|
Dlaczego zachodni sędziowie wspierają polskich?
|
|
Od zawsze wmawia się Polakom, że rzekomo Europa Zachodnia honoruje jakieś "standardy demokracji".
Warto więc się przypatrzeć - jak te "europejskie standardy" wyglądają w sądownictwie?
Kiedy Adolf Hitler doszedł do władzy to usunięto w Niemczech wszystkich niezależnych sędziów i pozostawiono TYLKO posłusznych wykonawców ZBRODNI nazistowskich!
Po wojnie większość z nich pozostała w niemieckim sądownictwie i wychowywała następców sobie podobnych.
Kolejne pokolenie popłuczyn nazistowskich nie chciałoby, aby ktokolwiek rozliczał ich przeszłość.
Tymczasem w Polsce (przynajmniej teoretycznie) PiS chce zerwać ze stalinowską pępowiną kasty sędziowskiej. I to budzi ogromny sprzeciw niemieckich sędziów, bo istnieje nieoficjalna międzynarodówka zbrodniarzy sądowych.
Nie inaczej jest w wypadku Francji.
Posłuszni Rządowi Vichy i kolaborujący z nazistami sędziowie NIGDY NIE ZOSTALI ROZLICZENI ZA ZBRODNIE SĄDOWE!
Dla umocnienia swojej władzy generał de Gaule pozostawił we francuskim aparacie państwowym wszystkich kolaborantów - zarówno w administracji, policji - jak też sądownictwie.
Post nazistowska Europa Zachodnia chce Nas pouczać na temat standardów praworządności, bo w ten sposób broni się przed rozliczeniem własnych zbrodni.
|
|
16 styczeń 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
| Kwint esencja. Nic dodać nic ująć. |
|
2020-01-16
Magellan
|
 |
|
|
Można dodać.
To otóż, że oto realizuje się kroczek po kroczku jakaś obłędna idea wielkiego izraela, którego jednym z podstawowych elementów jest opanowanie instytucji białego człowieka. Przede wszystkim media w każdej postaci, potem władza, potem wiedza i szkolnictwo, no i koniecznie tzw służba zdrowia.
U nas widać to zjawisko jak w soczewce, bo to co zostało w Polsce wprowadzone na czerwonych czołgach, ciągle działa w niezmienionej postaci.
Ktoś mi tu zaraz zarzucie, że przecież rząd Buzka wprowadził 4 wielkie reformy .... Co na skutek tych 4 wielkich reform się polepszyło w działaniu państwa? Nic. Polacy praktycznie stracili wpływ na to co się dzieje. Straciliśmy własność w postaci państwowych przedsiębiorstw, huty, cementownie, elektrownie, przedsiębiorstwa energetyki cieplnej, wodociągowe, telekomunikacja zostały sprzedane obcemu kapitałowi - jakiemu, można się dowiedzieć dopiero kiedy sprawdzi się narodowość zarządu np firmy deweloperskiej, która zabudowała w Warszawie tereny Zakładów Mechanicznych "Ursus" i FSO. Tej całej polityce towarzyszył i zapewne towarzyszy wielki przekręt w postaci miliardowych długów, które musimy spłacać coraz to większymi podatkami.
W dodatku jesteśmy wciąż rozbrojeni jak zaraz po wojnie (wówczas można było znaleźć zapewne więcej broni niż teraz) i jednocześnie wciąż działa wciskany kit, że przecież nie można wprowadzić prawa posiadania broni, bo by się ludzie powystrzelali. Ten kit jest wprowadzany tak fachowo, że nawet ludzie zdawałoby się rozsądni, po studiach technicznych dają się na to nabierać, nie przyjmując do wiadomości, że cała Szwajcaria jest uzbrojona po zęby i tam nikt do nikogo nie strzela bez powodu.
Jest oczywiste, że po wprowadzeniu prawa powszechnego posiadania broni byłyby ofiary. Ofiarami byliby urzędnicy, którzy doprowadzili właściciela firmy do bankructwa, albo samobójstwa, sędziowie, którzy skazali kogoś bezprawnie, Ale po "okresie przejściowym", po oczyszczeniu pola, żaden urzędnik nie popełniłby samowolki w obawie o własne życie. Nie byłoby mowy o antysemityźmie, bo Semici podpadaliby pod takie same prawa jak reszta gojów, a nie jak teraz - jakieś wyjątkowe.
