|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
więcej -> |
|
Uwolnić Ojczyznę od rządów antypolskich zbirów
|
|
„Jeżeli coś grozi twojemu krajowi i jesteś
przekonany, że przeciwstawiasz się złu,
ostatniemu łajdactwu i stajesz w obronie
słabych – wal i niech ci ręka nie drgnie.”
Henryk Sienkiewicz
Dwa lata temu napisałem tekst pt.„POLSKA według PiS, czy według PO?”. Wykazałem w nim, że dla interesu gospodarczego, politycznego (bezpieczeństwa zewnętrznego Polski) i narodowego Polaków wybór ten przedstawia się dokładnie tak samo, jak wybór przyczyny własnej śmierci. Czy chcemy umrzeć z powodu dżumy, czy z powodu cholery?
Niebawem w przyśpieszonych z powodu kryzysu gospodarczego wyborach parlamentarnych Polacy znów staną przed identycznym wyborem. Strona narodowa nie będzie jeszcze w stanie zdecydowanie zagrozić antypolskiej bandzie zdrajców i szubrawców, którą takie same powszechne antypolskie media określają mianem „polskiej elity politycznej”.
Wybory w Polsce po 1989 r. są jedną wielką manipulacją Polakami realizowaną przez zainstalowane agendy obcych państw (np. niemiecka Fundacja Konrada Adenauera) i przez antypolską żydowską V kolumnę: Fundację Stefana Batorego, Forum Obywatelskiego Rozwoju L. Balcerowicza, w którym wspólnie działają T. Syryjczyk (min. w rządzie Mazowieckiego, znany z powiedzenia, że „najlepszy plan rozwoju, to brak planu”), J. Wejchert (od TVN) oraz „autorytety”: W. Bartoszewski, A. Olechowski (jako kandydat na prezydenta RP rzucił w radiowej „Trójce”: „po co komu takie państwo - Polska, którego nie stać na własną armię?”, M. Safian, A. Zoll i aktorzyna-komik J. Fedorowicz itd., itp.
Wyżej wymienioną grupę należy identyfikować z żydowskim lewactwem europejskim. Grupa ta oraz większość mediów wspierają PO (dominujący nurt politycznej zdrady Polski), czyli pracują na rzecz Niemiec wspierając demontaż Polski poprzez całkowite podporządkowanie jej strukturom UE, a więc poprzez całkowitą utratę suwerenności Państwa Polskiego.
Ciekaw jestem, czy antypolskie żydostwo, jazgoczące coraz częściej i coraz głośniej o polskim antysemityzmie – z czego wynika wprost, że było ono i jest w Polsce liczne – potrafi wymienić Żydów o propolskim nastawieniu?
Drugą grupę, znacznie mniej liczną – bo na tyle oceniają własne potrzeby żydowscy mocodawcy z USA –, stanowią media wspierające PiS. Są to: dziennik „Rzeczpospolita”, czasami tygodnik „Wprost” oraz media o. Dyrektora. Ta grupa (zwłaszcza samo PiS) jest antyniemiecka na tyle, na ile wynika to z politycznych potrzeb USA. Dąży do nieznacznego wyhamowania budowy UE i jest wybitnie antyrosyjska i bardzo proUSA.
We wspomnianym na początku artykule z 2007 r. napisałem:
„Przyjmując wizję (proniemieckiej) PO, przez dopuszczenie PO do rządów, likwidacja Polski nastąpi automatycznie - przez przyjęcie konstytucji UE-państwa, (…).
Wizja PiS zrealizuje likwidację Polski przez doprowadzenie do zaciśnięcia wokół niej kleszczy Niemcy, UE - Rosja. W wyniku koncepcji PiS likwidacja (rozbiór) państwa może nastąpić również po rozpadzie UE.”
Nie była to jakaś profetyczna wizja, ale zwykła analiza sytuacji politycznej w Europie oraz tego, co w zakresie polskiej polityki realizuje żydowski rządzący element.
I oto, w Naszym Dzienniku z 07 – 08.03.2009 ks. prof. Cz. Bartnik, mój ulubiony, zatroskany o los Polski felietonista przytoczył za „Naszą Polską”:
„(…) Aleksander Dugin, Rosjanin, filozof powiedział, że niepodległe państwo polskie stanowi przeszkodę w Europie i musi nastąpić nowy rozbiór Polski miedzy Niemcy i Rosję (W. Reszczyński, „Nasza Polska”, 30.09.2008).”
