|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
więcej -> |
|
Prezydent Bushcheney, Iran i Ceny Paliwa
|
|

Obecną zmorą końca kadencji tak zwanego „prezydenta Bushcheney’a” jest „wiszący w powietrzu” plan bombardowania Iranu. Bombardowanie Iranu miałoby stanowić następne stadium polityki neokonserwatystów i jest tematem fikcyjnej rzeczywistości, narzucanej Amerykanom i całej strefie zdominowanej przez amerykańskie media propagujące oś USA-Izrael.
Rzeczywistość fikcyjna, używana przez żydowski ruch roszczeniowy n.p. w książkach J.T. Grossa, takich jak Upiorna Dekada, Sąsiedzi i Strach, jest próbką na polskim terenie tego, co obecnie wyczyniają w Waszyngtonie, trockiści nawróceni na syjonizm, czyli twórcy neokonserwatywnej ideologii. O „rzeczywistości na niby” w wersji osi USA-Izrael, pisze realistycznie, obiektywny i prawdomówny Żyd, Leon Hadar, członek faktycznie zachowawczego Cato Institute.
W tym celu Hadar wprowadził termin „prezydent Bushcheney” jako jedną osobę w dwu wcieleniach, niby motywowaną przez optymistyczne i pobożne życzenia, które niestety wyrażają ich zakłamanie i „realizm polityczny na niby,” daleki od rzeczywistości.
Sprawa fikcyjnego zagrożenia Polski i USA przez Iran, ma służyć jako uzasadnienie budowy wyrzutni Tarczy w Polsce, podczas gdy, faktycznym celem jest, skrócenie do czterech minut lotu amerykańskiego pocisku do Moskwy. Rosjanie mają automatyczną obronę pocisków nuklearnych w celu niszczenia pocisków wystrzeliwanych zbyt blisko na rozeznanie, w jaki cel dany pocisk jest wycelowany. W ten sposób Polska będzie narażona na rosyjskie bomby nuklearne w grze strategicznej, nad którą nie ma żadnej kontroli.
Propagandowy scenariusz ataku Iranu na USA, jest równie nie prawdziwy, według Hadar’a, jak oficjalna wersja rządu Bushcheney’a, dotycząca zawalenia trzech wieżowców w Nowym Jorku, niby przez atak planowany w jaskiniach Afganistanu, jako niby samodzielna akcja terrorystyczna Al-Qaidy. Blisko pięćdziesięciu piętrowy wieżowiec zawalił się mimo tego że zawalenie się tego budynku nie miało nic wspólnego z atakiem terrorystycznym.
Oficjalna historia zawalenia się wieżowców, należy on tej samej kategorii, co chmura w kształcie grzyba, niby po wybuchu nuklearnym nad Nowym Jorkiem, według fikcji Bushcheney’a, jak to opisuje Hadar, w jego krytyce osi USA-Izrael w ogóle, a zwłaszcza z powodu napadu i pacyfikacji Iraku i Afganistanu przez USA.
W Afganistanie, marionetkowy dotychczas prezydent, były właściciel restauracji w Nowym Jorku, Hamid Karzai, ostatnio zbuntował się i powiedział, że sama obecność wojsk pacyfikacyjnych USA i W.Brytanii, na terenach przygranicznych z Pakistanem, jest głównym powodem powstawania partyzantki i sympatii dla Talibanów i al-Qaidy.
Profesor prawa na prestiżowym uniwersytecie Yale, dr. Amy L. Chua szerzej rozważa problemy naszych czasów w jej książkach pod tytułem: „Nastanie Imperium: Jak ‘Super-Potęgi’ Dochodzą do Dominowania nad Światem i Dlaczego Zawalają się” (2007) oraz: „Świat w Ogniu: Jak Eksport ‘Wolno Rynkowej Demokracji’ Powoduje Nienawiść Etniczną i Globalną Destabilizację,” (2003).
