ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

9 styczeń 2012 roku - co nam przyniesie przyszłość? 
9 styczeń 2012      Admin
Kodeks norymberski 
22 sierpień 2020     
Zakłamana retoryka sędziów 
21 grudzień 2017      Artur Łoboda
Pożar w burdelu 
1 marzec 2017     
Co ten MOTŁOCH z ZNP sobie wyobraża? 
30 marzec 2017     
Wyborcza agresja 
16 maj 2015      Artur Łoboda
PARNAS ZAWŁASZCZONY ? – część druga – wiersze – WIESŁAW SOKOŁOWSKI 
18 luty 2018      www.trwanie.com
nie-Udany Rok Chopinowski. Żenująca bezczelność 
3 marzec 2011      MKiDN
Trump „najwyraźniej nie wyciągnął wniosków ze swoich błędów z czasów pandemii” – mówi RFK Jr 
19 marzec 2024      Redakcja Badmedicine
Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję o ograniczeniu dostępu do amantadyny. 
9 grudzień 2021      PAP
Cyfrowa tyrania i Rockefeller-Gates „Paszport certyfikatu Vaxx”: W kierunku scenariusza III wojny światowej. Czym jest Niesławna Agenda ID2020? 
11 październik 2022     
Klaudiusz Wesołek pierwszym więźniem politycznym 
22 kwiecień 2011      tvp.info
Miedzynarodowa Komisja 
10 maj 2010      Goska
Ocalona z Holokaustu: Nigdy więcej. Dopóki wszyscy będziemy się opierać 
27 styczeń 2022     
Pieprzenie bambusa (2) 
8 lipiec 2015      Artur Łoboda
Gniazdo sądowych rozbójników 
28 grudzień 2018     
Zimowe wiersze spod poduszki... 
26 styczeń 2010      Zygmunt Jan Prusiński
JOW - plusy i minusy (1) 
30 czerwiec 2015      Artur Łoboda
PAX - American- Zionist  
2 kwiecień 2021      AFP News Agency
Kolejne antypolskie plugastwo 
12 marzec 2015      Artur Łoboda

 
 

Dziesięć dowodów, że SARS-CoV-2 jest „wyimaginowanym” i „teoretycznym wirusem”.
„Nigdy nie wyizolowali tego wirusa”Wyimaginowany i czysto teoretyczny - znany jako SARS-CoV-2, to koncepcja, która została wykorzystana przez NWO (New World Order) do zamknięcia świata - co staje się coraz bardziej jawne w miarę upływu czasu.

Chociaż ci, którzy wierzą w kult COVID - zarówno ci, którzy organizują oszustwo, jak i ci, którzy ślepo podążają za nim - będą upierać się, że wirus rzeczysiście istnieje.
Prawda jest taka, że ​​nadal nie ma przekonujących - niepodważalnych dowodów na istnienie SARS-CoV-2.
Kwalifikacje rządowych naukowców i organizacji na całym świecie, a także zaniedbania i zaciemnienia tych samych osób i agencji ujawniają szokującą prawdę.
Wyznawcom kultu CoVID trudno przyznać, że "król naprawdę jest nagi".

Nie mają niczego poza cyfrową, teoretyczną abstrakcja wykonaną z połączenia danych na komputerze z genomowej bazy danych.
Wirus nigdy nie został wyizolowany, oczyszczony, zsekwencjonowany, scharakteryzowany i potwierdzony w 100%, że istnieje.

Nie wierzysz?
W porządku; dobrze jest być sceptycznym.
Zobacz poniższe dowody dla siebie i podejmij decyzję.


# 1 SARS-CoV-2, teoretyczny wirus: wirus nigdy nie był izolowany zgodnie z postulatami Kocha lub postulatami River
Zaczniemy od tego, ponieważ jest to kamień węgielny całego oszustwa.
Wszystkie poniższe informacje i dowody wynikają z faktu, że tak zwani eksperci nigdy nie izolowali i nie oczyścili wirusa zgodnie ze złotym standardem postulatów Kocha , a nawet - później zmodyfikowanych postulatów River'a.

Postulaty Kocha to:

Postulat 1 – Drobnoustrój musi być obecny u wszystkich osób mających daną chorobę i powinien mieć związek ze zmianami chorobowymi.

Postulat 2 – Drobnoustrój musi być wyizolowany w czystej kulturze od osoby chorej.