Mało tego. Można byłoby się spodziewać, że winni pozbawienia Polaków, czyli Suwerena, majątku, własności, zaciągania długów bez zgody Suwerena, wprowadzenia "prawa - bezprawia" korzystnego dla obcych, a złego dla Polaków, staną przed Trybunałem Stanu, zostaną osądzeni i publicznie rozstrzelani za zdradę stanu. Wówczas z automatu ludzie dziwnej proweniencji jak Jony Daniels, czy inni rabini, czym prędzej czmychną z Polski. |
|
2020-01-16
Alina
|
 |
|
|
Plemienni terorysci stosuja ten sam szablon od 1913 roku kiedy przejeli amerykanskie banki (przekupienie politykow) pod swoja kontrole. Od razu powolali nastepujace instytucje: FED, IRS, FBI, CIA, przejeli sady, media, przez co mieli pod kontrola caly kraj. To samo zrobili rekoma Hitlera w Niemczech (nie w Nizistanie). Po wojnie ten szablon stosowali we wszystkich krajach gdzie mamy do czynienia z Bankami Centralnymi. Polske, Wegry, Rumunie, przejeli za 6 milionow lapowek, o czym chwalil sie dostojny Talmudzki terrorysta Shimon Peres (link ponizej). Prosze sobie wyobrazic naszych sejmowych politykow ktorzy sprzedali Polske za grosze po to zeby rok po roku miedzynarodowa mafia grabila nas na setki miliardow zlotych. Niezly interes.
Czy to bedzie PiS, PO, SLD, nic sie nie zmieni, zmienia sie tylko pozory. Krok po kroku Polska dostaje sie w brudne, kryminalne, Talmudzkie lapy.
https://www.youtube.com/watch?v=JL4Cu-K17vE
A to robia na arenia miedzynarodowej gdzie przejeli pod swoja kontrole trybunaly (zaczelo sie w Norymberdze):
https://www.youtube.com/watch?v=u8NHawXaOPc&feature=youtu.be |
|
2020-01-17
TellTheTruth
|
|
|
|
"Chrześcijańska" etyka złodziejska
grudzień 29, 2008
onet
|
Skutki prywatyzacji służb wojskowych i tajnych
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tragedia wojny i powojnia
kwiecień 4, 2003
Waldemar Moszkowski
|
11 września
wrzesień 11, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jak funkcjonują największe gangi (3)
Jansen pogrąża Eureko
luty 25, 2005
Jarosław Supłacz
|
AMERYKAŃSKIE IDEOLOGIE GLOBALNEGO PODBOJU
luty 7, 2005
dr Marek Głogoczowski
|
Zakochany w naszym kraju - wspomnienie pośmiertne Filipa Adwenta
lipiec 4, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
Demaskowanie Lobby Izraela w USA
marzec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Protestuję przeciwko światowemu terroryzmowi
marzec 14, 2004
Artur Łoboda
|
Ideolog globalizmu - Zbigniew Kazimierz Brzeziński
(Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
|
Koniec eksmisji na bruk?
grudzień 4, 2002
PAP
|
Kara?
styczeń 15, 2005
|
Prawda o powstaniu w Getcie Warszawskim. Czy Edelman kłamie?
kwiecień 22, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Gorące, puste głowy
czerwiec 30, 2004
Andrzej Kumor
|
List prywatny
maj 27, 2003
przesłała Elżbieta
|
Były marszałek pełnomocnikiem prezydenta Krakowa
styczeń 6, 2007
|
Stalin, Lenin & kompani
luty 17, 2005
Wisława Szymborska
|
Pytania, na które odpowiedział Sejm
kwiecień 18, 2003
Elzbieta
|
Pierwszych 15 niemieckich czołgów Leopard 2A4 przejęła w poniedziałek 10. Brygada Kawalerii Pancernej ze Świętoszowa w woj. d
wrzesień 16, 2002
AFP
|
Koszty systemu emerytalnego zostaną ograniczone?
sierpień 7, 2002
PAP
|
|
|