|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
więcej -> |
|
Dlaczego Amerykanie Walczą?
|
|

W czasie Drugiej Wojny Światowej był wyświetlany film pod tytułem „Dlaczego Walczymy?,” w którym wykorzystano opisy zbrodni Niemców i Japończyków, w celu motywowania zołnierzy USA do walki. Niemców nazywano „Dżerys” a Japończyków „Dżaps.” Po wojnie w swojej mowie pożegnalnej 17 stycznia, 1962 roku prezydent Eisenhower ostrzegał przed zagrożeniem wolności obywatelskich w USA przez kolosalny kompleks wojskowo-przemysłowy, bardzo rozbudowany w przeciągu ostatnich dziesięciu lat, za pomocą zadłużania skarbu USA, w sposób niebezpieczny dla podatników amerykańskich i ich systemu rządów. Zagrażał dalszy kolosalny wzrost siły kompleksu wojskowo-przemysłowego niebezpieczny dla wolności i demokracji w USA.
Kolosalny kompleks wojskowo-przemysłowy, zdominowany przez lobby Izraela, stał się rzeczywistością, mimo ostrzeżeń prezydenta Eisenhowera. Były oficer wywiadu, CIA, Chalmers Johnson stwierdził, że USA idzie w ślady imperium rzymskiego i tym samym wchodzi na drogę samo-zniszczenia.
Przed napadem USA na Irak w ogóle nie było debaty w senacie w Waszyngtonie, który to senat jest odpowiedzialny za decyzję wytaczania wojny. Jednocześnie gdy media ograniczały informacje o planach ataku na Irak, dokonanego dla dobra Izraela - według profesora Zelikowa. Natomiast weteranka 20 lat służby w Pentagonie, pułkownik Karen Kwiatkowski, stwierdziła że od wielu lat Pentagon stosował kontrolę nad sprawozdaniami prasowymi.
Pojawiła się nowa wersja filmu pod tytułem „Dlaczego Walczymy?,” tym razem, przygotowana przez Eugeniusza Jareckiego, jako film dokumentalny trwający 99 minut. Film ten otrzymał pierwszą nagrodę na festiwalu Sudance w 2005 roku, jako uczciwa krytyka polityki rządu Bush’a i krytyka ataku oraz pacyfikacji Iraku przez USA. Czarnymi charakterami filmu Jareckiego są: Richard Perle, Paul Wolfowitz, Dick Chenney, William Bristol i George W. Bush jak też rzecznicy przemysłu takich firm jak Halliburton. KBR, Lockheed Martin, Boeing, McDonnell Douglas, Raytheon i Northrop Grumman.
Wpływy Izraela są wykazane w krytycznej roli „Projektu Nowego Amerykańskiego Stulecia” i izraelskiej wersji tego projektu na terenie Pentagonu w takich wydziałach jak Biuro Specjalnych Planów pod Douglasem Feith’em, synem żydowskiego faszysty z organizacji Bejtar w Polsce, która nazywa się Likud w Izraelu. Według Karen Kwiatkowski Biura Specjalnych Planów było stworzone do fałszowania raportów wywiadu, na podstawie których, prezydent Bush i wiceprezydent Chenney udowadniali, że Irak jest jakoby gro?nym wrogiem USA.
Wszyscy w Biurze Spraw Polityczno-Wojskowych w Pentagonie, w którym pracowała pułkownik Karen Kwiatkowski, mieli rozkaz cytować fałsze propagandy neokonserwtystów-syjonistów, żeby siać postrach w USA i uzasadnić „wojnę zapobiegawczą” przeciwko Irakowi jako wojnę moralnie słuszną, mimo masowych strat w ludności cywilnej i zabytkach kultury w Iraku.
Podczas pierwszych sześciu miesięcy 50 „smart bombs” z USA niby skierowanych przeciwko przywódcom w Iraku, nie zabiło ani jednego z nich, a natomiast ponad 90% ofiar stanowili cywile, według filmu Jareckiego, który pokazuje zabójstwo bezbronnego cywila przez żołnierza USA.
Pod koniec Drugiej Wojny Światowej rząd USA rozpoczął kroki w celu zdominowania świata. Wobec zbliżającej się klęski po przegranej bitwie pod Moskwą i pod Stalingradem, już w połowie 1943 roku Niemcy zaczęli starać się o kapitulacje na froncie zachodnim. Wówczas redaktor Time Magazine obawiał się, że pokój może być zawarty zanim wojska amerykańskie wylądują w Europie.
Wcześniej w 1942 roku, Japończycy po klęsce pod Midway zrozumieli, że wojny nie mogą wygrać, mimo wypowiedzenia wojny Ameryce przez Hitlera w cztery dni po ataku na Perl Harbor. Już w 1942 roku Japończycy starali się o pertraktacje z USA, które po kapitulacji Niemiec 8go Maja, 1945 przeszły w stadium starań o warunki kapitulacji.
W filmie Jareckiego, Gore Vidal stwierdza, że Japończycy starali się skapitulować w ciągu całego lata 1945, ale prezydent Truman, wielki mistrz masonerii, ignorował ich, ponieważ chciał użyć bomb atomowych, żeby przestraszyć Stalina. Ciekawe, że bomba na Nagasaki była wycelowana w jedyną katedrę katolicką w Japonii. Generałowie i admirałowie amerykańscy byli przeciwni używaniu bomb nuklearnych przeciwko pokonanej już Japonii.
