ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Żydowski spisek mający na celu zniewolenie ludzkości 
9 czerwiec 2024      Pierre Simon
Złota Polska w przebudowie 
7 lipiec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
To wszystko fikcja 
10 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Ach te nóżki, a pośladki... 
12 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Dekomunizacja - to wciąż aktualne hasło 
8 styczeń 2015      Artur Łoboda
Akceptowalne ludobójstwo 
11 październik 2024     
Bronisław Komorowski - człowiek bez honoru 
9 sierpień 2014      Artur Łoboda
Niemiecka firma ubezpieczeniowa zwalnia dyrektora generalnego, który opublikował dane o urazach związanych ze szczepionką COVID 
17 marzec 2022     
Faszyzm nie przejdzie w Polsce! Co ma do powiedzenia polityczny śmieć 
19 listopad 2011      Artur Łoboda
Spadkobiercy sowieckiej kultury  
4 wrzesień 2017      Marcin Halaś
15 niewygodnych pytań ws. żydowskich.  
1 kwiecień 2018      medianarodowe.com
Iran zaatakował tajny amerykańsko-izraelski bunkier wojskowy pod wieżą w Tel Awiwie 
21 październik 2025     
Sędzia okręgowy w Teksasie BLOKUJE mandat Bidena dotyczący szczepionki przeciw COVID-19 dla pracowników federalnych 
28 styczeń 2022      Arsenio Toledo
Cześć, jestem z rządu... 
3 marzec 2015      Ron Paul
Zorganizowana grupa przestępcza - sędziowie 
22 grudzień 2016     
Dyktatura ciemniaków - bis (3) 
13 wrzesień 2010      Artur Łoboda
KSeF - WYSTĄPIŁ BŁĄD 
6 luty 2026     
Jak powstrzymać budowę Judeopolonii? 
27 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
O ojczyznę trzeba walczyć, ale przede wszystkim głową! 
14 listopad 2016     
Polska i USA A Gas Ziemny  
17 wrzesień 2012      Iwo Cyprian Pogonowski

 
 

Inwazja Rosji na Ukrainę postrzegana jako doskonała okazja dla Światowego Forum Ekonomicznego do rozpoczęcia „Cyberpandemii”

 
Raport opublikowany w tym tygodniu online twierdzi, że inwazja rosyjskiego prezydenta Władimira Putina na zachodniego sąsiada, Ukrainę daje Światowemu Forum Ekonomicznemu jednorazową okazję do rozpoczęcia „cyberpandemii”, która dosłownie zmieni świat system finansowy za naciśnięciem jednego przycisku.
 
Według strony Strange Sounds :
W lipcu 2020 r. [założyciel WF] Klaus Schwab ostrzegł świat przed niszczycielskim i kompleksowym atakiem cybernetycznym, który zrujnuje system finansowy (do widzenia depozyty, emerytury, fundusze inwestycyjne, polisy ubezpieczeniowe), media (żegnaj wodę, gaz, prąd), transport (żegnaj samoloty, kontrola ruchu lotniczego, inteligentne samochody, sygnalizacja świetlna, statki towarowe, pociągi itp.), edukacja, opieka zdrowotna, przemysł, zakłady karne, sam internet i prawie wszystko, co większość ludzi w krajach rozwiniętych uważa za oczywiste.
 
Obawy te doprowadziły następnie WEF do uruchomienia LARP typu Event 201, znanych jako „CyberPolygon”, które odbyły się w 2020 i 2021 roku i mają się odbyć ponownie w tym roku.
 
W raporcie zauważono, że w grudniu 2020 r. „Rosjanie” zhakowali SolarWinds i FireEye, które przeniknęły do ​​agencji rządowych w wielu krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, i pozwoliły atakującym uzyskać jedne z najlepszych narzędzi hakerskich, a także tylne drzwi do wszystkich firmy, które były klientami dwóch firm zajmujących się cyberbezpieczeństwem.
Wśród tych klientów znalazły się prawie wszystkie firmy z listy Fortune 500, wiele dużych gmin i agencji rządowych.
 
W następnym roku „Rosjanie” wraz z „chińskimi” hakerami, a także kolektywem „Anonymous” włamali się do głównego rurociągu i kilku firm, w tym JBS Foods, Accellion, Kaseya, Molson Coors, Epik DNS, a nawet Microsoft.
W grudniu członkowie Kolektywnej Siły – w skład której wchodzą Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Izrael, Szwajcaria, Austria, Niemcy, Włochy, Tajlandia i Holandia – pracowali we współpracy z Bankiem Rozrachunków Międzynarodowych, Międzynarodowym Funduszem Walutowym i Bankiem Światowym do symulacji skutków niezwykle wyniszczającego cyberataku na globalny system finansowy.
 
Następnie, na początku tego miesiąca, zhakowano również chrześcijańską platformę crowdfundingową GiveSendGo, a darczyńcy kanadyjskich kierowców ciężarówek „Konwój Wolności” i ich zwolennicy upublicznili atak, który zdecydowanie przyniósł korzyści despotycznemu rządowi premiera Justina Trudeau.
 
