|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
więcej -> |
|
"Wot kultura".
Koniec okresu ochronnego
|
|
Opuszczą noclegownię
W poniedziałek Miejską Noclegownię dla Bezdomnych Mężczyzn przy ul. Makuszyńskiego ma opuścić 45 osób, przybyłych spoza Małopolski. - Do tej pory trwał okres ochronny i - decyzją wojewody - przyjmowani byli wszyscy, z całej Polski. Ale zgodnie z przepisami, 15 marca zimowy okres ochronny się kończy i bezdomni z Warszawy, Szczecina czy Gdańska będą musieli się wyprowadzić, zwłaszcza że noclegownia jest przepełniona - przygotowana jest na 140, a mamy 256 osób - mówi Aleksander Szczepanik, zastępca kierownika noclegowni.
Jak przypomina, Ustawa o pomocy społecznej mówi o rejonizacji bezdomnych - o tym, iż to gminy odpowiadają za swoich bezdomnych. Jeśli nie mają podobnych ośrodków, powinny zapłacić za "swoje" osoby, korzystające z noclegowni czy schronisk w innym mieście. - A gminy nie płacą - stwierdza Aleksander Szczepanik. - Kraków nie może stać się miastem wszystkich bezdomnych. Teraz idzie wiosna i - tak jak co roku (każdy był o tym powiadamiany) - bezdomni muszą się wyprowadzić i udać się do ośrodków pomocy społecznej w miejscowościach, z których przyjechali tutaj. Oczywiście, jeśli utrzyma się zimowa pogoda, chwyci mróz - damy pó?niejszy termin opuszczenia noclegowni. Ale na razie na poniedziałek zapowiadano plus 7 stopni ciepła - wskazuje. Dodaje, że w noclegowni są też osoby z Nowego Sącza czy Tarnowa, gdzie przecież działają noclegownie.
Na początek wytypowanych zostało 45 osób - spoza województwa małopolskiego, sprawnych fizycznie i zdrowych (chorych nie będzie się wypraszać). Przygotowywana jest już następna lista osób - na 24 marca.
(MM)
|
|
17 marzec 2003
|
|
http://www.dziennik.krakow.pl/
|
|
|
|
Aksjomaty
marzec 15, 2003
Artur Łoboda
|
Austria: Kolejna osoba skazana za "negowanie Holokaustu"
grudzień 6, 2007
BIBULA
|
Pamięci ks. Jerzego Popiełuszki
październik 24, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Polska ma, więc płaci
październik 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
CIEKAWY WYKŁAD
kwiecień 2, 2006
GOJ
|
Nadchodzi druga młodość węgla
grudzień 4, 2005
|
Szyici jednoczą się w Iraku ale wojna domowa nadal tam trwa
kwiecień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nieprzewidziane skutki w USA zmiany reżymu w Iraku
listopad 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nierentowność kopalń
czerwiec 5, 2003
przesłała Elżbieta
|
List otwarty do nauczycieli i wychowawców polskich.
styczeń 7, 2006
Lusia Ogińska
|
"Niech bogaci rosną w siłę, a słabi i biedni niech giną"
Dokąd podążasz polska gospodarko
kwiecień 24, 2003
Zdzisław Miłkowski
|
Niewolnictwo w historii USA
marzec 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Droga do Unii
lipiec 31, 2003
Witold Filipowicz
|
Manipulating the herd
lipiec 13, 2005
D.I.
|
The Sordid Past of Former Polish President Aleksander Kwasniewski
luty 23, 2007
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ordnung must sein, praca uczyni cię wolnym
marzec 4, 2005
Artur Łoboda
|
Huta Ostrowiec w ręce pani Główki?
grudzień 14, 2002
IAR
|
Fanatycy
grudzień 8, 2008
Artur Łoboda
|
Chrońmy nasze bogactwa
sierpień 7, 2003
prof. Julian Sokołowski, prof. Jacek Zimny
|
Hausner wciąż niebezpieczny
maj 20, 2004
|
więcej -> |
|