Postulat 3 – Drobnoustrój, wyizolowany od chorej osoby, po wprowadzeniu do ludzi lub zwierząt musi wywołać tę samą chorobę.

Postulat 4 – Drobnoustrój należy ponownie wyizolować w czystej kulturze od eksperymentalnie zakażonego człowieka lub zwierzęcia w celu spełnienia trzeciego postulatu[1].

Postulaty River zostały wprowadzone przez Thomasa M. River,a w 1973 r.
Są modyfikacjami postulatów Kocha.
Są one następujące:

1. Czynnik wirusowy musi się pojawić w płynach ustrojowych żywiciela (zwierzęcia lub rośliny) w czasie choroby lub w komórkach wykazujących uszkodzenia.

2. Materiał żywiciela, czynnik wirusowy użyty do zaszczepienia zdrowego żywiciela (organizmu testowego) musi być wolny od alternatywnych innych organizmów.

3. Czynnik wirusowy uzyskany od zakażonego gospodarza musi wywoływać objawy chorobowe u wcześniej zdrowego gospodarza i / lub dostarczać zakażenia przez indukowanie przez wytworzenie przeciwciał specyficznych dla tego czynnika.

4. Podobny materiał (cząstka wirusa) z nowo zakażonego żywiciela (organizmu testowego) musi zostać wyizolowany i zdolny do przeniesienia określonej choroby na innych zdrowych żywicieli.

Niewypełnienie zestawu powyższych postulatów, SARS-CoV-2 nie przejdzie testu.
Dr Andrew Kaufman wykonał świetną robotę, wyjaśniając w tym filmie . dlaczego nigdy NIE wykazano istnienia i koronawirusa SARS-CoV-2 (rzekomo powodującego chorobę COVID-19) .

Wirus nigdy nie został wyizolowany, co należy wykonać za pomocą odpowiedniego sprzętu, takiego jak mikroskopy elektronowe,
a tego nie można osiągnąć za pomocą skanów CT (jak używali Chińczycy) i wadliwego testu RT-PCR.

Badanie z 24 stycznia 2020 roku w New England Journal of Medicine zatytułowane A Novel Coronavirus from Patients with Pneumonia in China, 2019 opisuje, w jaki sposób naukowcy wpadli na pomysł COVID-19: pobrali próbki płynu płucnego i wyekstrahowali z nich RNA za pomocą testu PCR.
I dlatego twierdzi, że koronawirus nie spełnił postulatów Kocha:

„Nadal potrzebny jest dalszy rozwój dokładnych i szybkich metod identyfikacji nieznanych patogenów układu oddechowego… nasze badanie nie spełnia postulatów Kocha”.

# 2 SARS-CoV-2, wirtualny wirus: Czołowy chiński naukowiec przyznał, że nigdy nie wyizolował tego wirusa.

Wszystkie twierdzenia, że ​​wirus SARS-CoV-2 został wyizolowany, okazały się bezpodstawne.
W międzyczasie chińscy urzędnicy rzeczywiście przyznali się, że tego nie wyodrębnili. Główny epidemiolog chińskiego CDC CDC (Centrum Kontroli Chorób) przyznał, „że nie wyizolowano wirusa” co potwierdził w tym klipie wideo .

# 3 SARS-CoV-2, teoretyczny wirus: CDC stwierdziło, że nie jest dostępny wystarczający ilościowo izolat

Amerykański CDC ( Centers for Disease Control and Prevention) w raporcie CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) z lipca 2020 r., Panel diagnostyczny RT-PCR w czasie rzeczywistym przyznaje,
testy PCR oparto nie na rzeczywistym izolacie wirusa (rzeczywistej próbce lub próbce pobranej od zakażonego człowieka), ale na „zapasach” „transkrybowanego RNA” pobranych z banku genów w celu „naśladowania próbki klinicznej”:
„Ponieważ nie było dostępnych oznaczonych ilościowo izolatów wirusa 2019-nCoV do wykorzystania przez CDC, testy czas do cięcia RNA 2019-nCoV zostały sprawdzone przy użyciu scharakteryzowanych zapasów pełnej długości RNA transkrybowanego in vitro (Gen N; dostęp w GenBank: MN908947.2) o znanym mianie (kopie RNA / μl) dodanego do rozcieńczalnika składającego się z zawiesiny komórek A549 i pożywki do transportu por (VTM) w celu naśladowania środków klinicznych. ” (Str. 43)# 4 SARS-CoV-2, zasadnał teoretyczny wirus: CDC przyznało, że stworzyli wirusa cyfrowego - 30 000 par przy użyciu 37 rzeczywistych par bazowych.

