|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
więcej -> |
|
Rząd PO-PiS czyli nieudacznicy wracają
|
|

Liberalne media już szkolą ogłupiały naród.
Chcą aby po Sojuszu Liberalnej Demagogii, rządy przejęła koalicja PO-PiS czyli AWS-UW.Co jest w tym głupim narodzie, ze chcą na takich nieudaczników głosowac? przecież rządy AWS-UW skończyły się wiadomo czym. POpaprańcy, lub jak kto woli platfusy to związek zawodowy solidarnościowopodobnych beneficjentów lat 1989-2003, mocno powiązany z masonerią. Gromadzi trefnych biznesmenów, zgranych aktorów, łachmytowatych dziennikarzy i splajtowanych politykierów z Unii Wolności. Prywatne media (TVN, Radio Zet) z euforią kreują Platformę na przyszłą partię władzy.
Pytanie - z kim?
Nudnym niczym flaki w oleju Tuskiem, wiecznym pieszczoszkiem obu systemów Olechowskim czy wreszcie niedoszłą posłanką z 1993 roku (lista udecji) Zytą Gilowską? Toż to sztuczne jak manekiny-klony ekskierownictwa Unii Wolności z czasów świetności Geremka.
Taki Tusk wprost fizycznie przypomina Balcerowicza, a media zrobiły z Rokity gwiazdę na miarę Marlona Brando.
Bardzo podobnie było z udecją - miłowana przez wszystkich przyjaciół królika, popadła w samozachwyt i szlag ją, ku uciesze Polaków, trafił na amen.
Nie patrz w chmury, bo jesteś już po szyję w dole z czymś brzydkim i śmierdzącym. Przypomnijmy, że notowania Platformy oscylują w granicach 10-14 procent. Olejnik im władzy nie załatwi. Nie trzeba nikogo przekonywać, czym będą rządy PO - Polska już nie w Białorusi, lecz na Haiti - gdzie 1 procent populacji zażywa słońca i luksusów, a reszta motłochu musi na nich tyrać dzień i noc. Pamiętaj, Polaku, luksus kosztuje. Ostatnio PO porzucił jej lider Maciej Płażyński. Przeczuł koniec.
Prawo i Sprawiedliwość prawo i sprawiedliwość - prawicowo-centrystyczna partia środka, która cały program postawiła na zwalczanie SLD. Bardzo to mile brzmi, ale prawie zawsze oznacza, iż nie ma się żadnego programu. PiS jest „niepodległościowy, lecz wzywał za poparciem integracji z Unią Europejską, co czynił razem z Sojuszem i prezydentem. Poseł Ujazdowski tłumaczył, że głosował tak ze strachu przed Moskwą. No, ale należymy przecież do NATO i Stany Zjednoczone bardzo nas kochają, a najbardziej wierzy w to poseł Ujazdowski i jego PiS-owscy przyjaciele.
Po co więc im jeszcze ta Bruksela - a właściwie to Berlin?
Germanofilskie ciągoty PiS-u są mniej widoczne od jego antyrosyjskości, bo do tej partii należą wygadani i wyszkoleni politycznie chłopcy. W sprawie agresji na Irak PiS też popierał linię SLD i podpuszczał Millera do sprawniejszej walki o amerykańskie interesy.
Rodzi się tylko jedna myśl: polskojęzyczna prawica, PO-PiS-em zwana, to bli?niak międzynarodowych fascynacji Sojuszu, tak w kwestii Iraku, jak i UE! Tą antyrosyjskością „Prawi muszą mamić swój elektorat, bo po czym odróżni PiS od SLD? Po nosach? Z tym różnie bywa, a antyrosyjskość każdy (?) kupi i pomyli z utrzymaniem niepodległości w Unii Europejskiej.
W sferze gospodarczej PiS odgrzewa jakieś zapomniane mowy Adama Glapińskiego z czasów nieboszczyka ROP-u. Nawet własną sztandarową broń wyborczą - karę śmierci - PiS-owcy wyrzucili na śmietnik. Gdzie więc w tej partii jakiś program i stałość? Odpowied? jest prosta - nigdzie, ponieważ Prawo i Sprawiedliwość sklecono z resztek rozpadającego się AWS-u i nikt nie miał czasu na takie bzdury jak idea i program. Chodziło o sejmowy ratunek dla geniuszy z partyjek tworzących Akcję Wyborczą Solidarność, a było ich ze czterdzieści, w tym dwie ważne (ZChN i SKL).
Na podobnych zasadach zbijano w pośpiechu Platformę Obywatelską, tyle iż tam żerowano bardziej na padlinie udecji. PiS jedzie na micie sprawiedliwego ministra Lecha Kaczyńskiego, którego zły Buzek wylał ze stanowiska.
Nie dodają jednak, że to Kaczyński nakazał przerwanie głośnej ekshumacji w Jedwabnem, przez co Żydzi do dzisiaj wypisują banialuki na temat ofiar tej zbrodni, a znakomity Instytut Pamięci Narodowej stwierdził sprawstwo Polaków. PiS-em z powodzeniem rządzi braterstwo Kaczyńskich, które zawsze stroni od antysemityzmu, czego dyskretnie pilnuje rebe Dorn.
Dodam, że to Tusk był za powiedzeniem - pierwszy milion trzeba ukraść.
Czy naprawdę musimy znów mieć w rządzie tych nieudaczników?
|
|
19 październik 2003
|
|
Adrian Dudkiewicz
|
|
|
|
Al Queda made in Israel
luty 14, 2003
|
Jak usprawnić system podatkowy?
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński
|
Monolog niemowy
lipiec 21, 2008
Marek Jastrząb
|
Zneutralizować logikę "zderzenia cywilizacji"
wrzesień 28, 2006
Etienne Balibar
|
Wedle Wyborczej w Polsce sprawy sądowe o błędy lekarskie w Polsce zaczynają funkcjonować jak w USA.
sierpień 3, 2005
Adam Sandauer
|
Zagrożenie Ludzkości w Epoce Nuklearnej
marzec 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Elektroniczna kontrola
grudzień 26, 2005
Goska
|
Zmarła Stefania Kossowska
wrzesień 17, 2003
|
Brak danych kto był patriotą.
listopad 24, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Wisława Szymborska - czyli od Stalina do Unii
czerwiec 12, 2003
|
GUS: GUS: Gospodarka kwitnie jak nigdy
sierpień 30, 2006
|
Bankierzy i Złodzieje!
październik 15, 2003
Israel Shamir
|
Putin w Teheranie w 67 rocznicę wizyty Stalina
październik 17, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wolność słowa, czyli minister Sikorski, żandarmeria i pobicie lewaków
styczeń 27, 2007
Michał Nowicki
|
M.G. na Mount Mc Kinley (6194 m) 36 lat temu
grudzień 31, 2006
Marek Głogoczowski
|
Lobby Izraela
lipiec 8, 2007
przysłał ICP
|
Z narodowego punktu widzenia
sierpień 15, 2008
Dariusz Kosiur
|
Wystąpienie Colina Powella podczas obchodów rocznicy wybuchu Powstania
sierpień 2, 2004
PAP
|
List z Unii
maj 11, 2003
Zdzisiek
|
Wojskowa współpraca dwóch agresorów
kwiecień 11, 2005
cywilizowany
|
więcej -> |
|