w mediach w USA jako dokonywane w ramach mandatu ONZ.

Reese kwestionuje potrzebę utrzymywania garnizonów amerykańskich w Korei, Japonii i Niemczech. Najwyra?niej jest on przeciwny budowaniu imperium globalnego przez maszynę wojenną USA w epoce nuklearnej, która, po raz pierwszy w historii ludzkości, stwarza techniczne możliwości popełnienia samobójstwa przez ludzkość, z powodu braku zdrowego rozsądku w tym, jak powinna posługiwać się energią nuklearną.

„Wojnę przeciwko terrorowi” prezydenta Bush’a, Reese uważa za bardzo niebezpieczne oszustwo, ponieważ nie ma na świecie, ani terrorystycznej armii, ani lotnictwa. Owszem istnieją bandy i gangi przestępców. Pod pretekstem niby istnienia „światowej wojny przeciwko terrorowi,” Bush postawił USA w stan permanentnej wojny, której nie ma sposobu zakończyć, ponieważ nie ma możliwości zdefiniować zwycięstwa w takiej niby wojnie.

Reese pyta, dlaczego nie można skończyć pacyfikacji w czasie walk sekciarskich, jak również nie można ich zakończyć wtedy, kiedy nie ma takich walk. Najwyra?niej inny jest powód przedłużania pacyfikacji Iraku i Afganistanu, w obydwu których to konfliktach, Bush nie potrafił dotąd zdefiniować zwycięstwa.

Reese protestuje przeciwko roli USA jako państwa wojowniczego i niedemokratycznego. Nawołuje on, żeby wyborcy w USA położyli kres budowaniu imperium globalnego USA i nie godzili się na niebezpieczne wojny w epoce nuklearnej.

WWW.pogonowski.com
27 lipiec 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Smierc czy zycie dla Polski
styczeń 20, 2003
Elzbieta Gawlas
Hubris pani Sarah Palin
wrzesień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Liban a doktryna Geremka
sierpień 5, 2006
Adam Wielomski
Fragment rozmowy z jednym z Iluminatów. Czy należy mu wierzyć ? Oceńcie sami.
styczeń 23, 2007
marduk
Czy dojdzie do kompromitacji społeczności międzynarodowej - rezolucja nr 1442
luty 25, 2003
IAR
Nowe idzie, stare wraca... scenarzyści polskich reform ostatnich lat
lipiec 13, 2005
Adam Sandauer
Rozmowa w LOT-cie.
styczeń 4, 2005
Jadwiga
Nocna zmiana – czy nocna zdrada?
kwiecień 26, 2006
Mgr inż. Józef Bizoń
Prezydent Lech Kaczyński z misją ratunkową w Gruzji - koniecznie z liczną delegacją PiS!
kwiecień 22, 2008
tłumacz
Cenzura Internetu przez rząd USA przegrywa z sądami i z Kongresem
lipiec 22, 2007
tłumacz
Kolejne buble i robota dla Trybunału
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Antypodatkowe
grudzień 24, 2003
Gazeta Prawna
Wielkanocne cuda
marzec 18, 2008
Dariusz Kosiur
Pamięć o generale Sikorskim i IV Rzeczypospolita
listopad 13, 2007
Dorota
Polski złoty czy euro, to być albo nie być dla państwa polskiego?
kwiecień 21, 2006
Dariusz Kosiur
Opózniona "Dobra Nowina" z Oswiecimia/Auschwitz
czerwiec 6, 2004
Marek Głogoczowski
Stracone lata, stracone złudzenia
listopad 11, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Koniec liceum w pałacyku
grudzień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Największa na świecie kolacja wigilijna"
grudzień 24, 2004
zaprasza.net
Biurokraci unijni fałszują ustalenia z Kopenhagi.
styczeń 27, 2003
IAR
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media