USA po wojnie użyło siły w Gwatemali, Libanie, Laos, Kongo, Brazylii, Grenadzie i Panamie. Na filmie podane są szczegóły obalenia przez CIA demokratycznie wybranego rządu w Teheranie w 1953 roku i zainstalowanie tam szacha w celu kontrolowania zasobów paliwa w Iranie. Rewolucja w 1978 roku była skutkiem zradykalizowania Iranu, zwłaszcza przez policję SAVAK, pod kontrolą Mossadu Izraela. Pacyfikacji Iranu miał dokonać agent CIA Saddam Hussein, wyposażony w broń z USA. Był on fotografowany jako bliski przyjaciel Donald’a Rumsfeld’a.
Wojsko Iraku zaczęło przegrywać, ponieważ armia Iranu miała więcej żołnierzy niż Hitler miał w 1939 roku. USA dostarczyło usługi 15 amerykańskich generałów, oraz broń i gazy trujące, tak, że Hussein mógł odeprzeć ataki korpusu irańskiej gwardii rewolucyjnej i spacyfikować Kurdów w Iraku za pomocą trującej broni chemicznej z USA. Dzięki Rumsfeld’owi podwojono dostawy broni do Iraku z USA. Straty Iranu wynosiły ponad milion zabitych, a starty Iraku około 200,000 zabitych.
Inwazja Kuwejtu przez Hussein’a w 1990 roku zagroziła jego ekspansją na Arabię Saudyjską i jego kontrolę nad największymi rezerwami paliw na świecie. Wówczas nastąpiła koncentracja sił USA na terenach najświętszych islamu. Zradykalizowało to muzułmanów i stworzyło z Alqaidy Osama bin Ladena islamski ruch oporu na światową skalę, według filmu Jareckiego, w którym zacytowane są słowa pułkownika Karen Kwiatkowski: „Mam dwu synów i nie pozwolę im służyć w wojsku. Jeżeli obecnie ludzie zgłaszają się do wojska, to nie będą oni bronić USA, ale będą służyć rządowi, który buduje globalne imperium. Atak na Irak nie był dokonany w celu oswobodzenia Irakijczyków.
Na filmie, wojskowy historyk Gwynne Dyer mówi: „Inwazja Iraku ma przekonać świat, że wszyscy muszą być posłuszni wobec USA, a nieposłuszni będą karani,” tak jak został ukarany Saddam Hussein. Trzeba pamiętać, że w lutym 2003 roku dziesięć milionów ludzi na świecie na próżno protestowało przeciwko inwazji Iraku. USA jest widziane w Iraku tak jak kiedyś okrutna i arogancka Asyria, której imperium osiągnęło szczyt i nagle zawaliło się w 612tym roku przed Chrystusem.
Szczegółowa recenzja filmu Jareckiego pod tytułem „Dlaczego Walczymy?,” została opublikowana w grudniowym wydaniu katolickiego miesięcznika „Culture Wars” przez profesora Janusza Dombrowskiego, syna przedwojennego dyplomaty polskiego w USA.
WWW.pogonowski.com |
|
25 grudzień 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
RM + media pochodne kontra Michniki + reszta
marzec 13, 2008
Dariusz Kosiur
|
Twórczość filmowa Krzysztofa Zanussiego uhonorowana w Izraelu
lipiec 17, 2002
PAP
|
Wyjazdy lekarzy?
październik 29, 2004
Adam Sandauer
|
Demokracja po żydowsku
listopad 4, 2007
Mariusz Piskorski
|
Bąd?my państwem praworządnym
wrzesień 24, 2008
Dariusz Kosiur
|
Fundamentaliści protestancy w USA
wrzesień 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Włodzimierz Bukowski
Przesłanie do Polaków cz.2
maj 14, 2003
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Polityka sięgnęła bruku
styczeń 6, 2003
http://newsweek.redakcja.pl/
|
Lech Walesa
maj 15, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
|
Polska „przedmurzem” żydo-chrześcijańskiego USraela
kwiecień 14, 2008
Przysłał Israel Adam Shamir
|
Czego nie lubi władza
październik 25, 2005
Witold Filipowicz
|
Po wyborach
listopad 29, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
"Gospodarka działa normalnie"
kwiecień 1, 2004
PAP
|
Rzeczywistość PiS
kwiecień 10, 2006
|
"Wypełniali przykazanie miłosierdzia"
styczeń 20, 2003
www.vb.com.pl
|
Perspektywy
maj 4, 2003
przesłała Elżbieta
|
Krzaklewski po spotkaniu z Kołodką: nie było konfrontacji
sierpień 20, 2002
PAP
|
Nowa ustawa - nowy bubel, czy tylko kolejny szwindel ?
lipiec 29, 2004
Adam Sandauer
|
Szatański chichot historii
sierpień 7, 2005
Witold Filipowicz
|
Krakowskie Dziedzictwo Kultury Technicznej i Przemysłowej
luty 21, 2005
www.krakow.pl
|
więcej -> |
|