|
Co naprawdę powiedzał Rostowski w Sztarsburgu?
|
|
Będąc dzieckiem - w wieku około 8 lat, zastanawiałem się kiedy następuje w człowieku przemiana gdy z niewinnego dziecka staje sie kanalią?
Dziś wiem, że nawet jako dzieci - ludzie są kanaliami. A jedynie z braku możliwości działania nie okazują tego w pełnej postaci.
Pamiętamy szkolnych lizusów, kapusiów czy też dzieci agresywne.
Gdy dorastają pokazują swoje prawdziwe oblicze.
Z góry zaznaczę, że mnie określano mianem "urwisa".
Ile utajonych kanalii znajdziemy w polskojęzycznych rządach?
Wczoraj polską scenę polityczną zajął temat wypowiedzi Wincenta Rostowkiego - w trakcie debaty w Sztrasburgu.
W czasie swojej wypowiedzi pochlebiał zarządcom europejskich instytucji finansowych.
"Przywołał na koniec swą niedawną prywatną rozmowę z "prezesem wielkiego polskiego banku", pracującym w ministerstwie za czasów transformacji w Polsce. Miał on mu powiedzieć, że po takich wstrząsach gospodarczych i politycznych, jakie teraz dotykają Europę, "rzadko się zdarza, by po 10 latach nie było także katastrofy wojennej". I - jak mówił minister - ten prezes banku dodał, że "poważnie się zastanawia nad tym, by uzyskać dla dzieci zieloną kartę w USA".
I ta właśnie wypowiedź narobiła wiele szumu w polskim świecie politycznym.
Mógłbym uznać, że ten facet logicznie myśli - gdyby nie kilka istotnych faktów.
Przed niebezpieczeństwem wybuchu wojny - spowodowanej światowym kryzysem, ostrzegałem od lat dziewięćdziesiątych - kiedy to ten kryzys przepowiadałem.
Wielokrotnie przypominałem tą zapowiedź w swoich artykułach a nasz Portal jest często odwiedzany z sieci Ministerstwa Finansów. Pozostawiają swoje IP o początkowych numerach 145.237.88....
Te same IP ma wiele Urzędów Skarbowych w Polsce i dlatego pierwotnie myślałem - że to urzędnicy skarbówek nas odwiedzają.
Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że również w Ministerstwie Finansów studiowano nasze artykuły, a szczególne moje teksty.
Ja również analizuję działania polskojęzycznych ministrów i dlatego pozwolę sobie na wyjaśnienie wypowiedzi Rostowskiego.
Jako młody człowiek marzyłem by dana była Polakom szansa na odzyskanie niepodległości. Nawet modliłem się o to do Boga - w którego wtedy wierzyłem.
I taka szansa przyszła gdy doszło do globalnych zmian politycznych w 1989 roku.
Niestety - polityczne bydło zdradziło Polaków i sprzedali nas w niewolę światowego kapitału - w zamian za judaszowe srebrniki.
Do pierwszych judaszy należał Jan Krzysztof Bielecki, który w zamian za zdradę Narodu Polskiego jest dziś "prezesem wielkiego polskiego banku".
Wynika z tego że i J.K. Bielecki zagląda na ten Portal bo nie wyobrażam sobie by takiego prostaka stać było na logiczne przemyślenia.
Ale w wypowiedzi Rostowskiego widać wyraźnie - w jakiej pogardzie maną Polsków ludzie - którzy kształtowali Polskę na początku lat dziewięćdziesiątych.
Bielecki "poważnie się zastanawia nad tym, by uzyskać dla dzieci zieloną kartę w USA" - jeżeli w Polsce będzie źle.
Oznacza to, że sam już taką "zieloną kartę" posiada.
A kiedy może być w Polsce źle?
Dla Bieleckiego w Polsce będzie wtedy źle - gdy zacznie działać Prawo i tacy jak on staną przed Trybunałem Narodu Polskiego.
Dlatego Rostowski wyzwał w Sztrasburgu do walki o utrzymanie Euro.
Póki Unia Europejska się nie rozpadnie to miliony polskich niewolników na Zachodzie będą szukać ratunku przed nędzą.
W wypadku rozpadu Unii Europejskiej zostaną deportowani do Polski - co skutkować będzie bardzo szybką rewolucją i tysiącami szubienic w całym kraju.
Rostowski dobrze wie - dlaczego wzywał o utrzymanie obecnego układu gospodarczego w Europie.
|
15 wrzesień 2011
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Ekonomiczny apartheid
styczeń 16, 2003
© Die Welt 28.11.2002
|
Długi szpitali od lat narastały w tempie ok. 1 mld zł/rocznie
luty 3, 2007
Adam Sandauer
|
Jak funkcjonują największe gangi (2)
Konwersja, czyli odzyskać gotówkę
luty 25, 2005
Jarosław Supłacz
|
Niemiecki egoizm służy europejskiej solidarności
listopad 12, 2006
Aleksander Dugin
|
Państwa bandyckie i ich pokojowe wojny
lipiec 18, 2006
LŚ
|
Szacunek dla Chrystusa!
marzec 25, 2005
Dariusz Benedykt Ciesielski
|
Założenia Ustawy o Likwidacji Bezrobocia i Naprawie Finansów Publicznych
grudzień 17, 2003
|
Lepper: żądamy zmian systemowych w Polsce
czerwiec 26, 2002
PAP
|
5 września 2007
wrzesień 5, 2007
Artur Łoboda
|
Kwaśniewski czyni zabezpieczenia przed zamachem stanu i własną odpowiedzialnością
sierpień 7, 2005
PAP
|
Włoski rząd zabrania negowania holokaustu
styczeń 27, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Sędziów na mydło
lipiec 31, 2008
Izrael Szamir
|
Norma czy obłuda?
grudzień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Testament ks. Markiewicza
maj 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
16 grudnia 1981 - 16 grudnia 2002
grudzień 16, 2002
Andrzej Trzaska
|
2008.05.04. Serwis brakujących wiadomosci z zagranicy
maj 4, 2008
tłumacz
|
Złote wrota
marzec 29, 2003
Andrzej Echolette
|
Przed operacją
październik 5, 2003
Marek Ludwikiewicz
|
Narody Europy
listopad 25, 2003
The Spice of Life
|
Szpilkami rozpalają facetów
luty 2, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|