Jak omówiłem w moim własnym artykule SARS-CoV-2: The Stitched Together, Frankenstein Virus , CDC już przyznało, że SARS-CoV-2 jest generowanym komputerowo wirusem cyfrowym, a nie prawdziwym żywym wirusem.

Tak jak napisałem:


„Innymi słowy, jest to wirus Frankensteina, który został wymyślony i sklecony z zasobów genomowych baz danych (niektóre wirusy, inne nie).
Nigdy nie został odpowiednio oczyszczony i odizolowany, aby można go było zsekwencjonować od końca do końca, gdy tylko został wyprowadzony z żywej części; zamiast tego jest po prostu cyfrowo składany z komputerowej bazy danych.
W tym artykule naukowcy z CDC stwierdzili, że pobrali zaledwie 37 zasad z genomu o długości 30000 par zasad, co oznacza, że ​​około 0,001% części lub rzeczywistych żywych próbek lub żywej żywności.
Innymi słowy, wzięli te 37 segmentów i umieścili je w programie komputerowym, który dopisał resztę par zasad.
Ten krok generowania stanowi oszustwo naukowe ”.W tym artykule w czerwcu naukowcy z CDC złożyli dwa zeznania na temat COVID, co zburzyło oficjalną narrację, ujawniam, w jaki sposób CDC przyznało w swoim artykule, że ekstrapolowali swój urojony wirus.

Oto cytat:

„Sekwencjonowanie całego genomu
Zaprojektowaliśmy 37 par zagnieżdżonych PCR obejmujących genom na podstawie wartości odniesienia koronawirusa (nr dostępu GenBank NC045512).
Wyodrębniliśmy kwas nukleinowy z izolatów i amplifikowaliśmy przy użyciu 37 lub zagnieżdżonych reakcji PCR ”.Innym sposobem na potwierdzenie tego JEST się, Ze „wirus” został skonstruowany przy użyciu Techniki zwanej montażem de novo która JEST metodą konstruowania genomów z dużej liczby mnogiej (krótkich LUB długich) fragmentów DNA, bez Wiedzy a priori o prawidłowej sekwencji LUB kolejności tych fragmentów.

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj .

# 5 SARS-CoV-2 wymyślony Wirus: europejski artykuł Corman-Drosten o wykorzystaniu genomu „In silico”(na komputerze), albo raczej Genom w pliku komputerowym”

Oryginalny https://www.eurosurveillance.org/content/10.2807/1560-7917.ES.2020.25.3.2000045 gdzie przyznaje, że użyli teoretycznej sekwencji wirusa zrobionego z wszystkich swoich wcześniejszych Prac i obliczeń.
Oni, podobnie jak CDC i każdy rząd i agencja, twierdzą, że dzieje się tak tylko dlatego, że żaden izolat nie był kiedykolwiek dostępny.Zastanawiam się, czy którykolwiek z tych naukowców spytał, DLACZEGO izolat nigdy nie był dostępny?„Na dzisiaj izolaty wirusa 2019-nCoV, lub próbki od zakażonych pacjentów nie zostały jak dotąd udostępnione międzynarodowej społeczności badaczy medycznych. ””.Kolejne badanie podkreślające karygodne błędy w artykule Cormana-Drostena zostały opublikowane w Zewnętrzna wzajemna ocena testu RTPCR wykrywającego SARS-CoV-2 ujawnia 10 głównych błędów naukowych na poziomie molekularnym i metodologicznym: konsekwencje dla wyników fałszywie dodatnich.
Podkreśla - w jaki sposób autorzy wykorzystali in silico" (program komputerowy), lub teoretyczne sekwencje z banków komputerowych, a nie rzeczywiste izolowane próbki od zarażonych osób.

„In silico” to pseudo-łacina oznaczająca „teorię”; w prostym to synonimy dla teorii to „wyimaginowany” i „zmyślony”.„Pierwszą i główną kwestią jest to, że nowy koronawirus SARS-CoV-2 (w publikacji o nazwie 2019 -nCoV, a w lutym 2020 r. nazwany SARS-CoV-2 przez międzynarodowe konsorcjum ekspertów od wirusów ) jest oparty na in silico (komputerowych) sekwencjach, dostarczanych przez laboratorium w Chinach, ponieważ w tamtym czasie żaden materiał kontrolny nie był zakaźny.

