ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
więcej ->

 
 

Powstanie w Gettcie w Warszawie widziane z USA





Polska była najbardziej prześladowana wśród państw okupowanych przez Niemcy i Sowiety. Dziś, w dalekiej od Polski Ameryce, Powstanie w Gettcie w Warszawie (20 kwietnia do 16 maja, 1943) jest bez porównania bardziej znanym wydarzeniem niż Powstanie Warszawskie. Żydzi załatwili w szkołach naukę „Holocaust Studies,” w którym to programie nie tylko przedstawia się Polaków jako wspólników Niemców w mordowaniu Żydów, ale również formuje się przekonanie, że właściwie to tragedia Żydów z czasów wojny, jest jedyną liczącą się tragedią ludzką. Wogóle pomijany jest fakt że od 1go września, 1939 do 20go stycznia, 1942, polska inteligencja była głównym celem masowych mordów dokonywanych przez niemiecki i sowiecki aparat terroru. Po 20 stycznia, 1942 Niemcy zaczęli „ostateczne rozwiązanie sprawy żydowskiej.”

Generał Władysław Sikorski, premier polskiego rządu w Londynie, był jedynym szefem rządu wsród aliantów, który wydał 12go grudnia, 1942 roku, odezwę do prezydenta Roosevelt’a i premiera Churchill’a, żeby utrudnić Niemcom ludobóstwo na terenach okupowanej Polski, za pomocą bombardowania koleji dojazdowych, komór gazowych i krematoriów. Żadna z żydowskich organizacji w USA i w W. Brytanii nie poparła tej odezwy. Już 22go czerwca, 1942 gen. Sikorski wzywał premiera Churchilla do ogłoszenia bombardowań Niemiec i konfiskaty niemieckich własności na zachodzie, w odwecie za masowe mordy dokonywane na terenach polskich jak.

Zatarg miedzy żydowską policją i członkami żydowskiego ruchu oporu, był początkiem walk powstańczych w gettcie warszawskim. Niemcy zaczęli ostateczną likwidację getta w Warszawie (ok. 35,000 osób) i niszczenie budynków, według planu S. Pabsta, ogłoszonego już w lutym 1940 roku. W czasie walki w gettcie, polskie i zydowskie flagi zostały wywieszone. Około 7,000 Żydów było zabitych w czasie powstania, oraz około 6,000 Żydów żywcem spaliło się w budynkach.

Major Henryk Iwański wprowadził do getta, 27 kwietnia, 1943, grupę strzelców wyborowych z Armii Krajowej i dostarczył do walki broń palną, amunicję i granaty ręczne. Oddział jego wlaczył razem z Żydowską Organizacją Wojskową dowodzoną przez Władysława Zarskiego (Zajdlera). Po wyczerpaniu amunicji i poniesieniu ciężkich strat w ludziach, Polacy wycofali się z getta kanałami i zabrali 34 rannych Żydów, wśród których był Ber Mark, autor książki pod tytułem „Powstanie w Gettcie Warszawskim.” Następnie, w pierwszych dniach maja, major Iwański, wraz z 15 zołnierzami Armii Krajowej, wrócił do walki w gettcie i dostarczył jedzenia, lekrstw i amunicji. Brat i dwu synów Iwańskiego straciło życie w walkach w gettcie warszawskim.

Delegatura warszawska rządu polskiego w Londynie opublikowala w gazecie podziemia „Rzeczypospolitej,” 6go maja, 1943, potępienie zbrodni niemieckich w gettcie w Warszawie i uczciła pamięć bojowników żydowskich, oraz nawoływała do solidarności Polaków z żydowskimi uciekinierami z getta. Dowódca bojowników żydowskich, Mordechai Anielewicz (1920-1943) zginął 8go maja, 1943 w bunkrze przy ulicy Miłej, numer 18.

Wśród przywódców żydowskich uratował się wtedy z getta Marek Edelman, socialista, i Icchok Cukierman, sjonista. Ostatni przekaz z Warszawy, Żydowskiej Organizacji Bojowej, do Żydów w Nowym Jorku był: „Bracia! Odezwijcie się! Niedobitki Żydów w Polsce są przekonane, że w czasie najokropniejszych chwil naszej historii, nie pomogliście nam. Odezwijcie się! To jest nasz ostatni apel.”

