|
Nietermiczne skutki promieniowania elektromagnetycznego
|
|
Znamy do tej pory dwa typy działania promieniowania elektromagnetycznego na organizm człowieka
1. Oddziaływania termiczne, które polega na nagrzewaniu się tkanek, oraz zmianach patologicznych i reakcjach fizjologicznych pod wpływam nagrzewania tkanek i płynów ustrojowych.
Mechanizm jest dokładnie taki sam - jak w przypadku kuchenki mikrofalowej.
2. Oddziaływania nietermiczne, a więc zjawiska zachodzące bez podwyższania temperatury, lub równocześnie z jej podwyższeniem.
Oddziaływania nietermiczne są odczuwalne dopiero po upływie dużego czasu i dlatego bagatelizowane przez wiele osób.
Na podstawie ogromnej masy badań - Rosyjscy naukowcy uznali, że szkodliwość promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości rozpoczyna się przy wartości 0,07 wata na metr kwadrat. (0,07W/m2)
Dla dopuszczalnych norm bezpieczeństwa w Związku Radzieckim - zaokrąglono tą wartość w górę i przyjęto 0,1 W/m2.
Ta norma obowiązuje do dzisiaj w Rosji i do 1 stycznia 2020 roku obowiązywała również w Polsce.
Ale też do dzisiaj obowiązuje na przykład w Szwajcarii i wielu innych krajach europejskich.
Po 1 stycznia 2020 roku - na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia - niejakiego Szumowskiego - w Polce zaczęła obowiązywać "norma" stukrotnie wyższego promieniowania elektromagnetycznego - dopuszczalnego do zastosowania w środowiskach ludzkich a więc 10 watów na metr kwadrat.(10W/m2)
Skąd się wzięła taka wartość?
Przy tej mocy promieniowania elektromagnetycznego organizm ludzki zaczyna się nagrzewać po kilku sekundach.
I dlatego wiadomo, że jest niebezpiecznie.
Tylko, że "norma" ta dotyczy jednego "Operatora" telefonii komórkowej.
A więc realne pole elektromagnetyczne może być tyle razy większe - ilu "Operatorów" ma w danym miejscu włączone nadajniki.
Zanim jednak dojdzie do tak wysokiej wartości mocy promieniowania elektromagnetycznego - człowiek narażony jest na nietermiczne skutki promieniowania elektromagnetycznego - na ludzkie zdrowie.
A ponieważ działają one latami i nie wywołują rozpoznawalnych objawów - to są po wielokroć bardziej szkodliwe - niż skutki termiczne takiego promieniowania.
Pozwolę sobie to wyjaśnić - przez porównanie do wybuchu bomby atomowej.
(Podane przykładowe odległości zależnie są od mocy bomby.)
1. W najbliższym polu rażenia bomby atomowej - pali się wszystko.
2. W promieniu kilku kilometrów - strasznemu poparzeniu ulegają istoty żywe.
3. Istoty żywe w dalszej odległości - niż strefa termiczna - narażone są na promieniowanie jonizujące, które różni się od promieniowania telefonów - przede wszystkim częstotliwością i właśnie z tego powodu napromieniowuje.
Ja poznałem kilkadziesiąt prac naukowych na temat "wypalania" narządów wewnętrznych zwierząt laboratoryjnych - pod wpływem promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości.
Naukowcy twierdzą, że takich prac są TYSIĄCE!
Dlaczego więc "ekspertami" Premiera, Ministra Zdrowia i Prezydenta RP są pospolici przestępcy pokroju Horbana, Guta, Grześkowskiego, Simona i innych?
Bandytów nie zatrudnia się do leczenia, ale do mordowania!
"Medyczne" gestapo - w postaci jakichś "Rad lekarskich" działa na rzecz zniszczenia ostatnich ośrodków oporu - niezależnych lekarzy - przeciwko wojnie syjonistów wobec Ludzkości.
I w tej wojnie jednym z narzędzi agresorów są telefony komórkowe, które - niczym granaty pułapki - używamy z beztroską samozagładą.
Pora byśmy zwrócili swoje oczy w stronę prawdziwych naukowców!
A wtedy zrozumiemy - na czym polega mistyfikacja kowida.
|
|
19 kwiecień 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Polacy - jak wy to robicie ?
maj 27, 2003
przesłala Elżbieta
|
Demokracja made in Poland
sierpień 31, 2007
Colas Bregnon
|
Wieko (niczym całun) opadające na Polskę
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Do baranow ktorzy nie wierza w PiS
kwiecień 13, 2006
Marcin
|
Zbrojenia na świecie
styczeń 4, 2008
przysłał ICP
|
Edukacja "rozwolniona" (liberalna) dla potrzeb społeczeństwa o „dwóch szybkościach”
listopad 7, 2005
Marek Głogoczowski
|
Kłamstwo od tronu
lipiec 25, 2003
Andrzej Kumor
|
"łapaj złodzieja"
grudzień 1, 2003
PAP
|
Kwaśniewski uniewinnia złodzieja erudytę
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
|
Asyryjka podaje Janowi Pawłowi II Krzyż
kwiecień 20, 2003
Elżbieta
|
Obraz (Fundacji) Batorego ze zbitą d. w Mińsku 2006
marzec 31, 2006
Marek Głogoczowski
|
Dyktatura czyni przygotowania
maj 8, 2003
|
POLSKA GIERKA - BILANS "ZŁOTEJ DEKADY"
luty 28, 2003
Andrzej Krajewski
|
Będziemy mogli postawić Kwaśniewskiego przed międzynarodowym trybunałem
wrzesień 16, 2004
|
Jak przeciwdziałamy korupcji
grudzień 5, 2005
krakow.pl
|
Komu dzisiaj można ufać?
lipiec 20, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Będziem Polakami
grudzień 27, 2003
Artur Łoboda
|
Równe i równiejsze prawo.
styczeń 24, 2003
Adam Zieliński
|
Z moich snów wypędzam wrogów
luty 21, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
MF chce emisji zagranicą w 2003 roku w wysokości 11,6 mld zł
wrzesień 20, 2002
MF
|
|
|