Autorzy publikacji w tamtym czasie nie mieli dostępu do materiału kontrolnego - zakaźnego („żywego”) lub inaktywowanego SARS -CoV- 2, ani izolowanego genomowego RNA.
Jak dotąd autor nie przeprowadził żadnej walidacji opartej na izolowanych wirusach SARS-CoV-2 lub ich pełnej długości RNA.


Niemniej jednak te sekwencje in silico wykorzystano do opracowania metodologii testu RT-PCR w celu identyfikacji wspomnianego wirusa.
Model ten oparto na założeniu, że nowy wirus jest bardzo podobny do SARS-CoV z 2003 r. (zwany dalej SARS-CoV - 1), ponieważ oba są beta-koronawirusami…
w skrócie, projekt oparty jedynie na podobieństwach genetycznych nie spełnia celu „solidnego testu diagnostycznego”, ze względu na reaktywność krzyżowa i dlatego nieuchronnie pojawią się fałszywie dodatnie wyniki.

Walidację przeprowadzono Tylko w odniesieniu do sekwencji in silico (komputerowych), oraz w warunkach laboratoryjnych, a nie w wymaganych warunkach in vitro z izolowanym genomowym wirusowym RNA.
Nie zmieniono tego nawet po 10 miesiącach od stworzenia testu do rutynowej diagnostyki ”. (podkreślenie dodane)# 6 SARS-CoV-2, teoretyczny wirus: rząd Wielkiej Brytanii nie potrafił przedstawić dowodów

Rządy wielu krajów na całym świecie również nie potrafiły pokazać prawdziwego sezonu, gdy zostały do ​​tego wezwane.

Więcej dowodów na to, że „wirus” został skonstruowany w komputerowej bazie danych z cyfrowego banku genów, pochodzi od Frances Leader, która przesłuchała brytyjską MHRA (Urząd Regulacji Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej), czy do wytworzenia szczepionki COVID użyto prawdziwego izolowanego wirusa?
Leader odkryła, że protokoły WHO, które firma Pfizer wykorzystał do produkcji mRNA, nie rozpoznają żadnych sekwencji nukleotydowych, które są unikalne dla wirusa SARS-CoV-2.
Leader zapytała, czy „wirus” jest faktycznie wygenerowaną komputerowo sekwencją genomową, a odpowiedź MHRA potwierdziła, że ​​nie ma prawdziwego wzorca wirusa:


„Szablon DNA nie pochodzi bezpośrednio z izolowanej próbki od osoby zakażonej”.


W Lipcu 2020 r. grupa zaniepokojonych naukowców napisała list do premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona, w którym wezwali do sporządzenia niezależnie recenzowanych dowodów naukowych potwierdzających, że „wirus” SARS-CoV-2 został wyizolowany.
Do tej pory nie otrzymali odpowiedzi.

Podobnie brytyjski badacz Andrew Johnson złożył wniosek o ujawnienie informacji do Public Health England (PHE).
Poprosił ich o przekazanie mu swoich danych opisujących izolację SARS-COV-2, na które odpowiedzieli :


„PHE może potwierdzać, że nie posiada informacji o które prosiłeś w Twojej prośbie”.


# 7 SARS-CoV-2, teoretyczny wirus: rząd Australii nie mógł przedstawić dowodów

W innych krajach Wspólnoty Narodów jest dokładnie ta sama historia.
W Australii naukowcy z Doherty Institute fałszywie ogłosili, że wyizolowali część SARS-CoV-2 .
Poproszeni o wyjaśnienie naukowcy powiedzieli:


„Mamy krótkie (RNA) sekwencje z testu diagnostycznego, które można wykorzystać w testach diagnostycznych”.


Być może jest to powód tego wytłumaczenia się przez rząd Australii :„Wiarygodność testów COVID-19 jest niepewna ze względu na ograniczoną bazę danych…
Dostępne są ograniczone testy pozwalające ocenić dokładność i wybór kliniczny testu COVID-19”.# 8 SARS-CoV-2, teoretyczny wirus: rząd kanadyjski nie mógł pokazać dowodu

Badaczka Christine Massey złożyła podobny wniosek w sprawie wolności informacji w Kanadzie. a rząd kanadyjski odpowiedział :


„Po dokładnym wyszukiwaniu z przykrością informujemy, że nie mogliśmy znaleźć żadnych rekordów odpowiadających na Twoje żądanie”.