Niemcy użyli w akcji około 2000 policjantów i żołnierzy (w tym obywateli francuskich, z Waffen-SS z Alzacji, żamdarmerię wojskową i oddział strażników litewskich). Mimo że niemieckie siły używały tanków i wozów pancernych, poniesli oni straty w ludziach. Mury getta były przerwane w kilku miejscach i setki Żydów uciekło na „aryjską” stronę do 10go maja, poczem do 16go maja, 1943 były tylko sporadyczne walki w ruinach getta.

Generał policji niemieckiej J. Stroop, dokonał egzekucji 52 Polaków-Katolików z polskiego ruchu oporu (22go kwietnia egzekucję 35 i 25go kwietnia 17 ludzi), za udział w powstaniu w gettcie, w którym to powstaniu walczyło około 600 Żydów. Według raportu Stroop’a Niemcy zniszczyli w gettcie 631 bunkrów, w których Żydzi chowali się.

Marian Fuks, z Żydowskiego Instytutu Historycznego w Polsce, napisał w biuletynie tegoż instytutu (lipiec – grudzień, 1989, strona 44): „Jest rzeczą absolutnie pewną, że bez pomocy i uczestnictwa polskiego ruchu oporu, wybuch powstania w gettcie warszawskim byłby zupełnie nie możliwy.”

Dla zachowania perspektywy historycznej należ wspomnieć że w czasie Powstania Warszawskiego zginęło blisko cwierć miliona ludzi. Przeciwko powstańcom Niemcy użyli w Warszawie 55,000 wojska wyposażonego w tanki, artylerię, mo?dzierze, rakiety i samoloty bombowe. Po walce Niemcy zniszczyli ponad 70% Warszawy, według planów zemsty Hitlera przygotowanych przez urbanistę Pabsta w 1940tym roku, oraz zmusili do ewaluacji całej ludności ze stolicy Polski.

W USA te fakty są nie znane. Naród Polski wyraża głębokie współczucie i udolewanie wobec tragedii Żydów polskich. Ciekawe w jakim celu Tygodnik Powszechny z 23go kwietnia, 2006, zaczyna artykuł "Dwadziścia osiem dni" o powstaniu żydowskim, skandaliczną cytatą słów niby "nauczyciela" Polaka: "Ależ się te Żydki smażą." .

www.pogonowski.com
29 kwiecień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Swiadectwo Glorii Polo
luty 27, 2008
...
Hektary na halę
styczeń 29, 2004
Dziennik Polski
Ręce opadają
lipiec 16, 2006
Artur Łoboda
Skazany doktor honoris causa UJ
listopad 19, 2002
PBAR, ARD http://www.superexpress.pl
Członek Rady Polityki Pieniężnej Dariusz Rosati ma nadzieję....
wrzesień 16, 2002
IAR
Wpisywanie informacji do encyklopedii Wikipedia
styczeń 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
11 września
wrzesień 11, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Skutecznie przeciwstawić się Lepperowi
czerwiec 22, 2002
PAP
Obrona przed "wojną ostateczną"
styczeń 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polonia nigdy nie wybaczy !
maj 2, 2003
Andrzej Kumor
Unikam
marzec 7, 2006
Julian Tuwim
Syndrom Olewnika
styczeń 26, 2009
Witold Filipowicz
Prawo do ludzkiej godności
październik 23, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
Belka pokazuje komu służy
czerwiec 22, 2004
PAP
Rewident skarbowy w Radiu Maryja
listopad 28, 2002
PAP
Pipsztyk
wrzesień 15, 2002
korekta (ku pamięci)
WŁADZA JAK WULKAN Ten tekst dedykuję mieszkańcom mojego Otwocka, miejscowa prasa nie chce go drukować...
marzec 4, 2007
Dariusz Kosiur
Ogolny bilans kosztow, strat i zyskow
Koszty aneksji do UE (7)

kwiecień 1, 2003
Włodzimierz Bojarski
Uczył Marcin Marcina ...
październik 31, 2005
Przestępcy w togach prokuratorskich
marzec 15, 2005
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media