W tej ostatniej książce profesor Chua opisuje grabież około połowy majątku narodowego Rosji przy udziale siedmiu oligarchów – wśród nich sześciu Żydów. Stało się to w czasie, kiedy Żydzi stanowią poniżej jednego procenta ludności w Rosji. Żydzi nie tylko stanowią w Rosji prawie 100% wszystkich oligarchów, ale również stanowią dominującą większość „szarej strefy” ekonomii rosyjskiej.
Żydzi są najbardziej widoczni wśród ludzi, którzy wykorzystywali prywatyzację czasów Jelcyna, według profesora Amy Chua. Natomiast popularność prezydenta Putina w Rosji, wzrasta ze wzrostem dobrobytu i po wypędzeniu przez niego, za granicę, dwu Żydów-oligarchów oraz narzuceniu ścisłej kontroli innym oligarchom, włącznie z wyrokami za przestępstwa podatkowe oligarchy Chodarkowskiego. Świadomość masowej grabieży majątku narodowego przez Żydów, spowodowała poparcie polityczne dla Putina i niestety rozbudziła antysemityzm w Rosji.
Tymczasem polityka prezydenta „Bushchenney’a” popiera oś USA-Izraela, prześladowania Palestyńczyków przez radykalnych Żydów i powoduje wielki spadek popularności Bush’a w Stanach Zjednoczonych, obecnie pogrążonych w kampanii wyborczej na wybory prezydenta USA, po dwu kadencjach „Bushcheney’a.”
Kandydat na prezydenta, kongresman z Teksasu, Dr. Ron Paul posumował skutki ekonomiczne działalności osi USA-Izrael na Bliskim Wschodzie, za pomocą zmian w cenach paliwa: ceny te wzrosły o 350% w dolarach USA, o 200% w euro i o zero procentów w porównaniu z ceną złota. Jak długo trwa kadencja Bush’a, nad Ameryką i nad światem wisi gro?ba ataku osi USA-Izrael na Iran, tak długo nie można się spodziewać stabilizacji cen paliwa, na rynku światowym, który jest uzależniony od eksportu z Zatoki Perskiej.
WWW.pogonowski.com |
|
29 styczeń 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Nowe idzie, stare "jedzie"...
wrzesień 28, 2005
|
Serwis wiadomości w 2 językach o wydarzeniach na terenie byłego ZSRR
marzec 8, 2008
tłumacz
|
Lepper: kolejny przekręt PSL
wrzesień 16, 2002
PAP
|
Bush to "kłamca"
styczeń 22, 2006
PAP
|
Plany prywatyzacyjne rządu
luty 12, 2006
|
MY, POLACY W 2008 ROKU...
czerwiec 7, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Apel przed referendum
maj 27, 2003
przesłała Elżbieta
|
Smutne refleksje
październik 30, 2007
Bogusław
|
Petycja na rzecz pozbawienia sędziów i prokuratorów immunitetu.
wrzesień 1, 2008
ZR
|
Tak się kolonizuje podbite gospodarczo narody
sierpień 16, 2004
Marcin Gesing
|
Tarcze nie ochronią Polski przed gospodarczą katastrofą
maj 6, 2007
Instytut Schillera
|
Światowy Dzień Chorego 2005 r.
luty 11, 2005
Adam Sandauer
|
Która to jest kurwa?
lipiec 16, 2007
Artur Łoboda
|
Zmora Zagłady Nuklearnej
luty 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Mit o Zyzypie
kwiecień 29, 2006
Andrzej Grabowski
|
Szacunek dla Chrystusa!
marzec 25, 2005
Dariusz Benedykt Ciesielski
|
Terror Żydów przeciwko Żydom – Część trzecia: Zbrodnie sjonistów
czerwiec 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
http://dd.tradepress.com.pl/
luty 25, 2005
ala
|
mozajka
wrzesień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Bliższe Polakom Niemcy niż USA?
grudzień 14, 2007
Gregory Akko
|
więcej -> |
|