[Pełne pismo od Health Canada / Santé Canada jest w aktach ]

# 9 SARS-Cov-2, teoretyczny wirus: ponad 40 instytucji na całym świecie nie może odpowiedzieć na podstawowe pytanie

W rzeczywistości Christine Massey i jej koleżanka w Nowej Zelandii


„Składały wnioski o wolność informacji do różnych instytucji w Kanadzie, Nowej Zelandii, Australii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych itp., szukając danych opisujących wyizolowanie wirusa COVID-19 ”(znanego również jako„ SARS-COV- 2 ”) z niezafałszowanej próbki pobranej od chorego człowieka…
Od 16 grudnia 2020 r. ponad 40 biur w Kanadzie, USA, Nowej Zelandii, Australii, Wielkiej Brytanii, Anglii, Szkocji, Walii, Irlandii, Danii i europejskie CDC udzieliły odpowiedzi i nikt nie był w stanie podać informację opisującą wyizolowanie „COVID-19” znanego również jako „SARS-COV-2” bezpośrednio od chorego pacjenta. ”


Massey publikuje swoje odpowiedzi tutaj i tutaj .

# 10 SARS-Cov-2, teoretyczny wirus: poprzednie koronawirusy nie zostały wyizolowane
Hiszpańskie czasopismo zdrowotne Salud opublikowało w listopadzie 2020 r. świetny artykuł zatytułowany „Oszustwa i fałszerstwa w medycynie”, w którym ujawnia brak dowodów nie tylko na izolację SARS-CoV-2, ale także na izolację innych koronawirusów w przeszłości.
( tutaj nieoficjalne oryginał ).
Oszustwo jest głębokie.

Jon Rappoport wykonał świetną robotę, ujawniając, jak dokładnie ten sam schemat oszustwa został opracowany w latach 80. (z Fauci na czele oszustwa), kiedy naukowcy twierdzili, że pojawił się nowy wirus zwany HIV, który powoduje AIDS.
Oszustwo COVID bardzo naśladuje inne fałszywe pandemie, takie jak pandemia świńskiej grypy z 1976 roku .

Artykuł z Salud stwierdza:


„Sekwencje genetyczne stosowane w PCR do wykrywania podejrzanego SARS-CoV-2 i do diagnozowania przypadków choroby i śmierci przypisywanych Covid-19 są obecne w dziesiątkach sekwencji samego genomu człowieka oraz w sekwencjach około stu drobnoustrojów. Obejmuje to inicjatory lub startery, najbardziej rozległe fragmenty pobrane losowo z ich rzekomego „genomu”, a nawet tak zwane „geny docelowe”, rzekomo specyficzne dla „nowego koronawirusa”.
Test jest bezwartościowy, a wszystkie „pozytywne” wyniki uzyskane do tej pory powinny zostać naukowo unieważnione i przekazane zainteresowanym; a jeśli już nie żyją - ich bliskim.
Stephen Bustin, jeden z wiodących światowych ekspertów w dziedzinie PCR, mówi, że w pewnych warunkach każdy może uzyskać wynik pozytywny!


Ostrzegamy Cię od marca: nie możesz przeprowadzić określonych testów na wirusa bez znajomości składników wirusa, który próbujesz wykryć.
A składników nie można poznać bez wcześniejszego wyizolowania / oczyszczenia tego wirusa.
Od tego czasu nadal gromadzimy dowody na to, że nikt nie wyodrębnił SARS-CoV-2 i, co ważniejsze, że nigdy nie można go wyizolować…

W tym raporcie zamierzamy dodać wyniki konkretnego badania, które przeprowadziliśmy na podstawie opublikowanych danych w sprawie rzekomego SARS-CoV-2 oraz w sprawie protokołów zatwierdzonych przez WHO do stosowania RT-PCR, a także danych odpowiadających pozostałym „ludzkim koronawirusom”.

