|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII |
|
|
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
więcej -> |
|
Szejk z Przemyśla, czyli cicho sza idą „rzeszowiacy”
|
|

Sporo musiałem się natrudzić , aby co nieco wyciągnąć na temat odwiertów, ich lokalizacji i tytułu własności. Na straży naszych bogactw naturalnych stoi PGNiG S.A. Najprawdopodobniej już niebawem, już wkrótce w tym „doborowym” towarzystwie wybuchnie wielki skandal. Być może podłożem tego będzie tzw. prywatyzacja sektora polskiej nafty, czyli mówiąc wprost - rozdanie różnym poukładanym typom tych dóbr, które do nich nie należą i nigdy przedtem nie należały. Kto dąży do zawłaszczenia kolejnego sektoru bezpieczeństwa Polski?
W temacie, któremu jest poświęcona niniejsza publikacja, gazu ziemnego znajdujemy wiele cennych informacji. Na oficjalnej stronie PGNiG SA natrafiamy i na taka informację jak ¬ródło przyjaznej energii „Twój doradca” powie jak zostać odbiorcą gazu.
Skoro taki przyjazny ten gaz to może i ja bym sobie gdzieś znalazł jakieś złoże, kupił kilkanaście metrów działeczki i zrobił odwiert? Niestety nic z tego. Kiedy starałem się odnale?ć jakieś dane na temat: czy w Polsce istnieją prywatne odwierty natrafiłem na taką informację:
Główną ambicją Grupy Kapitałowej PGNiG S.A. jest osiągnięcie wiodącej pozycji na zliberalizowanym rynku energetycznym w Polsce i jednej z wiodących pozycji w Europie przy zachowaniu statusu krajowego lidera rynku gazu ziemnego.
Czyli wychodzi na to, że w tym wolnym demokratycznym kraju, pomimo moich planów i ambicji (może nie głównych), ten obszar został już zagospodarowany przez wyspecjalizowany (w branży) podmiot państwowy, co wynika z nazwy.
Miejscem, gdzie znajduje się całkiem sporo odwiertów gazowych, jest Przemyśl i jego okolice. My zatrzymamy się jednak w Przemyślu.
Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla miasta Przemyśl wskazuje (na wielu kwartałach) na istnienie złóż gazu ziemnego „Przemyśl”. Niektóre obszary planu leżą całkowicie w obszarze górniczym złoża. Takim obszarem planu jest np. Stare Miasto, którego granice wyznaczają ulice: Zamkowa, Piotra Kmity, Św. Królowej Jadwigi, Grodzka, Biskupia i Plac Katedralny.
Obszary, które leżą bezpośrednio w obszarze górniczym złoża gazu ziemnego „Przemyśl”, zostały objęte decyzją (Gosm/1543/C/94) Ministra Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa. Ściśle podlegają przepisom prawa geologicznego i górniczego. Jednym słowem nic bez szczególnych uzgodnień nie da się zrobić. Te ( szczególne uzgodnienia) wymagają wielu podpisów, aby je wszystkie zdobyć trzeba się potwornie nabiegać. Chyba, że...
No właśnie jak w każdej regule i tu znajdujemy wyjątek.
Wyjątek I. Przemyski „szejk” Piotr C
W odniesieniu do prywatnego odwiertu za przykład może posłużyć człowiek o tajemniczej przeszłości (jego nazwisko figuruje na liście Wildsteina), który wyrabiał latami sobie nową tożsamość. Dziś ów człowiek, obywatel z tajemniczą przeszłością, jest można tak powiedzieć właścicielem odwiertu. Na jego działce, w której posiadanie wszedł dziwnym zbiegiem okoliczności, znajduje się odwiert gazowy. Tym samym pan „właściciel” jest pierwszym (?) polskim szejkiem. Czekam za odpowiedzią z PGNiG S.A., czy znane są inne przypadki prywatnych odwiertów? Póki co odpowiedzi brak.
Robienie na wizerunek.
Pan C wiele lat „pracował” na wizerunek „umysłowego”. W każdy dzień roboczy ze spółdzielczego mieszkania w jednym z bloków Przemyśla znajdującym się w południowej części miasta regularnie, jak w szwajcarskim zegarku, wychodził 30 minut przed godziną 7.
Jak sądzili sąsiedzi udawał się do pracy na 7 rano, pewnie pracował gdzieś w biurze?
Jednak nikt nie wiedział gdzie pracował pan C. Pan C udawał się na północną rubież miasta. Tam miał działkę, która wcześniej wchodziła w skład gruntów miejskich. Nawet posadził na niej sad wiśniowy, który mu niestety zmarniał, za co otrzymał spore odszkodowanie. Ważne w tym momencie jest to, że drzewka wiśni nie miały szans na przyjęcie, albowiem były to zwykłe dziczki – samosiejki.(!)