Ale wszyscy powiedzieli, że ci sami ludzie, którzy przeprowadzili te hacki, „nie zadali sobie trudu, aby dowiedzieć się treści czarnej książki (książek) Ghislaine Maxwell ani zbadać żadnej innej kwestii, która była „niebezpieczna dla naszej demokracji”, w tym kontrowersyjnych wyborów w USA, a nawet ujawnić dane z procesu, które FDA i Pfizer próbują ukryć przed ludźmi przez kolejne 75 lat” – zauważył dalej Strange Sounds w swoim raporcie.
 
A teraz nagle Anonim powraca po tym, jak Rosja najechała Ukrainę, by wypowiedzieć „cyberwojnę” Moskwie, jak donosi australijskie ABC News :

Kolektyw hakerski Anonymous zablokował kilka rosyjskich rządowych stron internetowych, w tym kontrolowany przez państwo serwis informacyjny Russia Today.
 
Hakerzy identyfikujący się z kolektywem Anonymous ogłosili, że rozpoczęli operacje cybernetyczne, które na krótko usunęły RT.com, a także strony internetowe Kremla, rosyjskiego rządu i rosyjskiego ministerstwa obrony.
 
Pisarz Strange Sounds zauważył: „Nie jestem graczem, ale po tym, jak zobaczyłem, jak LARP EVENT 201 staje się rzeczywistością zaledwie 2 miesiące po jego zakończeniu, mój instynkt podpowiada mi, że ta cybereskalacja zapewni idealną osłonę, aby uwolnić prawdziwą cyber pandemią, za którą obwini się Rosjan.
 
„Jaki jest najszybszy sposób na urzeczywistnienie zasady „nic nie będziesz posiadać i będziesz szczęśliwy”?
Zniszcz WSZYSTKIE bogactwa finansowe, które nie są fizyczne.
Tak, kryptowaluty nie są odporne, ponieważ ich wartość wynosi ZERO, gdy giełdy, depozytariusze, a nawet internet nie działają” – kontynuował post.
 
Czy panowie wszechświata rządzeni przez Schwaba są gotowi wykorzystać obecny konflikt o władzę jako sposób na zubożenie planety, aby mogli nad nią rządzić? |
Ta ocena przedstawia taką wyraźną możliwość.
 
 
Źródła obejmują:
StrangeSounds.org
ABC.net.au
 
Źródło:
www.naturalnews.com/2022-03-01-russias-invasion-of-ukraine-perfect-opportunity-for-cyber-pandemic.html
9 marzec 2022

JD Heyes  

  

Komentarze

  

Archiwum

PiS nie wepchnal Polski do jewRopejskiego kolchozu, nie uchwalil budzetu na rok 2006, ani nie podpisal porozumienia wyslania
czerwiec 17, 2006
jasiek z toronto
Recenzja książki W.Bojarskiego pt „ O PRZYSZŁOŚĆ POLSKI” Problemy i wyzwania XXI wieku - część druga
kwiecień 11, 2006
prof. Zbigniew Dmochowski
Pokrętne prawo w sejmie, czy pokrętny marszałek sejmu?
kwiecień 24, 2003
PAP
Kołodko chce, by Polska weszła do strefy euro w 2006 roku
lipiec 27, 2002
PAP
Udana inwestycja koncernów farmaceutycznych?
sierpień 29, 2007
abstynent
POLSKA GIERKA - BILANS "ZŁOTEJ DEKADY"
luty 28, 2003
Andrzej Krajewski
Kto "załatwił" ZPB, a raczej Polaków na Białorusi?
marzec 3, 2006
Na każdym kroku problemy finansowe Państwa a .... MF przedterminowo wykupi obligacje restrukturyzacyjne
styczeń 21, 2003
A. Trzaska
Roman Giertych o sojuszu z Moskwą
listopad 8, 2006
jan
Bronimy prawdziwego św. Mikołaja
listopad 30, 2004
Niebezpieczne zadłużenie
luty 10, 2003
Artur Kowalski http://www.naszdziennik.pl/
Wezwanie adresowane do polskich dziennikarzy...
czerwiec 1, 2006
Artur Łoboda
Jeszcze będziemy miło wspominać Busha :)
luty 9, 2008
marduk
"Strzeżcie mnie od przyjaciół, od wrogów obronię się sam"
maj 12, 2005
Marek L.
Chyba, że zdarzy się cud (refleksja powyborcza)
październik 11, 2005
Wiesław Sokołowski
Informacja przewodniczącego stowarzyszenia "Pokój dla naszych dzieci"
listopad 21, 2006
Jacek Kwiatkowski
Zła wola uwola
lipiec 18, 2006
Jeremi Jedlicz
Dyskryminują rowerzystów na Zachodzie!
styczeń 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Syndrom oblężonej twierdzy
maj 5, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski, Krzysztof Warecki
Minister Izraela: "Musimy być częścią Unii Europejskiej i NATO"
styczeń 4, 2007
BIBUŁA - pismo
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media