ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Budowanie nowego człowieka, nowego społeczeństwa 
14 sierpień 2009      Artur Łoboda
Odpowiedź żydowskim kłamcom 
21 luty 2018     
Toronto - drugie ognisko protestów w Kanadzie 
5 luty 2022     
W bajorku jest życie 
19 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Kto winien poniewierania Polską? 
13 marzec 2019     
Setki byłych izraelskich agentów nadzoru zajmuje czołowe stanowiska w Google, Facebook, Microsoft i Amazon 
26 listopad 2022      Patrick Delaney
Polski minister nareszcie mówił do rzeczy... dla CNN 
3 maj 2010      MG
Historia alternatywna. Temat do przemyślenia. 
31 styczeń 2026     
Rodzina przestępczości Biden może czerpać ogromne zyski ze szczepionek przeciwko ospie małp 
30 maj 2022      Ethan Huff
PiS jak socjalizm 
8 maj 2016      Artur Łoboda
Szok. Autorytety KOD  
9 czerwiec 2016      Polak
Hańba dla całego Świata! 
4 październik 2025      Artur Łoboda
To musi się skończyć! 
26 maj 2022     
Skąd ten popłoch u Trzaskowskiego? 
26 maj 2025     
Rechot historii 
19 kwiecień 2011      Artur Łoboda
Na ich warunkach? 
17 luty 2025     
Sekcje zwłok pokazują, że szczepienie COVID-19 prawdopodobnie spowodowało śmiertelne zapalenie serca 
7 grudzień 2022     
Dane pokazują, że miliony ludzi są NIEPEŁNOSPRAWNI z powodu szczepionek 
2 lipiec 2022      Ethan Huff
Co to jest kryzys?  
20 luty 2013      Artur Łoboda
The Pogrom of Kielce 
1 lipiec 2009      Iwo Cyprian Pogonowski

 
 

Nietermiczne skutki promieniowania elektromagnetycznego

Znamy do tej pory dwa typy działania promieniowania elektromagnetycznego na organizm człowieka

1. Oddziaływania termiczne, które polega na nagrzewaniu się tkanek, oraz zmianach patologicznych i reakcjach fizjologicznych pod wpływam nagrzewania tkanek i płynów ustrojowych.
Mechanizm jest dokładnie taki sam - jak w przypadku kuchenki mikrofalowej.

2. Oddziaływania nietermiczne, a więc zjawiska zachodzące bez podwyższania temperatury, lub równocześnie z jej podwyższeniem.
Oddziaływania nietermiczne są odczuwalne dopiero po upływie dużego czasu i dlatego bagatelizowane przez wiele osób.

Na podstawie ogromnej masy badań - Rosyjscy naukowcy uznali, że szkodliwość promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości rozpoczyna się przy wartości 0,07 wata na metr kwadrat. (0,07W/m2)

Dla dopuszczalnych norm bezpieczeństwa w Związku Radzieckim - zaokrąglono tą wartość w górę i przyjęto 0,1 W/m2.
Ta norma obowiązuje do dzisiaj w Rosji i do 1 stycznia 2020 roku obowiązywała również w Polsce.
Ale też do dzisiaj obowiązuje na przykład w Szwajcarii i wielu innych krajach europejskich.

Po 1 stycznia 2020 roku - na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia - niejakiego Szumowskiego - w Polce zaczęła obowiązywać "norma" stukrotnie wyższego promieniowania elektromagnetycznego - dopuszczalnego do zastosowania w środowiskach ludzkich a więc 10 watów na metr kwadrat.(10W/m2)

Skąd się wzięła taka wartość?

Przy tej mocy promieniowania elektromagnetycznego organizm ludzki zaczyna się nagrzewać po kilku sekundach.
I dlatego wiadomo, że jest niebezpiecznie.

Tylko, że "norma" ta dotyczy jednego "Operatora" telefonii komórkowej.
A więc realne pole elektromagnetyczne może być tyle razy większe - ilu "Operatorów" ma w danym miejscu włączone nadajniki.
 Zanim jednak dojdzie do tak wysokiej wartości mocy promieniowania elektromagnetycznego - człowiek narażony jest na nietermiczne skutki promieniowania elektromagnetycznego - na ludzkie zdrowie.
A ponieważ działają one latami i nie wywołują rozpoznawalnych objawów - to są po wielokroć bardziej szkodliwe - niż skutki termiczne takiego promieniowania.


Pozwolę sobie to wyjaśnić - przez porównanie do wybuchu bomby atomowej.
(Podane przykładowe odległości zależnie są od mocy bomby.)

1. W najbliższym polu rażenia bomby atomowej - pali się wszystko.

2. W promieniu kilku kilometrów - strasznemu poparzeniu ulegają istoty żywe.

3. Istoty żywe w dalszej odległości - niż strefa termiczna - narażone są na promieniowanie jonizujące, które różni się od promieniowania telefonów - przede wszystkim częstotliwością i właśnie z tego powodu napromieniowuje.


Ja poznałem kilkadziesiąt prac naukowych na temat "wypalania" narządów wewnętrznych zwierząt laboratoryjnych - pod wpływem promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości.
Naukowcy twierdzą, że takich prac są TYSIĄCE!

Dlaczego więc "ekspertami" Premiera, Ministra Zdrowia i Prezydenta RP są pospolici przestępcy pokroju Horbana, Guta, Grześkowskiego, Simona i innych?

Bandytów nie zatrudnia się do leczenia, ale do mordowania!


"Medyczne" gestapo - w postaci jakichś "Rad lekarskich" działa na rzecz zniszczenia ostatnich ośrodków oporu - niezależnych lekarzy - przeciwko wojnie syjonistów wobec Ludzkości.
I w tej wojnie jednym z narzędzi agresorów są telefony komórkowe, które - niczym granaty pułapki - używamy z beztroską samozagładą.


Pora byśmy zwrócili swoje oczy w stronę prawdziwych naukowców!
A wtedy zrozumiemy - na czym polega mistyfikacja kowida.
19 kwiecień 2021

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Akcja bezpośrednia, czyli o bezużyteczności uległości
luty 14, 2007
Piotr Ciszewski
Zabić ze strachu
sierpień 6, 2004
Zygmunt Haduch Meksyk
Debata przed referendum
maj 22, 2003
dr inż. Antoni Zięba
UWAGA BLOKUJA!!!
listopad 4, 2007
Niepokorny
Komu nie wolno latać
maj 1, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Lodu nie było!
grudzień 20, 2003
Szczyt bezczelności
listopad 11, 2003
Program Wyborczy Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
marzec 13, 2005
Nie na darmo wybili nam 80% inteligencji
luty 21, 2008
Piotr Bein
Sierpniowe wspomnienia
sierpień 9, 2003
Alek czyli głupi Jaśko
wrzesień 16, 2003
Artur Łoboda
Jedna-trzecia Ukraińców nie chce mieć Żydów jako współobywateli
grudzień 7, 2006
bibula
Przed zatrzymaną rewolucją
listopad 11, 2007
Marek Olżyński
Do Rady Etyki Mediów
maj 18, 2006
Dariusz Kosiur
Człekozwierz, komu potrzebny?
styczeń 1, 2008
przesłał .
Waszyngton pod kontrolą lobby Izraela?
wrzesień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Przyjazny feudalizm? Mit Tybetu...
marzec 28, 2008
przysłał marduk
Nieznane w Polsce sondaże dotyczące Iraku...
czerwiec 17, 2004
statystyk
Jednością silni, rozumni szałem...
lipiec 21, 2006
Artur Łoboda
Lista Hausnera
luty 11, 2005
Włodzimierz Knap
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media