Pan C swoją punktualnością wręcz zadziwiał. Tak jak co rano wychodził do pracy na 7., tak w każdy dzień roboczy kończył pracę w „biurze” (działka w obrębie 6) punktualnie o 15 i wracał na południe Przemyśla. To trwało latami.
Sprawdziłem okolicę Przemyśla. Nigdzie nie znalazłem żadnego odwiertu umiejscowionego na terenie prywatnym. Zatem jak to się stało, że w tym jednym jedynym przypadku jest inaczej? Czy tylko dlatego, aby mogło to być wyjątkiem od reguły? W jaki sposób C wszedł w posiadanie tej działki, co się z tymi gruntami działo? - przedstawimy w kolejnym artykule zatytułowanym „Mafia po przemysku”
Wyjątek II. Prawo dla swoich, czyli rzecz o samowoli budowlanej
Wcześniej wspomniałem, że na obszarach na których występują złoża gazowe (a też inne bogactwa naturalne) pozwolenie na budowę, rozbudowę wymaga, że tak powiem, a raczej wynika to ze szczegółowych ustaw prawa geologicznego i górniczego, szczególnych uzgodnień. Tak jak już wspomniałem wymaga to również niezłej lataniny, aby cokolwiek w temacie budowy czy rozbudowy załatwić.
W polskiej rzeczywistości wpisała się (chyba już na stałe?) inna praktyka- samowoli budowlanej. Nawet pod nią przeforsowano kolejną furtkę, czyli zalegalizowanie dzikich budów? Kto z tego przepisu najczęściej korzysta? Ci wszyscy, którzy bez oglądania się na miejscowe plany zagospodarowania, budowali swoje posiadłości mając za nic Prawo budowlane (stare i nowe też). Mieli tę świadomość, iż w najgorszym przypadku zapłacą jakąś tam grzywnę i po sprawie. Znam liczne przypadki, że dzikusy sami, w przypadku kiedy sprawa ujrzała światło dzienne, poddawali się dobrowolnej karze.
Dziwnym zbiegiem okoliczności na terenie Obręb 6 w Przemyślu mamy kilkanaście (przynajmniej) przypadków istnienia samowoli budowlanej. Dziwnym zbiegiem okoliczności na tym terenie ulokowali się ludzie z dziwną przeszłością.
A prawo jest po stronie? Właśnie po czyjej stronie jest prawo w demokratycznym (zdawałoby się) państwie? Jak powiadają na miejscu osoby dobrze zorientowane prawo jest dla „rzeszowiaków”.
O tym, o „rzeszowiakach” i o tym jak średnie wykształcenie robił jeden z wiceprezydentów Przemyśla (ustawa nie przewiduje, aby wiceprezydentem mogła zostać osoba bez wyższego wykształcenia) oraz o ręcznej archiwizacji w Urzędzie Miasta Przemyśl, a też o wykorzystywaniu Straży Miejskiej (pitbule pana prezydenta) w celu nękania pewnej polskiej rodziny - w kolejnym artykule „Mafia po przemysku”
Starogard Gdański, 2006-05-05
|
|
5 maj 2006
|
|
Marek Olżyński
|
|
|
|
Opus Diaboli
grudzień 26, 2005
Mirosław Sieja
|
Oś USA-Izrael wobec poparcia Chin dla Iranu
grudzień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wspólnicy zbrodniarza
lipiec 6, 2004
|
Polski sen Prezydenta Rosji, Władimira P.
styczeń 4, 2007
W.P.
|
Jak na dłoni
marzec 29, 2004
Agata
|
Pracowity jak mrówka, haruję niczym wół
marzec 31, 2008
Marek Olżyński
|
Zróbmy wszystko. SOBCZAK i SZPAK
styczeń 7, 2003
http://www.angora.pl/
|
Wielka Smuta Żebrowskiego
październik 31, 2007
PAP
|
Dyktator Saddam Husain został powieszony...
List Otwarty do Prezydenta George Bush’a
styczeń 2, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Szewczyk: Kosowo - fałszywe państwo
luty 22, 2008
Patrycja Szewczyk
|
LISBONA = TARGOWICA
marzec 30, 2008
Inz. Jerzy Skoryna
|
Nowe referendum
listopad 25, 2003
Niedziela
|
na Marszu nie-Tolerancji
maj 9, 2004
IAR
|
Absudalny Dramat Imperium Bush’a
kwiecień 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Walka o prawdę , prawo i sprawiedliwość
styczeń 2, 2007
Ppłk rez. Edward Makowiecki
|
Bohaterowie czy omamieni?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Orły schodzą na dziady
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Z kagańcem na pysku
wrzesień 20, 2003
Andrzej Kumor
|
Prokurator generalny prawnikiem złodzieja
luty 10, 2009
Gazeta Polska
|
Początek końca
sierpień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|