ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
więcej ->

 
 

Przewodzą nam partyjni pacani i cwaniacy


    Stawka VAT na materiały budowlane wzrosła od 1 maja z 7 do 22%. Podwyżka była spowodowana akcesją Polski do UE. O tym, że skutkiem takiej operacji będzie zwiększenie kosztów inwestycji - wiedział każdy, kto uczył się matematyki. Niewiadoma była tylko skala podwyżek. Dla uspokojenia rząd
obiecywał system rekompensat. W Sejmie leży kilka projektów i porasta kurzem. Tymczasem w pułapkę VAT wpadły samorządy i instytucje. Wszyscy inwestorzy muszą teraz rozwiązać zagadkę - skąd wziąć środki na pokrycie brakujących 15% kosztów? - Dziennik Bałtycki (26 pa?dziernika 2004) 


     Jedni posłowie uważają, że winę ponosi rząd. Inni uważają, że pozostaje zwrócić się do sądów po rozstrzygnięcia. Oto, co zgotowali nasi wodzowie z rozmaitych partii - aby tylko wejść do Unii, aby tylko zebrać pochwały i nagrody za akcesję. A teraz wychodzą na jaw niedopracowania całego systemu.
Gdyby konstruktorzy dwóch systemów nie dogadali się w sprawie nakrętek niepasujących do śrub, to świat by obśmiał taką współpracę. A tu podobnie - i kto poniesie winę, choćby za kontynuowanie głupich i złośliwych (choć jak widać - uzasadnionych) dowcipów o Polakach? Firmy będą się teraz miotać po nieefektywnych sądach zatykając je swoimi kłopotami jak starą kanalizację sztywnymi gazetami (zamiast analnym delikatnym zrolkowanym papierem).
    A (nie)odpowiedzialni figuranci naszej władzy są zainteresowani wchodzeniem w interesy (zwłaszcza paliwowe), jeśli nie osobiście, to poprzez swoje mniej lub bardziej zaradne małżonki - nie dość, że nasz majątek rozszarpują znane nam (z telewizorów) rekinie paszcze, to jeszcze wtórują im wkręcone w "legalne przekręty" pazerne focze pyski. I oni wszyscy mienią się patriotami?!
Przecież to są współcześni zdrajcy naszego Narodu, którzy bezczelnie twierdzą, *że przecież z takim mozołem budują nową postpezetperowską Polskę* zapominając, że będąc w PZPR *budowali nową Polskę na miarę naszych marzeń*. I tacy gburzy a kombinatorzy mają moralne prawo nam przewodzić?
Gdyby byli uczciwymi patriotami, to nigdy nie zgodziliby się na sprywatyzowanie polskiego segmentu paliwowego, który jest rozkradany!&

www.mirnal.neostrada.pl
 
Artykuły zamieszczane są przez:
- *Radio Pomost*, Arizona - www.radiopomost.com
- miesięcznik *Wir*, Kanada - www.wir.ca
4 listopad 2004

Mirosław Naleziński, Gdynia 

  

Archiwum

Pokrętne prawo w sejmie, czy pokrętny marszałek sejmu?
kwiecień 24, 2003
PAP
Kiedy Odsiecz Zielonogórska?
maj 14, 2005
konstytucjonalista
„Wrogowie” naszych wrogów są naszymi przyjaciółmi
kwiecień 4, 2008
Dariusz Kosiur
Mieszkam prawie 27 lat w Australii prowdze wlasny biznes
grudzień 13, 2006
les
Zniewolony umysł
grudzień 29, 2003
Artur Łoboda
Mełła dwa dolce na sekundę
maj 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
12.04 Przeciw wojnie! Przeciw okupacji!
kwiecień 12, 2003
Włodzimierz Bukowski
Przesłanie do Polakow cz. 1

maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
Putin i inni
luty 5, 2005
zaprasza.net
Zaduszki 2006 - Muzeum Szlaku
październik 30, 2006
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
Syria wobec ataku na Liban a „półksiężyc szyitów.”
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowe idzie, stare "jedzie"...
wrzesień 28, 2005
"Żółte Niebezpieczństwo?"
luty 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Konflikt irański jest zapalnikiem globalnej bomby monetarnej
luty 16, 2006
maciek
Matrix ma Cię !!!
listopad 18, 2007
marduk
Media pod żydowską okupacją
grudzień 11, 2003
Adrian Dudkiewicz
Przelot
wrzesień 5, 2003
Andrzej Kumor
Tajne negocjacje Tuska
luty 24, 2009
Dariusz Kosiur
Lausanne Conference For One Democratic State in the whole of Palestine/Israel
czerwiec 12, 2004
Israel Shamir
Kolejny przekręt Unii za posrednictwem ARiMR
lipiec 18, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media