|
Nietermiczne skutki promieniowania elektromagnetycznego
|
|
Znamy do tej pory dwa typy działania promieniowania elektromagnetycznego na organizm człowieka
1. Oddziaływania termiczne, które polega na nagrzewaniu się tkanek, oraz zmianach patologicznych i reakcjach fizjologicznych pod wpływam nagrzewania tkanek i płynów ustrojowych.
Mechanizm jest dokładnie taki sam - jak w przypadku kuchenki mikrofalowej.
2. Oddziaływania nietermiczne, a więc zjawiska zachodzące bez podwyższania temperatury, lub równocześnie z jej podwyższeniem.
Oddziaływania nietermiczne są odczuwalne dopiero po upływie dużego czasu i dlatego bagatelizowane przez wiele osób.
Na podstawie ogromnej masy badań - Rosyjscy naukowcy uznali, że szkodliwość promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości rozpoczyna się przy wartości 0,07 wata na metr kwadrat. (0,07W/m2)
Dla dopuszczalnych norm bezpieczeństwa w Związku Radzieckim - zaokrąglono tą wartość w górę i przyjęto 0,1 W/m2.
Ta norma obowiązuje do dzisiaj w Rosji i do 1 stycznia 2020 roku obowiązywała również w Polsce.
Ale też do dzisiaj obowiązuje na przykład w Szwajcarii i wielu innych krajach europejskich.
Po 1 stycznia 2020 roku - na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia - niejakiego Szumowskiego - w Polce zaczęła obowiązywać "norma" stukrotnie wyższego promieniowania elektromagnetycznego - dopuszczalnego do zastosowania w środowiskach ludzkich a więc 10 watów na metr kwadrat.(10W/m2)
Skąd się wzięła taka wartość?
Przy tej mocy promieniowania elektromagnetycznego organizm ludzki zaczyna się nagrzewać po kilku sekundach.
I dlatego wiadomo, że jest niebezpiecznie.
Tylko, że "norma" ta dotyczy jednego "Operatora" telefonii komórkowej.
A więc realne pole elektromagnetyczne może być tyle razy większe - ilu "Operatorów" ma w danym miejscu włączone nadajniki.
Zanim jednak dojdzie do tak wysokiej wartości mocy promieniowania elektromagnetycznego - człowiek narażony jest na nietermiczne skutki promieniowania elektromagnetycznego - na ludzkie zdrowie.
A ponieważ działają one latami i nie wywołują rozpoznawalnych objawów - to są po wielokroć bardziej szkodliwe - niż skutki termiczne takiego promieniowania.
Pozwolę sobie to wyjaśnić - przez porównanie do wybuchu bomby atomowej.
(Podane przykładowe odległości zależnie są od mocy bomby.)
1. W najbliższym polu rażenia bomby atomowej - pali się wszystko.
2. W promieniu kilku kilometrów - strasznemu poparzeniu ulegają istoty żywe.
3. Istoty żywe w dalszej odległości - niż strefa termiczna - narażone są na promieniowanie jonizujące, które różni się od promieniowania telefonów - przede wszystkim częstotliwością i właśnie z tego powodu napromieniowuje.
Ja poznałem kilkadziesiąt prac naukowych na temat "wypalania" narządów wewnętrznych zwierząt laboratoryjnych - pod wpływem promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości.
Naukowcy twierdzą, że takich prac są TYSIĄCE!
Dlaczego więc "ekspertami" Premiera, Ministra Zdrowia i Prezydenta RP są pospolici przestępcy pokroju Horbana, Guta, Grześkowskiego, Simona i innych?
Bandytów nie zatrudnia się do leczenia, ale do mordowania!
"Medyczne" gestapo - w postaci jakichś "Rad lekarskich" działa na rzecz zniszczenia ostatnich ośrodków oporu - niezależnych lekarzy - przeciwko wojnie syjonistów wobec Ludzkości.
I w tej wojnie jednym z narzędzi agresorów są telefony komórkowe, które - niczym granaty pułapki - używamy z beztroską samozagładą.
Pora byśmy zwrócili swoje oczy w stronę prawdziwych naukowców!
A wtedy zrozumiemy - na czym polega mistyfikacja kowida.
|
|
19 kwiecień 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Germar Rudolf skazany na 30 miesięcy więzienia za "negowanie Holokaustu"
marzec 19, 2007
bibula- pismo niezależne
|
I czego sie paniusia....
październik 28, 2006
Gloria z Melbourne
|
Przypomnienie
lipiec 20, 2006
Artur Łoboda
|
Ręce opadają
sierpień 14, 2003
Andrzej Kumor
|
Samoobrona się kruszy
listopad 28, 2002
PAP
|
Generał Michał Gutowski nie żyje (2)
wrzesień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Doktryna 3 Wrogów?
maj 5, 2005
realista
|
Urban a „sprawa polska”.
wrzesień 3, 2002
Artur Łoboda
|
"Prawo" według olsztyńskich sędziów
wrzesień 2, 2006
PAP
|
Gnidy III Rzeczypospolitej
marzec 29, 2003
Dr Marek Głogoczowski
|
Zniewag ciąg dalszy !
Nowa prawda o patriotyzmie europejskim
kwiecień 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
Zakładnik terroru
luty 5, 2006
|
Ordnung must sein, praca uczyni cię wolnym
marzec 4, 2005
Artur Łoboda
|
Usuwanie usówania
październik 5, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Demokracja według W.M.
grudzień 17, 2007
W.M.
|
Prawybory w Krakowie
kwiecień 27, 2003
Eugeniusz Sendecki
|
Przeżyj to sam
Najnowsza historia
wrzesień 30, 2003
AP
|
To co najważniejsze
grudzień 23, 2005
Artur Łoboda
|
MF:Rosną nasz długi!
czerwiec 20, 2008
|
Chcieli zarobić na wojnie, przeliczyli się
czerwiec 7, 2003
Robert Popielewicz
|
|
|