Wnioski są niezwykle poważne: żaden z siedmiu „ludzkich koronawirusów” nie został w rzeczywistości wyizolowany, a wszystkie sekwencje starterów ich odpowiednich reakcji PCR, a także dużej liczby fragmentów ich rzekomych genomów znajdują się w różnych obszarach ludzki genom oraz w genomach bakterii i archeonów… ”


W ich raporcie analizowane ludzkie koronawirusy 229E (podobno zostały wykryte w 1965 r.), OC43 (w 1967 r.), SARS-CoV (w 2003 r.), NL63 (w 2004 r.), HKU1 (w 2005 r.) I MERS-CoV (w 2012 r.).
I dla powtórzenia na wypadek, gdybyście to przegapili: odkryli, że rzekome sekwencje SARS-CoV-2 znajdują się zarówno u ludzi, jak też w bakteriach!
Oznaczenie to, że wszystkie różne modele SARS-CoV-2 "in silico" zawierają istniejące ludzkie sekwencje genetyczne, więc nic dziwnego, że badania dają wynik pozytywny, gdy testowany starter lub standard zawiera ludzkie sekwencje.

Wniosek: Kult COVID to kolosalne oszustwo i przesąd


Jak to się wszystko zaczęło?
Chińscy naukowcy pobrali próbki płynu płucnego i twierdzili, że odkryli nowego wirusa.
Gates-Rockefeller, WHO je poparli.

W nowym raporcie sytuacyjnym 1 WHO na temat koronawirusa 2019-nCov 1 stwierdza się:


„Chińskie władze zidentyfikowały nowy typ koronawirusa, który został wyizolowany 7 stycznia 2020 r. ……
W dniu 12 stycznia 2020 r. Chiny udostępniły krajom sekwencję genetyczną nowego koronawirusa do wykorzystania przy opracowywaniu określonych zestawów diagnostycznych”.


Z przedstawionymi powyżej dowodami twierdzenia WHO (o wyizolowaniu i przekazaniu próbek wirusa) są całkowicie bezpodstawne. Stanowią jawne oszustwo.

Świat został zamknięty przez kłamstwo - chłodno skalkulowane, starannie dobrane kłamstwo - które było symulowane i toczone wojną przez od dziesięcioleci.

Kult COVID to irracjonalny przesąd oparty wyłącznie na "in silico", teoretycznych, udawanych sekwencjach wirusowych.
Jednak rzeczywiste konsekwencje dla milionów, które zostały poddane stresowi, rozpaczy, ubóstwu, bezrobociu, alkoholizmowi i samobójstwom, wcale nie są teoretyczne.Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w The Freedom Artykuły .
Makia Freeman JEST redaktorem alternatywnych Mediów / niezależnego serwisu informacyjnego Freedom Artykuły , autorem książki Rak Lies, Prawdą i rozwiązań oraz starszym badaczem w ToolsForFreedom.com . Makia jest na Steemit i Parler .


Źródła


https://thefreedomarticles.com/covid-19-umbrella-term-fake-pandemic-not-1-disease-cause/https://paramedicsworld.com/virology-notes/introduction-to-virology-rivers-postulates/medical-paramedical-studynotes


https://www.bitchute.com/video/eOGvhrGTVq6N/

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2001017

https://twitter.com/EEccetera/status/1354208913315528705

https://www.fda.gov/media/134922/download


https://thefreedomarticles.com/sars-cov-2-stitched-together-frankenstein-virus/https://thefreedomarticles.com/covid-admissions-cdc-scientists-accidentally-destroy-official-narrative/


https://wwwnc.cdc.gov/eid/article/26/6/20-0516_article


https://thesequencingcenter.com/knowledge-base/de-novo-assembly/https://www.eurosurveillance.org/content/10.2807/1560-7917.ES.2020.25.3.2000045https://www.researchgate.net/publication/346483715_External_peer_review_of_the_RTPCR_test_to_detect_SARS-CoV-2_reveals_10_major_scientific_flaws_at_the_molecular_and_methodological_level_consequences_for_false_positive_resultshttps://hive.blog/worldnews/@francesleader/email-exchange-with-uk-mhra-exposing-the-genomic-sequence-of-sarscov2https://www.resetourplanet.com/covid19-something-real-or-fake-what-do-we-know/https://cvpandemicinvestigation.com/2020/09/covid-19-evidence-of-fraud-medical-malpractice-acts-of-domestic-terrorism-and-breaches-of-human-rights/#_Toc56846502https://www.whatdotheyknow.com/request/679566/response/1625332/attach/html/2/872%20FOI%20All%20records%20describing%20isolation%20of%20SARS%20COV%202.pdf.html


