|
"Szczepionka" na covid-19?
|
|
Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo - graniczące z pewnością, że miałem kontakt z osobą chorą na covid-19, oraz z nosicielami tego wirusa bez zewnętrznych objawów.
Z tego powodu - od momentu pojawiania się pierwszych - jeszcze słabych objawów grypy, stosuję własną kurację zabezpieczającą.
Zależnie, jak szczegółowo interpretować moje działania, kuracja trwa już od 11 do 14 dni.
W tym czasie czytam, że we Włoszech mordują ludzi starszych poprzez "procedury medyczne".
Zabijają ich poprzez aplikowanie zestawu antybiotyków, które jak wiadomo nie niszczą wirusów, a jedynie towarzyszące im bakterie.
Przy okazji jednak niszczą cały system odpornościowy organizmu.
25 marca zadałem Ministerstwu zdrowia pytanie w Trybie Prawa prasowego o tak zwaną "szczepienność" ludzi zakażonych i ludzi zmarłych na covid-19.
Nie spodziewam się otrzymania na nie odpowiedzi, bo w niej byłaby zawarta informacja o zbrodni.
Ewentualne - przyszłe próby zabójstw medycznych - poprzez przymusowe szczepienia, będą przeze mnie zaskarżane właśnie w oparciu o doświadczenie auto kuracji.
I jeszcze raz powtarzam ważną informację.
Przypuszczam, że podobny do tego wirus grasuje w Polsce od kilku lat.
Jeżeli tak jest to dwutygodniowe kwarantanny są stanowczo za krótkie.
Wirus tkwi w organizmie co najmniej pół roku. Dlatego wszelkie - rzekome przypadku ozdrowienia, są całkowicie błędnie interpretowane przez niedouczonych lekarzy-polityków.
Zanik objawów chorobowych nie oznacza, że organizm się uodpornił, ale że chwilowo zmienił sposób swojego funkcjonowania.
Istnieje jeszcze jedna hipoteza - którą trzeba będzie sprawdzić. To przypuszczenie, że ten wirus już nigdy nie opuszcza organizmu - tylko niczym tasiemiec lokuje się w określonej jego części - czyniąc objawy swojej obecności mniej natarczywe.
Jak powszechnie wiadomo żadna szczepionka nie działa na wirusy.
Jeżeli więc jacyś politycy będą mówili o "wynalezieniu szczepionki" - to oznacza, że szykują ludobójstwo na wielką skalę.
|
|
27 marzec 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
| Wirusy z tego co mówił prof. Gut doklejają się do łańcuchów DNA komórek, których dotkną i zmieniają ich DNA, czyli tak jak wirus komputerowy, przestrajają program działania prawidłowej zdrowej komórki. Ale szczegółów nikt nie wykłada, bo po co gawiedź ma być za mądra. |
|
2020-03-27
Alina
|
|
|
|
Wina ministrów
sierpień 27, 2007
Marek Olżyński
|
USA: bezrobocie nie rośnie, ale nie jest dobrze
sierpień 3, 2002
IAR
|
FBI wystąpiło właśnie do Kongresu o przyznanie 12 mln dolarów na stworzenie ogromnej bazy danych o Amerykanach
czerwiec 22, 2007
aktualności pnlp
|
Dla biednych nawiedzonych i poszkodowanych nie nadążających za nauką i postępem
sierpień 4, 2005
Gregory Akko
|
Kiedy plastykowe wydanie Rzecz(y)pospolitej?
styczeń 18, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Komunikat Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce
styczeń 1, 2005
dr Leszek Skonka
|
Kometa którą postrzelono.
lipiec 5, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
U progu wojny
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Majaczenia gospodarcze, czyli jak donosi PAP :
wrzesień 4, 2002
Artur Łoboda
|
Oferta dla Białorusi
Pseudoobrońcy wolności, demokracji i praw człowieka
marzec 22, 2006
Tadeusz Samitowski
|
Korporacja rządzi
luty 15, 2008
Rafał Ziemkiewicz
|
Zmniejszyć koszty pracy - oszukańcze hasło "postępowych" liberałów
styczeń 29, 2007
Dariusz Kosiur
|
Jak Wprost ocenialo Polakow.
sierpień 11, 2007
Przedruk z Naszego Dziennika
|
Prokuratorski rynsztok
maj 1, 2003
PAP
|
Plany prywatyzacyjne rządu
luty 12, 2006
|
Amerykański ruch anty-wojenny
wrzesień 4, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Fetysz niepodległości
luty 12, 2003
Leszek Skonka
|
Zjazd Wicyniaków
czerwiec 12, 2007
Edward Wo?niak
|
Obca dominacja za pomocą rozniecania wojen domowych?
styczeń 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Media donoszą o kolejnych działaniach wymiaru sprawiedliwości dla przeciwdziałania korupcji i marnotrastwu w systemie ochrony
kwiecień 13, 2007
Adam Sandauer
|
|
|