ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
więcej ->

 
 

Czy Rydzyk to współczesny Luter?

Prymas Polski kard. Józef Glemp w liście do KRRiT napisał, że nie zna okoliczności powstania telewizji "Trwam" i nie może wypowiadać się na ten temat, a o koneksjach kościelnych fundacji kierowanej przez o. Rydzyka wie tylko z prasy.

"Tylko z prasy dowiedzieliśmy się, że Fundacja Lux Veritatis i program telewizyjny `Trwam` ma koneksje z instytucjami kościelnymi. Nie znamy okoliczności powstania takiego medium, stąd też nie możemy wypowiadać się na ten temat" - napisał prymas w liście do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Rada zwróciła się z prośbą o opinię do Episkopatu w tej sprawie w jeszcze w grudniu, bo jak mówił przewodniczący Juliusz Braun, "trudno sobie wyobrazić, aby w przypadku koncesji dla podmiotu kościelnego nie zapytać o opinię Episkopatu".

We wtorek rzeczniczka przewodniczącego Joanna Stempień pytana jaki wpływ będzie miała opinia prymasa na decyzję Rady ws. koncesji odpowiedziała: "To głos bardzo ważny. Ze względów formalnych nie może mieć jednak wpływu na przebieg procesu koncesyjnego".

Kierowana przez dyrektora Radia Maryja Fundacja Lux Veritatis złożyła wniosek o koncesję na telewizję satelitarną na początku grudnia ubiegłego roku. Eksperci Rady zgłaszali zastrzeżenia co do części finansowej wniosku. Obawiają się, czy zaciągnięta przez fundację 9 mln pożyczka nie grozi w przyszłości utratą niezależności i kontroli nad koncesją przez wnioskodawcę.

W ubiegłym tygodniu przedstawiciele fundacji, jednak bez o.Rydzyka, zapewniali że pożyczka została formalnie zarejestrowana i nie zagraża samodzielności fundacji. Jej ?ródła jednak nie ujawnili.

Zgodnie ze złożonym do KRRiT wnioskiem, telewizja o. Tadeusza Rydzyka ma się nazywać "Trwam". Będzie to przedsięwzięcie komercyjne. Ma być finansowane zarówno ze środków fundacji pochodzących głównie z darowizn jak i z wpływów z reklam. Lux Veritatis wnioskuje o maksymalnie dopuszczalny limit ich nadawania.

Najwięcej miejsca na antenie "Trwam" mają zająć programy o charakterze edukacyjno-poradnikowym, a następnie publicystyczne i religijne. O. Rydzyk zamierza także - zgodnie z wnioskiem - nadawać programy informacyjne. Ma też nie zabraknąć filmów fabularnych i dokumentalnych.

Do głosowania nad wnioskiem Lux Veritatis dojdzie najprawdopodobniej w połowie lutego.
28 styczeń 2003

PAP 

  

Archiwum

Śledztwo w Sprawie Najazdu na Irak
listopad 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Cenzor, cenzura, moderator, kretyn…
maj 31, 2006
zaprasza.net
Kaczynski gospodarzem Chanukach
grudzień 19, 2006
JTA- Global Jewish News
Wskrzeszanie tradycji "propagandy sukcesu"
marzec 20, 2004
Rzeczpospolita
Sekty - psychomanipulacja
maj 15, 2008
www.psychomanipulacja.pl
To tylko biznes
lipiec 17, 2002
PAP
Czarne i białe
wrzesień 16, 2006
Marek Olżyński
Przejrzystość niezupełna
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
Oszukańcze gwiazdki
lipiec 8, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Narod wybrany" i konsekwencje "wybrania"
lipiec 23, 2006
M.K.
Kuczma - baranie - trzeba było przygotować żonę na fotel prezydenta
grudzień 27, 2003
PAP
Baskonia czy Kraj Basków?
styczeń 5, 2005
Mirosław Naleziński
Sprzedaż relikwii religii Holokaustu zakazana: eBay wycofał naszywkę z II Wojny Światowej
listopad 9, 2007
bibula
Kołodko za obniżeniem stóp a nie podatków
styczeń 8, 2003
IAR
Demon-kracja czy demokracja
kwiecień 15, 2003
Adam Wielomski
Aksjomaty Polskości - kultura
marzec 12, 2007
Artur Łoboda
Majstrowali i wymajstrowali. Dług publiczny 03 wzrośnie przynajmniej do 51-52 proc. PKB
luty 8, 2003
PAP
Samobójczy atak na Liban
sierpień 9, 2006
Biuletyn Informacyjny Instytutu Schillera
Nacjonalizm, czy kosmopolityzm?
lipiec 21, 2008
Dariusz Kosiur
Agent Boni nowym ministrem w rządzie Tuska
styczeń 15, 2009
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media