|
Jak złoto może dać zarobić?
|
|
Oszuści wiedzą jak można zarobić na złocie, a w zasadzie "okraść na złoto".
Pokazują kupcowi złoto, a gdy ten się decyduje - podmieniają go na tombak, albo baju (pozłacane srebro).
Ale uczciwi ludzie tego nie robią.
Czy jest więc jakaś możliwość zarobienia na przechowywaniu złota?
Szwajcarzy przechowują nieswoje złoto i dzięki temu wartość ich waluty jest wysoka.
Anglicy przechowywali polskie złoto i dzięki temu wartość ich waluty minimalnie wzrosła.
Realne posiadanie złota jest kwestią prestiżu i wiarygodności.
Jeżeli więc Rząd ściągnął polskie zapasy złota z Anglii - to najpewniej po to - by wzmocnić polską walutę.
Jeżeli jednak były Minister Finansów bredzi, że "będzie leżeć w skarbcu i nie da zarobić" to oznacza, że był on depozytariuszem bankierów tym bardziej, że w kolejnym zdaniu ujawnia swoje zadania - jako byłego Ministra finansów.
Powiedział bowiem, że "w Banku Anglii można było tym złotem handlować", a mówiąc wprost spekulować zasobami złota należącymi do Narodu Polskiego.
Kto i kiedy dał mu takie uprawnienia?
Złoto się kupuje - by bezpiecznie ulokować nadwyżki budżetowe a sprzedaje - gdy przychodzi bieda.
Złotem spekulują tylko koszerni złodzieje i jak widać również Ministrowie finansów antypolskich Rządów w Polsce.
|
|
27 listopad 2019
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Jakby ktoś miał wolne drobne, albo grube i nie wiedział na co wydać, to może się zrzucić zdolnym dziewczynom na skrzypce (w ramach wpierania kultury oczywiście).
https://zrzutka.pl/5k9v5v
Zbierają na skrzypce po ok 30 000 zł. Oczywiście są i tańsze. Sprawdziłam też te z najwyższej półki, czy aby dziewczyny nie przesadzają z tym profesjonalizmem.
No i się dowiedziałam, że jednak nie przesadzają. Ceny "Stradivariusów" sięgają 2-10 mln $ ..... |
|
2019-11-29
Alina
|
|
|
|
Komunikat z posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Przymusowi robotnicy dwudziestego pierwszego wieku
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Przegląd notatek opublikowanych na www.gazeta.pl w dziale KRAJ przed południem
listopad 18, 2005
cywilizowany
|
Gospodarka Watykanu w Oczach "Wall Street"
kwiecień 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Geneza...
maj 17, 2007
|
Bardzo niepolskie myślenie o prawie....
wrzesień 7, 2008
Artur Łoboda
|
Sinusioda cywilizacji
marzec 18, 2003
Artur Łoboda
|
Było dwóch agresorów w 1939 r.
wrzesień 9, 2004
|
Zrozumieć, zapamiętać, przekazać innym
marzec 17, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Zaglada ludzkosci
maj 8, 2006
przeslala Elzbieta
|
Zmarł Stanisław Skalski
listopad 12, 2004
|
Punk widzenia zależy od punktu siedzenia?
Odpowiedz Redaktora Niezależnego Wydawnictwa "AFERY PRAWA"
maj 17, 2005
Zdzisław Raczkowski
|
Biała Dama jak hydraulik
marzec 18, 2006
|
Apel PiS : "internet bez VAT"
marzec 5, 2004
PAP
|
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
|
"Dwuznaczne Umowy" o Eksploatacji Paliwa w Iraku
marzec 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polacy wybierają suwerenność !
marzec 17, 2007
marduk
|
Uważamy za skandal, że polskie władze doprowadzają do poważnego konfliktu z Niemcami i Francją.
marzec 20, 2003
PAP
|
Goło, niewesoło
sierpień 14, 2002
"Polityka"
|
nawroty
wrzesień 28, 2004
|
|
|