|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
więcej -> |
|
LPR: w Unii Polska więcej straci niż zyska
|
|
W 2004 r. pomoc unijna dla polskiego budżetu wyniesie ok. 1,5 mld euro i pokryje w 40% wydatki, które będzie musiała ponieść Polska na rzecz Unii - wyliczył sekretarz klubu LPR, Zygmunt Wrzodak. Przygotował on 120-stronicowy dokument, w którym udowadnia, że na członkostwie w UE Polska straci znacznie więcej niż zyska. Część wyliczeń przedstawił w czwartek na konferencji prasowej.
Według Wrzodaka, w 2004 r. Polska poniesie takie wydatki, jak m.in. składka członkowska i dopłaty dla rolników. Jego zdaniem popłyną one w pierwszym roku członkostwa nie z Unii, ale z polskiego budżetu - zwrot nastąpi dopiero w roku następnym. Składka Polski na Centralny Bank Europejski wyniesie ok. 1 mld zł i o tyle zmniejszy się zysk NBP.
"Wejście do UE oznacza zmianę wpływów budżetowych z tytułu ceł - strata 3 mld 600 mln zł w 2004 r." - powiedział Wrzodak. Według niego "w 2004 r. pomoc unijna dla budżetu państwa - ok. 1 mld 500 mln euro - pokryje zaledwie w 40% te wydatki, które musi ponieść budżet państwa. W 2004 r. budżet po raz pierwszy od 1989 r., nie będzie mógł się dopiąć, będzie ogromna dziura budżetowa i nastąpią ogromne cięcia przede wszystkim w sferze socjalnej".
Wrzodak wyliczył też, o ile wzrosną ceny. Według niego po wejściu Polski do UE chleb i produkty zbożowe mogą zdrożeć o 43%, mleko i produkty mleczne oraz jaja o 42%, owoce o 60%, ryby o 23%, olej i tłuszcze o 13%, cukier i słodycze - o 24%, napoje niealkoholowe o 23%, papierosy o 55%, a kawa i herbata o 19%.
"Wejście Polski do UE spotka się z drastycznym obniżeniem poziomu życia polskiego społeczeństwa i z ogromną nędzą" - podkreślił polityk Ligi. "Wejście Polski do UE tylko sprzyja krajom UE".
Wiceszef klubu Ligi Roman Giertych wezwał z kolei premiera Leszka Millera do odrzucenia warunków UE. "Jeżeli premier zdobędzie się na taki gest, wróci z tarczą, a nie na tarczy. Przyjęcie warunków upokarzających byłoby powrotem do kraju na tarczy i skutkowałoby olbrzymimi perturbacjami, na pewno zmianą rządu w wyniku odrzucenia przez społeczeństwo traktatu akcesyjnego i być może nawet przyspieszonymi wyborami" - podkreślił Giertych.
Według posła rząd w negocjacjach z UE "zgodził się na odejście od zasady równości", a "nie może być tak, że w jakimkolwiek organizmie międzynarodowym, gdzie są suwerenne państwa, będą kraje równe i równiejsze - to jest dla naszego narodu upokorzeniem".
Zdaniem Giertycha, traktat akcesyjny między Polską a UE będzie "pierwszym takim traktatem międzynarodowym w historii III RP, gdzie zaakceptujemy zasadę nierówności, a to oznacza akceptację zasady niesuwerenności".
Giertych poinformował też, że grupa inicjatywna Polskiego Komitetu Niepodległości, który ma doprowadzić do tego, że Polacy powiedzą "nie" w referendum akcesyjnym rozpoczyna rozklejanie w miastach obwieszczeń wzywających do zapisania się do PKN. |
|
13 grudzień 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Po stronie ludu. Manifest populistyczny
grudzień 19, 2006
Remigiusz Okraska
|
Apel do POLONI I POLAKOW
luty 28, 2008
XXX
|
Kary w zawieszeniu dla oskarżonych ws. Elektromisu
sierpień 5, 2002
PAP
|
Niech panie latają z panami
marzec 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
I am a Zionist
kwiecień 19, 2007
2007 Mark Glenn
|
Zamyślenie
listopad 30, 2002
Artur Łoboda
|
Urban a „sprawa polska”.
wrzesień 3, 2002
Artur Łoboda
|
Na Zachodzie bez zmian
wrzesień 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
LIST OTWARTY - Wojciecha Sumlińskiego
sierpień 1, 2008
Wojciech Sumliński
|
Kolejna brudna prowokacja Gazety wyborczej :
lipiec 24, 2002
Agnieszka Kublik
|
Kontrola i eksploatacja mediów w USA i w Polsce
czerwiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Do umundurowania wystąp
lipiec 20, 2007
Marek Olżyński
|
Jak ślicznie!!!
październik 14, 2006
jon2
|
Kres rządu Millera bliski.
styczeń 9, 2003
Piotr Mączyński
|
Rozgonić michnikowszczyznę!
grudzień 12, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Chiny
listopad 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Monarchia czy "demokracja" ?
styczeń 22, 2008
Tezlav von Roya
|
Skrzypkowi na dachu ku rozwadze
grudzień 17, 2002
Sebastian Karczewski http://www.naszdziennik.pl/
|
"NIE POKÓJ WAM PRZYNOSZĘ ALE MIECZ"
listopad 13, 2003
Marek Głogoczowski
|
Szaron szuka sprzymierzeńców
styczeń 29, 2003
PAP
|
więcej -> |
|