https://www.doherty.edu.au/people

https://twitter.com/TheDohertyInst/status/1222345640769777671


https://www.tga.gov.au/covid-19-testing-australia-information-health-professionalshttps://www.fluoridefreepeel.ca/wp-content/uploads/2020/06/Health-Canada-FinalResponse-A-2020-00208-2020-06-13.pdfhttps://www.fluoridefreepeel.ca/wp-content/uploads/2020/10/FOI-and-formal-responses-re-covid19-virus-isolation-purification-from-19-institutions-Oct-10-2020.pdfhttps://www.fluoridefreepeel.ca/fois-reveal-that-health-science-institutions-around-the-world-have-no-record-of-sars-cov-2-isolation-purification/https://ia801704.us.archive.org/6/items/the-scam-has-been-confirmed-pcr-does-not-detect-sars-cov-2/The%20scam%20has%20been%20confirmed%20-%20Dsalud%20November%202020.pdfhttps://thefreedomarticles.com/same-fake-pandemic-similarities-1976-swine-flu-2020-covid/https://apps.who.int/iris/bitstream/handle/10665/330760/nCoVsitrep21Jan2020-eng.pdf?sequence=3&isAllowed=yhttps://off-guardian.org/2020/11/17/covid19-evidence-of-global-fraud/Prawa autorskie © Makia Freeman , Global Research, 2021

Źródło:

https://www.globalresearch.ca/10-reasons-sars-cov-2-imaginary-theoretical-virus/5735833
30 styczeń 2021

Makia Freeman 

  

Komentarze

 

Po prostu wirusowy zawrót głowy.

Właśnie PiSdowcy przystępują do likwidacji futrzarstwa w 'polsce', bo tak! A czemu nie, jeśli nikt się nie stawia a jedynie popiskuje (https://naszapolska.pl/2021/02/01/rzad-chce-wybic-norki-ale-nie-przewiduje-zadnych-rekompensat/).

Wściekłe dziwki wyszły na ulice dziesiątek miast w pełni zorganizowane po 10 minutach od momentu ogłoszenia publikacji uzasadnienia wyroku TK.

I nikt nie wie jak to się robi, ani gorole, ani restauratorzy, hotelarze, rolnicy, ani hodowcy, że o głupkowatych Januszach nie wspomnę. Może wynająć Lempart? (żart)

Nie dość, że znaleziono wirusa angielskiego, południowoafrykańskiego, to żółtki znalazły też colonavirusa* znajdywanego per rectum. A zdebilała ludzkość nie reaguje na tą nową de.spotię czy nawet de.spodnię.

Czy to może być skutek szczepienia w niemowlęctwie?

2021-02-01
hens

  

Archiwum

Ważą się losy Afganistanu
sierpień 20, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Biurokraci unijni fałszują ustalenia z Kopenhagi.
styczeń 27, 2003
IAR
Policyjne gwałty
maj 28, 2007
MirNal
Nie jesteśmy
luty 28, 2003
zaprasza.net
60-ta rocznica wejścia Sowietów do Oświęcimia
luty 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
Londyn taił prawdę o Katyniu
kwiecień 11, 2003
...und morgen die ganze Welt
grudzień 9, 2003
Andrzej Kumor
"Głupizm"
marzec 31, 2006
Artur Łoboda
Strategia Benedykta XVI wobec Islamu
kwiecień 29, 2006
Bij Żyda, Europo! WP
listopad 4, 2003
Dywersja kulturowo -polityczna jako narzędzie walki z Rosją na przykładzie Limonowa
wrzesień 1, 2006
G. Cimek
Obama ulega lobby Izraela?
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Atak na Rydzyka
listopad 26, 2002
Artur Łoboda
PUBLIC RELATIONS – kształcenie ogłupiałego motłochu
sierpień 10, 2006
meditus
Critique of Buchanan’s false image of Hitler in to the "Unnecessary War."
wrzesień 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy
marzec 23, 2008
zaprasza.net
WIDZIANE Z AMERYKI - KOMENTARZE Z USA (3) HISTORIA FBI
grudzień 31, 2004
ORMOWCY – ZBOCZEŃCY
luty 1, 2009
Zygmunt Jan Prusiński
Poznawanie historii na UMCS
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda
Podłoże polityczne i ekonomiczne planów ataku na Iran
wrzesień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media