(Polecam cały, bardzo dobry tekst http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=my&dat=20090307&id=my51.txt )
To na razie jest wypowied? jednego z rosyjskich politycznych publicystów, jest to sądowanie politycznego odzewu. Ot, zwyczajne danie w pysk i badanie reakcji.
Ale czy można się dziwić takiemu rosyjskiemu stanowisku? Które państwo zechce tolerować sąsiada, użyczającego własnego terytorium do budowy wyrzutni rakiet nakierowanych przeciw swojemu sąsiadowi oraz bierze aktywny udział w politycznym osaczaniu i osłabianiu sąsiada (antyrosyjskie działania na Białorusi, na Ukrainie, w Gruzji), utrudnia gospodarcze kontakty (władze Polski zrezygnowały z budowy drugiej nitki gazociągu przez nasze terytorium z Rosji do Niemiec i UE, rezygnując tym samym z profitów dla polskiej gospodarki, ale realizując interesy USA)?
Polityka PiS była i będzie polityką zdrady polskich interesów. Polityka PO jest taką samą zdradą – tyle, że zdradą wprost, nie na rzecz USA, a na rzecz Niemiec (n/t polskich stoczni, czyli n/t antypolskiej działalności rządów PO i wszystkich poprzednich: http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=my&dat=20090226&id=my71.txt ).
Ogromnym niebezpieczeństwem dla naszego państwa jesteśmy także my sami, którzy jakże często nie zdajemy sobie sprawy ze stopnia degeneracji własnej polskiej świadomości narodowej oraz państwowej. Widać tu jednak ogromną pracę powszechnych antypolskich mediów i zawłaszczonego przez judeomasońskie kreatury systemu oświaty. Nie jest też bez winy i Episkopat polskiego Kościoła po roku 1981, brnący w tragicznym ekumenizmie do zjednoczonej antykatolickiej, antyludzkiej Europy. A przecież w normalnym kraju zamach na jego suwerenność polityczną, gospodarczą, celowa pauperyzacja narodu, chęć zlikwidowania własnej waluty na rzecz obcej czynione przez polityków i wspierające ich media i organizacje winny być karane śmiercią.
Dariusz Kosiur
|
|
10 marzec 2009
|
|
Dariusz Kosiur
|
|
|
|
"Kontynuacja działań" czyli kretynizm zinstycjunalizowany po krakowsku
luty 24, 2003
http://www..dziennik.krakow.pl/
|
UE utrze nosa Kaczyńskiemu?
październik 25, 2005
nbnm
|
Pius X - papież polskiego pochodzenia
grudzień 14, 2002
|
Młodzi Izraelczycy rozrabiają w Polsce
czerwiec 5, 2007
nadesłała Dorota
|
Papież genialnie odpowiedział prezydentowi i premierowi
(znawca 4)
sierpień 18, 2002
PAP
|
Anna Radziwiłł: nic już nie zmieniać w systemie edukacji
sierpień 5, 2004
IAR
|
Biurokraci unijni fałszują ustalenia z Kopenhagi.
styczeń 27, 2003
IAR
|
Protest Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu przeciw poparciu
Rządu RP agresji Stanów Zjednoczonych na Irak
marzec 21, 2003
|
Czy głupota już wpisuje się w genetykę Polaków?
sierpień 5, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
A ja bym ją powiesił
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Powrot
październik 28, 2005
przeslala Elzbieta
|
Watykan jest przeciwny wojnie w Iraku
styczeń 30, 2003
PAP
|
Geopolityczna siła Iranu
maj 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Program podróży Jana Pawła II do Polski
sierpień 5, 2002
PAP
|
Dyskryminują rowerzystów na Zachodzie!
styczeń 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
11 września
wrzesień 11, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Asymetryczna Wojna Hezbollahu Przeciwko Izraelowi z Winy USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Odezwa do Narodu Polskiego
wrzesień 7, 2003
Ojczyzna.pl
|
ONZ przeciw korupcji
listopad 1, 2003
PAP
|
Rozbiór RP
sierpień 7, 2005
Bogusław
|
więcej -> |
|